Juan O ‚Savin: Skutočný príbeh Obamovcov a Epsteina

23/02/2021

JUAN O SAVIN | SKUTOČNÝ PRÍBEH OBAMOVCOV A EPSTEINA

PREPIS JUANA O SAVINA

Fotografie prezidenta Obamy, keď bol mladý, a jeho matky, na letisku, s jeho starými rodičmi na lavičke a mnoho ďalších obrázkov; tieto obrázky sú všetky photoshopované. Celá táto história prezidenta Obamy, ktorý prežil tento mladý život, spolu s babkou a dedkom, mamou a všetkými ostatnými, nie sú pravdivé. Nie sú skutočné.

A skvelí analytici; ľudia so skutočnými zručnosťami sa na tieto obrázky pozreli a dospeli k záveru, že väčšina obrázkov, ktoré sú nám prezentované o mladom živote Obamy, je úplne nepravdivých. To je dôležitý bod. Prečo by ste museli falšovať tento druh snímok, alebo informácií? Pretože sa snažia predstaviť príbeh, mýtus a prinútiť vás, aby ste s ním súhlasili. Nejde len o to, aby ste tomu uverili. Dávajú vám dôvody, prečo veríte zvyšku toho, čo povedali.

Matka Obamy bola agentom, aktívum, ktoré je pod kontrolou; pracujúca pre CIA. Prarodičia Obamy boli aktívnymi účastníkmi tajných operácií zhromažďovania spravodajských informácií CIA a FBI a ochrany spravodajských prostriedkov ako napríklad De Marcos [?], pričom monitorovali Franka Marshalla Davisa.

Matka prezidenta Obamu, bola ako tínedžerka, ako mladá žena vo veku 16 až 17 rokov modelkou v neslušnom časopise Franka Marshalla Davisa; snažil sa súperiť s Hughom Hefnerom a Playboyom – rovnakými ľuďmi, ktorí ho financujú, ale sú oveľa menej úspešní. A neboli to [nezrozumiteľné audio] skôr banálne hore bez fotografie ako v Playboyi a trochu riskantné. Tieto boli oveľa zlovestnejšie; sexuálne masochistické scény a scény dominancie. Mal matku Obamu ako mladú tínedžerku, ktorá robila veci (o ktorých hovoríme teraz) s mladými dievčatami, ktoré boli spojené s Jeffreym Epsteinom.

A znova, kto riadil Jeffreyho Epsteina? To bol spravodajský agent pracujúci pre viaceré spravodajské agentúry, nielen pre CIA, nielen pre Mossad, ale aj pre MI6. Išlo o spoločný podnik zameraný na vytváranie honeypotov (špehovia, väčšinou atraktívne ženy), s cieľom manipulovať a ovládať ľudí. A tým, že sa do rovnice dostanú ľudia ako princ Andrew, už vôbec nie je také ťažké, napríklad ich ovládať. Bolo to o tom, že [Andrew] vzal so sebou ďalších ľudí a dal im pocítiť, že ak to robí on, môžu to robiť aj oni a tiež bez problému. A potom sú títo ľudia chytení do pasce a potom vznikajú tieto „obrázky“. On [Andrew] sa do toho zapojil ako súčasť operácie honeypot.

Takže keď ideme k týmto obrazom Obamy v mladosti, predstavia nám príbeh, ktorý bol vymyslený; ktorý vytvorili ľudia v spravodajskej aréne, aby oklamali Američanov. Tieto fotky neboli vytvorené, zdokumentované a vyrobené ešte v 60. rokoch. Tieto fotky boli vytvorené koncom 70. rokov 80. rokov. Vtedy sa ľudia rozhodli použiť Obamu, aby ho dostali do senátorstva a boli do tej doby úspešní, chytili sa šance a dotiahli ho až k prezidentúre. Bol nástrojom. Bol stvorený niekým pre ich spravodajské a manipulačné operácie, aby presadzoval túto agendu, alebo tému Nového svetového poriadku, ich misiu, ich cieľ.

A samozrejme, to, čo sa skutočne dialo, je stvorenie Brennana. Brennan vytváral tieto falošné histórie. To bola jeho práca v CIA. Preto je odmenený tým, že bol poverený šéfom stanice v Saudskej Arábii a neskôr riaditeľom CIA. Mohol chrániť skutočnú minulosť Obamu, chrániť lži, ilúziu; zatiaľ čo samotný Obama bol iba štulpňou, ktorú používali ľudia v zákulisí; týchto veľkňazov Nového svetového poriadku, aby splnili úlohu, ktorá je pred nimi; mať planetárnu kontrolu nad samotným Luciferom, Satanom, Diablom.
Toto sú satanskí ctitelia. Sú to veľmi zlí ľudia. Akí zlí musia byť, aby s ľahkosťou ľahkovážne brali malé deti, mužov i ženy a prostituovali ich, ako sa to stalo v prípade Jeffreyho Epsteina? Bol činiteľom spravodajských agentúr, nielen CIA, nielen MI6, ale aj Mossadu. Ak raz pochopíte, že títo ľudia sami využívajú jeden druhého v tejto väčšej globálnej operácii, obmedzuje sa to len na nich? Samozrejme, že nie!

Samotný Hollywood je plný ľudí, ktorých pôvod a rodová línia nie je reprezentatívna – nie to, čím sa prezentuje; ktorí pochádzajú z veľmi vplyvných rodín, veľmi bohatých rodín, v ktorých sa týmto pokrvným líniám odovzdávajú rozhodujúce vplyvné pozície v medzinárodnom divadle ich potomkom; ľuďom, ktorí uzavreli dohodu s diablom.

A v skutočnosti sa stalo vstupenkou, že ľudia musia mať v Hollywoode úspech. Uzavreli dohodu s diablom? Nemáme ich len zopár; nielen desiatky – ale stovky ľudí v zábavnom priemysle, v priemysle spravodajských médií, ktorí boli dokonca otvorení, kde sú na páske. Sú na videu a uznávajú, že uzavreli dohodu s diablom; že MUSELI uzavrieť dohodu s Diablom o úspechu. [Bob] Dylan hovorí, že „drží svoj koniec dohody“ a robí to, čo sľúbil, že urobí pre úspech, pre slávu, pre slávu; predávajúc svoje duše, aby sa zachránili na večnosť.

***

MALIK OBAMA (Barackov brat): Nebol to nikto, viete, a zrazu je prezidentom, takže musel existovať niekto, alebo niečo, kto ho tam dosadil a myslím, že Hillary Clinton je súčasťou z toho.

Zdroj

Podobné články

 • 66
  Správy 20.4.2021Je naozaj ťažké vedieť, kde začať každý deň s tak fascinujúcimi správami a informáciami, ktoré sa šíria, ale chcel som povedať, že prenosy komunikované Michele Tittlerom vo Vancouveri prostredníctvom videí „ET Transmissions“ sú pravdepodobne najohromujúcejšími, aké som kedy počul. Niektoré z týchto informácií môžu byť odhalené počas Desiatich dní temnoty,…
  Tags: a, sa, v, že, je, to, správy
 • 65
  Juan O Savin: Celý život som na to čakal, nemôžu zablokovať Boha a sám diabol to vie - 1. časťTu sú prepísané kľúčové body Juan O Savin prehral 1. apríla stávku, že blázni už nebudú pri moci. Trump je v skutočnosti náš riadne zvolený a zložený miestoprísažný prezident, len nie verejne ... zatiaľ. Prezident Trump je skvelý prezident a jeho rodina je skvelá rodina. USA sú mocne vojensky chránené, aby…
  Tags: a, to, sa, je, v, že, správy
 • 65
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, správy

0 Komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here