Kam smeruje pozornosť

04/05/2021

Vo svetle nedávneho Oscarového ceremoniálu a falošného prezidenta Bidena, ktorého prejav vyvolával spánok v Kongrese, mi došlo, že Starý svetový poriadok má problémy s generovaním energie potrebnej na udržanie svojich predtým strhujúcich kúziel a široká verejnosť (vrátane tých, ktorí sú proti Trumpovi). ) postupne stráca záujem o celú ich šou.

Má to niečo spoločné s energiou. Ilúzia svetonázoru, ktorý Cabal podporuje, si vyžaduje veľa energie na jeho udržanie. Keď je táto energia k dispozícii na príslušnej úrovni, iluzórne kúzla, ktoré vytvárajú, sú veľmi presvedčivé a vytvárajú si publikum, ktoré venuje pozornosť, aj keď sú v rozpore so samotnou produkciou.

Potrebná energia (často zhromažďovaná okultnými prostriedkami) im však uniká ako piesok cez presýpacie hodiny. Oscary boli v minulosti významnou svetovou udalosťou, ktorú sledovala takmer miliarda ľudí. Teraz široká verejnosť sotva vedela, že sa to deje, alebo aké filmy boli nominované a na skutočnom podujatí nebol takmer nikto. Iskra, ktorá kedysi zapálila túto výrobu, už neexistuje. Niečo, čo bolo kedysi také živé, teraz väčšinu ľudí jednoducho nudí. Je to nad rámec politiky a premenilo sa to na „párty je koniec“ teritórium.

Rovnako to bolo aj s prejavom Bidena. Z toho mála politikov v miestnosti, niektorí skutočne spali. Záhadná energia, ktorá robí veci zaujímavé, odišla. Bez tejto energie zostane človeku istý druh anti-intríg, ktoré môžu sťažiť vašu pozornosť, alebo dokonca schopnosť bdieť, ak vás k tomu nútia okolnosti, ako to bol Ted Cruz.

Všetci vieme, že dôležité vojenské manévre sa dejú v zákulisí a už nejaký čas. Hnutie Q intel nám dalo navigačnú cestovnú mapu pre tento okamih v histórii, tento meta-historický okamih, ak chcete. Arizonský audit má zjavne kľúčový význam, spolu s akýmkoľvek zatknutím, ku ktorému mohlo alebo môže dôjsť v budúcnosti, ako aj veci ako zavedenie kvantového finančného systému, ktorý nahradí starý systém centrálneho bankovníctva. Toto sú všetko dôležité detaily, avšak tento príspevok je o skutočnosti, že „Nič nemôže zastaviť, čo sa chystá“, je rovnako o zmene energie, ako aj podrobností šachových ťahov na hernom pláne Dark to Light – Z tmy na svetlo.

Keď Zem premieňa svoje galaktické precesie kozmom na nové slnečné vzorce, energetické prostriedky, ktoré umožnili Cabal včasné zinscenovanie ich produkcie, z nich ustupujú. Stále majú dostatok šťavy, aby svoje hry dostali pred publikum, ale toto publikum rýchlo stráca záujem, alebo zaspáva. Mnoho ďalších sa ani neobťažuje sa naladiť.

Toto je dôležitejší faktor, ako by si niekto mohol myslieť. Potrebujú našu pozornosť, aby si udržali svoj svet kontroly. V skutočnom zmysle slova majú parazitickú povahu a bez energického hostiteľa (ochotného alebo nie) sa ich kontrolovaná realita začne rúcať a strácať svoje strhávacie schopnosti. Ak nás nemôžu baviť, nemôžu nás obsiahnuť. A bez nás strácajú svoju vlastnú vitalitu. 

Nejde len o Hollywood a ďalšie mediálne produkcie. Radi by využili ďalšiu svetovú vojnu na udržanie nášho záujmu, keby mali túto možnosť k dispozícii. Určite sa o to snažia, ale nedržia správne karty, aby túto stávku uzavreli. Takže urobia všetko pre to, aby udržali našu pozornosť a nasmerovali ju na ich kedysi trblietavý chlieb a cirkusovú arénu, aby ju odtiaľ mohli nasmerovať tým, kam chcú.

Ale už na to nemajú skutočnú energiu. Aspoň málo. Vďaka čomu sú ich produkcie čoraz menej pútavé. Kardinálnym hriechom v zábave je nuda publika. Môžete ich nadchnúť, môžete ich ochladiť, môžete ich poburovať alebo nahnevať, ale jedna neprípustná vec je nudiť ich. To je umieračik.

Zostáva nám teda metafyzická otázka, čím je to, čo robí niečo zaujímavým. Existuje určité je ne sais quoi o tom, čo nás núti niečomu venovať pozornosť. Aj veci, nad ktorými by sme mohli zovrieť nos, môžu stále tajne chytiť kúsok našej pozornosti, či už ide o kultúrny vrak, alebo nepríjemného, ​​ale akosi stále zaujímavého umelca. Je v tom energia, ktorá je prinajmenšom hodná určitej pozornosti.

Ale keď je niečo zbavené tej istej energie priťahujúcej pozornosť, stráca to schopnosť zaujať nás. Stráca svoju moc. Hovorilo sa, že opakom lásky nie je nenávisť, ale ľahostajnosť. Povedzte, čo chcete o Donaldovi J. Trumpovi – ľudia ho milovali a ľudia ho nenávideli – ale len veľmi málo ľudí bolo ľahostajných. Získal pozornosť všetkých, pretože keď bol pri kormidle (ku ktorému sa vráti), viedla energia konania, ktorá udržiavala záujem všetkých. 

Cabal využil okultné taktiky, aby prinútil ľudstvo venovať pozornosť ich produkcii. Ich peňažný systém bol jednou z týchto produkcií. S dostatkom energie získavajúcej pozornosť nás mohli naprogramovať, hypnotizovať a prinútiť tancovať podľa ich melódií.

Ale orchester už pre nich nehrá. Stratili niečo podstatné a už sa to nevracia. Momentálne sa to môže javiť ako jemný rozdiel, ale je to rovnako dôležité ako kroky a protipohyby na svetovej scéne politiky a ekonomiky. 

Bez Božej energie neexistuje svet, nezabudnite na to. Naše inscenácie uvádzame načas, ale robíme to s pozornosťou, ktorá nám bola venovaná zo samotného Zdroja života. A ideme všade, kam nás naša pozornosť zavedie.

Kam ideme jeden, ideme všetci. 

V zmysle fyzického sveta môže byť táto energia vnímaná ako pochádzajúca zo slnka, ako slnečná energia. Preto nás chce Cabal držať mimo slnečného žiarenia a v strachu z účinkov slnečných lúčov. Urobia všetko pre to, aby oddialili nevyhnutné, ale samotná energia, ktorú potrebujú na udržanie svojej riadiacej štruktúry, víri dolu do odtoku močiara.

Všimnete si, že udržanie kolektívneho záujmu bude čoraz ťažšie. Ekonomika bude prvý ukazovateľ a to už teraz vidíme, s hodnotením ich kedysi slávnej produkcie chleba a cirkusu. Čoskoro sa budú javiť nielen zúfalí a smutní, ale tiež len s nízkou energiou a nudní. 

Pamätáte si, keď vtedajší kandidát Donald Trump v prejave pre svoju kampaň povedal Jebovi Bushovi, že má nízku energiu? Trump v tom mal pravdu a pre Jeba to bola vražedná rana. Krátko nato zmizol z relevantnosti. 

Z Cabalu sa stáva nízka energia. Možno si myslia, že nás môžu uniesť do stavu apatie, ale verte mi, že vedia, ako veľmi potrebujú túto energiu na udržanie svojej kontroly. A tiež potrebujú energiu na udržanie vlastného života. Ich prísun adrenochrómu rýchlo vysychá a samotná precesia našej planéty cez galaktickú oblohu im tiež odčerpáva vitalitu, zatiaľ čo tá naša sa zvyšuje. 

To najlepšie pre nás ešte príde. Pre nich je len otázkou času, kedy už nezostane viac času. Dovtedy Vaya con Dios, Patrioti.  

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 88
  Juan O Savin: Všetko je o deťoch, o návrate Ameriky do starých koľají a o jubilejnom rokuV prvom rade je to všetko o deťoch: ich záchrana a vyhnanie strašného démonického satana uctievajúceho moru DS, ktorý infikoval všetky aspekty Ameriky. Potom sa Amerika a planéta vráti do starých koľají. Je to mrzutosť, keď Juan hovorí o deťoch, ale toto je hrozná pravda, ktorej musí svet čeliť. Juan…
  Tags: a, to, sa, v, je, na, o, že, správy
 • 87
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
 • 86
  Ako Trumpove vakcíny zabraňujú veľkému resetu a zachraňujú ľudstvo (1. časť)Každý informovaný človek na tomto svete si plne uvedomuje vážne zdravotné riziká, ktoré predstavujú vakcíny. Najmä narýchlo vyrobená, nevyskúšaná experimentálna biologická látka, ktorá sa falošne predáva ako vakcína, aktivuje vo vzdelanej časti ľudstva všetky poplašné zvony. Prirodzene, mnohí vlastenci sú vážne znepokojení, keď vidia, že významný vodca celosvetového hnutia za…
  Tags: a, na, je, sa, to, že, ako, v, ich, aby
Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Samuel
Samuel
3 years ago

Výborne napísané.

polarexplorer
polarexplorer
3 years ago

Ďakujem Ivy.

Raamil
Raamil
3 years ago

„Zostáva nám teda metafyzická otázka, čím je to, čo robí niečo zaujímavým? Existuje určité je ne sais quoi o tom, čo nás núti niečomu venovať pozornosť?“

Samozrejme tá „energia priľahovania/pozornosti“ existuje a je ich celkom hodne typov. Každá z tých energií je spravidla v jednej časti bytosti – tele, vitálne (oblasť pod pupkom), mysli, srdci , duši a Vyššie a môžu byť skombinované. Aby sme to trochu širšie objasnili: napr. bytosti v rôznych úrovniach vesmíru, v Nebách si myslia že sú na najvyššej priečke. Teda medzi nimi nie je nikto, kto by dokázal svojím vedomím zachytiť a potvrdiť existenciu vyššej sféry alebo dimenzie. Sú nekonečne vyššie a mocnejšie než ľudské bytosti. Avšak ľudské bytosti sa môžu vyvinúť a prekonať ich. Praví hľadajúci pravdy. Na rovinu: je ich len pár tuctov.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK