Karanténne tábory Corona v Kanade, Švajčiarsku, Nemecku a mnohých ďalších západných krajinách

18/03/2021

Buďme ostražití! Táto informácia pripomína najtemnejšie hodiny histórie: 1,3 milióna deportovaných skončilo vo vyhladzovacom tábore Osvienčim. Iba naivní ľudia veria, že mučenie a vyhladzovacie tábory, ako sú tábory v Abu Ghraib, môžu existovať iba v zlom Iraku, ale nikdy nie v Európe a Amerike. Veriť, že sme nad týmito vecami, je nedostatok pokory – a hrdosť prichádza predchádza pád. 

Rozdeľujú koronské opatrenia našu spoločnosť na obete testov a vakcín – a internovaných disidentov?

Čo urobíte VY, keď sa členovia našich rodín a spoločenstiev prepravia vlakom do karanténnych táborov? A to len kvôli falošne pozitívnej PCR a rýchlym testom?

Kanada

Kanadská vláda zriaďuje sieť karanténnych a internačných táborov. Randy Hillier, nezávislý poslanec za provinciu Ontário, vyhlásil 8. októbra 2020 poplach : Neoliberálna vláda Trudeau plánuje rozšíriť izolačné a karanténne tábory z Tichého oceánu do Atlantiku .

Randy Hillier vstal a pýtal sa vlády Douga Forda v Ontáriu, koľko koncentračných táborov má byť postavených a koľko ľudí má byť uväznených. Vyjadril znepokojenie nad ich súčasným využitím – na potlačenie šírenia Covid-19 – a citoval z dokumentov , že tábory by mohli byť v budúcnosti použité na „ iné účely “. Hillier vysvetlil: „ Vaša vláda musí preto rokovať a byť si vedomá týchto plánov na internovanie a možnú izoláciu občanov a obyvateľov Kanady a provincie Ontário. Takže, pán hovorca a predseda vlády, kde budú tieto tábory postavené? Koľko ľudí bude zadržaných? Z akých dôvodov môžu byť ľudia zadržiavaní v týchto izolačných táboroch? Chcem, aby predseda vlády ubezpečil obyvateľov Ontária … „V tomto okamihu bol Hillierov mikrofón vypnutý! Odkaz

Švajčiarsko

Tu sa v celej dĺžke nachádza dôležitá okultná scéna otváracieho ceremoniálu základného tunela Gotthard 
1. júna 2016. Vezmite prosím na vedomie prijatie väzňov z Guantánama v oranžových uniformách od časovej značka 1:11s, priestorovo úsporné ubytovanie väzňov pod stropom tunela od 6:40s a paniku novoprijatých väzňov od 6:58s. Detská bytosť, ktorá vyletí z vagónu v 8:55s, je zlé znamenie: Symbolizuje odľudštenie – odchod duší – a teda blízky koniec zadržaných? Zabezpečuje sprievodca v hojdacej sieti v zásobovacom vozni od 10:12s pre nových prichádzajúcich dobrú disciplínu? Video

Táto pekelná choreografia bola predstavená verejnosti ako „umelecké dielo“. To nie je žiadny dôkaz. Ale vyvoláva otázky a núti ľudí diviť sa. Na tomto Gotthardovom znesvätení sa zúčastnili nemecká kancelárka Angela Merkelová, taliansky premiér Matteo Renzi, francúzsky prezident François Hollande a predseda švajčiarskej vlády Johann Schneider-Ammann. Prítomnosť týchto vysokých predstaviteľov štátu podčiarkuje politický rozmer podujatia. A uzavretie vzdušného priestoru naznačuje, že boli prítomní ešte vplyvnejší ľudia.

Nemecko – Chceme tentokrát vedieť, kam idú vlaky?

Čína – Každý, kto mohol mať kontakt s niekým, kto mal pozitívny test na Covid, je nútený žiť v tomto karanténnom zariadení 3 týždne na svoje náklady. Účtuje sa im 300 jüanov (46 USD) za deň.

Ostatné krajiny

Zdieľať článok

Podobné články

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK