Každý typ vakcíny COVID-19 má veľmi tajný a zlovestný účel

10/03/2021

Tu je hlavný dôvod, prečo globalisti NWO je tak sústredená na ustanovenie globálneho očkovacieho programu COVID-19 s certifikátmi imunity.

Nie, nemá to nič spoločné s imunitou vyvolanou vakcínami ako jediný spôsob kontroly tejto úplne vyrobenéj pandémie a umelú paniku vyvolanú ich bioinžinierovaným koronavírusom, ktorý sa nenápadne rozšíril v 5G-intenzívnych mestských oblastiach po celom svete.

V roku 2005 bola predstaviteľom DoD a vojenským príslušníkom v Pentagóne poskytnutá vysoko utajovaná prezentácia o prísne tajnom programe FunVax. Video z krátkeho segmentu tohto brífingu v Pentagóne tajne zachytil informátor, ktorý je uvedený tu

Z tejto mimoriadnej prezentácie uskutočnenej skúseným vedcom v oblasti biologických zbraní, ktorý sa javil ako špička projektu FunVax, existujú minimálne 3 základné veci na zapamätanie:

(1) Americký program vojenských biologických zbraní vytvoril vakcínu, ktorá je špeciálne vyvinutá na imunizáciu cieľových osôb a populácií proti expresii božského génu, tiež známy ako vezikulárny monoamínový transportér 2 (VMAT2). Potlačenie VMAT2 bolo po celé desaťročia primárnym cieľom amerických laboratórií na biologické zbrane so zjavným účelom neutralizácie teroristov, ktorí konajú na základe svojho náboženského fanatizmu. Skutočným cieľom je však naočkovať ľudí po celom svete proti príklonu k duchovným snahám a / alebo mystickým zážitkom (pozri snímku obrazovky nižšie). Niektorí hlboko zasvätení ľudia dokonca predpokladali, že skutočným účelom FunVaxu je permanentné spomalenie vývoja duše.

(2) Najpraktickejšou formou, ktorú môže vakcinačný program VMAT2 mať kvôli potrebe extrémneho utajenia, je respiračný vírus, ktorý by sa mohol skryto dostať do ktoréhokoľvek mesta alebo krajiny, alebo regiónu na svete. Tým by sa odstránil problém, ktorý predstavujú spoločnosti, ktoré odmietajú očkovanie injekčne. Náboženské kultúry sa vo všeobecnosti čoraz viac obávajú skutočného zámeru imunizačných záberov. Mnoho ľudí nielenže zažilo alebo bolo svedkom nežiaducich vedľajších účinkov očkovania, ale je tiež oprávnene skeptických k ich účinnosti.

(3) Navrhovaná vakcína FunVax by bola aerosolizovaná podobným spôsobom ako systematické, rozsiahle a nerozlišujúce postrekovanie chemtrails na nič netušiacu populáciu. Pretože ozbrojené sily USA vždy popierali existenciu chemtrails, väčšina občanov bola podmienená tým, aby falošne verili, že sú to contrails (čiary produkované výfukmi leteckých motorov alebo zmenami tlaku vzduchu). Týmto spôsobom môžu byť aerosólové vakcíny nenápadne podávané občanom ktoréhokoľvek národa, ktorý nezákonne povoľuje operácie chemického geoinžinierstva.

KĽÚČOVÝ BOD: FunVax bol pôvodne koncipovaný ako vojenská stratégia na neutralizáciu teroristov na celom Blízkom východe. Americkým ozbrojeným silám trvalo 7 rokov, kým nasadili konkrétnu biozbraň, ktorá sa v Saudskej Arábii prejavovala hlavne ako respiračný syndróm na Blízkom východe (MERS) v rokoch 2012 až 2020. Južná Kórea, ďalšia krajina s veľkou americkou vojenskou prítomnosťou, ktorá neustále chemtrailsuje, tiež utrpela v roku 2015 podstatné prepuknutie choroby MERS.

MERS je len jedným príkladom „aerosólovej vakcíny“ podávanej prostredníctvom chemtrails, ktorá sa konkrétne zameriavala na militantnú wahhábistickú sektu islamu v Saudskej Arábii v rokoch 2012 až 2020. Wahhábistickú teroristickú sieť vytvorili NATO a Vojenské a spravodajské spoločenstvá Zio-Anglo -Americká osi rovnako ako ISIS v severnej Levante.

OPERÁCIA COVID-19

Všetko ukazuje na COVID-19 ako na biologickú zbraň FunVax, ktorá bola cielene uvoľnená do celého sveta rôznymi spôsobmi šírenia s cieľom exponenciálne znásobiť vektory šírenia skrytej vakcíny VMAT2. Preto je primárnym cieľom operácie COVID-19 výrazné zníženie religiozity v celom svetovom spoločenstve národov, najmä v tých krajinách, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou formovania totalitnej vlády jedného sveta. Týmito národmi sú predovšetkým západné vojenské mocnosti Zio-anglo-americkej osi, ktoré sú členmi NATO aj G20.

V skutočnosti nemôže byť agenda Nového svetového poriadku úspešne implementovaná v tých krajinách, kde majú občania silné duchovné impulzy a oddanú náboženskú prax. Globalistická kabala NWO to bude mať ešte ťažšie všade tam, kde bude existovať historická tradícia mysticizmu, ako je India, alebo pokračujúce duchovné oživenie, aké prežívajú letniční (Letničné hnutie sa objavilo na prelome 19. a 20. storočia v protestantských cirkvách) a evanjelickí kresťania na celom Západe.
Preto jedinou cestou vpred pre globalistickú kabalu Nového svetového poriadku je úplná aktivácia ich „kvartérneho zbraňového systému“, ktorý bol navrhnutý na uľahčenie procesu očkovania proti VMAT2. Pozri: článok

Nenechajúc nič na náhodu, páchatelia operácie COVID-19 sa dostali naplno do každého zo štyroch zbraňových systémov priamo spojených s očkovaním celého ľudstva. Štyri hlavné metódy imunizácie proti božskému génu v roku 2020 boli predtým zverejnené v tomto odhalení: Tu je schéma NWO na vymáhanie povinných očkovaní.

(1) COVID-19 biozbraň

(2) Zavádzanie 5G a existujúce 4G

(3) Každoročné vakcíny proti chrípke

(4) Chemtrail aerosóly

Každý z týchto štyroch systémov biologických zbraní sa tajne používa na rýchle a synergické spravovanie globálneho očkovacieho režimu proti VMAT2, okrem iných zlých úmyslov. Je pravda, že vyššie uvedené video hovorí iba o aerosolizovanej vakcíne VMAT2; to však bolo pred 15 rokmi. Cabala NWO výrazne urýchlila svoj harmonogram z rozhodujúcich dôvodov týkajúcich sa existenčných hrozieb, ktorým teraz čelia, a odvtedy vyvinula súčasná operácia COVID-19 zavedením svojej pôvodnej schémy na supersteroidy.
Inými slovami, kvartérny zbraňový systém zameraný na celé ľudstvo bol maskovaný ako globálna pandémia s cieľom pokryť celú planétu biozbraňou COVID-19 a jej falošnými protijedmi, ktoré účinne slúžia ako očkovanie proti VMAT2.

KĽÚČOVÝ BOD: Na dodanie vakcíny VMAT2 sa rafinovane používajú nielen očkovanie proti chrípke, ale aj detské očkovania. Hlavným dôvodom pre povinnú vakcínu COVID-19 je zabezpečenie toho, aby každý dostal svoj certifikát imunity voči božskému génu. Vidˇ tu

Maximalizovanie pokrytia Zeme tak, aby každý obyvateľ získal FunVax, je odteraz hlavným globalistickým cieľom. Týmto spôsobom je cabala NWO schopná uskutočniť oveľa zložitejšiu a komplikovanejšiu COVID-1984, ktorú musí urobiť rýchlo, ak majú mocnosti uniknúť hnevu nás ľudí.

Operácia COVID-19 je teda iba prvým úderom v stratégii úderov proti ľudskosti, aby mohla TPTB ustanoviť superštát globálnej bezpečnosti; COVID-1984 predstavuje druhý úder.

„Rovnako ako sa použila štátom podporovaná operácia z 11. septembra na vytvorenie amerického štátu národnej bezpečnosti je COVID-1984 prostiredok na zavedenie globálneho bezpečnostného superštátu na celú planetárnu civilizáciu ako predchodca jednej  vlády sveta.

Každý jeden krok globalizátorov Nového svetového poriadku počas vykonávania tejto stupňovitej pandémie a globálneho psyopu bola naplánovaná v dostatočnom predstihu. Je to preto, že COVID-1984 predstavuje zavŕšenie 100 rokov trvania biologického boja proti ľudskej rase. Nie je to len depopulačná biologická zbraň ako bola španielska chrípka 1918. Sledujte každý zvrat tejto klasickej problém ~ reakcia ~ riešenie operácie, hlavne sledujte ako je nepravdivo podávaná cez Mockingbird médiá CIA. Všimnite si každý výsledok NWO, veľký aj malý, pretože každý kúsok dokonale zapadá do vopred naplánovaného puzzle COVID-1984. Preto to bolo vtipne nazvané ako „Plandemic“ plandémia… ako aj „the great scamdemic“ , veľký podvod.

– spravodajský analytik a bývalý dôstojník americkej armády

Zdroj

Medzinárodný bankový kartel a kriminálny syndikát

Ďalekosiahle dôsledky biozbraňového programu pentagonu FunVax sú také rozsiahle, ako sú veľmi dôležité pre ľudskú rasu. Ak by si americký ľud uvedomil tento odporný trik s cieľom uhasiť duchovný vývoj a náboženskú horlivosť v celej rovine tela, ministerstvo obrany by bolo defundované v D.C. skôr, ako by sa nadobro zrušilo. Ľudia vo všetkých 50 štátoch okamžite prestanú platiť svoje dane, kým nebudú vážne uvažovať o kontrolovanej demolácii Pentagónu.

Ako sa to však skutočne stalo?

Existuje niekoľko desaťročí trvajúce zločinecké sprisahanie s cieľom zrútiť Americkú republiku, ktoré sa začalo začiatkom 20. storočia. V tom čase americké ministerstvo vojny, ktoré sa v súčasnosti nazýva ministerstvo obrany, úplne prevzalo zákon o federálnych rezervách z roku 1913. Od tohto okamihu bola každá globálna kataklizmatická udalosť precízne plánovaná, koordinovaná, uskutočnená a krytá rovnakým genocídnym kmeňom, ktorý vlastní a prevádzkuje Medzinárodný bankový kartel a kriminálny syndikát – International Banking Cartel & Crime Syndicate (IBCCS).

Arménska genocída, Prvá svetová vojna, Boľševická revolúcia, Genocída španielskou chrípkou, Veľká depresia, Druhá svetová vojna, Holokaust, Teroristické útoky z 11. septembra, Vojna proti teroru a COVID-19 pandémia. Všetky majú jednu spoločnú vlastnosť. Všetky boli financované z prostriedkov IBCCS.

Zdroj

Spustenie operácie COVID-19 a COVID-1984 vyžadovalo obrovské financovanie a nespočetné množstvo pracovníkov vytrvalo pracujúcich viac ako jedno storočie. Platiť za toto financovanie výskumu a pokrývať desaťročia vládne platy bolo možné iba vďaka Federálnemu rezervnému systému, ktorý bol vytvorený IBCCS.

Takto mohol IBCCS kooptovať a ovládať kľúčové agentúry v rámci federálnej vlády USA, ktoré boli nevyhnutné na uskutočnenie mnohých čiernych operácií a krytí, ktoré viedli k prvej operácii COVID-19 a potom COVID -1984. Nekonečné krádeže a finančné šikanovanie, nad ktorými dohliada Federálny rezervný systém je tiež spôsobm akým globalisti založili a financovali dnes už notoricky známy Deep State. Títo zradcovia americkej republiky, tiež známi ako vedúci výkonného oddelenia , musia byť okamžite zatknutí a stíhaní v plnom rozsahu zákona … PRED TÝM, NEŽ BUDÚ OBESENÍ NA INTERNETE! ! !

Mainstream médiá sú samozrejme tiež plné zradcov, rovnako ako veľa podvratných pracovníkov v organizáciách C.I.A., FBI, DoJ, NSA, DHS a Department of State. Zradcovia Deep State obývajú aj CDC, HHS, NIH, FDA a Big Pharma. V skutočnosti je v celom Deep State teraz viac poburujúcich prvkov ako vlastencov a nacionalistov. Globalisti doslova prevzali vládu USA. Presne preto začali proti celej civilizácii taký zúfalý a nerozvážny, drzý a šialený biologický útok, ktorý trvalým spôsobom zvrátil božský gén.

Zradcovia a prevracači kabátov

Kto sú vlastne?

Kto sú členovia mocenskej elity, ktorí páchajú túto sériu hrozných zločinov proti ľudskosti známych ako operácia COVID-19 a COVID-1984?

William Henry Gates III

George Soros

Henry Kissinger

Barack Hussein Obama

Hillary Rodham Clinton

Joe Robinette Biden

Nancy Pelosi

Kamala Harris

Chuck Schumer

Adam Schiff

Dianne Feinstein

Maxine Waters

Eric Swalwell

James Comey

Robert Mueller

Rod Rosenstein

George W. Bush

Dick Cheney

Anthony Fauci

Deborah Birx

Robert Redfield

Gavin Newsom

Andrew Cuomo

Elon Musk

Eric Schmidt

Tim Cook

Larry Page

Sergej Brin

Mark Zuckerberg

Jack Dorsey

Sundar Pichai

Ajit Pai

Satya Nadella

Jeff Zucker

Vlk Blitzer

Anderson Cooper

Jim Acosta

Chuck Todd

Jake Tapper

Chris Cuomo

Rachel Maddow

Don Lemon

Andrea Mitchell

Brian Stelter

Alisyn Camerota

Erin Burnett

Medzi nespočetnými ďalšími krízovými hercami operácie COVID-19, ako aj kriminálnymi sprisahancami COVID-1984. Všetci títo zlí herci majú jedno spoločné – nemajú ŽIADNE VEDOMIE. Čo pravdepodobne znamená, že už dostali svoj FunVax. Pozrite sa, ako to cynicky nazvali – FunVax (zábavná vakcína), akoby bolo tak zábavné tajne utlmiť náboženskú povahu obete a vrodenú túžbu hľadať duchovné pravdy.

Záver

Je nanajvýš dôležité správne pochopiť skutočnú zložitosť doručovacieho systému FunVax. Predstavuje zavŕšenie mnohých desaťročí tajnej biologickej vojny vedenej proti ľudstvu. Avšak teraz, keď pandémia koronavírusu odhalila tento hanebný dej, nechtiac pustili mačku NAVŽDY z vreca.

Systém biologických zbraní FunVax používa najmenej 4 rôzne spôsoby. Páchatelia (i) používajú chemtrails na rozprašovanie chrípkových vírusov a aerosólových vakcín, ii) podávajú programy očkovania proti chrípke pre dospelých a plány očkovania pre deti, iii) uvoľňujú niekoľko variantov biologickej zbrane COVID-19 v nemocniciach, domovoch dôchodcov, v domoch s asistenciou (a na výletných lodiach, keď boli ešte v prevádzke) a (iv) využívaním intenzívnych zavádzaní 5G na oslabenie imunitného systému a zosilnenie elektromagnetických frekvencií a mikrovlnných prenosov, ktoré uľahčujú utajený proces vakcinácie FunVax. Páchatelia tiež naplánovali piatu zložku, v rámci ktorej (v) formulujú povinnú vakcínu COVID-19, ktorá zabezpečí, aby každý jednotlivec dostal „imunizáciu“ VMAT2, ktorá bude vynútená prostredníctvom osvedčenia o imunite. (V podstate použili naše ukradnuté doláre z daní na platbu za náš budúci povinný FunVax.)

Všetci teda zažívame a / alebo sme svedkami vlny zločinu skutočne epických rozmerov, ktorý sa znovu a znovu prehráva nad planétou Zem. Táto pokračujúca séria bioteroristických útokov je súčasťou medzinárodného zločineckého sprisahania známeho ako OPERATION COVID-19, ktorý je nevyhnutnou podmienkou NWO pre celosvetovú implementáciu COVID-1984.

Možno jediným najlepším spôsobom, ako ukončiť toto skutočne „šokujúce satanské sprisahanie“ je odhaliť ho a zverejniť, akoby už zajtrajšok nemal nastať, pretože ak to hľadači pravdy neurobia, už zajtra ani nenastane! Skutoční páchatelia na samom vrchole potravinového reťazca musia byť veľmi naliehavo odhalení ako nikdy predtým. Viď: článok

Nič sa nezmení, kým tí, ktorí tajne vládnu USA, nebudú stíhaní za 11. september, JFK, OK City, 5G, Chemtrails, vakcíny, GMO, glyfosát, fluoridy, SMART metre, COVID-19

Globalisti NWO sú absolútne odhodlaní zaočkovať takmer 7,8 miliárd obyvateľov planéty Zem do konca operácie COVID-19. Preto na dodanie vakcíny VMAT2 používajú toľko techník a technológií; nechcú, aby jediná ľudská bytosť žila s nedotknutým a plne funkčným božským génom. Preto je nevyhnutné, aby si každý prečítal a zverejnil túto vynikajúcu radu od The Coronavirus Coach, aby sa zabránilo imunizácii FunVaxom. Tu

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 81
  Vitálne svetlo Nikoly Tesly: Liečivá sila ultrafialových lúčovČo by ste povedali na to, keby zdravotnícke orgány začali propagovať ultrafialové svetlo ako liečbu rakoviny, alebo predpísali pravidelné vystavenie slnečnému žiareniu ako také nevyhnutné pre naše prežitie? Faktom je, že tieto zdravotné terapie majú historický základ. Odhalil som to počas svojej 10-ročnej cesty za produkciou dokumentárneho filmu, ktorý skúma stratené liečivé…
  Tags: a, na, v, sa, je, zaujímavosti, zdravie
 • 80
  Správa CDC pripúšťa, že nosenie masky neposkytuje žiadnu skutočnú ochranu pred covidom5. marca vydalo Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) v Spojených štátoch správu, ktorá pripúšťa, že masky na tvár neposkytujú ochranu pred Wuhan koronavírusom (Covid-19) a potenciálne zhoršujú riziko infekcie. Výskum, ktorého autorom je viac ako tucet lekárov, doktorandov a právnikov zistil, že nosenie masky, alebo nenosenie masky vedie k zhruba…
  Tags: a, je, v, na, sa, ako, covid, zdravie
 • 80
  Biohacking ľudí s DNA, nanotechnológiami, IoT a 5GJe možné, že „vakcíny“, ktoré na nás chcú tlačiť, využívajúc covid pandémiu ako zámienku, sú spojené s akýmsi narušeným transhumanistickým scenárom ? Jeffrey Epstein mal podľa všetkého maniakálny cieľ podať svoju DNA celej ľudskej rase. Ak čítam správne medzi riadkami, splnenie tohto „skutku“ by vyžadovalo vstreknutie jeho genetického kódu do…
  Tags: a, v, na, je, sa, ako, zaujímavosti, zdravie
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
2 years ago

[…] Súvisiaci článok: Každý typ vakcíny COVID-19 má veľmi tajný a zlovestný účel […]

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK