Kozmické odhalenie: Klonovanie a programovateľné formy života (2.časť)

27/01/2022

David: Našli ste dôkazy o bytostiach s hardvérom, ako je technologický hardvér v ich telách?

Emery: Áno, áno. 

David: A aké typy hardvéru?

Emery: Dokonca nie len hardvér, ale aj na vonkajšej strane tiel, čo je naozaj elegantné, napríklad veci, ktoré vychádzajú z ich hlavy do úst a nosa, zo zadnej časti hlavy. Vo vnútri tela som našiel mnoho typov valcov, ktoré by sa ukázali na röntgene. Nikdy som však nesmel žiaden z nich vybrať ani sa ho dotknúť. Neviem, na čo sa používali, ale vždy boli valcovité, ako kapsule, aké sa užívajú pri vitamínoch, ale veľa rôznych veľkostí.
A niekedy na mnohých rôznych miestach tela. A neviem, či sme to tam vložili my, alebo je to len niečo, čo používajú na svoju… … na pomoc pri komunikácii s nami alebo niečo podobné.

Mal som pocit, že je to skôr proces prispôsobovania sa tela, aby možno prežilo v tejto atmosfére. A mohlo to byť aj pole na ochranu tela. Veľa mimozemšťanov má okolo tela polia. Je veľmi tenké a veľmi malé. Nemôžete ho vidieť, ale je také tenké. Je to mikroskopické. Ale je to tam a chráni to celé telo pred touto atmosférou.
A myslím si, že tieto ďalšie zariadenia, ktoré vidíme vychádzať z uší alebo hlavy, ktoré sú okolo úst a nosa, pravdepodobne súvisia s atmosférickým dýchaním a komunikáciou. To je aspoň moja domnienka.

David: Pýtam sa na to preto, že ste opísali, že sa zdá, akoby boli stiahnuté s informáciami. Povedali ste, že by nepotrebovali náhlavný displej na týchto malých veciach, ktoré im zakrývajú oči. Takže je to nejaké technologické rozhranie s ich vedomím, ktoré je napojené na nejaké káble?

Emery: Áno, myslím si, že mnohí z nich pokročili k tejto technológii s vedomím, ktorú si buď sami implantovali, alebo len vďaka tomu, že počas miliónov rokov rástli a formovali sa do týchto úžasných bytostí, vyvinuli spôsoby a vedy, ktoré my ani nedokážeme pochopiť alebo pochopiť, pretože by sme nerozumeli vede, pretože tá ešte neexistuje. Všetko by to už bolo vo vnútri bytosti. Hovoríme o bytostiach, ktoré očividne precestovali miliardy svetelných rokov alebo tisíce svetelných rokov, aby sa sem dostali. Takže zvládli toto cestovanie naprieč vesmírom a možno aj transdimenzionálne. Takže by bolo len dobre možné veriť alebo si myslieť, že – a to je, mimochodom, len moja hypotéza – že by už mali túto technológiu v sebe zaistenú.

David: Ak máme toto rozhranie s drôtom, mohol by v určitých prípadoch existovať akýsi efekt nástražnej pasce, pri ktorom by sa telo samo zničilo, aby sa nedalo identifikovať? Myslíte si, že sa to niekedy stalo?

Emery: V čo verím, čo som počul z druhej ruky, keď som bol v projektoch, je: mnohé z týchto bytostí, ktoré prišli na planétu, boli vlastne klony – 3D, ktoré boli skutočne možno uväznené. Boli to akoby naprogramované životné formy bytostí. Takže ich naklonovali, naprogramovali…

David: Klonovali ich vlastné telo?

Emery: Správne. Klonujú sa, alebo z nich naklonujú podobnú bytosť. Naprogramovaná forma života. Nazývame ich PLF. A tieto PLF sú … Sú napoly kybernetické a napoly organické. A tak sa môžu pohybovať veľmi plynulo, ako človek. Ani by ste to nepoznali. A keď havarujú alebo čokoľvek iné, niekedy tu mimozemšťania skutočne chcú havarovať so svojimi vozidlami, aby nám pomohli vylepšiť ich, aby mohli [ľudia] tieto veci spätne vyvinúť. A telá, ktoré nájdu, sú vlastne len tieto PLF, ktoré možno vydržia týždeň alebo až rok bez výživy. Ale to zistili až na vlastnej koži. Keď ich lovili – a väčšina z nich bola po havárii mŕtva – a dávali ich do alkoholu alebo formaldehydu, telo sa okamžite jednoducho rozpustilo. Pretože to nie je ako niečo, čo by sme tu chytili a dali do nášho laboratória, zviera, ľudská ruka alebo mozog, alebo niečo, čo má veľmi pevnú štruktúru tkaniva, kolagénu. Tvorila ho syntetická štruktúra. Preto začali používať fyziologický roztok a špeciálne druhy vody a plazmy.

David: Pri príležitosti 50. výročia havárie v Roswelli v roku 1997 vyšla kniha „Deň po Roswelli“ od plukovníka Philipa Corsa. A jedno z jeho svedectiev v tejto knihe bolo, že pôvodné roswellské bytosti… naša vláda bola veľmi zmätená, pretože v podstate mali akoby trubicu, ktorá išla z pažeráka do konečníka. A v skutočnosti neexistoval žiadny tráviaci systém.

Emery: Správne. David: A ako to súvisí s touto vecou PLF?

Emery: To je presne to, ako by mal PLF vyzerať. Návrh tohto – a ja som už predtým pracoval na klonoch a PLF… Nemajú tráviaci trakt ani nič podobné, ale nejakým spôsobom sú schopné mať v sebe elektrický náboj, ktorý sa udržiava určitý čas, ktorý pomáha svalom a ich telu a tiež prenáša údaje tomu, kto ich poslal. A nepotrebujú… Teda, neviem, na čo tá trubica slúži, ale presne viem, o čom hovoril, pretože sme tie trubice videli. A možno majú niečo, čo musia vziať, pretože sme videli viacero rúrok, ktoré vychádzajú z tejto rúrky – ako strom -.

David: Aha! Naozaj?

Emery: … konár. Áno. Ale nikam to nevedie. Vchádza len do tohto hubovitého tkaniva, ktoré sa skladá zo svalov a šliach a podobne. A tiež je do toho zakomponovaný typ kovu a ďalšie info-, exo-, nie exoskelet, ale vnútorná kostra, ktorá udržuje tieto bytosti, myslím, pri živote pre misiu. A myslím si, že každý z nich je stvorený pre každú inú misiu, ktorú majú, či už je to zrútenie sa do oceánu a odovzdanie nám nejakých vecí, alebo vykonávanie… zbieranie levandule na poli alebo niečo podobné.

David: Materiál, genetický, z ktorého je PLF, je vypestovaný, alebo musí byť vlastne odobratý z inej bytosti? Ako získavate materiál, biologický materiál?

Emery: Na rozdiel od nás, kde pestujeme veci na Zemi, ako sú bytosti, klony a hybridy, mimozemšťania to vlastne vytvorili prostredníctvom harmonických a frekvenčných a zvukových prvkov. Takže môžu vytvoriť čokoľvek, bunky alebo syntetické bunky, o ktorých som si celkom istý, že sú syntetické, prostredníctvom niektorých vecí, ktoré som zozbieral. A mimochodom, nikdy som nemal možnosť vidieť skutočnú syntetickú bunku pod mikroskopom alebo elektrónovým mikroskopom. Ale len z debrífingov, na ktorých som bol, a z vecí, ktoré som videl svojimi fyzickými očami, môžem povedať, že to nebolo skutočné tkanivo, ale bolo to operačné tkanivo. Tak ako dnes majú kúsky syntetických vecí, ktoré vám môžu vložiť do tela, aby nahradili šľachu alebo pomohli posilniť cievu. Viete, cievy vkladáme stále.

David: Len aby bolo jasné, ak hovoríte, že je to syntetická bunka, stále by mala aminokyseliny a bielkoviny v súlade so životom. Nie je to ako z plastu.

Emery: Áno, to je to, čo hovorím. Je to skôr hybrid syntetických a skutočných organizmov, ale nie je to ani jedno, ani druhé. Pretože podľa toho, čo som počul, nemali v sebe mitochondrie a nemali DNA, ale bunka fungovala tak, ako mala.

David: Zvláštne. Emery: Áno, veľmi zvláštne.

David: Ak nemá mitochondrie, ako môže mať energiu?

Emery: Áno, dobrá otázka. To je veda, o ktorej by som ešte ani nevedelAle je to niečo, na čo sa pýtame.

David: Môžu kultivovať, napríklad, malú vzorku tkaniva a potom vyrobiť oveľa viac a potom to použiť na vypestovanie jedného z týchto…

Emery: Osobne sa domnievam, že práve o to sa snažia so všetkými týmito vzorkami. Nebol som pri tom. Počul som, že . . . Samozrejme, väčšina vzoriek sa nielen testuje. Snažia sa naučiť, ako hybridizovať tieto bunky s ľudskými bunkami, a snažia sa pestovať veci v laboratóriu zmiešaním týchto buniek dohromady, to je to, o čo sa snažia. A to som mimochodom zistil až oveľa neskôr. Takže to viem.

David: Ak existujú syntetické aspekty bunky, čo by sme mohli identifikovať? Našli by sme molekuly? Našli by sme zliatiny? Sú v bunke kovy? Aké veci by mohli byť nezvyčajné?

Emery: No, nezvyčajné veci, ktoré som počul po tomto… a to nie som ja, keď som videl bunku. Len aby ste vedeli, videl som brífingy v mojej zložke. Prešiel som veľa vecí, kde boli obrázky týchto buniek, ale toto som nevidel. Osobne som tú celu nevidel. Mali veľa rôznych tvarov. Veľa z nich bolo geometrických, čo je zvláštne, pretože to znamená, že je to mriežka. Napríklad bunky sú gule, väčšina z nich. Alebo sú to konkávne disky, ako napríklad červené krvinky, čo je veľmi unikátny dizajn. Ale tieto bunky boli skôr mriežkou. Tvorili teda tvary, vytvárali plásty a rôzne veci a určite mali elektrický výstup. A odkiaľ sa to vzalo, to neviem. Takže si myslím, že určitý čas vybíjali svoje vlastné pole z energie Zeme. A možno sa do tej trubice vkladali určité prvky, ktoré pomáhali s elektrickou časťou tela, pretože to boli všetko dočasné – tie, ktoré sa tu našli. Ale som si istý, že majú také, ktoré vydržia celý život.

David: Snažím sa tu pomôcť skeptikom, len čo sa týka … Viete, zdravý skeptik by podľa mňa kládol zdravé skeptické otázky. Zdá sa, že biologický materiál, materiál klonov, považujeme za vzácny, cenný, ťažko vyrobiteľný. A vy hovoríte o bytostiach, ktoré sú ako igelitové tašky. Akoby jeden týždeň a sú hotové. Ako je teda možné, že týchto genetických materiálov je také veľké množstvo, že sú na jedno použitie? Myslím, že mám problém to pochopiť.

Emery: To je jednoduché. Teda, po prvé, tieto bytosti, hovorím vám, môžu vyrobiť čokoľvek, čo chcú. Nepotrebujú naše zlato. Nepotrebujú naše spermie ani naše vajíčka. Môžu to urobiť samy. Nemusia sem chodiť. Ak niečo, tak sa nás snažia zachovať. Ale nepotrebujú… Možno sa snažia zachovať túto DNA v TOMTO čase. Ale vrátim sa k vašej otázke, je to tak, že práve teraz, dokonca aj v NAŠICH projektoch, práve teraz máme možnosť 3D tlače akéhokoľvek orgánu vo vašom tele, ktorý potrebujete. Pľúca? Žiadny problém. Srdce? Žiadny problém – s vašou DNA, s použitím vašich buniek z tkaniva z poškodeného alebo mŕtveho orgánu alebo z inej časti tela.
Pretože v DNA je vlastne obsiahnutá každá časť vášho tela.

David: Jasné, samozrejme.

Emery: A práve to je také skvelé. A keď otvoríte DNA, môžem povedať: „Aha, tu je Daveovo srdce“, vložím ho do počítača a teraz tlačiareň vytlačí vaše srdce. A teraz ti môžeme transplantovať srdce s tvojím vlastným srdcom, ale dáme ti trochu mladšie a silnejšie. A dodáme mu šťavu.

David: Chcel by som hodiť do pléna niečo, čo mi raz povedal môj zasvätenec Jacob, a to, že v súčasnosti sa domnievame, že neurologické tkanivo sa nedá regenerovať. A pritom mal správy o ľuďoch, ktorí prešli katastrofálnym poranením miechy, a že aj keď nervové vlákna úplne odumreli, zhnili a telo ich znovu vstrebalo, že by mohli túto vec umiestniť na základňu miechy na krku a že nervy by jednoducho dorástli späť do tela a človeku by sa vrátili všetky funkcie.

Emery: To je absolútna pravda. A dokonca aj stredovekým spôsobom, napríklad pomocou systému, ktorý vytvorili pomocou kmeňových buniek, pričom ich získavali z tuku, kostnej drene a krvi, sme mali úžasné skúsenosti s kvadruplegikmi a ľuďmi, ktorí mali naozaj vážne poranenia miechy. A tak môžeme vypestovať akúkoľvek bunku. Neexistuje bunka, ktorú by sme nedokázali vypestovať. To je falošné. To je falošné, čomu chcú, aby ste verili. A to je to, čo je pravda.

David: Veríte, ako to povedali iné typy zasvätencov, že v súčasnosti existuje negatívny aspekt našej planéty, ktorý sa snaží dramaticky znížiť počet obyvateľov?

Emery: Verím tomu. A môžete to vidieť každý deň. Nie je to ťažké. Nerád nadávam na korporácie, ale, viete, a na veci, ktoré sa dejú všade v súvislosti s politikou, pretože sa snažím zostať neutrálny. Ale áno. Myslím tým, že sa stačí pozrieť okolo seba a vidieť. Bolo by to také jednoduché. Myslím tým, keby jednoducho niekoľko dní nefungovala elektrina a ja som diabetik a nemôžem sa dostať do Walgreens pre svoju inzulínovú injekciu. Viete, koľko ľudí na svete to má. Takže, myslím, tieto malé veci, na ktoré naozaj nemyslíte. Vyzeralo by to tak neškodne, že všetci títo ľudia zomreli, ale, viete, keby to bol zámerný spôsob.

David: Takže mi ide o to, že ak hovoríš, že sa dá vypestovať akákoľvek časť tela, predpokladám, že by to znamenalo aj to, že ak niekto príde o ruku, môžeš mu v kadi alebo niečom inom vypestovať ďalšiu ruku a pripojiť ju, však?

Emery: Je to viac ako to. Ak mám len niekoľko vašich DNA, ktoré nie sú úplne zničené – nie sú úplne mŕtve – môžeme vlastne len vziať túto DNA a vytvoriť celé vaše telo odznova, pretože v sebe zahŕňa všetky veci vedomia, ktoré ste počas tohto života prežili, ako pevný disk. A stále ste to vy. A my to môžeme vypestovať – celé vaše telo.

David: Musel by existovať nejaký biologicky založený vývar alebo niečo, čím by ste museli kŕmiť tieto bunky, aby začali rásť?

Emery: Áno. Je to na báze bielkovín, aminokyselín – samotný základ života. Všetky veci, o ktorých počujete, sú toho plné. A počítač vie, kedy pridať kolagén, kedy pridať osteocyty a osteoklasty a všetky tieto rôzne bunky v tele, aby ho pomohli reformovať. Niekedy sa stane, že tlačiareň má poruchu a niečo sa stane, ale okamžite tam vloží bunky, aby to opravila, čo je úžasné.

David: Naozaj?

Emery: Áno. A toto sú obrovské nádoby, ktoré, viete, … V podstate si môžete v prípade potreby vypestovať sám seba.

David: Zostáva nám už len pár minút, ale chcel som sa venovať jednej z vecí: v predchádzajúcich epizódach ste hovorili o tom, že ste videli niečo, čo mohlo byť desaťmetrovým reptiliánom vo väzbe. Ale potom ste veľmi – takmer by som povedal ľahkovážne – „No áno, mohlo to byť len niečo, čo sme vypestovali“. Akoby o nič nešlo.

Emery: O nič nejde. Môžeme pestovať …

David: Ako ste sa dostali k tomu, že ste vedeli, že sa to dalo urobiť?

Emery: Pretože práve preto som sa pustil do regeneračnej časti a začal som sa dozvedať trochu viac o tom, čo robia s pestovaním buniek a pestovaním vecí.

David: „Oni“ kto?

Emery: Laboratóriá. Budeme im hovoriť laboratóriá. A ako som povedal, snažili sa vyrobiť aj falošných mimozemšťanov, aby ich mali pre istotu v zadnom vrecku, aby vyzerali dobre, zle, šťastne, zdravo, strašidelne alebo pekne, akokoľvek chceli. A to aj robili. Veľmi sa im to podarilo. Takže preto som si povedal, že keď som videl túto bytosť, tento druh, neviem, odkiaľ sa to vzalo. To vám neviem povedať. Mohol by som povedať, že verím, že to bolo skutočné. A bolo to smradľavé a dýchavičné. Viete, dýchalo to. Ale aj v tomto prípade prichádzajú na rad PLF. Takže naprogramované formy života sú to isté: sú to vypestované druhy, ktoré sú naprogramované na vykonávanie určitých vecí, určitých prác.

David: Bez toho, aby som niekoho konkrétne menoval, mám príbeh o jednom z našich bývalých prezidentov a o tejto myšlienke, že môžu byť klonovaní a že môžete vidieť niekoho, kto vyzerá presne tak isto, ale môže to byť úplne iná biologická forma ako tá skutočná. Ste si toho vedomý?

Emery: Áno, som.

David: Dobre. Takže je s klonom nejaký problém v zmysle, napríklad, keby ste sa s ním rozprávali, má rovnaké spomienky? Je si vedomý toho, že je to klon?

Emery: Nie. David: Alebo si myslí, že je to tá istá osoba?

Emery: Nie je to tak, ako som vám predtým hovoril, keď sme vzali vašu DNA a vytvorili vás. Je to… Vezmeme čiastkové časti tvojej DNA, vytvoríme vás ako klon bez časti vedomia. Takže je to vo vás naprogramované. Naprogramujeme do vás spomienky. Môžete si myslieť, že ste mali rodinu a že ste vedeli, že ste vzali túto prácu, aby ste vyzerali ako tento prezident. Až do dnešných čias, celú cestu späť. Mohli by dokonca vyrobiť viac klonov, ktoré by sa dali k vám, aby ste si mysleli, že máte rodinu, alebo by ste si to len mysleli. Alebo vás možno potrebujú len na jednu prácu.

David: Páni!
Emery: Áno.
David: Páni! To je naozaj intenzívne. To je všetok čas, ktorý máme v tejto epizóde Kozmického odhalenia. Som váš moderátor David Wilcock a sme tu s Emerym Smithom, ktorý odhaľuje pravdu o veľmi pokročilých genetických programoch zahŕňajúcich mimozemskú biológiu. Ďakujeme za sledovanie.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 92
  Tajomstvá života na MesiaciJohn Lear predstavuje informácie týkajúce sa umelého pôvodu nášho Mesiaca a vlny mimozemskej aktivity, ktorá sa rozprestiera na jeho povrchu aj v hĺbkach jeho podložia. V tejto diskusii s Emerym Smithom vysvetľuje, že utajenie tejto aktivity si vyžaduje veľkú časť verejne známeho rozpočtu vesmírnych programov a aktívnych dezinformačných programov. Podľa zasvätených…
  Tags: a, je, na, to, sa, že, v, tajné
 • 91
  Svedectvo Phila Schneidera o utajovaných projektoch pred jeho vraždou (2)1. Časť Náš spôsob fungovania a súčasná štruktúra našej vlády je založená na technokracii, nie na demokracii. Je to v skutočnosti forma feudalizmu a nemá to nič spoločné s republikou Spojených štátov. Títo ľudia nedôverujú a rozhodli sa zakázať každodennú modlitbu na verejných školách (poznámka redaktora: toto už neplatí za Bushovej…
  Tags: a, na, v, že, sa, je, som, to, tajné
 • 91
  Svedectvo zasvätenca Jamissona Nerudu: Cestovanie v čase (3)3.ČASŤ Anne: Počas prestávky som sa vás opýtala na sieť tajných organizácií, ktoré ste spomenuli a ktorých súčasťou je ACIO. Môžete mi povedať viac o tejto sieti a jej programe? Dr. Anderson:  Existuje veľa organizácií, ktoré majú ušľachtilý exteriér a tajné vnútro. Inými slovami, majú externé programy, ktoré prezentujú svojim zamestnancom, členom…
  Tags: a, sa, je, že, to, na, v, som, by, tajné
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

Daniel
Reply to  polarexplorer
2 years ago

Vďaka!

jana
jana
Reply to  Daniel
2 years ago

Děkuji.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK