Kozmické odhalenie: Správa pre ľudstvo (2. časť)

24/11/2021

DW : Existuje dôvod, prečo si ťa na výskumnej lodi nechali len šesť rokov?

CG : Súbor zručností v oblasti intuitívnej empatie bol potrebný v iných programoch, takže ma počas zvyšných 20 rokov presúvali cez viaceré programy.

DW : Mohol by si nám uviesť príklad jedného z týchto programov?

CG : Jedným z príkladov by mohol byť program zachytávania a vypočúvania narušiteľov.

DW : Čo definuje narušiteľa?

CG : Niekto, kto prichádza do slnečnej sústavy alebo do atmosféry Zeme bez pozvania alebo bez povolenia.

DW : A ty by si týchto ľudí skutočne dokázal zadržať a klásť im otázky?

CG : Existoval tím, ktorý bol súčasťou tohto programu a ktorý to robil. Bol som prítomný pri výsluchu ako intuitívny empatik.

DW : A ako si už povedal, snažil si sa odhaliť klamstvo?

CG : Presne tak, do istej miery. Niekedy, keď komunikujete s týmito inými bytosťami, sa to nazýva prepojenie. Niekedy som bol potrebný na rozhranie a niekedy som tam bol len preto, aby som ich „čítal“, čítal ich emócie a zisťoval, či hovoria pravdu, ako ľudský detektor lži.

DW : A vedomie funguje dostatočne rovnako, že môžete čítať mimozemšťanov a funguje to viac-menej rovnako, ako keby to bol človek?

CG : Určite.

DW : Takže si program opustil po dvadsiatich rokoch služby.

CG : Okrem nejakej následnej práce, ktorú mi dali urobiť, som svoje pôsobenie v podstate ukončil.

DW : Na svojej webovej stránke si spomenul, že v rámci tajného vesmírneho programu existuje päť frakcií. Mohol by si nám v krátkosti načrtnúť, čo je to päť frakcií, a len niečo málo o tom, čím sa každá z nich líši od ostatných?

CG : Iste. Začnem najstaršou, ktorou je „Solar Warden“. Vznikli koncom 70-tych, 80-tych rokov, počas SDI, „Strategickej obrannej iniciatívy“ – myslím, že tak sa to volalo – tesne pred a po Reaganovi. A potom tu máme ICC, Medziplanetárny korporátny konglomerát, čo sú korporácie z celého sveta, ktoré majú zástupcov v superkorporátnej rade, ktorá kontroluje infraštruktúru tajného vesmírneho programu, ktorú majú vo vesmíre, ktorá je obrovská. Máme Temnú flotilu, čo je veľmi tajná flotila, ktorá pôsobí najmä mimo slnečnej sústavy. Máme rôzne tajné vesmírne programy BlackOps Military, ktoré sme zaradili do jednej skupiny. A potom máme túto skupinu Globálna galaktická liga národov, ktorá bola ponúknutá všetkým ostatným národom, aby si zachovali závoj tajomstva o tom, čo sa deje vo vesmíre, tým, že im poskytli vesmírny program a dali im príbeh „Existujú určité hrozby alebo možné invázie, musíme sa spojiť a spolupracovať“. A v jednom zariadení, ktoré som niekoľkokrát navštívil, to vyzeralo veľmi podobne ako v televíznom seriáli „Hviezdna brána Atlantída“, kde ste mali skutočne uvoľnené prostredie, ľudí, ktorí sa prechádzali v skafandroch s nášivkami zo všetkých rôznych krajín sveta. Takisto sú takmer úplne mimo slnečnej sústavy.

DW : Často si spomínal pojem aliancia a myslím, že v tom môže byť trochu zmätok.

CG : Existuje Pozemská aliancia. Tí majú úplne iný program. Ich agendou je v podstate vytvoriť nový finančný systém a zničiť cabalu a niekoľko ďalších vecí v ich programe. A potom je tu Vesmírna aliancia a tá sa skladá z toho, čo začalo hlavne ako frakcia Solar Warden a potom z prebehlíkov z iných tajných vesmírnych programov. A títo prebehlíci z iných vesmírnych programov opustili svoje programy so svojimi plavidlami, spravodajskými informáciami a informáciami a pridali sa k aliancii tajných vesmírnych programov.

DW : Aká je postupnosť udalostí, ktoré viedli k tomu, že si sa stal informátorom a ktoré viedli k tomu, čo teraz vidíme pri tomto úsilí o odhalenie?

CG : Kontaktovala ma skutočná skupina ET s vyššou hustotou, ktorá je teraz známa ako Modrí letci.

DW : Ako teda títo ľudia vyzerajú?

CG : Sú vysokí osem stôp. Vyzerajú veľmi podobne ako vtáci. Majú modrú až indigovú farbu s perím.

DW : Hovoríš veľmi podobní vtákom, chceš však povedať, že sú to skutočne vtáci s krídlami?

CG : Nemajú krídla. Majú veľmi ľudsky vyzerajúci trup, ruky, nohy…

DW : Takže sú to hominidi. Je to ako vtáčia hlava na ľudskom tele?

CG : Áno, ale nemajú dlhý zobák, ako sa to mnohí ľudia snažia vykresliť na internete. Je to naozaj mäkký, ohybný zobák, a keď hovoria, robia posunkovú reč alebo pohyb jednou rukou. A potom pohybujú ústami a komunikujú telepaticky.

DW : Takže kto sú títo modrí vtáci? Odkiaľ pochádzajú? Majú nejaký program?

CG : Blue Avians mi povedali, že oni a ostatné bytosti, s ktorými pracujú, pochádzajú zo šiestej až deviatej hustoty a že…

DW : A čo je to „hustota“?

CG : Všetko okolo nás sa skladá z hmoty, energie. Myšlienky sú všetky zložené z vibrácií. A tá pochádza z inej vibrácie alebo frekvencie.

DW : Takže je to ako iná úroveň existencie?

CG: Presne tak.

DW : Je to niekde inde v galaxii alebo vo vesmíre, alebo je to okolo nás?

CG ; Nie je to na ďalekej planéte blízko stredu galaxie alebo niečo podobné. Je všade okolo nás. Je to naozaj blízko a zároveň ďaleko.

DW : A aký je ich program? Na čo sú tu?

CG : Sú tu už nejaký čas. Pozorovali, ale sú tu, lebo – pohybujeme sa v časti galaxie, ktorá je veľmi energeticky silnou časťou galaxie, ktorá mení hustotu našej slnečnej sústavy a našej miestnej hviezdokopy.

DW : Je to niečo, čo ti povedali, alebo je to niečo, o čom si vo vesmírnom programe mal hmatateľné dôkazy ?

CG : Vo vesmírnom programe sme o tom mali hmatateľné dôkazy. To sa už nejaký čas študuje, ale je to niečo, čo mi povedali aj oni.

DW : Dobre, a ak prejdeme do inej hustoty, čo ti títo Modrí letci hovoria, že sa stane s ľudským životom, ako ho poznáme teraz?

CG : Že prejdeme transformačnou skúsenosťou, ktorá nás zmení hlavne na úrovni vedomia.

DW : Ako to bude vyzerať? Stali by sme sa viac psychickými, telepatickými?

CG : Áno, myslím, že existuje veľa teórií. Nebolo mi povedané, že budeme schopní toho a toho. Počul som veľa rôznych teórií. Neviem, či sa to stane všetkým naraz, alebo či sú niektorí ľudia duchovne vyspelejší, u ktorých sa tieto znaky začnú prejavovať skôr. Nemám všetky odpovede. Nie som guru. Naozaj nemám všetky odpovede.

DW : Takže títo Modrí letci sa starajú o naše najvyššie dobro, alebo majú skrytý zámer? Ako môžeme vedieť, že im môžeme dôverovať?

CG : Určite majú pozitívnu polaritu. Podľa toho, čo viem o bytostiach šiestej a vyššej hustoty, nie sú orientované na agendu, ako sa do nich snažíme premietať. Pre náš spôsob myslenia tretej, štvrtej hustoty je všetko, čo robíme, orientované na agendu. Je to o zarábaní peňazí. Je to o manipulácii ľudí, aby robili alebo mysleli tak, ako si myslíme my. Nemôžeme to premietnuť na bytosť vyššej hustoty a povedať, že sa bude správať alebo myslieť rovnako. Sú tu s týmito obrovskými sférami, aby pomohli zneškodniť tieto veľké energetické vlny cunami, ktoré vstupujú do našej slnečnej sústavy, a zneškodňujú túto energiu tak, aby sme jej nedostali príliš veľa naraz a aby sme mali viac času na prípravu.

DW : Ak by to nerobili, čo by sa podľa nich stalo?

CG : Že by sa veľa ľudí zbláznilo a nastal by veľký chaos.

DW : Čo sú to orbové bytosti?

CG : Sú to jedny z piatich bytostí zo Sférickej aliancie, ktoré patria medzi päť bytostí s vyššou hustotou.

DW : Takže si sa skutočne osobne stretol s týmito Modrými letcami?

CG : Áno. Moje meno bolo spomenuté ako voľba, ako delegáta, ktorý má byť súčasťou komunikácie medzi touto skupinou, Radou aliancie tajného vesmírneho programu, a tiež má začať hovoriť v ich mene s touto starou radou superfederácie, v ktorej som sedel ako intuitívny empatik. Snažil som sa prehovoriť, aby som sa z tejto pozície delegáta dostal. Nie som verejný rečník. Mám slabý hlas. Uvádzal som všetky tie výhovorky, prečo by som nemal byť delegátom. Tieto výhovorky som uvádzal po tom, čo ma priviedli do jednej z týchto obrovských sfér, ktoré sú vo vesmíre, a stretol som tam modrého vtáka menom Raw-Tear-Eir. A keď som sa snažil vyhovoriť na to, že nebudem delegátom, pristúpil ku mne veľmi blízko, položil mi ruku na predlaktie a telepaticky mi oznamoval, že sa musím zbaviť všetkého negatívneho a prestať myslieť na negatívne veci. A jeho ruka bola na mojej pokožke veľmi pudrovo jemná. Bol to jediný prípad, keď sa ma fyzicky dotkol. A potom mi povedal, že dôležitý je odkaz.

DW : Aké je ich posolstvo?

CG : Ich posolstvo pre ľudstvo je, že – a je to princíp mnohých náboženstiev – musíme sa stať láskavejšími. Musíme sa stať láskavými voči sebe a odpúšťajúcimi voči iným, a tak zastaviť koleso karmy. Musíme sa sústrediť na to, aby sme sa stali viac službou druhým na dennej báze. A musíme sa zamerať na zvyšovanie svojich vibrácií a svojho vedomia.

DW : No vidíme veľa ľudí, ktorí sú agresívnymi komentátormi článkov a hovoria, že elita nás chce nasmerovať do jedného svetového náboženstva. Ako by sme mohli vedieť, že to nie je len ďalší PSYOP, ktorý sa nás snaží všetkých prinútiť pochodovať v súlade s nejakými novými kontrolórmi?

CG : No, to je to, čo povedali, a to, čo som uviedol na svojej webovej stránke, je, že nemusíte meniť svoju vieru alebo náboženstvo. Môžete použiť… tieto presvedčenia sú princípmi všetkých hlavných náboženstiev. Teda, v skutočnosti to nie je nič nové. Čas je krátky. Je potrebné to urobiť. Musíme sa začať zameriavať na – ak ste kresťan, ak ste moslim, ak ste budhista, môžete zostať. To môže zostať vašou vierou.

DW : Takže sa nesnažia vydávať za nového Boha?

CG : Rozhodne nie. A jedna z vecí, ktoré mi vtĺkali do hlavy, je, že musím zabezpečiť, aby sa z toho nestal kult alebo náboženstvo. A nepoznám históriu, ale zrejme sa o to v minulosti pokúšali už trikrát. A zakaždým boli ich posolstvá prekrútené a ľudia to využili na ovládanie a premenili to na sekty a náboženstvá.

DW : No zrejme sme tu len začali. Toto sú naozaj fascinujúce informácie a ja chcem len povedať, že na osobnej úrovni potvrdzujú mnohé veci, ktoré som študoval toľko rokov a urobil som maximum, aby som sa pokúsil predložiť vedecké dôkazy. Takže sa máme ešte o čom rozprávať. Práve začíname, ale som naozaj rád, že si to chcel urobiť a vystúpiť. A ctím si ťa za tvoju odvahu a statočnosť. Viem, že máš dve deti. Vzdal si sa kvôli tomu šesťmiestnej práce. Takže je to pre teba naozaj veľká vec, že si sa prihlásil, a ja si to naozaj vážim. Takže ďakujem, Corey.

CG: Ďakujem.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem za veľmi zaujímavý článok, ktorý zapadol do mojej skladačky.

benetri
benetri
Reply to  polarexplorer
2 years ago

už som to raz čítal, ale musel som to riadne prežuť! Len akosi neviem, kam sa stratili tí temní? A Cabala? Však vari ona ovláda Temnú flotilu, takže spolupracujú?!

polarexplorer
polarexplorer
Reply to  benetri
2 years ago

Vesmírnych flotíl je viacej, niektoré sú zlé, iné dobré. V určitých veciach, čo som pochopil, tak spolupracovali. Je to dosť zarážajúce, ale mali nejaké spoločné záujmy.

Ďalšou vecou sú vesmírne zákony, ktorých sa držia obe strany, berú to ako posvätnú vec.

V týchto vesmírnych flotilách slúžia 20 rokov a následne sú vrátený naspäť, aby prežili svoj život + vymažú im pamäť. Veľká záhada je v akej časovej osy slúžia, keď že čas neexistuje, tak je to dosť problematické pochopiť. Ešte som sa nedočítal podrobnosti o tom, ale myslím si, že prechádzajú rôznymi paralelnými vesmírmi, a zrejme aj medzi minulosťou, súčasnosťou a budúcnosťou. My ľudia berieme čas, ako niečo normálne, meriame ho. Ale pre mimozemšťanov čas neexistuje.

Israismael
Israismael
2 years ago

Vážení hľadači zmyslu covid a vakcín či nezmyslu covid a vakcin..tu mate verš z biblie na dnešné časy,ktoré sú biblické časy a záverečné pre ľudstvo tohto veku :a teraz sa rozhodnite čo je ten blud ..covid je jasný to blud asi nebude no len akurát nie je jasné či nie je dôvodom pre blud (vakcíny)..dúfam že šialení ľudia po svete aj u nás konečne vezmú do ruky bibliu a text z 2 tesalonickym 2kapitola a pochopia že podvod je tým bludom ktorý prišiel…kedze ľudia máte internety a Google a netreba mať doma ani bibliu stačí si to vygooglit presne..aj ateisti a neverci pochopia..ja dávam len časť z tej kapitoly potrebné je to prečítať a preskúmať od začiatku 2 kapitoly

2. Tesalonickým 2:11
— Pre­to Boh na nich zo­siela moc bludu, aby uverili lži

Verš v kontexte
…10 a všemožnou ne­právosťou bude zvádzať tých, čo hynú, pre­tože ne­prijali lás­ku k pravde, aby boli spasení. 11 Pre­to Boh na nich zo­siela moc bludu, aby uverili lži 12 a boli od­súdení všet­ci, čo ne­verili prav­de, ale si obľúbili ne­právosť

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK