Kozmické odhalenie: technológie tajnej základne (1.časť)

08/02/2022

David Wilcock: Vitajte späť pri „Kozmickom odhalení“. Som váš moderátor David Wilcock a som tu s naším špeciálnym hosťom Emerym Smithom. A Emery má absolútne ohromujúce informácie a veľmi riskoval, aby nám priniesol to, o čo sa s nami dnes podelí. Emery, vitajte späť.

Emery Smith: Vďaka, Dave. Ďakujem za pozvanie. Veľmi si vážim, že som tu.

David: To je dobré.
Emery: Áno. Je to zábava.

David: Som naozaj rád, že ste sa konečne rozhodli to urobiť. Myslím, že to už dávno malo byť.

Emery: Viem, snažili ste sa ma k tomu prinútiť už 10 rokov, ale isté nedávne udalosti ma presvedčili, že je to možno pre moju väčšiu bezpečnosť, aby sme to urobili, a tiež pre vzdelávanie verejnosti, a ľudia si zaslúžia to vedieť. Veril som tomu celý život, ale viem, že všetko má svoj čas.

David: Áno. Teraz sa zdá, že pri mnohých zasvätených, s ktorými som hovoril, keď sa začítame do ich života pred vstupom do armády, že sa tam niečo dialo ešte predtým, ako tam vôbec vstúpili.

A mňa by zaujímalo: mali ste pred vojenskou službou nezvyčajné zážitky, o ktorých si myslíte, že by mohli byť relevantné, aby ste sa s nami o ne podelili aj dnes?

Emery: Určite. Je to osobné, ale môžem vám hneď povedať, že môj starý otec bol v armáde a môj otec bol v námorníctve, ale keď som sa narodil, bol už mimo námorníctva. A ja som vždy chcel byť v armáde. Myslím, že prvú mimozemskú návštevu som zažil v roku 1979. A bolo to na našej päťakrovej farme vo Fort Myers na Floride. Bol to môj prvý kontakt a bol to veľmi príjemný kontakt. Nikdy na to nezabudnem.

Potom ma kontaktovali až asi v roku 1999, 98, kde to bolo úplné pristátie a… To bolo trochu prekvapujúce, pretože som táboril a nebol som na to pripravený, pretože ma to prekvapilo v noci, pretože som si práve ľahol a počul som nejaké kroky, ako idú hore. To boli také dva zážitky. Ten druhý je po vojne, mimochodom, ale to bolo proste trošku šokujúce. Ale ten prvý bol, keď som bol veľmi mladý. Ale potom som bol posadnutý, samozrejme, ležaním pod hviezdami. Pravdepodobne som spával viac mimo domu ako v dome, pozerajúc na hviezdy.

David: Mohli by ste nám povedať niečo viac o kontakte vo Fort Myers na Floride? Videli ste pristáť nejakú loď a čo sa potom stalo? Opíšte plavidlo. Opíšte presne, čo sa stalo.

Emery: Presne to, čo sa stalo, bolo, že som si ľahol spať do spacieho vaku, a keď som zdvihol zrak, . . .Bol som vonku. Mali sme tam veľkú farmu uprostred poľa. Okolo nič nie je. A horiaci disk prichádzal pod uhlom 45°. Prichádzal priamo z oblohy, ale pohyboval sa veľmi pomaly, bol rozpálený do červena. Mohli ste vidieť oranžovú žiaru.


2 Disk Emery Saw


David: Aký veľký bol?

Emery: Videl som, ako sa vzdialil do lesa, z miesta, kde som sa nachádzal, a bol pravdepodobne vzdialený najmenej 2 000, možno 1 000 metrov. A počul som to. A povedal som si: „Ach, to bol asi len meteor.“ A wow, bol to ten najžiarivejší meteorit, aký som kedy videl. Ale tiež som si všimol, že mal veľmi zvláštny tvar. Takže som si o tom nič nemyslel. A v skutočnosti dopadol bližšie, ako som si myslel: k susedom, len o pár akrov ďalej, o 5 alebo 10 akrov ďalej, do ich bažiny. A jeden z mimozemšťanov vyšiel von a prišiel tam. A ja som bol vedľa plota z ostnatého drôtu – viete, takého, ktorým sa držia kravy.

David: Správne.

Emery: Kedysi som staval ploty. Viete, tie malé háčiky, ktorými sa ten plot z ostnatého drôtu robí, niektoré z nich boli tak trochu uvoľnené, viete. A ja som celý čas rozkladal plachtu. A potom som si na plachtu položil spací vak. Tak som si ľahol a keďže som taký, aký som, taktický Emery, vždy mám pri sebe zbraň. V spacom vaku som mal so sebou zbraň. A bol som v spacom vaku zababušený ako múmia, bola mi veľká zima. A počul som: „Ugu, ugh“, akoby niekto preskakoval plot – presne tak, ako keby som preliezol plot. A ako sa ten plot tlačí dole…

David: Správne.

Emery: Je to ako: „Ur, ur, ur“ a potom „bump, bump“ na zemi. A ja na to: „Dobre. Dobre. Skunk opice, medveď…“
David: Ha, ha, ha.
Emery: „… panter?“ Ha, ha.
David: Ha, ha, ha.
Emery: A ja len: „Aha, práve teraz?“ Okamžite počúvam kroky. A som veľmi naladený na takéto veci.
David: Jasné.

Emery: Cítil som sa trochu nepríjemne. Takže viem, možno som to bol len ja, alebo to bola táto bytosť. Tak som si hneď chytil zips a už som mal v ruke zbraň, rozopol som si ho a so zbraňou a baterkou som sa postavil a priamo tam bola trojmetrová bytosť, ktorá sa na mňa pozerala.

David: Ako to vyzeralo?

Emery: Bolo to modrošedé a malo to veľké modré oči. A na hlave to malo takú malú vec, akú vídame vo filmoch, akú vídame u kreslených postavičiek.


4 Small Being With Antenna


David: Ako anténa? Emery: Áno, niečo ako anténa.

David: Keď hovoríte, že to malo modré oči… Takže nehovoríme o Greyovi?

Emery: Nie. Nie. Bolo to veľmi vychudnuté a malo to modré oči. A bolo to …

Dávid: Ako akú farbu modrú? Ako tvoja košeľa?

Emery: Áno. Bola to taká modrá. A pri tom svetle baterky sa na mňa pozrela a myslím, že to svetlo ju naozaj bolelo v očiach. Vyzeralo to niečo ako: „Čo, hej, aha!“ To sa mi nepozdáva. Alebo: „Hm, aha, práve som havaroval so svojím plavidlom. Práve hľadám najbližšiu pomoc alebo asistenciu.“ A ja som sa naň pozrel.
Takže je to trápne povedať, ale vyskočil som zo spacieho vaku a naháňal som ho… lebo vidím, že ide [ukazuje beh s malými nohami]… a ja ho naháňam a on ide do húštiny. A ja som ho, viete, akoby som ho naháňal, aby som ho zabil. Kričal som naň: „Vráť sa! Vráť sa!“

David: Ha, ha, ha.

Emery: Prenasledujem ho a on ide priamo cez túto húštinu. Bola taká hustá, že som nemohol… Pokúsil som sa tam vojsť a celý som sa porezal o liany. A potom počujem: „Ur-ree, ur-ree.“ A pozriem sa vedľa… Plot je hneď vedľa mňa. A je to naozaj tesné. Akoby tam znova preskakoval plot a vracal sa späť do tej oblasti. Takže som bol plný adrenalínu. A, samozrejme, aj tak to bolo naozaj neskoro v noci. Ale urobil som, urobil som malú túru v tej oblasti tým smerom, ale nič iné som nevidel. Takže na tom nebolo nič vymenené. Bolo to len … Myslím, že sme sa obaja navzájom vyľakali. A to sa stalo.

David: Ako veľmi sa tvár podobala na ľudskú pre bežného človeka? Vyzerala ako bežný človek zo Zeme s modrou pokožkou? Alebo bolo na tej tvári niečo iné?

Emery: Áno, tvár bola plnšia a oválnejšia, ako bublina. Ako keď si zoberiete jednu z tých plastových loptičiek a stlačíte loptičku otvorenými rukami. Mal po stranách hlavy otvory, nie ušné lalôčiky, ale otvory. A bolo to uvedomelé, viac ako stopercentne uvedomelé a veľmi pohyblivé.

David: Boli oči väčšie ako u bežného človeka na Zemi?

Emery: Áno, určite.

David: O koľko?

Emery: Minimálne trikrát.

David: Páni!

Emery: Áno, boli to väčšie oči… Ako oko a vrch lebky, boli väčšie.

David: Ale hovoril si, že oči boli modré.

Emery: Modré. Modré oči.

David: Takže to nemalo čiernu farbu, ako to vidíš u Grey?

Emery: Keď hovorím modré, nemal bielko. Boli to modré oči. Nevidel som žiadne zreničky. Ale mohli to byť jeho ochranné vrstvy. Majú tieto šošovky, veľa mimozemšťanov ich nosí na očiach.

David: Bola to jednofarebná modrá?

Emery: Áno.

David: Naozaj?

Emery: Áno.

David: A malo to nos, alebo len …

Emery: Áno, malo nos – veľmi malý.

David: Veľmi malý. A malé ústa?

Emery: Veľmi malé ústa. Áno. A bolo to veľmi kreslené. Ako: „V žiadnom prípade!“ Bolo to svojím spôsobom veľmi komické.

David: A koľko si mal vtedy rokov?

Emery: V roku 98, mal som 28 rokov.

David: Dobre. No, vráťme sa k prvému stretnutiu, pretože to môže byť veľmi dôležité, keď sa dostaneme k vašej vojenskej histórii. Čo sa stalo pri prvom zážitku? Prejdime si to krok za krokom.

Emery: Dobre. Potom som mal viacero týchto zážitkov, ale nerozumel som, čo to bolo. Keď som bol mladší, vždy som bol často námesačný. A vždy som bol vonku v hypnagogickom stave, ale veľmi dobre som si to uvedomoval, pretože som sa vždy vrátil a mama s otcom každé ráno videli, že mám špinavé nohy a ja som nemal ani potuchy… Mnohokrát ma pristihli, ako práve vychádzam alebo idem dovnútra. A nikdy som sa nezranil ani nič podobné. V tento konkrétny večer, a nebolo veľmi neskoro, mi len telepaticky povedali, aby som išiel von.

David: Koľko ste mali rokov?

Emery: Bol som v druhej triede, takže to bolo pravdepodobne okolo roku 79.

David: Dobre. Takže ste dostali impulz ísť von.

Emery: Áno…

David: Ale to sa dialo už predtým?

Emery: Nie, toto bolo prvýkrát.

David: Aha, to bolo prvýkrát.

Emery: To bolo prvýkrát, čo sa niečo také stalo. Potom sa to začalo diať stále, myslím tým, že som išiel von, ale nevedel som, prečo som tu, videl som svetlá a tak. A tak som si povedal: „Dobre.“ Tak som vyšiel von na príjazdovú cestu. Mali sme jazero, išiel som k mólu a len som sa pozrel hore a tam bolo to krásne modré plavidlo. A ticho sa vznášalo.


6 Blue Craft Over Lake


A ja som bola taký ohromený, že bolo ticho a to plavidlo tam bolo, a ja som sa usmieval, viete, a akoby som si aj spieval. Ja som sa akože snažil… Ja neviem. Vyšlo zo mňa: „Woo-oo!“ Začal som si pískať alebo niečo také. Bolo to veľmi zvláštne.

David: Ako vyzeralo to plavidlo? Aký malo tvar?

Emery: Bolo modré a malo tvar disku.

David: Aký druh modrej?

Emery: Modro-biely, akoby biely. Nie tmavá, nie tmavomodrá. Bola to skôr taká belavá, svetlá… , ale bolo vidieť detaily, ale nebolo vidieť okraje. Dáva to zmysel?

David: Uhm.

Emery: Mohli ste vidieť obrysy tohto, viete, klasického tvaru. A telepaticky to hovorilo: „Sme tu“ a „Existujeme“ a, viete, „Vrátime sa pre vás“.

David: Páni!

Emery: A ja si to pamätám, akoby to bolo včera. A tak mi to utkvelo v hlave. Stalo sa to veľmi krátko… Myslím, že … Celá udalosť trvala možno minútu a pol, dve minúty. Je to dlho. Ak by sa to stalo dnes, to by sa nestalo, pretože by sme ich zostrelili za dve sekundy.

David: Správne.

Emery: Ale vtedy to bolo, myslím, trochu iné. Myslím, že mali trochu viac príležitostí na takéto stretnutia, viete, nielen so mnou, ale aj s mnohými inými ľuďmi.

David: Správne.

Emery: A umožniť im, aby nám dali nádej a aby sme sa o to neskôr v živote usilovali. Takže potom som sa stal naozaj pevne veriacim . A naozaj som o tom až tak veľa nehovoril. Ani moja rodina o tom nehovorila.

David: Myslíte si, že váš otec alebo starý otec mohli byť zapojení do čiernych operácií [tajných operácií]?

Emery: Áno, môj starý otec bol v armáde. A môj otec lietal v lietadlách námorníctva, ktoré hľadali ponorky prichádzajúce na Bahamy a pri pobreží Floridy. Bol teda pozorovateľom.

David: Naozaj?

Emery: A robil aj iné veci, ale nemyslím si, že súviseli so spravodajskými službami.

David: Zdá sa, že ste sa zúčastnili na nejakom programe kontaktu s mimozemšťanmi, a opisujete viacero udalostí odchodu z domu v noci…Chodenie po vonku. Máte pocit, že máte v pamäti medzery z týchto udalostí, alebo …

Emery: Nie, nie.

David: … čo si myslíte, že sa deje, keď idete von?

Emery: Nie, pamätám si toho veľa. Keď som bol mladší, mal som taký dar – ja to nazývam darom. Dokážem ovládať svoje sny. Viem, kedy sa mi sníva. A práve nedávno sa mi to vrátilo, len nedávno, v priebehu posledných pár mesiacov, kedy to môžem robiť znova. Stratil som to práve po tom, čo som odišiel do armády. Už som to nemohol robiť – keď som išiel do armády. A do armády som začal chodiť skoro, v trinástich rokoch…

David: Trinásť?

Emery: … s pomocnou leteckou jednotkou, Civil Air Patrol, do ktorej ma zaviedol môj otec. A dávali deťom pilotné licencie zadarmo, ak sa kvalifikovali a chceli byť súčasťou tejto veci.

David: Páni!

Emery: A je to pre ľudí aj pred tým, ako idú do armády, takže dostaneš extra hodnosť pred tým, ako pôjdeš do armády – niečo ako ROTC,…čo som robil aj ja.

David: Áno.

Emery: Takže dostanete všetky tieto výhody. Áno, pilotný preukaz som získal v naozaj mladom veku.
Absolvoval som veľa testov, ktoré … Viem len jedno: robil som oveľa viac testov ako všetci ostatní, ktorí išli do armády. A neboli to bežné testy ASVAB.

David: Dobre. Uveďte mi príklad niečoho neobvyklého ako test.

Emery: No, viete, test ASVAB je založený na … „V čom si dobrý? Si dobrý mechanik? Pozrime sa, či dokáže vyriešiť toto ozubené koleso alebo túto reťaz.“

David: Presne tak.

Emery: „Alebo dobrý v písaní. Vie nejaké sloveso, prídavné meno alebo jazykovedu?“ „Vie.

David: A to môže viesť k vašej MOS – vojenskej operačnej špecializácii. [Military Occupational Specialty – vojenská odbornosť].

Emery: A takto vás dovedú k vašej MOS. Ale s mojimi vecami to malo čo do činenia s geometrickými tvarmi.

David: Naozaj?

Emery: Áno, a ako mandaly a ako … „Ktorá z týchto šiestich sa ti páči?“ „Čo tým myslíš, ktorá sa mi páči?“ Takže pre mňa to nebol test. Ale bol to test na niečo! Pretože je v tom zrejme nejaký podprahový odkaz – možno nejaké zakódovanie, o ktorom neviem, ktoré mám ja alebo môj rod.

David: Mohli by to byť logá určitých skupín mimozemšťanov, o ktorých možno vedeli, že vás už kontaktovali.

Emery: Presne tak. Presne tak.

David: Presne tak.

Emery: Takže takto ma vytiahli z časti letectva po tom, čo som si odslúžil štyri a pol roka a potom som ešte pokračoval v práci na zmluvu.

David: Už predtým ste boli štyri a pol roka v letectve?

Emery: Štyri a pol roka, potom dva roky v zálohe a potom dva roky v neaktívnej službe – takže spolu štyri… osem a pol roka.

David: Páni! Takže tieto testy sa začali už vtedy, keď ste mali 13 rokov?

Emery: Áno. Začali sa v pomocnej časti. A potom …

David: Takže jedným z nich boli geometrické tvary. Mohli by ste mi uviesť ďalší príklad niečoho, čo bolo bizarné ako test, ktorý ste dostali?

Emery: Bolo tam veľa špičkových fyzikálnych a magnetických otázok, ktorým som vtedy nerozumel, ale získal som z nich vysoké skóre. Ale ja naozaj nie som… to nie je moja parketa. Ale viete… takže keď som išiel do armády, mal som tie úžasné pracovné príležitosti. Ale ja som chcel byť pilotom F15 Eagle, pretože som jednoducho chcel lietať. Však viete, Top Gun ako na dlani. Ale armáda mi ponúkla obrovské štipendium, ktoré som nemohol odmietnuť, aby som mohol lietať na vrtuľníkoch Apache.

David: Páni!

Pokračovanie nabudúce..

ZdrojZdieľať článok

Podobné články

 • 91
  Kozmické odhalenie: Klonovanie a programovateľné formy života (1.časť)David Wilcock: Vitajte späť pri „Kozmickom odhalení“. Som váš moderátor David Wilcock a som tu s Emerym Smithom. Emery, vitaj späť v relácii.Emery Smith: Vďaka za pozvanie, Dave. Je skvelé byť tu.David: Keď ste sa prvýkrát stretli s čiastočným telom, povedali ste, že ste dovtedy videli nejaké ruky a paže.…
  Tags: a, to, som, sa, david, emery, v, ako, tajné
 • 88
  Kozmické odhalenie: technológie tajnej základne (2.časť)Emery: Ale všetko, čo súvisí s lietaním, smeruje pravdepodobne k tomu, aby som sa stal astronautom, alebo NASA, alebo k iným veciam súvisiacim s vesmírom. Väčšina pilotov alebo väčšina astronautov, ako viete, čo sa teraz zmenilo, pretože potrebujú vedeckých technikov...pre špecializáciu. A tak som sa stal akoby špecialistom na užitočné zaťaženieDavid:…
  Tags: to, a, david, emery, sa, som, ako, tajné
 • 84
  Randy Cramer: Hybridný vojak pre tajný vesmírny program - (1)Emery Smith sa chce podeliť o svoje skúsenosti z programu 20 rokov a späť ako geneticky a technologicky vylepšený vojak. Počas svojich 20 rokov služby bojoval s domorodými insektoidmi na Marse, hliadkoval v slnečnej sústave, aby bránil Zem pred potenciálnymi útočníkmi a bol vyslaný na misie do iných svetov. Počas všetkých jeho…
  Tags: a, som, sa, v, to, emery, ako, tajné
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
rudo
rudo
2 years ago

nuz neviem ci je v takom clanku nieco skutocne zaujimave

Věra
Věra
Reply to  rudo
2 years ago

… a pravdivé

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK