Kozmické odhalenie: technológie tajnej základne (2.časť)

09/02/2022


Emery: Ale všetko, čo súvisí s lietaním, smeruje pravdepodobne k tomu, aby som sa stal astronautom, alebo NASA, alebo k iným veciam súvisiacim s vesmírom. Väčšina pilotov alebo väčšina astronautov, ako viete, čo sa teraz zmenilo, pretože potrebujú vedeckých technikov…pre špecializáciu. A tak som sa stal akoby špecialistom na užitočné zaťaženie

David: Správne.
Emery: Vráťme sa teda k tomu, prečo som bol taký neoblomný, že budem pilotom, keď som bol ešte dieťa – mimochodom, keď som sa prihlásil, mal som 16 rokov – a robil som tieto rozhodnutia. A oni mi povedali: „No, môžeš robiť aj tieto zdravotnícke veci.“ Rád som chodil k lekárovi a videl všetky tie veci. Rád som sa pozeral, ako mi strihajú zarastené nechty na nohách, aby ma pri hraní futbalu toľko neboleli.

David: Ha, ha. Áno.

Emery: Takže ma to ohromilo… Vždy mi hovorili: „Sadni si. Synu, nechceš sa na to pozerať. Máme tu veľa krvi.“ A ja na to: „Nie, nie, chcem to vidieť.“

David: Ha, ha.

Emery: Pichajú mi injekciu a hovorím: „Ten chlapec je sakra divný.“

David: Ha, ha, ha.

Emery: A všetci títo chirurgovia a lekári, keď som bol naozaj mladý, sa nakoniec stali mojimi priateľmi. A ja som sa nakoniec stal ich učiteľom, pretože som získal akreditáciu CME [Continuing Medical Education], aby som ich učil o krvných doštičkách a kmeňových bunkách. Bol to naozaj zábavný kruh.

David: Čo je to akreditácia CME?

Emery: Lekári, zdravotné sestry a všetci lekári, aby si udržali licenciu, musia chodiť na sympóziá a získavať aktuálne informácie o nových vzdelávacích vlastnostiach. Takže, viete, jednotky ďalšieho lekárskeho vzdelávania.

David: Aha, kontinuálne … Dobre. Vráťme sa teda k tomu, keď vás prvýkrát priviedli do Sandie. A myslím, že to je niečo … Už ste mi predtým hovorili o procese, ako ste sa dostali do miestnosti. Začnime s tým, ako … ako vás priviedli. Čo bola prvá vec, ktorú ste videli a ktorá by bola oveľa odlišná od typickej vojenskej skúsenosti?

Emery: No, byť na operačnej sále a pracovať v núdzových situáciách a, viete, už som vedel takmer všetko o ľudskom tele v zrýchlenom programe, v ktorom som asistoval chirurgom. Keď som sem vošiel, vedel som, že na toto miesto minuli veľa peňazí… na všetko, dokonca aj na dvere, bezpečnostné systémy. Títo úžasní ochrankári, správanie vedcov a lekárov, ktorí tam boli, technikov a všetkých, bolo to VELMI seriózne. Bolo to veľmi, veľmi organizované. A bolo to veľmi čisté. A trvalo to… Najskôr ste dostali hlásenie. Viete, vezmú vás . . . Je to veľká previerka, ale ja som už v aktívnej službe. Takže som bol pre nich ideálny.

David: Áno.

Emery: Mladý. Viete, „Ak niečo pokazí, koho to zaujíma! Môžete sa ho jednoducho zbaviť. Zomrel pri havárii helikoptéry,“ čokoľvek.

David: Presne tak.

Emery: Takže perfektný subjekt, ale super vysoké IQ, veľmi perfektný – už má lekárske vzdelanie. „Len sa pozrime, čo dokáže.“ Najskôr ma priviedli do tejto miestnosti – a to bolo ešte predtým, ako som išiel robiť svoj prvý prípad – a všetko mi tam vyložili.

David: Čo vyložili?

Emery: Vyložili tieto zmluvy. Teda, bolo to také hrubé.

David: Akoby si to mal všetko prečítať, keď si tam sedel? To nedáva zmysel.

Emery: Samozrejme, že som to nečítal. Mal som 19 rokov!

David: Ha, ha, ha.

Emery: Videl som tú stránku a povedal som si: „Áno!“ Už som sa zaregistroval. Už som bol dosť hlúpy na to, aby som sa prihlásil do armády, takže som si povedal: „Fajn.“ Ja mimochodom milujem armádu. A zachránili mi život, urobili zo mňa človeka, ktorým som dnes. Takže som ako veľký podporovateľ armády – stále som až dodnes, čo sa týka iných projektov a vecí. Takže som nechcel, aby to znelo, že to tak nie je. Bol som za to naozaj vďačný.

David: No, sme veľmi vďační za Alianciu…

Emery: Áno!

David: … a za to, že nám tu otáčajú karty.

Emery: Ja viem!

David: Je to úžasné!

Emery: To je. Všetky biele klobúky. Je to jednoducho požehnanie.

David: A my potrebujeme ľudí, ako si ty, aby mali odvahu hovoriť pravdu a povedať, čo zažili.

Emery: No, dúfam, že raz… pretože poznám veľa týchto ľudí. Dúfam, že keď uvidia, že som sa odhalil, tak naozaj verím, že sa ich ukáže oveľa viac, napríklad do roka.

David: Bude to aj ľahšie, …

Emery: Áno.

David: … pretože cabala je teraz veľmi porazená. A mali ste o tom aj veľa informácií, ku ktorým sa môžeme dostať v ďalších epizódach.

Emery: Áno. Určite.

David: Takže ste dostali všetky tieto dokumenty.

Emery: Takže som podpísal „knihu“ a oni to robia veľmi oficiálne, všetci títo ľudia, viete, chladné laboratórne plášte a iní ľudia z bezpečnosti, ale nie vo svojich normálnych čiernych operáciách. Sú v takých čistých oblekoch, naozaj cool, bielych, taktických veciach.

David: Hm. Niečo ako kombinéza?

Emery: Áno, ako letecká kombinéza – biela, ale s množstvom cool popruhov a nie normálne zbrane. Myslím, že tam dole nemôžu používať zbrane kvôli tlakovým systémom, tak mi to bolo povedané. A vždy mi hovorili, aby som si do zariadenia nikdy neprinášal SVOJU zbraň.

David: Správne.

Emery: Používate šatňu na vrchu. V podstate sa prezlečieš do odevu ako lekár, potom ideš dole a prezlečieš sa do obleku. Takže sú to akoby dve prezliekacie stanice. A nosíš náramok, čo bola tá najúžasnejšia vec na svete. A tento opasok mi pripadal ako silikón. Neskôr som zistil, že je to grafén a svieti. A nahrávalo to všade, kam som sa v zariadení dostal. A oni ti to zobrali. A neskôr sa to aj aktivovalo. Vtedy mali iPady, ktoré z týchto iPadov robili niečo ako . Myslím, tenké ako … Poznáte röntgenový film, aký je krehký?

David: Áno, áno.

Emery: Predstavte si, že by to bol iPad, ktorý by bol krehký a úplne osvetlený a mal by prístup do celej hlavnej databázy akejkoľvek sekcie, v ktorej by ste pracovali, a v prípade potreby by ste našli svojho nadriadeného… Každý tak nejako vedel, kde sa kto nachádza. Nebolo sa kam schovať alebo čokoľvek vynájsť. Každopádne ste mali tento super iPad, ktorý ste mali stále pri sebe a používali ste ho na zadávanie údajov o všetkých veciach, ktoré ste robili, pretože všetko bolo zdokumentované.

David: Ak je taký krehký ako si na ňom mohol písať?

Emery: To je jednoduché. Všetko sa písalo prstom a mali stylus. A stylus vyzeral ako teplomer. A mal veľmi priľnavú textúru. A mohli ste ho držať, nie je až taký krehký. Je to trochu pevnejšie. Ale je to taký materiál. Je to ako špeciálny polykarbonát, ktorý bol, myslím, napustený, samozrejme, pravdepodobne grafénom alebo nejakým iným… alebo, viete, niečím fotovoltaickým, samozrejme, aby to všetko robilo. A tak či onak, vždy to bolo na niečom položené. Nie je to textový papier. Je to niečo, čo je vždy na vašom pulte, používate vašu malú vecičku, váš prst alebo čokoľvek iné, a tiež sa to prepája s inými. Každá miestnosť má niečo ako centrum, ako keď si pripojíte iPhone?

David: Páni! To je super!

Emery: Takže je to ako energia typu Bluetooth.

David: A je to plnofarebné?

Emery: Áno. Oh, brilantná plnofarebná. Trojrozmerné objekty.

David: Aha, aj holografické.

Emery: Aj holografické.

David: Naozaj?

Emery: Áno, najmä keď to dáte na stoly, stoly sa stanú akoby skutočnou 3D časťou toho, čo prezentujete.

David: Páni!

Emery: Takže ak by som dostal telo, ktoré už bolo 3D naskenované, telo, ktoré sa môže premietať nad stolom. A potom ním môžete pohybovať rukami.

David: Páni!

Emery: A môžete povedať: „Hej, takže neviem, čo je toto tu v tele. Chceme len toto. Tak spôsobte čo najmenšie poškodenie, aby ste dostali von len tento orgán alebo túto malú guľôčku.“ A to ma jednoducho NAHRÁVALO, pretože som bol technik a bol som mladý a nechcel som to nikdy pokaziť. A chcel som pokračovať. Nemôžem mať hodinky, nemôžem mať v tomto zariadení žiadny šperk. Všetko ti bolo odobraté. Mali sme iba taký akoby zrolovateľný ipad náramok.

David: Corey v tejto relácii hovoril o podložke s inteligentným sklom. A znie to veľmi podobne ako to, čo opisujete. Ako sa to volalo? Mali pre to niekedy názov?

Emery: Vždy sa to volalo len „súbor“.

David: Súbor.

Emery: Áno, súbor. Nebol to žiadny módny názov ako Star Trek alebo niečo podobné.

David: Správne. No, mnohokrát sa zdá, že na, ako sa tomu hovorí, „zníženie psychologického vplyvu“ …

Emery: Áno.

David: … snažia sa vám dať tieto konvenčné veci.

Emery: To dáva zmysel.

David: Áno. Správne. Takže je to len súbor.
Emery: Áno. „Nezabudni si súbor a náramok.“ „Dobre.“

David: Ha, ha. Robil náramok aj niečo iné okrem toho, že len svietil? Povedal si, že svieti, alebo…

Emery: Áno, sem tam svietil. Myslím, že to bolo len preto, že niekto získaval prístup k vášmu miestu pobytu, najmä pri narušeniach.

David: Aha!

Emery: Keď som tam bol, došlo k niekoľkým narušeniam, keď veci unikli. A je tam aj vedecký technik ako ja, ktorý sa pokúsil vyniesť nejaké veci zo zariadenia. A keď tá vec svieti inou farbou – sú tam akoby rôzne farby pre rôzne veci… A viete, jednoducho sa nehýbte a nikam nechoďte, kým sa nezruší pohotovosť. Ako v nemocniciach, máme červený a modrý kód a všetky tieto veci. Je to podobné, viete, čo máte alebo nemáte robiť.

David: Aké farby si pamätáš a čo znamenali na náramku?

Emery: Červená znamená, že sa radšej nehýbte.

David: Hlavne sa vôbec nehýb.

Emery: Áno. Modrá znamená „všetko je v poriadku“. Bola tam jedna žltá, čo znamená „porušenie“. Narušenie kontaminácia.

David: Aha!

Emery: Áno. Nie, nie tak, že niekto niečo ukradol. Niekto mal nejakým spôsobom dieru v obleku alebo… pretože musíte pochopiť, že tieto veci majú vírusy. Majú baktérie, o ktorých ani nevieme. Môžu vás zabiť.

David: Správne.

Emery: Môžu zmutovať. To je to posledné, čo by ste chceli. Takže majú zavedené tieto systémy umelej inteligencie a tieto super vysoké čističe a ako najúžasnejšie dezinfekčné zariadenia na úpravu vzduchu, ktorým by ste ani neverili. A dokonca aj prechádzanie cez niektoré z týchto vecí, keď ste mali smenu, nebolelo ani nič, ale bola to len preventívna vec. Ale v systémoch majú tieto prieduchy, ktoré zachytávajú všetky častice, častice na milión, a to by mohlo povedať, či sa napríklad jedna malá baktéria vírusu chladu dostala do prieduchu a ide a zasiahne túto vec. Všetko sa okamžite vypne.

David: A to je žlté?

Emery: To je žltá. Áno. Takže nikdy nechceš vidieť žltú.

David: Myslíš si, že by ťa ten náramok mohol omráčiť alebo zabiť, keby si sa pohol, keď je červená?

Emery: Vôbec som sa necítil ohrozený.

David: Dobre. Opíš mi, čo znamená porušenie. Čo niekto urobil?

Emery: No, raz, teraz to môžem povedať len z druhej ruky. Vždy vám poviem, či som to hovoril z prvej alebo druhej ruky. Z druhej ruky znamená, že tieto alarmy sa spustili. Samozrejme, neskôr sme boli informovaní, že sa niekto pokúsil niečo vyniesť. To je všetko. Takže neviem, ČO to je. Naozaj som sa nesmel spýtať, čo to je.

David: Aha.

Emery: Ale stalo sa to preto, aby sa zmiernil pokoj všetkých, viete, aby sa všetci mohli začať znova lepšie sústrediť. Je to nervydrásajúce, ak tam počujete akýkoľvek poplach.

David: Takže ste sa nikdy nedozvedeli, o aké narušenie v skutočnosti išlo. Dali vám len veľmi nejasnú … .

Emery: Jedno narušenie som urobil, pretože manžel mojej naozaj blízkej kamarátky bol jedným z ochrankárov.

David: Aha!

Emery: Takže oni urobili úžasnú hybridnú medvediu bytosť.

David: Ja vlastne neviem, čo to znamená. Mohol by si byť konkrétnejší?

Emery: Vytvorili hybridné zviera nejakého druhu, ktorý pripomínal obrovského medveďa grizlyho.

David: Dobre, ale bolo to podobné človeku?

Emery: Ale malo to kovové, akoby kovové pazúry integrované do jeho vlastnej kostnej štruktúry.

David: Páni!

Emery: To znamená, že titán a tkanivo boli spolu, alebo akýkoľvek kov. Neviem, čo to bolo za kov. Ja… len hypoteticky predpokladám.

David: Dobre.

Emery: Jediné, čo viem, je, že keď sa to dostalo von, mali na jeho dolapenie špeciálne nákladné auto. Myslím tým, že sa dostal z podzemia na povrch.

David: Páni!

Emery: Išlo to cez púšť.

David: Naozaj?

Emery: Áno. Veľmi rýchlo. Takže museli túto vec vyhodiť do vzduchu. A bola taká nezničiteľná, že ju len zranili, a potom ju dokázali naložiť do tohto špeciálneho nákladného auta. A oceľ nákladného auta bola hrubá 20 centimetrov – nákladný kontajner.

David: Dobrý Bože.

Emery: A stopy v ňom boli 10cm hlboké…

David: Páni!

Emery: … od tej veci, ktorá sa snažila…pravdepodobne sa snažila dostať von potom, čo ju vyradili alebo čo. Takže on tam bol pri tom. A videl aj stopy na nákladnom aute.

David: Páni! To je šialené.

Emery: A viete, považujem ho za veľmi čestného človeka. Navyše, bolo po všetkom. Všetci o tom vedeli.

David: Páni!

Emery: Každý vedel, že je to zlé. A to bolo z iného genealogického oddelenia na základni.

David: No, nerád vás nechávam v napätí, ale to je všetok čas, ktorý v tejto epizóde máme. Veľmi zaujímavý príbeh. Postupom času budeme naberať ďalšie informácie.

Emery: Iste.

David: A ja vám chcem poďakovať za sledovanie. Som tu David Wilcock s naším špeciálnym zasväteným hosťom Emerym Smithom. Ďakujem vám za sledovanie.

ZdrojZdieľať článok

Podobné články

 • 88
  Kozmické odhalenie: technológie tajnej základne (1.časť)David Wilcock: Vitajte späť pri „Kozmickom odhalení“. Som váš moderátor David Wilcock a som tu s naším špeciálnym hosťom Emerym Smithom. A Emery má absolútne ohromujúce informácie a veľmi riskoval, aby nám priniesol to, o čo sa s nami dnes podelí. Emery, vitajte späť.Emery Smith: Vďaka, Dave. Ďakujem za pozvanie. Veľmi…
  Tags: a, som, to, sa, emery, david, ako, tajné
 • 87
  Randy Cramer: Hybridný vojak pre tajný vesmírny program - (2)2. ČASŤ Emery: Mal si niekedy v živote v pamäti udalosť, na ktorú si úplne zabudol? Randy: Áno. Emery: Hovorme o tom. Randy: Uh, páni. Dobre ... Emery: Viem, že to môže byť trochu citlivé. Bol som tam ! Randy: Samozrejme, že áno. Myslím tým, že by sme s tým mohli ísť mnohými…
  Tags: a, to, som, na, sa, je, že, emery, ako, tajné
 • 87
  Kozmické odhalenie: Klonovanie a programovateľné formy života (1.časť)David Wilcock: Vitajte späť pri „Kozmickom odhalení“. Som váš moderátor David Wilcock a som tu s Emerym Smithom. Emery, vitaj späť v relácii.Emery Smith: Vďaka za pozvanie, Dave. Je skvelé byť tu.David: Keď ste sa prvýkrát stretli s čiastočným telom, povedali ste, že ste dovtedy videli nejaké ruky a paže.…
  Tags: a, to, som, sa, david, emery, že, ako, na, tajné
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
rudo
rudo
2 years ago

vysvetlenie technologii a procesov MK ULTRA

velmi pekne podane detaily

Psychozbraně: Dálkové ovládání činnosti lidského mozku (1. díl)

Věra
Věra
2 years ago

Páni! Páni! Wow! Wow! To chci, to musím mít! Tati, mami, já chci taky tu hračku! Červená, modrá, blik blik!

Takže to je ta taktika? To je to vábení, lákání, svádění nezralého lidstva? To už mají duchovně probuzení jedinci prohlédnuto. Musíte se snažit víc.

Duchovně probuzení lidé mají něco lepšího než jsou “vesmírné” technologie. S probuzením ducha se nejen uzdravuje tělo a napravuje poničená DNA. Kým poničená, to už dnes taky víme. Snaží se stále a různými způsoby. Probuzený duch má mnoho vysoko vibračních projevů. Začne vám fungovat více oblastí ve vašem mozku…mozek vám do teď pracoval jen na několik procent. Takže chtějte se duchovně probudit. A zažijete něco lepšího než technologie. Například plně rozvinete telepatii atd. A v tom je ohromný tvořivý potenciál.

Nenechte se zlákat na “výhody” propojování těl s technologiema. Ty technologie stále ovládá jiný člověk, ne vy. Chraňte si svou DNA, je propojená s vaší duší.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK