Kozmický internet: pyramídy tvoria intergalaktickú komunikačnú sieť

09/11/2021

Výskumníci v bosnianskom pyramídovom komplexe urobili niekoľko prekvapujúcich objavov, ktoré pripomínajú nedávny objav stojatých vĺn (alebo skalárnych vĺn), formy voľnej energie, ktorú opísal Nikola Tesla a ktorá by mohla tvoriť základ „vesmírneho internetu“, ktorý spája inak vzdialené miesta v galaxii.

Pyramídy sa považujú za posvätné pohrebiská, kde odpočívali veľkí panovníci a pripravovali sa na svoj posledný spánok. O týchto veľkolepých pamiatkach, ktoré sú roztrúsené po celom svete, sa nedá hovoriť inak ako o mnohých symboloch, ktoré poukazujú práve na rôzne kozmické oblasti a udalosti.

Zatiaľ čo niektorí historici a odborníci boli presvedčení o správnosti vyššie uvedenej myšlienky, iní sa rozhodli ísť zložitou cestou, ktorá by nakoniec odhalila skutočný význam pyramíd, ak nejaký existoval.

Pozornosť zameriame na Dr. Semira Osmanagiča, bosnianskeho výskumníka, ktorý sa už viac ako 25 rokov zaoberá skúmaním týchto zložitých odkazov našich predkov. Ak vám jeho meno nič nehovorí, možno ho poznáte ako objaviteľa bosnianskych pyramíd, starovekého náleziska vo východnej Európe starého desiatky tisíc rokov.

Od jari 2005, keď boli tieto veľkolepé štruktúry objavené, urobil Dr. Osmanagich niekoľko ďalších prekvapujúcich objavov, ktoré sa zdajú byť v rozpore so zaužívanou paradigmou na rôznych úrovniach.

Vykopávky sa začali v roku 2006 a po viac ako 10 rokoch kopania sa toto miesto stalo archeologicky najaktívnejším na svete. Tento neziskový projekt každoročne združuje stovky dobrovoľníkov a mnohých odborníkov z rôznych oblastí, pretože výskum týchto starobylých pozostatkov ponúka veľmi zaujímavé poznatky. Poukážme na niektoré z nich:

1. Pyramídy v mestečku Visoko v Bosne sú prvými pamiatkami svojho druhu objavenými v Európe. Nie je to prekvapujúce, ale skôr doplnenie kapitoly dejín, ktorá nám bola doteraz neznáma, v časti sveta, o ktorej je známe, že v nej vládla záhadná civilizácia s klinovým písmom, ktoré bolo staršie ako písmo Sumerov.

2. Podľa doktora Osmanagiča sú tieto pyramídy „najväčšie na planéte“. Pyramída Slnka, ktorá je najväčšia z troch, sa tiahne asi 360 metrov na východnej strane a 220 metrov na severnej strane, kde sa stretáva s kopcami.

3. Je dobre známe, že pyramídy na celom svete neboli umiestnené náhodne, ale že pred ich postavením sa zohľadnil rad kľúčových faktorov. Bosniansky pyramídový komplex nie je výnimkou, pretože ich orientácia na svetové strany je mimoriadne presná, pričom štyri rohy smerujú do štyroch svetových strán.

4. Pod hustou vrstvou pôdy a vegetácie vedci objavili pevné betónové bloky, ktoré tvoria telo pyramíd, vrátane niektorých pozoruhodných odhalených kameňov. Nedávne laserové skenovanie odhalilo, že tieto štruktúry boli v dávnych dobách stupňovitými pyramídami, kým ich nezakryla vegetácia.

5. Výskumníci odobrali organické vzorky spod betónových častí, aby určili vek pamiatok. Výsledky ukázali ohromujúci vek najmenej 34 000 rokov. To je viac, než si niektorí ľudia dokážu predstaviť, a bosnianske pyramídy sú vďaka tomu najstaršie na svete.

6. Vykopávky priviedli archeologický tím k sieti prehistorických tunelov, ktoré sa tiahnu desiatky kilometrov pod oblasťou Visoko a tvoria skutočný staroveký podzemný labyrint na preskúmanie.

7. Vo vnútri tunelov archeológovia objavili nezvyčajné umelé keramické „monolity“, ktoré boli umiestnené na podstavcoch, čo dokazuje, že naši predkovia boli schopní remeselníci s vynaliezavosťou presahujúcou našu modernú logiku a chápanie.

Doktor Osmanagič a jeho tím sa teraz snažia poskladať všetky tieto prevratné objavy, aby nakoniec odhalili skutočnú úlohu pyramíd.

Od prvého objavu v roku 2005 sa dosiahol veľký pokrok, a hoci všetky uvedené detaily si zaslúžia ďalší opis, zameriam sa najprv na to, čo sa aspoň mne zdá byť najväčším objavom na tejto lokalite.

Forma kozmického internetu objavená v bosnianskom pyramídovom komplexe

Pri hľadaní anomálií v obvode pamiatok výskumníci zistili nezvyčajné vlny, ktoré opísal sám Nikola Tesla. Tieto vlny sa nazývajú skalárne alebo stojaté vlny a predpokladá sa, že sa pohybujú miliardkrát (hoci je to diskutabilné) väčšou rýchlosťou ako rýchlosť svetla.

Tieto vlny nie sú ovplyvnené kozmickým žiarením ani inou kozmickou hmotou. Z tohto dôvodu vznikla myšlienka „kozmického internetu“, ktorá označuje medzigalaktickú sieť, ktorá umožňuje okamžitú komunikáciu medzi extrémne vzdialenými miestami v galaxii, rovnako ako funguje internet na našej planéte. Je to ako internet na našej planéte, ale na vyššej úrovni.

„Podľa mnohých ďalších výskumníkov, z ktorých najvýznamnejší je Nikola Tesla, sa skalárne vlny alebo stojaté vlny, ktoré vznikajú pri interakcii torzného poľa, pohybujú rýchlosťou väčšou ako rýchlosť svetla,“ povedal Dr. Semir Osmanagich.

„Odhaduje sa, že ich rýchlosť je 10 miliárd krát vyššia ako rýchlosť svetla. Torzné polia sa teda môžu pohybovať akýmkoľvek vesmírnym telesom (planétou, Slnkom) bez toho, aby strácali energiu.

„To znamená, že sú schopné cestovať vysokou rýchlosťou, prenášať informácie a energiu a nedochádza k žiadnym stratám informácií. Ideálne by bolo mať na oboch koncoch dvoch výrobcov energie (generátory), ktorí medzi sebou komunikujú prostredníctvom Teslovho torzného poľa (vlny). Prenos informácií medzi dvoma vzdialenými časťami vesmíru je takmer okamžitý a informácie počas prenosu nestrácajú svoju kvalitu.“

A odteraz sa záhada ešte viac prehlbuje. Keď Goran Marianovič, bosniansky elektrotechnický inžinier, dorazil na miesto Visoko, nevedel, čo má očakávať. Obložený prístrojmi začal merať celú oblasť, aby zistil, či sa mu podarí odhaliť nejakú formu energie.

Bol prekvapený, keď jeho zariadenie zachytilo slabý signál identifikovaný ako skalárne vlny – v UFO/konšpiračnej doktríne známe aj ako „energia nulového bodu“, priamo na vrchole slnečnej pyramídy. Myšlienka týchto vĺn spočíva v tom, že sú prostriedkom komunikácie medzi vzdialenými miestami v galaxii.

Skalárne vlny sa šíria zo stredu galaxie a tieto pevne zakódované informácie zachytáva naša DNA, ktorá funguje ako „kozmická anténa“ alebo prijímač.

Keďže táto technológia je založená na skalárnych vlnách, ktoré sú rýchlejšie ako naše najdivokejšie sny, prenášané informácie sa dostanú z jedného kúta galaxie do druhého v okamihu, podobne ako internet, ale v globálnom meradle.

Načo by však táto vyspelá technológia bola našim predkom, keby nemali nástroje na komunikáciu? A tu sme narazili na múr.

Rozdiel medzi zdokumentovanou históriou „moderných ľudí“ a alternatívnou, intuitívnou históriou trvá desiatky tisíc rokov. Je ťažké vyrovnať sa s týmto obrovským časovým rozdielom medzi dvoma vyspelými formami spoločnosti, ktoré od seba delia tisícročia existencie.

Hoci naša kultúra svedčí o „modernej spoločnosti“ len na tomto konci, dôkazy, ktoré poskytol Dr. Sam Osmanagich a mnohí ďalší poprední výskumníci, odhaľujú inú realitu, v ktorej sa v staroveku na tejto zemi darilo starovekým a vyspelým národom.

Podľa štúdií vykonaných na lokalite Visoko používali starí ľudia pyramídy ako prostriedok medzigalaktickej komunikácie. Robili to tak, že telepaticky premietali informácie v skalárnych vlnách, ktoré sa vysielali cez obrovské kryštálové čiapky inštalované na vrchole pyramíd.

V súčasnosti sa predpokladá, že pyramídy boli súčasťou rozsiahlej komunikačnej siete a že takéto pamiatky sa nachádzajú na všetkých nebeských telesách, kde sa vyvinuli a vyvíjali vyspelé druhy.

Táto časom overená technológia je pre nás stále záhadou, ale časom sa pomaly rozlúšti.

Prelomové objavy, ako napríklad bosniansky pyramídový komplex, poukazujú na výdobytky starých ľudí, ktoré sú v rozpore s prijatou predstavou o primitívnych obyvateľoch, ktorí sa pohybovali po zemi pred poslednou dobou ľadovou.

Inštitúcie, ktoré diktujú naše dejiny, sa v skutočnosti obávajú vysvetlení a revízií, ktoré by museli urobiť, keby mali zlepiť dnes uznávané kúsky histórie so skutočnou realitou dávnych čias.

Našťastie môžeme (zatiaľ) slobodne skúmať a chápať zložité a bohaté dedičstvo našich predkov. Či to prinesie zmenu v celosvetovom meradle, si musíme ešte počkať, ale jedno je isté: nadchádzajúce roky prinesú obrovský skok v chápaní našej úlohy na tejto zemi a zložitej ľudskej situácie.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Pohľad Rudolfa Steinera na sprisahanie okultných skupín proti skutočnej budúcej duchovnej úlohe SlovanovVerejnosť je naučená reagovať na slovo "konšpirácia" zo smiechom. Inými slovami, konšpirácia je pre hlupákov a samotárov a nemala by sa brať vážne. Týmto spôsobom, keď médiá spájajú pojem konšpirácie s marginálnymi alebo extrémnymi prvkami, skutoční konšpirátori zostávajú nepovšimnutí.Toto je dôležitý bod… Skutočné sprisahania politikov, FBI, lobistov, tabakových spoločností, Big…
  Tags: a, v, sa, je, že, na, ako, správy
 • 95
  Incunabula: najvyššia úroveň tieňovej vlády svetaNa konci decembra 1997 sa uskutočnil rad mimoriadnych rozhovorov medzi „novinárom“ a „informátorom.“ Nikto nemôže s istotou povedať, kto tento „novinár“ a „informátor“ v skutočnosti bol; riziko vystavenia by bolo určite príliš veľké na to, aby odhalili svoju skutočnú identitu. Niet pochýb o tom, že strhujúce a bezprecedentné dialógy, ktoré viedli, sa…
  Tags: a, sa, na, v, je, že, správy
 • 95
  Benjamin Fulford - Je čas zúčtovania pre CabaluBitka o planétu Zem sa dostáva do inflexného bodu. Môžeme hlásiť zo zdrojov na vysokej úrovni, že chazarská mafia sa snaží rokovať o prenose moci. Zdroje od CIA, MI6, ázijských tajných spoločností, FSB, Pentagónu atď. sa zhodujú, že je čas prestať reagovať a začať konať. Musíme pokračovať v útoku na všetkých frontoch,…
  Tags: sa, že, a, na, v, je, ako, správy
Subscribe
Notify of
guest
8 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

Deni
Deni
2 years ago

Dakujem za zaujimave informacie.Mam Vas rada!

mikes
mikes
2 years ago

Můžete někdo dokázat že níže uvedené není pravda?:
MĚSÍC NEEXISTUJE A SLUNEČNÍ SOUSTAVA JE VÝMYSL A LEŽ:
Čím větší vzdálenost od pozorovaného předmětu se předmět postupně rozmazává posléze splývá s okolím aby pak z toho všeho byla jedna barva. (na zemi modrá) Čím větší objekt tím je potřeba větší vzdálenost, aby se tak stalo. A co se týče kontinentů světadílů a moří je ta vzdálenost cca 30 tis. km mizí barvy a od 70 tis. je vše jedna barva. Žádná moře a kontinenty a oblačnost není od této vzdálenosti vidět. TZN že měsíc je daleko (k vzhledem k tomu co je tam vidět) cca 30 tis. km ale to není možné takže je to projekce .
Nacházíme se v KRÁTERU NA GIGANTICKÉ PLANETĚ OBVOD 40 mil. km.
Měsíc je naskenovaný a promítaný obraz (starý 17 mil. let) této gigantické planety, na které je náš svět v jednom z mnoha kráterů: SULPICIUS GALLUS M
Celá hvězdná mapa-obloha a všechny planety je odraz kráterů a nerovností této gigantické planety.
Jsou zde různé biologické systémy.
Takhle to bůh vymyslel všechnz civilizace napráskal na jednu planetu.
Kolem gigantické planety je plazmový obal. Paprsek černé hvězdy BLACK SUN při dopadu na plasmový obal vytváří slunce. Od plazmového obalu se i odráží tzn. že jsou 2. Jedno pravé a druhé je odraz. Znamená to že na gigantické planetě je světlo pořád? Přitom na nejstarší mapě kráterové země jsou nakresleny hvězdy.
Zvláštní poděkování Space X a 2x raketoplán, že nám ukázal kráter Zemi a Gigantickou planetu. DOKOCE TO TAM „KOSMONAUTI “ ŘÍKAJÍ: PRÁVĚ SE DÍVÁTE SAMI NA SEBE:

mikes
mikes
2 years ago

STONHEGE je mapa kráterové země a okolí. Proto to 50 letech kompletně přebudovaly. Klíčová dírka je misto na měsici. Klíčová dírka je odkaz na kráterovou zemi. Vatikán má tvar klíčové dírky. Aspoň už víte proč.
Film Thor v symbolech: Prolétli klíčovou dírkou (symbol pro kráterovou zemi). Pak nějaký chlapík pobíhal po stonhege (je mapa kráterové země a okolí kráteru) a pak byl v blázinci. Vzkaz je jasný: svět kde žiješ je kráter na gigantické planetě a jestli to budeš říkat , zavřeme tě doblázice.
Kráter Saturn (vzdálenost 2 mil km) je Atlantida (proto ji nemůžou najít ) odtud připlula parazitická hmizí entita NOE . kráter MARS je daleko 1 mil . km
MAPA DYSNEYLANDU je mapa kráterové země. A co kolonizovaly a co budou stavět mimo kráter to vše (w-alter ego: disney) walter e. disney (adolf hitler) ukazuje členům kultu v dostupném videu!!
Je zde (v našem kráteru) ještě jeden obrovský neosídlený kontinent.
Je to ideální vězení lidem nakukat že jsou na malé modré kouli řítící se vesmírem.
Režisér John Carpenter natočil film ONI ŽIJÍ, ten jistě znáte, ale taky natočil Útěk z New Yorku https://www.csfd.cz/film/1319-utek-z-new-yorku/prehled/ . Což je v symbolech o kráterové zemi a o našem vězení.
V tomto kráteru jsou dva energetické systémy: jeden parazitický což jsou protiběžné systémy nejčastěji PYRAMIDY (židovská hvězda je symbol parazitického energetického systému).
A ted druhý připmíná nekonečnou ležatou osmičku směrem nahoru anebo vlnícího se hada. Proto hlavní hrdina toho filmu se jmenuje snake tj HAD. Je tam ukázán i východ z kráteru.
A logo či nápis NASA ? To jsou přece 2 pyramidy a 2 hadi !

jirik
jirik
2 years ago

1532 Příběh altajské princezny Valerie Kolcová
Mnohým je znám příběh ženy, která byla nalezena v altajském regionu a začala nést jméno altajské princezny Ukok Ochy Bala Kadyny (Kadyn v turečtině znamená milenka, Ukok je jméno náhorní plošiny, kde byla nalezena). Poté, co byla princezna odvezena z přirozeného pohřebiště, kde podle vědy odpočívala více než 2 tisíce let, byla převezena do Ústavu archeologie a etnografie sibiřské pobočky Ruské akademie věd v Novosibirsk Akademgorodok, kde byla až do září 2012. V současné době je mumie v Národním muzeu Anokhin, kde, jak říkají vědci, jí byly poskytnuty všechny podmínky pro pohodlný pobyt.

Ve snu se mi podařilo přejít do doby, kdy princezna žila, a ukázalo se, že je mnohem starší, než vědci předpokládali. Také jsem poznala její historii a zjistila její skutečné jméno. Přede mnou se táhne krásné údolí ohraničené majestátními horami s řekou, která se klikatí jako stříbrná stuha. Altaj a náhorní plošina Ukok, kde žila altajská princezna. ..

Dříve údolí vypadalo jinak a řeka měla jiný kanál, ale hory byly stále majestátní. Podél břehu řeky byly jako roztroušené kameny vidět bílé jurty a v dálce stádo koní. Z hor vycházelo světlo. Stmívalo se a zdálo se, že světlo směřuje přímo k hvězdám. Zdroj světla je kulatá kamenná stavba jako Stonehenge. Vrcholy obrovských kamenů – megality byly stále osvětlovány zapadajícím sluncem. Ze středu konstrukce však něco zářilo, takže světelný paprsek vyletěl na oblohu. Blízko chrámu byli lidé a několik koní. Na hlavách měli pokrývky v podobě špičatých čepic s klopami, které byly vyšívané modrými a růžovými kameny. Lidé se halili do tmavých vlněných nebo plstěných šatů. Tři dívky – kněžky vstoupily do chrámu zpod převislé skály. Dvě z nich vypadali jako kapky vody. Jedna byla téměř dívka. Měli bílé košile až k prstům na nohou, opásané zlatými opasky a na jejich hlavách byly ještě divnější klobouky. Něco jako obruč s plochým a velmi vysokým hřebenem vzadu, zpod kterého se dlouhé černé vlasy stáhly do drdolu.

.. . Najednou jsem se ocitla v těle nejmladší kněžky.
Dnes musíme vytvořit portál, abychom se setkali s našimi bratry a sestrami z hvězd, odkud jsme přišli, aby nám mohli dát smaragdový krystal, který by z těchto míst odnesl hordy démonů z nižších světů…
Měla jsem na sobě speciální rituální předměty, stejně jako moje starší dvojčata. Byly vyrobeny ze zlata a zobrazovaly draky, gryfy, koně. Byly to náramky a náhrdelník, náušnice a opasek, stejně jako kulatá svastika na čele. Jména mých sester byla Ueda a Udeye. Byli jsme také chráněny kresbami na těle, které byly nejmocnějšími amulety, protože tento svět byl tak divoký a nepřátelský. Přišli jsme ale abychom to alespoň trochu napravili.
A tak jsme zazpívali starodávnou hymnu a zvuky se spojily se světlem vyzařovaným starodávným krystalem, který jsme vložili do základny chrámu, hned jak jsme přišli na tuto planetu. Světlo se hnalo vzhůru a krájelo prostor a čas. V jeho paprsku se začal objevovat zelený lesk, stále jasnější, až se smaragdový krystal vznášel v paprsku světla. Natáhli jsme ruce a on padl do našich dlaní.

Udeye (Na portrétu není altajská princezna vyobrazena v oblečení, ve kterém byla pohřbena – byla pohřbena ve speciálním oblečení, které během svého života nikdy nenosila. Na portrétu je v oděvu kněžky krystalu)

Dívky položily krystal na oltářní kámen a ten se na něm rozpustil a vyzařoval nejjasnější záři. Země a hory se třásly. Tak byl uzavřen portál do temného světa, odkud pronikli démoni do světa lidí. Viděla jsem obrazy měst Atlantidy rozpadajících se ve vlnách potopy pokrývají Zemi. Obrovský ledovec se začal pohybovat ze severu poté, co se ponořil do hlubin Hyperborey 2 tisíce let po smrti Atlantidy. Tisíciletí blýskalo jako políčka filmu. Jakákoli katastrofa v planetárním měřítku mění krystal planety. Zhroutí se a za velmi dlouhou dobu se obnoví, ale bohužel se nemůže obnovit do původního stavu. Během těchto šoků jsou narušeny energetické, prostorové a časové parametry. Zároveň je otevřeno mnoho portálů do paralelních světů, do jiných mimozemských světů vesmíru, vyšších i nižších, obývaných hladovými démony. To znamená, že jsou odhaleny světy světla a temnoty a to vše je smíšené, pasáže se zaplétají a časoprostorové slepé uličky a labyrinty se utvářejí. Následuje chaos a agresivní temné prostory s jejich esencemi začínají ovládat svět. Evoluční vývoj planety je narušen. V takových dobách začalo velké stěhování národů, hordy divochů přišli odnikud a začali ničit civilizace. V takové chvíli dochází k dočasným zkreslením. Vědci pak nemohou přijít na datování událostí nebo dají úplně špatné datum. To, co bylo před 10 tisíci lety, odkazují na dva tisíce a naopak na miliony let. To znamená úplný zmatek. A ani jedna metoda vědců neurčí pravdu, protože i ve fyzické rovině jsou horniny a objekty se změnou času.

V pouštní oblasti Gobi se tehdy otevřel děsivý prostorový portál a odtamtud začali vypadávat démoni, které bylo možné vidět pouhým okem. (Jejich obrazy zůstali ve strašlivých maskách Tibetu, Mongolska, v asijských legendách. Později byl tento portál otevřen v éře migrace velkých národů. Pak z něj propadly hordy divochů z paralelních světů).

Portály ale vždy procházeli pomocníci ze vzdálených hvězdných systémů. Tři sestry přišly do altajských hor, aby střežily jeden z portálů a uzavřely východy temných světů. Altajské legendy nám přinesly něco o sestrách dvojčatech, i když jejich jména byla zapomenuta, jako jejich mladší sestra.

A znovu vidím, jak tyto dívky v dlouhých bílých hábitech drží v rukou nějaké zařízení, které vyzařuje světelné paprsky. Pomocí nich přemisťují obrovské kameny a dávají je do kruhu a poté do spirály. Takto byly postaveny chrámy Světla a Ohně, aby uzavřely temné portály a chránily místní obyvatele před vlivem démonů a sil temnoty, jak bylo řečeno. Bylo také řečeno, že obyčejný člověk, který se dostane do portálové zóny, může zemřít, zhmotnit se, rychle stárnout, v závislosti na tom, jak blízko je mezera. Tato místa tedy byla pro lidi nebezpečná a navíc stále představovala neustálou hrozbu zemětřesení.

Portály do světelného světa mohli projít pouze oddaní kněží a kněžky, protože měli energii, která tomuto přechodu odolávala. Ale i pro ně byly temné díry a slepé uličky nebezpečné.
Říkalo se, že Ueda, Udeye a jejich sestra přišli na Zemi prostřednictvím portálu v Altaji před 10 tisíci lety a žili tam velmi dlouho, prakticky beze změny asi 4 tisíce let. Celou tu dobu si nechávali vstupy do jiných světů. Vytvořili komunitu, něco jako klášter. Lidé jim také pomáhali. Asi před 6,5 tisíci lety došlo k nové katastrofě, která je spojována s biblickou potopou v Mezopotámii. Ta otevřela obrovský černý portál v poušti Gobi, odkud začali vylétávat démoni a zhmotňovat lidská těla.

Znovu jsem se ocitla v těle té samé dívky.
″.. . Krystal světla, který jsme přinesli ze vzdálené hvězdy, něco ztlumilo. Podivné záblesky na obloze a toto zemětřesení téměř srazilo prastaré kameny chrámu, stále se třese, den za dnem. Hory praskají. Starší sestry řekly, že to vypadá, že to nezvládneme, ale uděláme maximum, ať už to bude stát cokoli.
Dnes to bude poslední rituál, buď uzavřeme díru do temného světa, nebo zemřeme v těchto tělech, jak říkají lidé. Ve skutečnosti neexistuje žádná smrt, existuje pouze změna těla a to je vše. ..
Ale tato planeta musí zůstat naživu. Znovu probouzíme starodávný krystal pod základnou chrámu. Naše hymna a kouzla musí trvale uzavřít vstup do těchto světů. My tu zůstaneme a nebudeme se moci v těchto tělech vrátit domů. Naše rozhodnutí však nebude zrušeno.

Za zvuků tamburíny a tajných zvuků kouzel se krystal nafialově rozsvítil a poté oslepil bílým světlem. Řev hromu, země a kameny se třásly, a pak všechno zaplavilo světlo. Když se znovu objevily vize světa, kameny chrámu byly rozděleny na mnoho malých kamenů, skála vzadu, kde byla cesta domů a do světa démonů, se vyhladila a ztemněla. Není cesty zpět. Zůstali jsme tady a síla nás opustila. Již neexistuje žádné spojení s domem a náš krystal vstoupil hluboko do země a uzavřel díru do temného i našeho světa. Tma tady na Zemi, v prostoru tohoto trojrozměrného světa, je vždy spolu se světlem. Toto je tento prostor. Hrom pokračoval a ze země se objevily výbuchy plamene. Démoni se pokusili znovu osvobodit. Udeye řekl, že je zastaví pouze naše tělesné značky (tetování). Proto jsme shromáždili komunitu lidí a řekli jim všechno tak, jak to je. Že necháváme svá těla tady, kde by měla být pohřbena, aby navždy utěsnily vstup do temného světa, aby na této zemi již nedocházelo ke katastrofám.

A řekla, aby lidé vždy předávali svým potomkům, že je nemožné porušit naše mohyly a pohřebiště krystalu, jinak začnou katastrofy pro všechny země a národy a jazyky. … A tady, na zvláštních tajných místech, jsme se ponořili do meditace, abychom opustili tělo. Teď jsme svobodné, ale nepůjdeme domů, zatím tu zůstaneme, abychom pomohli lidem. Proběhl pohřeb kněžek, šaman četl kouzla, spálily speciální byliny, kněžky ve speciálním oblečení s vysokými čelenkami, což znamená cestu, a speciálními amulety těsně uzavírají průchod démonů do tohoto světa.

Zdá se, že uplynulo hodně času, a přede mnou je stejné údolí. Vnitřní hlas pokračoval ve svém příběhu. ″Když vaši pseudovědci vykopali hrob Udeye (tak se jmenovala ta, kterou považujete za altajskou princeznu), narušili energii starověkého krystalu a všeho, co sestry udělaly. ″ Proto tehdy na Altaji začala zemětřesení. Sestry, jak nejlépe umí, stále zachovávají krystal a zachraňují zemi Altaj a planetu jako celek, protože právě v Altaji je umístěn hlavní portál – severní brána do Šambaly – země Horního světla, stejně jako cesty na jiné planety, ale zároveň cesty do protisvětů dolních světů. Podobný portál existuje na hoře Kailaš v Tibetu.
Pokud bude porušen i jeden z nich a převládnou temné síly, bude trpět nejen planeta Země, jako uzlový bod na křižovatce světa světla a anti-světa, ale celá sluneční soustava a celá Galaxie Mléčná dráha na křižovatce světů. Lidé ani nevědí o důsledcích. Jeden z nich astronomové pravděpodobně pochopí. Jedná se o vznik obří černé díry, která by mohla pohltit celou galaxii.
Také bylo řečeno, že altajská princezna Udeye je velmi vděčná těm, kteří nyní, v naší době, bojovali za návrat její mumie do Altaje. V ideálním případě by samozřejmě mělo být umístěno tam, kde bylo nalezeno. Zástupci temných sil v osobě vědců však již vykonali svou špinavou práci, vyhloubili kopec a mumii téměř zničili a zalili ji vroucí vodou z permafrostu. Vnitřní hlas to nazval zločinem.
Udeye, princezna Kadyn a její sestry stále pomáhají a starají se o obyvatele Altaje a Země. Právě oni zajistili, aby při zemětřesení nebyly žádné oběti. Zemětřesení nejsou pomstou altajské princezny, ale důsledkem vykopávek. V této oblasti nelze provádět žádné další vykopávky. Sestry se snaží skrýt starobylé mohyly a svatyně před pseudovědci. Jsou jako malé děti, které kuchají panenku, aby zjistily, co je uvnitř. Ale kuchají časovanou bombu. Takže bylo řečeno. ..

Zdroj: https://Shambavedi.blogspot.com/2019/04/blog-post_40. html
http://channeling.safo.cz/detail.php?id=1532

maria450
maria450
2 years ago

boli sme v Bosne na pyramidach . Uzasne miesto. Ale v podzemi na niektorych miestach tazke energie – zeby pozostatky reptilkov hlboko pod niektorými castami Bosny.
Ludia Slovania (z CR a SR tam boli) ziaria (svieta) ovela viac ako tunajsie obyvatelstvo – nepotrebuju tu chodit.

miloš
miloš
2 years ago

A: Raz budeme všetci v pyramíde? B: Alebo nie????? Je správne B?????

Raamil
Raamil
2 years ago

„Rozdiel medzi zdokumentovanou históriou „moderných ľudí“ a alternatívnou, intuitívnou históriou trvá desiatky tisíc rokov.“

Je lepšie o veciach písať až po dôkladnom stretnutí sa s nimi. Inak to bude zas len „nulová“ hodnota. Ale predtým podstúpiť aspoň vyšší level self-knowledge.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK