Kto je Donald Trump skutočne? (2. časť)

27/06/2021

Sabotovanie lekárskej tyranie

Trump zrušil financovanie Svetovej zdravotníckej organizácie, ktorá nie je ničím iným ako zločineckou organizáciou, snažiacou sa zastrašiť celý svet, aby sa slepo podriadil ich šialeným usmerneniam, pričom cenzurujú hlasy miliónov lekárskych odborníkov na celom svete. WHO je globalistický subjekt, ktorý riadi bývalý komunistický terorista a ktorý spolu s ďalšími globalistami pracuje na zavedení lekárskej tyranie pre celé ľudstvo. To, že ich Trump zbaví financovania, je obrovským postojom proti globálnej diktatúre.

Trump odhaľuje politickú pandémiu

Počas nedávnej debaty s Bidenom v septembri 2020 prezident Trump otvorene vyhlásil, že pandémia kovid je nastavená s politickým cieľom. Keď to hovoril, prerušili ho Wallace aj Biden, ktorí začali hlasno a divoko bláboliť, aby Trumpovi zabránili dokončiť vetu. Ale on to predsa len povedal:

„Aj tak je to všetko politická záležitosť a po voľbách sa to skončí.

Dokončenie toho, čo začal JF Kennedy

Prezident Trump si bol veľmi blízky so zosnulým synom Johna F. Kennedyho, ktorý bol zavraždený za odhalenie globálneho sprisahania s cieľom zotročiť celé ľudstvo. Mnohé nasvedčuje tomu, že Trump a Melania spolu so svojím synom Ericom a mnohými vysokopostavenými dôstojníkmi vojenskej rozviedky sú odhodlaní dokončiť to, čo začal John F. Kennedy.

Skutočne „vysušujú bažinu“.

Žiadna vojna, ale historický mier

Trump je prvým prezidentom po mnohých generáciách, ktorý nezačal ani jednu vojnu! Každý iný prezident v uplynulých desaťročiach zavraždil milióny nevinných ľudí tým, že začal nezmyselné, skorumpované vojny na obohatenie elity. Pokúšali sa Trumpa nalákať na začatie vojen s Iránom a Severnou Kóreou, ale on s nimi nakoniec uzavrel mier. Pamätáte si na paniku, ktorá sa šírila po celom svete, keď Severná Kórea vyslovovala hrozby jadrových útokov na Ameriku a svet? To je cabala, mocná bohatá elita, ktorá sa snaží zničiť svet. Nepodarilo sa im to, pretože Trump urobil pravý opak:

Vodu mieru nalial na oheň vojny a celú hrozbu globálnej jadrovej vojny uhasil.

Konfrontácia s cenzúrou

Jednou zo zbraní zlých, je umlčiavanie hlasov pravdy. Ako väčšina z nás vie, sociálne médiá – Twitter, Facebook, Youtube, … – sú povestné svojou bezprecedentnou mierou cenzúry, keď doslova vymazali príspevky a dokonca celé účty nespočetného množstva vedcov, lekárov, vyšetrovateľov a hovorcov pravdy. Každý, kto sa nepodriadi ich scenáru, ktorý musí byť ľudstvu vnútený ako súčasť ich globálnej kontroly, je agresívne cenzurovaný.

Napríklad: Americkí lekári v prvej línii odhalili miliónom Američanov, že existuje bezpečný a lacný liek na COVID-19. Vysvetlili, ako ich vlastná lekárska prax a odborné znalosti odhaľujú, že nie je potrebná panika ani vakcína, pretože HCQ v kombinácii so zinkom je dokonalý liek. Táto veľká skupina skúsených lekárskych odborníkov bola odstránená z Facebooku, Twitteru a YouTube a dokonca bola zrušená aj ich webová stránka.

Prečo? Pretože zlá elita nám všetkým chce vnútiť veľmi nebezpečnú vakcínu, ktorá mení DNA a ktorá z nás urobí otrokov gobálnych kontrolných sietí prostredníctvom digitálnych očkovacích preukazov. To, ako s nami všetkými manipulujú veľké technologické spoločnosti, nedávno dôrazne odhalil jeden z vedúcich softvérových vývojárov spoločnosti Google, Zach Vorhies. Tento interný pracovník spoločnosti Google sa vzdal platu vo výške stoviek tisíc dolárov, aby odhalil agendu softvérového giganta.

Vorhies odhalil 950 dokumentov, v ktorých Google vysvetľuje svoj plán, ako pred ľudstvom skryť pravdu a ukázať len to, čo vyhovuje jeho agende. Google Zacha zastrašoval tým, že naňho posielal zásahové tímy, ale on vytrval a dokumenty odhalil Projektu Veritas a ministerstvu spravodlivosti. Odhalil deväť spätných zoznamov s tisíckami webových stránok, ktoré Google skrýva.

Facebook a Twitter slúžia rovnakej agende, pretože všetci títo technologickí giganti sú na jednej lodi: manipulujú ľudstvo prostredníctvom dezinformácií, aby sme všetci slepo súhlasili s ich plánmi.

Prezident Trump je prvým – a jediným – vrcholným predstaviteľom na svete, ktorý konfrontuje sociálne médiá za ich zločinné správanie. V súčasnosti sa prijímajú zákony na obmedzenie cenzúry zo strany sociálnych médií a verím, že v budúcnosti sa urobí oveľa viac, aby sa obnovilo základné ľudské právo na slobodu prejavu. Na rozdiel od iných svetových lídrov, ktorí slúžia globalistickej agende, Donald Trump bojuje za zachovanie slobody prejavu.

Stavia ochranný múr

Len málo ľudí pozná skutočný dôvod, prečo Trump stavia múr. Hranica medzi Kaliforniou a Mexikom je už dávno obľúbenou bránou pre obchodovanie s deťmi a prepravu drog. Výstavbou tohto múru to Trump ruší. Nejde len o to, aby zabránil vstupu nelegálnych prisťahovalcov, ktorí prichádzajú do Spojených štátov, aby tam spôsobili spúšť. Múr priamo bráni jednému z najhorších zločinov, aké kedy ľudstvo zažilo: masovému obchodovaniu s ľuďmi.

Nedokonalý… ako my všetci

Od prvého dňa, keď Trump nastúpil do úradu, vedie ostrú vojnu proti mnohým najtemnejším aktivitám na Zemi: privádza Ameriku späť k Bohu, odhaľuje zbraň elity č. 1: ovládanie mysle médiami, odfinancováva jednu z najnebezpečnejších tyranských entít na svete, ktorou je Svetová zdravotnícka organizácia, čelí zločineckej cenzúre sociálnych médií, útočí na globálne siete rituálneho zneužívania detí elitou, vytvára mier namiesto vojny a tak ďalej. Mohli by sme tu vymenovať mnoho ďalších jeho vojen proti korupcii.

Znamená to, že Donald Trump je dokonalý? Vôbec nie. Určite má slabiny a slepé miesta a Boh vie, v ktorých oblastiach svojho života potrebuje oslobodiť, očistiť a disciplinovať. Ale to platí pre každého z nás. Rozlišujem medzi ľuďmi, ktorí chcú konať dobro, ale majú vo svojom živote slabé miesta, a tými, ktorí majú úplne zlé srdce. Slabosť nie je to isté ako zloba.

Osobne verím, že Boh používa tohto nedokonalého človeka, aby dosiahol niečo, čo by dokázalo len veľmi málo iných. Donald Trump je drsný, tvrdý, neotesaný a presne taký musí byť, aby sa postavil proti húfom vlkov. Nie je to politik, ale je to bojovník. Neservíruje nám nablýskané, uhladené a úplne teatrálne prejavy, ale je to chlap, ktorý veci robí. Neoblbuje nás svojou prepracovanou rétorikou, ale ohromuje nás svojimi mocnými činmi oslobodenia a slobody.

Je ľahké ho zdolať, a to jeho vlastnými slovami, pretože nie je uhladený rečník. Ale práve toto som vždy na politikoch neznášal: ich politicky korektné slová, ktoré zjavne nie sú ničím iným ako trikom na hranie sa s masami. Trumpovi je jedno, čo si o ňom ľudia myslia, on len hovorí, čo si myslí. A robí to, čo treba urobiť.

Hrá šach ako profesionál

Teraz musím urobiť krok späť, pretože som si všimol, že s postupom času je Trump v skutočnosti nútený hrať určité politické hry, a to kvôli aréne, do ktorej vstúpil. Musí, aby mohol bojovať proti korupcii. Musí byť šachovým majstrom, ktorý je vždy o krok vpred pred svojimi súpermi a ktorý ich oklame svojimi rafinovanými ťahmi. Preto som si všimol, ako niekedy hovorí veci, ktoré ma znepokojujú. Ako napríklad jeho vyhlásenie o očkovaní celej Ameriky prostredníctvom operácie Warp Speed. Prečo to robí? Nesedí to so všetkými jeho ostatnými činmi.

Určite si je vedomý vážneho nebezpečenstva vakcín, najmä tých, ktoré prešli kritickým testovaním bezpečnosti, ako je to v prípade kovidových vakcín? Vakcína potrebuje mnoho rokov testovania bezpečnosti, kým zistíme, či je bezpečná. Milióny ľudí zomreli a boli doživotne zmrzačení v dôsledku vakcín.

Tak prečo sa Trump teraz ponáhľa s vydávaním nesmierne nebezpečných vakcín, ak mu skutočne záleží na blahu jeho ľudu? Nakoniec nás všetkých predsa len otrávi? Ukáže sa z neho nakoniec zloduch? Nemyslím si to. Ak by teraz povedal, že na vakcíne nepracuje, drvivá väčšina Američanov, ktorí majú tak dokonale vymyté mozgy ovládaním mysle médiami, by si myslela, že nie je zodpovedný, a v dôsledku toho by nemusel byť znovu zvolený. To by znamenalo, že by nemohol dokončiť svoju prácu, ktorou je búranie korupcie a obnovenie Ameriky ako slobodnej krajiny. Preto musí hrať určité hry, aby bol znovu zvolený, a pokračovať v boji proti Deep State, zločineckým vrcholovým bankárom, skorumpovanej Big Pharma a Big Tech atď.

Musíme byť múdri v tom, ako ho pozorujeme a interpretujeme. Diskvalifikovať ho pre jeden jediný výrok, nie je múdre. Musíme sa pozrieť na celý obraz toho, kto je a čo robí. Mali by sme mať slepú dôveru v Donalda Trumpa? Nemyslím si to. Toto je boj medzi oveľa väčšími silami, dobra a zla, svetla a temnoty, slobody a tyranie. Ľudia v ňom hrajú svoju úlohu, ale my sme len nástrojmi. Vkladám svoju dôveru v Boha, ktorý má pre nás nádejnú budúcnosť. On je ten, kto vedie skutočnú vojnu v našom mene.

Aj keď väčšine z nás médiá nahovorili, aby sme už neverili v Stvoriteľa, ja viem, že je skutočný a on je ten, kto reve ako lev, požiera zlomyseľných vlkov a šliape po zmijách, aby sme mohli žiť v slobode.

Aj keby všetko, čo Trump robí dobré, znamenalo, že jednoducho klame dobrých ľudí a má svoje vlastné skryté zlé plány, stále viem, že existuje Boh, ktorý je väčší než toto všetko. Má pre ľudstvo veľkú budúcnosť a napokon nie je na našom prezidentovi, aby zmenil svet, ale na nás všetkých. My musíme byť tí, ktorí bojujú vo vojne za pravdu, právo a slobodu. Najprv vo vlastnom živote, byť dobrými ľuďmi, ktorí sú pokorní, úprimní a čestní, starať sa o druhých a nebyť sebeckými hajzlíkmi, ako nás to naučili médiá.

Musíme sa stať dobrotou, láskou a služobníctvom a prekonať sebectvo, pýchu a chamtivosť.

Ak sa miliardy ľudí v tomto krásnom svete odvrátia od vlastného zla a začnú konať dobro, v našom vlastnom okruhu vplyvu, potom sa svet stane tým, čím má byť. Potom už nebudeme potrebovať vodcov, ktorí by nad nami vládli, pretože všetci sme sa podriadili Jedinému vodcovi nás všetkých, ktorý mení naše srdcia zvnútra, pravou láskou a dobrotou.

Takže to je môj osobný názor na prezidenta Trumpa, pokiaľ ide o moje schopnosti pozorovania a vhľadu, zatiaľ. Dôverujme vyššej moci a vedzme, že na tomto svete existuje viac než len zlo. Existuje nádej, existuje sloboda, existuje pravda. Ak sú to zlí vrahovia detí, ktorí oklamali kedysi kresťanské národy, aby sa opäť stali zlými, potom vieme, že tento proces sa dá aj zvrátiť.

Nehovorím o tom, že sa staneme religióznymi, pretože ako som povedal: Donald Trump je jedným z najmenej náboženských ľudí na svete, a predsa obracia Ameriku späť k Bohu. Naučil som sa, že Boh má s náboženstvom len málo – ak vôbec niečo – spoločné. V skutočnosti nám história ukazuje, že to boli vždy náboženskí vodcovia, ktorí sa najviac stavali proti Bohu. Krista zradili, falošne obvinili a zavraždili náboženskí vodcovia v tom čase najnáboženskejšieho národa na svete: Izrael! Pochopte…

Náboženstvo nie je riešením. Riešením je poznanie zdroja lásky, pravdy, dobra a slobody, toho, ktorý nás pozná viac ako my sami seba a ktorý sníva krásne sny o celom našom živote.

Ten, ktorý vidí budúcnosť, v ktorej bude ľudstvo kráčať v plnej slobode a zdraví, dobrote a láske, nie preto, že sme k tomu donútení, ale preto, že sme zo seba striasli jarmo zlých vládcov tohto sveta a stali sa slobodnými ľuďmi, ktorí vedia, že láska je lepšia ako nenávisť, dávanie je lepšie ako branie a starostlivosť je lepšia ako ničenie.

Máme pred sebou ešte dlhú cestu, ale nádej určite existuje. Jednou z hlavných vecí, ktoré sa musia stať, je radikálne odhalenie zloby médií. Médiá sa musia očistiť a zreformovať alebo odstrániť a nahradiť novými. Ľudia sa musia začať stávať zrelými, zodpovednými kráľovskými synmi božstva, ktorí vedia, že majú na tejto zemi cieľ, ktorý je väčší ako napĺňanie vlastných žiadostí a túžob a život v povrchnom potešení.

Sme povolaní vyháňať zlo v každom smere, stať sa nositeľmi pravdy a spravodlivosti a odhaľovať zlo, kde sa dá. My sme tí, ktorí sú povolaní zmeniť svet. Dobrý prezident môže urobiť len toľko, ale ak ako ľudstvo povstaneme vo svojej skutočnej identite tých, ktorí sem boli postavení, aby urobili zo sveta raj, potom môžeme vidieť svetlú budúcnosť.

Zatiaľ podporujem prezidenta Trumpa, pretože verím, že je na to, aby bojoval proti veľkému zlu v Amerike a vo svete. Nevkladám však do neho svoju dôveru, pretože viem, že človek je omylný. Preto sa za neho modlím, rovnako ako sa modlím za seba a za ostatných. Všetci potrebujeme Pomoc – s veľkým P -, aby sme robili to, čo je dobré, a aby sme v tom pokračovali.

Kiež by sme všetci videli pravdu a stali sa jasným svetlom, ktoré ožaruje ľudstvo nekompromisnou dobrotou.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 97
  Kto je Donald Trump skutočne? (1. časť)Keď som prvýkrát počul o Donaldovi Trumpovi, bol som zhrozený: miliardár, podnikateľ, ktorý kandiduje na prezidenta? Áno, správne! Určite je to ďalší podvodník na scéne… Tento negatívny názor mi silne potvrdilo doslova všetko, čo som o tomto človeku videl v médiách. Vykresľovali ho ako najhoršie monštrum, aké kedy žilo na…
  Tags: a, sa, ako, to, v, je, na, že, zaujímavosti, pre
 • 90
  Čo sa to do "Q" v našom svete deje?V médiách sa strhla poriadna búrka okolo záhadného hnutia s názvom "Q". Kto alebo čo je to povestné Q? Je to zlý psychologický projekt na oklamanie dobrých ľudí? Alebo je to dobrá operácia na odstránenie zlých ľudí? Čo je pravda a čo výmysel? Dobrým spôsobom, ako zistiť, či je niečo…
  Tags: a, sa, na, v, je, to, že, zaujímavosti, pre, nových
 • 88
  Agenda 21 - Agenda smrti (+ Agenda 2030)Agenda 21 je hlavným nástrojom Nového svetového poriadku, predstaveným v roku 1992 v Rio De Janeiro na "Summite Zeme". Agenda 21 je trojským koňom svetového fašizmu. Jej pôvodný názov bol "Udržateľný rozvoj". Je silno propagovaná na verejnosti ako spása tejto planéty a každého človeka. V skutočnosti je všetkým možným, len…
  Tags: a, v, sa, na, je, pre, nových, čitateľov
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Chronos
Chronos
2 years ago

Trump dobře ví, že jedna věc je věřit v Boha, a druhá věřit v náboženství. To jsou Nebe a dudy. Kdo má uši, slyš!

Meno Helema Měchurová
Reply to  Chronos
2 years ago

helenmeckur@seznam.cz

Ano Donald má osobní vztah s Bohem,tak jak to má být,má jeho podporu,ochranu a vítězství,Bůh je velký a mocný,děkuji za Donalda můj Otče na nebi

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK