Kto vedie tajný vesmírny program (1)

09/04/2021

Rozhovor s Randym Cramerom pre Cosmic Disclosure

Počas svojho pôsobenia vo vojenských tajných vesmírnych programoch mal Randy Cramer príležitosť stretnúť sa s členmi SSP. Zistil, že jadrom toho všetkého je obrovský okrúhly stôl zložený zo stoviek skupín a agentúr, ktoré nie všetky pochádzajú zo Zeme. Emerymu Smithovi vysvetľuje, že každý z nich má záujem na vedení podzemných dobrodružstiev vo vesmíre a budúcnosti života na Zemi. Randy varuje, že všetkých týchto hráčov čaká veľká zmena.

Emery Smith: Dnes sme pri „Kozmickom odhalení“ s Randym Cramerom. Randy sa s nami podelí o svoje skúsenosti z tajného vesmírneho programu. Randy, vitaj.

Randy Cramer: Vďaka. Som rád, že som tu.

Emery: Randy, existuje veľa rôznych podzemných programov, vojenských aj podnikových, a potom samozrejme PSS, do ktorých si sa zapojil. Aké sú rozdiely medzi všetkými týmito subjektmi a agentúrami?

Randy: No, za tie desaťročia, čo toto robíme, bolo množstvo programov, ktoré sa vyvinuli z programov spred desiatok rokov, z podnikových programov, od nezávislých dodávateľov, programov reverzného inžinierstva, rôznych programov vojenských spravodajských agentúr.

V zásade tak urobil každý, kto by mohol získať informácie na vývoj technológie, a kto by na to mohol získať nejaké financovanie. Pretože keď máte možnosť povedať: „Hej, máme záujem o túto hru, máme nejakú technológiu, ktorá nám umožňuje sedieť za stolom,“ a potom sa dá príležitosť tejto organizácii, alebo tejto skupine či vojenskému spravodajstvu zúčastniť sa na väčšom programe. A je to tam v tomto zmysle konkurencieschopné. Každý chce vyvinúť najlepší systém. Každý chce vyvinúť najlepšie nasmerovanú energetickú zbraň. Každý chce vyvinúť najlepší program na genetické zväčšenie, aby mal akýsi náskok pred programom niekoho iného.

Väčšinou iba kvôli uspokojeniu ega, alebo peňažnej kompenzácie, aby som k vám bol úprimný. Je to teda jednoducho konglomerát všetkých zainteresovaných strán, všetkých, ktorí majú kapacitu na vývoj tejto technológie, aby ju umiestnili do širšieho pouižita. A tiež preto, lebo viete, že to robíme už celé desaťročia. Ale nedostali sme sa do bodu, keď sme vyrobili najlepšiu vesmírnu loď, alebo najlepšiu zbraň. Ide teda o proces neustáleho vývoja.

A inžinieri sa neustále pohybujú akýmkoľvek smerom, ktorý považujú za smer, ktorým sa majú uberať, aby sme mohli vyvinúť 20 alebo viac paralelných programov, takže možno o 50 rokov uvidíme, ktorá je najlepšia loď, ktorú môžeme urobiť, alebo ktorú najlepšiu zbraň môžeme vlastniť. Niektoré programy spolupracujú neochotne. Viete, všetci neochotne pracujeme so Schwabenlanďanmi, pretože musíme. A nejako s nami spolupracujú, pretože musia. Ale nie je to tak preto, že by sa obe strany milovali.

Emery: Aký je pôvod tajného vojenského vesmírneho programu? Kedy to vlastne začalo?

Randy: No, môže existovať debata alebo hádka, v závislosti od toho, ako ďaleko chcete zájsť a od technológie, ktorá sa doteraz získala. Ale povedal by som, že náš hlavný východiskový bod je skutočne o druhej svetovej vojne. Ak myslíte, že náš vlastný vesmírny program sú naše vlastné vesmírne lode, náš vlastný personál, naše vlastné vybavenie … Povedal by som, že proces výskumu a vývoja sa začal v 40. rokoch. Povedal by som však, že v polovici 40. rokov 20. storočia sme mali svoju prvú flotilu z niekoľkých vesmírnych vozidiel, v ktorých sme mohli hliadkovať, našich vlastných pilotov. Ide teda o prvé etapy tajného vojenského vesmírneho programu, v 40. a 50. rokoch.

Emery: Odkiaľ berú financovanie?

Randy: Oh, kombinácia miest. Povedal by som, že určité množstvo finančných prostriedkov pochádza z bankového priemyslu, z globálneho bankového systému. Existujú súkromní investori, najbohatšie rodiny na planéte, ktoré investujú. Máte ale aj vojenské spravodajské agentúry a násilníkov, ktorí brali peniaze z čierneho rozpočtu, povedzme z čierneho trhu s heroínom, kokaínom a možno z výroby ďalších drog. Existuje veľa rôznych miest, odkiaľ financovanie pochádza. Nie všetko je legálne, niektoré škodlivejšie ako iné. Myslím tým, že vo všeobecnom rozpočte každý rok chýba bilión dolárov, alebo viac. Nezahŕňa to ani to, o čom hovoríme, čierny rozpočet.

Emery: Samozrejme.

Randy: Berú peniaze z čierneho rozpočtu. Berú peniaze z programov obchodovania s drogami, plus súkromné ​​investície, plus bankový priemysel, plus to, čo je teraz medzigalaktické obchodné podnikanie, kde vyrábame veci a predávame ich iným mimosvetovým civilizáciám. Robíme teda aktivity mimo sveta, ktoré tiež generujú veľké množstvo peňazí, ktoré sa potom často reinvestujú do programu. Takže chápem, že nehovoríme o bilióne dolároch ročne. Hovoríme o kvadriliónoch (alebo miliónoch miliárd) ročne.

Emery: Je to tak. Aký druh podnikania sa deje tam hore vo hviezdach ?… je to ťažba? Sú to ľudia?

Randy: Je to tak trochu zo všetkého. Z toho, čo chápem, sú naše tri najdôležitejšie medzigalaktické vývozy vojenská technológia. Číslo dva je pivo. A číslo tri je detské oblečenie. To, čo by som povedal, nemusí byť nevyhnutne vhodné pre deti, ale možno vo veľkej miere pre ľudí detskej veľkosti.

Emery: Ľudia v detskom veku znamenajúci mimozemský pôvod?

Randy: A máš to! Cudzinci, ktorých výška je medzi 90 cm a 1,50 m.

Emery: Už si nejakých videl?

Randy: Áno, absolútne.

Emery: Hovorme o štruktúre … kto v súčasnosti riadi planétu práve teraz, a o týchto agentúrach? Kto je to percento, viete?

Randy: Pfiouuu…. Pokiaľ tomu dobre rozumiem, povedal by som … povedzme, že existuje metaforický obraz. A za tým stolom dostane každý, kto má v hre rolu, stoličku a za tým stolom sa veľa hovorí, veľa manévruje, vyjednáva sa, aby to ľudia z toho dostali čo chcú. Nie je to však jediný človek pri tomto stole, ktorý má moc diktovať všetkým.

Pretože každý má nejakú páku, ktorú by mohol hodiť do pléna, ak by chcel. A v niektorých ohľadoch je to veľká patová situácia, keď všetci hovoria: „No, ak to nedostanem, potom, ach, grrr …“, viete, mohlo by sa to stať, alebo tiež: „ach, dobrý obchod. Bola by škoda, keby sa mu niečo stalo, začal by horieť, alebo niečo podobné. Je to teda trochu súťaživé. Ale rovnakým spôsobom sa to vyrovnáva. Takže na to myslite ako na veľa ľudí v súťaži, ale keďže nikto ani agentúra nemôže všetko ovládať, v určitom okamihu musí každý na konci dňa spolupracovať na dosiahnutí spoločného cieľa. Takže aj keď môže existovať veľa rozdielov, argumentov, nezhôd, základných otázok o bezpečnosti planetárnej slnečnej sústavy, technologického rozvoja, medzigalaktického obchodu, na týchto veciach sa všetci zhodnú. A všetci nájdu spôsob spolupráce, aby všetci ľudia, ktorí nastavujú túto tabuľku, neustále vyvíjali požadovanú technológiu a ročne zarobili bilióny dolárov, ktoré chcú.

Emery: Takže hovoríte, že v týchto megalomanoch vidíte veľa ega. A zároveň musia spolupracovať, pretože každý z nich sa zašpinil.

Randy: Áno. Môj seržant povedal, že najhoršou vecou, ​​ktorej musia na tomto stretnutí čeliť, je to, čo nazýva mentalita generálneho riaditeľa, čo je: „Idem si po svojom. Nezaujíma ma, čo si všetci myslíte. A ak svoje nedostanem, choďte mi z cesty. A tak je to … áno, je to veľké ego, s ktorým sa treba vyrovnať. A môj seržant hovorí, že je to ako veľa kričiacich detí za stolom. A niekedy im stačí dať cumlík, aby boli ticho.

Emery: Správne. Ha ha ha ha! Pozrime sa na túto tabuľku konkrétnejšie. Poďme to rozdeliť na každú osobu, ktorá zastupuje agentúru alebo organizáciu, spoločnosť. Koľko z nich je podľa vás skutočne súčasťou tohto okrúhleho stola a poďme si nimi prejsť, alebo aspoň tými, ktorých poznáte, o ktorých môžeme hovoriť.

Randy: Páni. Povedal by som, že celkový počet účastníkov v skupinách a agentúrach je ľahko v stovkách. Viete, mohli by sme osloviť 1 000 alebo viac rôznych skupín, alebo agentúr. Pretože nehovoríme len o kontinentálnych Spojených štátoch. Hovoríme globálne. Hovoríme o väčšine krajín G20, ktoré sa na týchto programoch podieľajú tak či onak. Takže to je veľa agentúr a veľa vojenských organizácií, veľa nečestných agentúr, veľa firemných agentúr, veľa súkromných peňazí, veľa bankových peňazí pochádzajúcich z mnohých rôznych krajín. A to je veľa malých skupín, ktoré tvoria väčší celok.

Emery: Existujú pri tomto okrúhlom stole ľudia, ktorí nie sú ľudia?

Randy: Väčšinu, ktorá by predstavovala viac ako 90%, 95%, tvoria suchozemskí ľudia. Existuje však niekoľko mimozemských pracovníkov, ktorým dôverujeme natoľko, aby sme ich mohli zahrnúť do tohto procesu. Väčšinu však tvoria ľudia zo Zeme.

Emery: Sú mimozemšťania ľudskej povahy, viete odkiaľ prišli?

Randy: No … druhy, s ktorými pracujeme … ktoré by už boli za týmto stolom, povedal by som, že je to väčšinou ten človek, ktorý vyzerá veľmi ako ty a ja. Keď idete po ulici, nebudete môcť rozpoznať rozdiel. A prichádza na rad niečo veľmi základné, to je to, že máme sklon dôverovať iným druhom, ktoré sa podobajú viac nám, ako tým, ktoré sa nám nepodobajú. Máme teda tendenciu vytvárať si silnejšie spojenectvá a priateľstvá s inými humanoidnými druhmi, ktoré sú nám veľmi podobné. A máme tendenciu dôverovať iným druhom o niečo menej, ak nemáme pocit, že by sme mohli zistiť, odkiaľ pochádzajú, alebo aké môžu byť ich skutočné motivácie.

Takže tu to je. Väčšinou sú to ľudia a malé percento mimozemského personálu, ktorí opäť vyzerajú ako my tu na Zemi.

Emery: Prečo títo neľudia sedia za týmto okrúhlym stolom?

Randy: No, každý pri stole má problém, alebo záujem. A v niektorých prípadoch by som povedal, že sú tam títo mimozemšťania, pretože chápu, že ich najlepším záujmom je pokúsiť sa nám pomôcť týmto procesom bez toho, aby sme robili hrozné, hrozné chyby. Predstavte si ho ako člena vyššej triedy, ktorý vstupuje do nižšej triedy, aby pomohol. Nie sú nevyhnutne na to, aby zarobili kopu peňazí, kopu zisku, alebo aby dokonca ovládali veci. V tomto scenári tiež musíme byť skúsenejšou osobou, ktorá nám pomôže porozumieť procesu a pomôže nám pochopiť tento proces, aby fungoval plynulejšie a dúfajme, že urobíme menej fatálne chyby.

Emery: Sú tu len aby sa nám trochu pozreli cez plecia a aby pravdepodobne videli, čo sa deje, uistili sa, že nerobíme skutočne drastické chyby. A mal som s tým malú skúsenosť, pracovať na projektoch s mimozemšťanmi, ktorí vyzerajú ako my. A to robili. Skutočne nás sledovali a pomáhali nám vedecky sa vzdelávať o veciach, o ktorých sme nevedeli.

Randy: Myslím, že by som to rád uviedol. Väčšina z týchto druhov chápe, že ak sa zapojíme do nespútaného vojenského vývoja, mohli by sme sa stať väčšou hrozbou vo všeobecnosti tým, že budeme pri vstupe do vesmíru čoraz viac militaristickí, namiesto toho, aby sme použili disciplínu a múdrosť. Pretože to robia úspešné druhy, ktoré sa nestali dominantnými diktátorskými agresormi. Takže si myslím, že tieto druhy chápu, že nám nielen pomáhajú. Snažia sa tiež chrániť a brániť zvyšok vesmíru ako celku pred tým, čím by sme sa mohli stať, ak nebudeme vedení pozitívnejším smerom.

Emery: Vráťme sa k stolu, spomenuli sme tam mimozemšťanov. Spomenuli sme niektoré spoločnosti. Je ešte niečo, čo by ste chceli dodať?

Randy: No, aby som sa pokúsil byť konkrétnejší, povedal by som, existuje personál z vesmírneho velenia námorníctva. A samozrejme personál špeciálnej sekcie námorného zboru Spojených štátov, personál vesmírneho velenia vzdušných síl, personál vesmírneho velenia armády, personál vesmírneho velenia CIA, personál vesmírneho velenia NSA. Myslím tým, že každá agentúra, ktorá má svoju vlastnú technológiu má v podstate riaditeľov, alebo vyšších riadiacich pracovníkov, ktorí sa zúčastňujú brífingov, aby mohli prijímať rozhodnutia a potom sa zúčastňovať a sedieť za týmto stolom. Takže ktokoľvek, kto je riaditeľom, alebo úradníkom na vysokej úrovni v ktorejkoľvek z týchto organizácií, je veľmi pravdepodobné, že bude mať miesto pri tomto stole. Nejde opäť len o USA, ale o všetky ostatné krajiny skupiny G20, ktoré sa na nich zúčastňujú.

Emery: Kde sa tieto stretnutia konajú?

Randy: No, môj seržant sa skutočne týchto stretnutí zúčastňuje veľmi pravidelne. A hovorí mi, že trávi veľa času medzi New Yorkom, Washingtonom DC, Belgickom, Hongkongom, Londýnom, Berlínom, Tokiom, Pekingom a Moskvou. Existuje teda veľa miest, na ktorých sa zúčastňujú. A najmä vojenské, finančné a vládne spravodajské centrá po celom svete. Takže tu to je. To sú miesta, kam viem, že cestuje.

Emery: Viete o niekom, kto je pri tomto stole a kto pre svoju osobnú potrebu používa oveľa pokročilejšiu technológiu, ako máme teraz?

Randy: Och. Povedal by som, že sa toho stáva veľa. Že kedykoľvek máte niekoho, kto kontroluje agentúru, ktorá má prístup k tejto technológii a tomuto vybaveniu, ak je to možné, myslím tým, prečo nemáte svoju vlastnú vesmírnu loď? Prečo nemáte vlastnú posádku, viete, v prípade núdze a potreby odtiaľto vypadnúť? Takže by som povedal, že áno. Asi sa toho stáva veľa. Ale nemyslím si, že sa to dostáva na úroveň, keď to začne byť hrozivé. Myslím si, že väčšinou k tomu dôjde, je to vlastný záujem, ochrana, kde si ľudia myslia, že „ak sa to všetko zblázni a svet skončí veľkou inváziou, alebo bude explodovať, chcem mať možnosť dať svoju rodinu a priateľov do bezpečia. Je to v tomto zmysle, že niektorí môžu mať svoje vlastné vybavenie, vlastné kozmické lode a vlastnú posádku.

Emery: Mohli by ste menovať, niektoré zo spoločností, ktoré by mohli byť súčasťou tohto okrúhleho stola?

Randy: No, myslím, že Northrop Grumman vyrába modely TR3B a TR3B Astra.

Ako letecký podnikateľ sú určite pri stole. Boeing vyrába veľa komponentov pre kozmické lode. Nemusia nevyhnutne vyrobiť celú loď. Ale vyrábajú veľa komponentov, veľa vnútorných častí, skriniek, sedadiel, vnútorných častí, z ktorých bude loď postavená. Takže sú … viete, všetky spoločnosti, najmä spoločnosti v leteckom priemysle, v určitom okamihu budujú niečo, čo prispieva k celku. Poznám chalana, ktorý pracoval ako dodávateľ v továrni v B2, kde vyrábali komponenty pre blatníky. Ale tiež mi povedal: „Vieš, niekedy sme vedeli, že vyrábame panely, ktoré nefungovali na B2. Ale nepovedia nám, kam to smeruje. Iba nám povedia, že potrebujú viac, ale vieme, že tieto sa nehodia na B2. Prečo to robíme? „

Takže v niektorých prípadoch tieto programy vytvárajú technológiu kozmických plavidiel a remeslá zastrešené inými projektmi, alebo ako tajné, viete, experimentálne letecké programy, alebo vojenské letecké programy. Takže určite dodávatelia vojenského letectva. Určite sú tam. Rovnako ako General Electric a niektoré technologické spoločnosti, ktoré, pretože … kto píše všetok softvér pre to všetko? Kto pracuje ako kóder? Myslím tým, že musíme ísť za ľuďmi, ktorí vedia, ako robiť túto prácu najlepšie. A potom máte dokonca nezávislé zmluvné spoločnosti ako SpaceX.

Niekto sa ma raz spýtal, prečo títo muži stále používajú raketovú technológiu? A hovorím, že pre ich civilný vesmírny program verte, že používajú raketovú technológiu. Pretože to je obmedzenie, ktoré je im dané. Ak si však nemyslíte, že títo podnikatelia, nezávislí dodávatelia, vyvíjajú aj vojenskú technológiu, ktorá sa dá v tichosti predávať armáde, potom nerozumiete celému obrazu. Takže, viete, môžeme vidieť rakety, ktoré stavia Elon Musk. Ale nevidíme ďalšie veci, ktoré pre armádu stavia ako súkromný dodávateľ.

Emery: Mimochodom, nevidíme, čo sa deje v tejto rakete, pretože teraz má čo robiť, aby presunul vojenských ľudí do vesmíru, čo je držané pod pokrievkou.

Randy: Absolútne pravda!

Emery: A ľudia sa ma vždy pýtajú, ako ľudia, ktorí nakladajú tieto veci do rakety, nevidia, čo to je? Nevidíte to, pretože je to v kapsule.

Randy: Presne tak. Je to zapuzdrená priehradka. Je to v škatuli, alebo tube. Myslím, že nevidíte, čo sa v tejto veci deje.

Emery: Tiež by ste povedali … kvôli mojim skúsenostiam s McDonnel Douglas a Raytheon a Northrop Grumman som si u týchto ľudí a spoločností všimol, že zdieľajú svoje technológie s inými krajinami. Takže aj keď tu vyrábajú Eagle F15, predávame ho aj Izraelu. Deje sa to tajne aj s TR3 a týmito ďalšími „zariadeniami“, ktoré nemáme možnosť vidieť?

Randy: Áno, absolútne. A potom to má veľa spoločného s poradím a oprávneniami. A tiež by som povedal, že viete, ak niekomu predávame nejaké F15, nepredávame to najlepšie z našej výbavy. Predávame im F15, ale máme lepšie ako F15. Možno v niektorých z týchto krajín predávame modely TR3B, ktoré sú staré desaťročia. Zatiaľ čo tie, ktoré vyrábame, sú oveľa novšie, novšie a chytrejšie. Aj keď zdieľame túto technológiu s inými krajinami, nezdieľame s nimi najnovšiu, najlepšiu a najnovšiu technológiu. Zdieľame s nimi starú technológiu, ktorá je stále pokročilá, ale nie je najnovšia, akú máme.

Emery: Skutočne. Je to ako iPhone. Existuje už iPhone 25. Iba sedí na poličke. Nechcú nám ich dať naraz.

Randy: Správne!

Emery: A robia to isté, to hovoríte.

Randy: Áno. Chcú z každej zložky ťažiť každý dolár, ktorý môžu, to je isté.

2. časť

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 92
  Technológia Avatar (2)2. ČASŤ Emery: A kto používa tento druh technológie? Randy: Najvyspelejšie vojenské jednotky v skrytých činnostiach vojenského vesmírneho programu. Nešlo o technológiu, ku ktorej som sa priblížil, kým som nebol v jednotke špeciálnych síl na palube Farragutu, čo je vozidlo na nasadenie operácií špeciálnych síl, ktoré má jedny z najpokročilejších technológií,…
  Tags: to, a, sa, by, v, že, je, ako, na, alebo
 • 90
  Kto vedie tajný vesmírny program (2)2. ČASŤ Emery: Líšia sa podnikové vesmírne agentúry od vojenských agentúr? Randy: Veľmi. Úprimne povedané, nejde o oblasť, ktorú veľmi poznám. Ale poznám pár ľudí, ktorí slúžili na týchto ministerstvách. To nie je môj prípad. Ale najlepší spôsob, ako to opísať, ako to chápem, je ochrana. Etika, viete, je trochu mimo. Firemné programy sú teda také, aké…
  Tags: a, to, že, je, sa, v, na, ako, randy, emery
 • 88
  Videnie na diaľku a projekt Looking Glass| 1.časťVZDIALENÉ PREHLIADANIE Existuje niekoľko definícií diaľkového sledovania a niekoľko z nich tu bude navrhnutých. Podľa Medzinárodnej asociácie diaľkového pozorovania (Internation Remote Viewing Association) je diaľkové pozorovanie: "nová percepčná disciplína na získavanie informácií, ktoré nie sú dostupné bežným fyzickým zmyslom. Počas studenej vojny ho vo veľkej miere používali takzvaní "psychickí špióni"…
  Tags: a, v, na, sa, je, ako, že, to, ktoré, by
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK