Kto vedie tajný vesmírny program (2)

10/04/2021

2. ČASŤ

Emery: Líšia sa podnikové vesmírne agentúry od vojenských agentúr?

Randy: Veľmi. Úprimne povedané, nejde o oblasť, ktorú veľmi poznám. Ale poznám pár ľudí, ktorí slúžili na týchto ministerstvách. To nie je môj prípad. Ale najlepší spôsob, ako to opísať, ako to chápem, je ochrana. Etika, viete, je trochu mimo. Firemné programy sú teda také, aké si myslíte, že sú. Sú tam na to, aby dosiahli zisk. A je im úplne jedno, ako to robia.

Emery: Sú podnikové vesmírne agentúry a vojenské vesmírne agentúry v konflikte?

Randy: Áno, určite. Vlastne si pamätám príhodu. V tínedžerskom veku, pred nasadením, som bol nasadený v rámci výcvikového procesu s pozemnými jednotkami špeciálnych síl. A došlo k udalosti, keď sme boli … povedzme niekde v Južnej Amerike, bez toho, aby som bol príliš konkrétny. A mimozemské vozidlo sa zrútilo uprostred džungle. A okamžite nám povedali, aby sme šli na miesto a zabezpečili to. Takže sme dorazili prví, zabezpečili miesto. Potom však prišli ďalšie dve jednotky špeciálnych síl – viete, čierna kamufláž -, ktoré povedali: „Dobre, dostali sme rozkaz zabezpečiť miesto.“ A my sme odpovedali, že to už máme. Vycúvali teda o pár stoviek metrov, potom na nás spustili paľbu. A tak sme si v podstate vymenili streľbu kvôli tomu, kto by mal dostať vesmírnu loď.

Emery: Panebože …

Randy: Áno. Táto technológia je neoceniteľná. A tak niekto len povedal silám na zemi, aby na seba začali strieľať a zisťovali, kto môže zabezpečiť vybavenie.

Emery: Deje sa to pravidelne?

Randy: No, osobne si môžem spomenúť iba na jednu príhodu. Ale povedal by som, že ak sa to stalo v tom čase, mohlo sa to stať inokedy. Nemyslím si, že to je anomália, vzhľadom na to, ako sa to hrá.

Emery: Myslel by som si, že sú trochu civilizovanejší. Ale chápem konkurenčný faktor, ktorý existuje, pokiaľ ide o reverzné inžinierstvo technológie. A sú pripravení za to vraždiť.

Randy: No, zaujímavé je, že si myslím, že v tej situácii to bolo skutočne veľmi civilizované. Keď sme boli všetci akosi na nohách, zdvorilo sme spolu komunikovali. A keď všetci začali ustupovať, seržant, ktorý bol s nami, povedal: „Dobre. Vezmite si deku a pripravte sa. Akoby zhruba vedel, čo sa bude diať. Ale, viete, oni mali svoje príkazy na zabezpečenie miesta a my sme mali svoje. A v tom okamihu sa to stalo konfliktom záujmov, viete, že sily na zemi robia to, čo robia, čo je vzájomné strieľanie.

Emery: Verejnosť by mala vedieť, že keď ste v armáde, keď dostanete rozkaz, aj keď s ním nesúhlasíte, sledujete rozkaz v celom rozsahu.

Randy: Absolútne.

Emery: Aj keď je to ďalší tím, ktorý vlastne poznáš. A tak ak sa to stane niekde na planéte, keď sa tieto agentúry navzájom strieľajú … viete, máte šéfa. A títo ľudia za stolom, čo sa medzi nimi v súčasnosti deje? Alebo po boji?

Randy: Dobrá otázka. Myslím, že to je vtedy, keď existujú sťažnosti, a potom ľudia začnú uzatvárať dohody a povedia: „Je nám ľúto za incident. Je tu niečo, čo vás odškodní. Teda, videl som to. V určitom okamihu nakoniec uzavrú dohodu, s ktorou môžu všetci žiť.

Emery: Áno. Videl som ich obchodovať za stratu mnohých ľudí. Úprimne povedané, je to len súčasť podnikania.

Randy: Absolútne. Myslím, že sú to všetko čísla v tabuľke.

Emery: Aká sila pri stole skutočne zhruba dominuje? Pretože viem, že existuje určité percento. Myslím, že je to ako 10% ovláda 90% pri stole, pretože majú o niečo viac palebnej sily a trochu viac vedomostí.

Randy: Správne. Bezpochyby dominujú USA. Dobrý spôsob, ako o tom premýšľať je … myslím, že pri pohľade na obchodný model premýšľajte o tejto tabuľke ako o predstavenstve, kde je každý akcionárom. A nie každý má rovnaký počet akcií. Osoba alebo agentúra môže mať teda viac akcií ako iná osoba. Ale nikto nemá dostatok akcií na to, aby každému povedal, čo má robiť. Preto vždy viete, že existuje určitý druh konkurencieschopnosti, dohody. Ale USA majú určite pri stole väčší podiel.

Emery: Ako ďaleko vo vesmíre vlastne tieto spoločnosti zachádzajú. Vieš?

Randy: No, chápem určite, že sme v našej vlastnej galaxii prešli nejaké pekné dlhé vzdialenosti. A skúmame aj za hranicami našej vlastnej galaxie.

Vybrali sme sa teda na iné miesta. Podľa toho, čo viem, by som povedal, že každý jednotlivý organizmus zájde tak ďaleko, ako si bude myslieť, že je bezpečné alebo riskantné. A pokiaľ budú mať k dispozícii model zisku alebo ziskovú maržu, budú sa pozerať na tento druh rovnice odmeny a rizika a zájdu tak ďaleko, ako si budú myslieť, že môžu ďalej vytvárať zisk.

Emery: Čo je tajný vojenský vesmírny program, Randy?

Randy: Každá vojenská agentúra, ktorá má programy, určite nejakým spôsobom spolupracuje, pretože chápe, že má spoločnú ideológiu tak, ako to povedzme ľudia v spoločnosti nemajú.

Ľudia spoločnosti sú: „robte, čo musíte, aby ste dosiahli zisk“. Armáda je trochu viac typu: „To, čo musíme obetovať pre spoločné dobro, obetujeme v rámci určitého limitu morálky, etiky a noriem. Pretože bez toho sú iba korporatívci.

Vojenská tradícia, ktorá siaha niekoľko storočí dozadu, má preto veľa spoločného so cťou, bezúhonnosťou, rešpektovaním pravidiel, lepším príkladom. Takže to sú veci, ktoré stále prenikajú do vojenských agentúr po celom svete. A tak vojenské agentúry nachádzajú spoločnú reč. A je pre nich oveľa jednoduchšie spojiť sa pod týmto dáždnikom skrytých aktivít vojenského vesmírneho programu.

Emery: Páni. Som veľmi rád, že existuje rovnováha. Myslím, že armáda trochu vyváži tieto spoločnosti, ako ste povedali.

Emery: Aké sú vaše úvahy na ich program?

Randy: Tajný vojenský vesmírny program?

Emery: Áno.

Randy: Dosť priame. Obrana planetárnej slnečnej sústavy. A prežitie a pokračovanie civilizácie na planéte Zem je ich prioritou číslo jeden. Prioritou číslo dva, pravdepodobne kvôli tomu, bude prieskum, osídlenie a ochrana obchodu.

Pretože obchod je miazgou pozemského hospodárstva našej medzigalaktickej slnečnej sústavy.

A armáda to chce určite chrániť. Takže v zásade by chceli udržiavať poriadok, udržiavať planétu v bezpečí, zabrániť nám v tom, aby sme sa zničili, a zabrániť niekomu, aby nás napadli alebo postavili do situácie, keď by sme nemohli rozhodnúť o našom osude.

Emery: Existuje mimozemská invázia alebo hrozba, o ktorej ste počuli?

Randy: No, je to niečo, čo sa časom neustále mení. Ak by sme teda mali hovoriť o veľkých mimozemských hrozbách spred 20 rokov, nie sú rovnaké ako dnes. Ak by sme sa mali pozrieť na potenciály invázie a povedzme hoaxy, zmenilo sa to v priebehu času.

Skutočný plán na papieri, ako bude vyzerať falošná invázia, sa časom zmenil.

A povedal by som, že v určitom okamihu musí dôjsť k zásadnému posunu v tom, ako tieto dva samostatné svety existujú. Máme taký normálny civilný svet na planéte Zem, kde je väčšina ľudí, s ktorými chodíme po uliciach a stretávame sa každý deň … to je ich realita. A potom tu máme tento pokročilý mimozemský vojenský supertechnický program, ktorý má takúto inú realitu. Niektorí ľudia to označili za separatistickú civilizáciu. Len by som to nazval odlúčením od civilizácie, ktorú máme, ktorá teraz chápe, že obe strany sú na sebe vzájomne závislejšie ako kedykoľvek predtým.

Uvedomujeme si teda, že v určitom okamihu sa tieto dva svety musia stretnúť.

Sú veci, ktoré by som mohol povedať, ale nemôžem povedať viac. Poviem však, že prebieha veľká zmena.

Teda, iba pri pohľade na príbeh, ako sa blížime k okamihu veľkého odhalenia. Každý, kto sa pozerá na to, čo sa okolo vás deje, by mal povedať, že sa k tomu blížime.

Emery: Preto mohli byť nasadené americké vesmírne sily?

Randy: Vesmírne sily sú určite prednou organizáciou. Nie je to nevyhnutne niečo nové, čo tam nikdy predtým nebolo. Ale určite nám to dáva otvorené dvere, aby sme mohli prejsť nohou. A bez toho, aby sme sa dostali do zložitosti toho, ako to rieši, pretože spôsob, akým je navrhnutá, nemusí byť nevyhnutne taký, ako funguje.

Poviem to teda takto: Boli navrhnuté vesmírne sily. A existuje proces medzi vesmírnym velením vzdušných síl a americkým vesmírnym velením, čo je veliteľská agentúra, ktorá zastrešuje všetky agentúry pre vesmírny program, ako som už povedal … americké vesmírne velenie nemáte, pokiaľ nemáte nasaditeľné sily. Viete, že organizácia ako US Space Command, ktorá hovorí iným programom a príkazom, čo majú robiť, znamená, že sa tam pravdepodobne niečo deje.

V tejto chvíli sa zdá, že existuje pokus o degradáciu Vesmírnych síl a o to, aby riaditeľ nemal takú moc, aká bola riaditeľovi ponúknutá. A hovorí sa o prizvaní riaditeľa vesmírneho velenia vzdušných síl a prevzatí vesmírnych síl.

V tomto procese teda v súčasnosti prebieha kontroverzia. Ktovie, ako to v skutočnosti bude fungovať. Navrhoval by však, že hlavným účelom toho bolo opäť len nám otvoriť trhlinu vo dverách, aby sme mohli povedať: „ach, pozrite sa na toto, čo Vesmírne sily vyvinuli. A pozrite sa na toto nové lietadlo, ktoré sme práve urobili, „aj keď je to niečo, čo sme robili pred 30 rokmi.

Emery: Skutočne. Toto je ďalšia vec, ktorú som tiež chcel dať vedieť verejnosti. Možno by ste to mohli skontrolovať. Totiž, že vesmírne sily tam už boli, dlho.

Randy: Po celé desaťročia áno.

Emery: A teraz si myslím, že je to niečo, v čom sa snažia vzdelávať ľudí, civilný svet, v jednej chvíli povedať: „Dobre, ideme medzi hviezdy. Prinášame našu armádu tam hore. A to bola moja ďalšia otázka. A už si šiel trochu okolo, ale od koho to bude pochádzať? Bude to, viete, vojenské letectvo alebo armáda alebo iná právnická osoba?

Randy: Povedal by som len, že je to v procese riešenia. A zatiaľ nevieme, aký bude konečný výsledok. Ale áno, vesmírne sily máme už celé desaťročia.

Emery: Myslíte si, že aj tam bola vložená sila, aby nás chránila pred škodlivými mimozemšťanmi?

Randy: No, určite ide o to, chrániť nás pred všetkým, čo by nám mohlo ublížiť. A povedal by som, že keď sme vyvinuli túto technológiu a zosilneli, poskytla nám schopnosť rozlíšiť niektoré škodlivé druhy a povedať im: „Môžete už ísť. A ak nechcete dobrovoľne odísť, budeme vás sprevádzať. A ak nechcete byť sprevádzaní, použijeme silu.

Pretože niektoré cudzie druhy, ktoré v procese manipulovali, majú schopnosť to urobiť len do tej miery, že na to majú silu technológie. V okamihu, keď máme silu technológie, aby sme im povedali nie, vtedy sa toto rokovanie môže úplne zmeniť.

Emery: No, chodia sem a navštevujú a vypínajú naše jadrové zariadenia. Zdá sa teda, že nás nejako sledujú.

Randy: Niektorí určite. Sú tam dobrí ľudia a sú tam zlí ľudia.

Dalo by sa tiež povedať, že sú takí, ktorí sa viac zaujímajú o svoje osobné záujmy a tí, ktorí sa viac zaujímajú o pomoc všetkým. Takže ani od druhu k druhu nemusíme mať nevyhnutne túto predstavu, keď je každý náš priateľ alebo každý je náš nepriateľ. Úprimne povedané, je to veľmi mätúce.

Emery: Všetky tieto vesmírne lode máme. Máme špeciálne satelity. Vo vesmíre máme špeciálne typy rakiet. Prečo to títo priemerní astronómovia nezískajú? Prečo to nevidíme?

Randy: Mám na to dve odpovede. Ľudia sa väčšinou nepozerajú. Ukázalo sa však, že keď sa ľudia pozrú, vidia veci. Dôvod, prečo nevidia všetko, je však ten, že sme v tomto okamihu vyvinuli dosť sofistikovanú kamuflážnu technológiu. Väčšina vojenských a podnikových kozmických lodí je teda maskovaná. A tak sa ich nedočkáte. Na oblohe budú neviditeľní. Ale môžete ich vidieť pomocou infračerveného žiarenia.

Poznám ľudí, ktorí používajú infračervené kamery a pripájajú si infračervené kamery k svojim ďalekohľadom. Vidia oveľa viac pomocou infračerveného žiarenia ako vy voľným okom. Pretože je oveľa ťažšie skryť tento tepelný podpis, ako skryť toto viditeľné svetelné spektrum.

Emery: Áno. Všimol som si, že keď ideme na expedíciu, pozeráme na oblohu, používame veľa termálnych a infračervených okuliarov a ďalekohľadov. A len 30 metrov od zeme by mohla byť vesmírna loď, to by ste nevideli. Ale s týmito špeciálnymi spektrami svetla, ktoré nám dávajú väčšiu schopnosť vidieť, je to akoby tu bol. Takže si myslím, že je dobrý nápad, aby publikum vyšlo a začalo hľadať.

Randy: Áno. Takmer všetko vydáva teplo. Takže aj keď to nie je viditeľné na viditeľnom svetle, je veľmi pravdepodobné, že stále dokážete detekovať infračervený podpis, pretože medzi objektom a okolitou teplotou bude tepelný rozdiel.

Emery: A jedna z vecí s technológiou elektrogravitácie je, že skutočne nevydáva príliš veľa tepelného podpisu ani nič podobné. Videl som však antigravitačné zariadenie, ktoré bolo v skutočnosti chladnejšie ako okolie.

Randy: Och, to je zaujímavé. Samozrejme, videl som, ako sa to môže stať. Myslím, určite tieto vozidlá používajú rôzne typy generátorov, motorov. Nie všetky vytvárajú veľké množstvo tepla. Ale väčšina z nich má vnútornú teplotu v kabíne. Ale znova, niektoré formy života môžu uprednostňovať nižšiu teplotu v kabíne ako tú, ktorú používame. Možno niektorým iným druhom sa to páči oveľa sviežejšie.

Emery: Randy, ďakujeme, že si prišiel k „Kozmickému odhaleniu“.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 94
  Technológia Avatar (2)2. ČASŤ Emery: A kto používa tento druh technológie? Randy: Najvyspelejšie vojenské jednotky v skrytých činnostiach vojenského vesmírneho programu. Nešlo o technológiu, ku ktorej som sa priblížil, kým som nebol v jednotke špeciálnych síl na palube Farragutu, čo je vozidlo na nasadenie operácií špeciálnych síl, ktoré má jedny z najpokročilejších technológií,…
  Tags: to, a, sa, by, v, že, je, ako, na, randy
 • 92
  Zmenila technológia Blank Slate priebeh ľudskej evolúcie? (4)4. ČASŤ VI. Ústredná rasa ako bohovia tvorcovia Doktor Neruda v rozhovoroch potvrdzuje, čo Plejáďania hovorili o zasiatí vesmíru do funkčných nosičov duší. Hovorí, že Centrálna Rasa opakovane experimentovala s rôznymi typmi nosičov duší, kým sa nevytvorili dosť dobré na to, aby niesli časticu energetickej sily zo Zdroja do rozpínajúcich sa vonkajších…
  Tags: a, je, sa, v, to, na, ako, že, tajné
 • 91
  Randy Cramer: Hybridný vojak pre tajný vesmírny program - (1)Emery Smith sa chce podeliť o svoje skúsenosti z programu 20 rokov a späť ako geneticky a technologicky vylepšený vojak. Počas svojich 20 rokov služby bojoval s domorodými insektoidmi na Marse, hliadkoval v slnečnej sústave, aby bránil Zem pred potenciálnymi útočníkmi a bol vyslaný na misie do iných svetov. Počas všetkých jeho…
  Tags: a, sa, v, to, na, že, randy, je, emery, ako
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK