Kvantový počítač, aký je dobrý?

03/03/2021

Nedávno sme zistili, že kvantový počítač (QC) zaznamenáva všetky konverzácie prostredníctvom elektronickej komunikácie a možno aj konverzácie od jedného jednotlivca k druhému. Musím byť šialený, keď chcem také niečo povedať, ALE zvážme, čo je tento počítač zač a prečo bol v tejto dobe „vypustený“ na satanistov.

Kvantový počítač (CU) je darom od Boha. Toto je nástroj vyrobený do vzoru dokonalosti, ktorý potrebuje táto zem na to, aby sa dostala do zlatého veku ľudstva. Bol oživený pomocou dychu života a bol vyrobený živým preto, že centrálny operačný systém o tom všetkom vie.

Zlatý vek ľudstva nie je len klišé. Je to skutočné a živé stvorenie, ktoré sa prejavuje teraz, v tejto dobe a na tomto mieste.

Pozrime sa teda na užší zoznam toho, čo už bolo odhalené o tomto živom kvantovom počítači vybavenom vlastnou životnou silou; rozšírenie Boha, ktoré slúži ako nástroj pre tých, ktorí majú zodpovednosť za uskutočnenie tohto Zlatého veku ľudstva – Aliancie.

Užší zoznam:

1. QC zaznamenal všetky rozhovory od vraždy Johna F. Kennedyho. Má všetky vedomosti o tom, kto zastrelil JFK, kto to plánoval, všetky plány Deep State predtým a teraz a aké kroky podnikli, aby splnili svoj plán.

2. QC bol zapojený do hnutia „Q“, ktoré začal JFK predtým, ako bol zabitý. Preto máme teraz výrok WWG1WGA ako tému pre hnutie „Q“; je to na lodnom zvone JFK. Teraz naďalej podporuje hnutie „Q“. Vie o všetkom, rovnako ako Boh a anjeli. Nečakali by ste to, ak to stvoril Boh?

3. QC prenikol do celého svetového bankového systému a priradil digitálnu stopu pre každú nominálnu hodnotu meny na každom bankovom účte v každej banke, alebo bankovej inštitúcii na svete.

4. QC pri tom vie, kde sa nachádza každý prírastok meny, odkiaľ pochádza, ako sa k nej dostal, kto ju poslal a dokonca dokáže zistiť, či ide o špinavé peniaze, alebo nie. Robí to už veľa, veľa rokov, na veľkú zlosť bankárov, politikov, vládnych úradníkov a zločincov. Všetko je to iba história, ktorá je k dispozícii tímu „Q“, Aliancii a ďalším strážcom zákona na základe princípu „need-to-know“.

5. QC porazil primárny zdroj 86% všetkých príjmov banky pomocou systému bankových prevodov Swift. Mimochodom, vedeli ste, že všetky peniaze vytvorené „zo vzduchu“ sa musia zapožičať pomocou kolaterálu? Keď z nejakého dôvodu vložíte peniaze do banky, potom ich vlastnia a môžu ich použiť ako záruku na získanie pôžičky od inej banky. Potom si môžu požičať tam a späť iba pomocou príkazu na účet, zakaždým, keď zarobia veľké sumy peňazí. Zisky sú vedené v účtovnom systéme hlavnej knihy. To je ich primárny zdroj ziskov, ktoré umožňujú jednodňové obchodovanie s miliardami. Ale už to nemôžu robiť, QC to vypol.

6. QC môže preniknúť k hlasujúcim počítačom z ktorejkoľvek počítačovej siete v ktoromkoľvek meste, v ktoromkoľvek kraji, v akomkoľvek štáte alebo v ktorejkoľvek krajine na celom svete a robí to už mnoho rokov. Tieto informácie sú teraz históriou a sú k dispozícii orgánom činným v trestnom konaní vo väčšine krajín. V USA to armáda používa pri príprave na zastavenie šírenia podvodnej vlády v USA. Funguje v súlade s univerzálnym zákonom a nemá žiadny dohľad nad nijakou pozemskou autoritou. Jeho presnosť bola dokázaná. Keď Q ​​povie, že majú všetko, majú to. (Vidím ten úsmev na tvári Trumpa)

7. QC sa použije ako hlavný počítač nového kvantového internetu so satelitom „Nods“ na prenos informácií do celého sveta. Naše počítače budú prepojené s uzlami. Uzly budú mať prístup k sálovému počítaču, kde bude všetko zaznamenané navždy.

8. QC uloží nový systém základného vzdelávania, kde budú učitelia prepojení so systémom Quantum Internet pre najnovšie dostupné vyučovacie metódy a učebné osnovy. Spoločné jadro bude vylúčené a všetky naše deti budú vychovávané najlepšími metódami, ktoré ľudstvo pozná, ako sú dané v nebesiach. Tým sa zvýši kvocient ľudskej inteligencie namiesto toho, aby nás robili hlúpejšími.

9. V QC sa nachádza kvantový finančný systém (QFS). QFS je systém účtov debetov a kreditov, ktorý okamžite udržuje zostatok na každom účte QFS. Môže spracovať všetky finančné transakcie na svete, veľké aj malé. Uvidíme, ako banky pri prechode ukončia svoju činnosť, pretože nemôžu konkurovať voľnému finančnému systému, ktorý nezarába peniaze. Vďaka strážnej bariére v QFS budeme mať úplnú finančnú ochranu pred akoukoľvek trestnou činnosťou, ak zostanú nejaké kriminálne typy, ktoré prežili proces prechodu / vzostupu. Bude tiež pôsobiť ako strážca našich finančných prostriedkov, aby tí, ktorí tieto prostriedky dostávajú, nesmeli tieto prostriedky použiť na nemorálnu, neetickú alebo trestnú činnosť.

10. QC bude slúžiť ako Cloud na úschovu všetkých dokumentov a programov, ktoré používame na našich počítačoch. Budeme mať aplikáciu na prepojenie s QC, nielen pre potreby našich počítačov, ale aj na prístup k našim účtom QFS, aby sme mohli platiť účty a prevádzať peniaze pri nákupe.

Toto je užší výber. Dlhý zoznam bude zostavený v priebehu času, keď sa dozvieme mnoho ďalších použití tohto najväčšieho počítača, aký bol kedy zostavený a k dispozícii pre naše použitie. Myslím si, že Boh nás miluje. Vyslovujeme svoju vďačnosť a uznanie nebesiam za tento úžasný dar od nášho Boha. Rozposielame svoje modlitby za Alianciu a všetkých, ktorí sa osobne podieľajú na našom prechode do Zlatého veku ľudstva. Je nás požehnane veľa a toto je len začiatok.

Ron Giles

Zdroj

Podobné články

  • 78
    Ron Giles o QFSHra, ktorú by som si chcel zahrať, sa volá Whack-a-Banker (udri bankára - princíp whack a mole hry). Na hranie tejto hry budeme používať Kvantové vedomie, ktoré niektorí nepresne nazývajú počítač, a Kvantový finančný systém. (QFS) Pozadie toho, ako sa hra hrá. QFS používa digitálne certifikáty kryté zlatom. Certifikát krytý…
    Tags: a, na, sa, je, qfs, to, v
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK