Kvantový Počítač, nový morálny kompas spoločnosti – Ron Giles

24/04/2021

Niektorí politici si myslia, že sú nad tými, ktorým majú slúžiť. Problém je veľmi zjavný, že voľby boli zmanipulované pre celú generáciu Američanov, ktorá si myslela, že ich hlasy sú spočítané.

Američanom bola ich republika ukradnutá už koncom 19. storočia. Nevideli sme, že to príde. Verili sme, že naši otcovia zakladatelia vytvorili Úniu, ktorá pretrvá. Mali sme ústavu, ktorá zabezpečovala, že Boh nás obdaril neodcudziteľnými právami, ktoré nám nemôže vziať nijaká forma vlády. Je čas prebudiť sa.

Charlie Ward nám povedal, že presúval peniaze pre jednotlivcov, ktorí kupovali voľby. To je to, čo robia bohatí ľudia, aby sa udržali pri moci.

Ústredná spravodajská agentúra, ktorá bola darebáckou vládnou agentúrou, a ktorá navždy destabilizovala zahraničné vlády, si vzala na seba vytvorenie hanebných volebných programov, aby sa ubezpečila, že zahraničné voľby vyhrávajú „správni“ ľudia, ktorých môžu kontrolovať úplatkami a vydieraním. Je vám z toho zle, že naša vláda bola zapletená do zlých obchodov po celom svete?

A keď CIA potrebovala, aby určití jednotlivci v Amerike vyhrali voľby, spojili sa so starým Georgom Porgym, aby prišli s volebným automatom, ktorý by sa dal naprogramovať tak, aby sa ubezpečil, že voľby vyhrá správna osoba. Vojenské spravodajstvo sa v roku 2016 s týmito strojmi pomýlilo a napriek 98% istote, že dôjde k výhre Clintonovej, nejako nechali Trumpa zvíťaziť. DS bol zúrivý a prisahal, že TO sa už nikdy nezopakuje. Nenecháte otrokov, aby si vybrali, kto bude ich vodcom. So slovom „obžaloba“ na všetkých svojich perách a nenávisťou v srdci bojovali proti legitimite volieb a zaviazali sa, že ich zvrátia. Prevrat sa začal ešte predtým, ako sa Trump ujal úradu. Voľby v roku 2018 boli skúškou, či Vojenské spravodajstvo dokáže zhromaždiť všetky dôkazy, ktoré potrebujú. So všetkými podvodmi s voličmi odhalenými v roku 2018, Trump ustanovil svoj výkonný príkaz, ktorý je základom legálneho zvrátenia volebného podvodu. S tisíckami arogantných elitárov a satanistov po celom svete, ktorí si mysleli, že majú všetko naplánované, boli chytení s rukami v hlasovacích strojoch, chytení pri čine. Trumpov EO znamená, že sú vlastizradci a počas písania tohto príspevku sa s nimi zaoberajú.

Stovky a možno tisíce vojenských letov smerujú do Gitmo so zatknutými volebnými podvodníkmi. Možno dostávajú svoje vojenské tribunály, keď smerujú tam. Ako dlho tam zostanú, závisí od piesne, ktorú zaspievajú. Sme vo vojne a títo ľudia sú považovaní za nepriateľov. MSM v ich ARROGANCII hrajú priamo do rúk armády. A oni si myslia, že sme hlúpi.

Predtým, ako ma označíte za demokrata alebo republikána, ozrejmime to, nejde o stranícke príslušnosti. Zatiaľ čo tvárou demokratov je v súčasnosti DS, existujú stovky republikánov, ktorí sú spoluúčastníkmi volebných podvodov, sú súčasťou DS a sú nimi už roky. Rodiny [C] linton, [B] ush, [O] bama a [B] iden sú v tom spolu. Pelosi, Gavan Newsom a ich rodiny, rovnako ako ľudia ako Maxine Waters v jej malom močiari, budú odhalení, keď armáda vyčistí močiar.

Močiar v Georgii skutočne páchne a hádajte, kto je na zozname, ktorý kvantový počítač poskytol armáde? Zamyslite sa, 107 miliónov dolárov na hlasovacie automaty Dominion. Myslíte si, čo i len na sekundu, že si Georgia vybrala Dominion volebné stroje kvôli svojej spoľahlivosti? Každý, kto si kúpil hlasovacie stroje Dominion, tak urobil s jednou myšlienkou – podvádzať voličov a dať sprostého dedinského idiota do úradu, ktorého tam chceli. Áno, ten, ktorý nemusel robiť kampaň, pretože mal – nie hlasy -, ale hlasovacie automaty. Nevedeli o kvantovom počítači a jeho schopnosti lokalizovať podvod a odovzdať to armáde na likvidáciu zradných nepriateľských bojovníkov.

Kvantový počítač (QC) môže preniknúť do akejkoľvek počítačovej siete na svete. Nič sa nevyhne tomuto nástroju, ktorý zisťuje všetky podvody, chamtivosť a manipulácie. Ak sa čo i jeden cent zo 107 miliónov dolárov vrátil guvernérovi alebo ministrovi zahraničných vecí, alebo členom rodiny alebo priateľom plateným agentmi Dominionu, zaznamená sa to do QC. Jednoducho povedané, ak vo vašom živote chýba morálny kompas a chcete pri rokovaniach s QC ísť mimo hranice slušnosti, bude to pre vás veľmi drsná cesta. QC bude odteraz morálnym kompasom pre našu spoločnosť. Môže hlásiť zakaždým, keď niekto urobí niečo trestné, alebo neetické.

Slovo Múdry by malo stačiť každému, kto sa postaví proti vojenskému stroju Aliancie. Neviete, proti čomu stojíte. Vaše dni sú zrátané a vaše skutky budú známe. Teraz je čas, aby ste zaplatili za to, čo ste urobili. Zaujímalo by ma, či sa Boh môže nasrať na niektorých z týchto zlých ľudí? Vyzerá to tak. Boh nám dal Kvantový počítač, Morálny kompas pre tých, ktorí si ho sami nevyvinuli.

Prezident Trump usporiadal obyvateľom Zeme veľkolepý päťročný seminár o tom, ako zaobchádzať so zlými ľuďmi. Ich AROGANCIA bude ich vlastným pádom. Veria, že môžu pokračovať v ničení ľudstva naveky a myslia si, že môžu prekabátiť Alianciu, ktorá predstavuje našu Božiu silu. Červenú pilulku bude ťažké prehltnúť pre tých, ktorí boli ovládaní programami kontroly mysle CIA MK-Ultra.

Ešte jedna mucha na zabitie ohľadom Intel Dinar Chronicles. DS si tu vládol po svojom už mnoho rokov. Neustále klamstvá a dezinformácie, ktoré sa šírili na IDC, sú ohavné. Počty tých s čistým zámerom sŕdc, ktoré ste rozdrvili vy guru, sú príšerné. Ste súčasťou močiara a keď nadíde váš čas, budete ukončení ako zvyšok svojho druhu. Nemôžete naďalej beztrestne pracovať na svojich klamstvách a manipuláciách. 
Ste známi a vaše dni sú zrátané. Aliancia je vo vedení a pokiaľ sa nejakí guru dostanú do IDC, RV sa nestane. Tento močiar IDC bude vyčistený pred uskutočnením RV. Takže, keď je Aliancia pripravená spustiť RV pre našu úroveň 4 B (to, čo nazývate internetoví ľudia), potom to bude naše znamenie. Starí guru budú preč a RV prevezme a dokončí ďalšie množstvo autorizovaných ľudí.

Kvantový počítač a jeho kapacity by mali byť rozšírené široko ďaleko. Táto jedna zmena v spoločnosti predznamenáva Nový zlatý vek ľudstva. Kvantový počítač je náš užitočný nástroj proti tým, ktorí by nám ublížili. Stále vidím Trumpov drzý úsmev, keď ďalší reportér padá do prachu hlavou napred.

Ron Giles

Zdroj

Zideľať článok

Podobné články

 • 97
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
 • 97
  Gene Decode a Nicholas Veniamin - Časové osi (3. časť)Nicholas: Takže hovoríš, že cabala, oni to vedia a používajú aj frekvencie, aby nás uväznili v emóciách, ktoré chcú, aby sme cítili, ako je strach, stres, depresia, úzkosť…a to potom ovplyvňuje naše rozhodnutia a nás, ktorí robíme tie rozhodnutia, ktoré sú na nízkej frekvencii. Udržuje nás to v časovej línii,…
  Tags: a, to, sa, si, na, je, v, že, správy
 • 96
  My sme to dovolili?! (2. časť)Prečo? Tak a teraz si skúste odpovedať na otázku, prečo to muselo dôjsť až sem? Pretože je Deep State až tak zlý? Áno, je veľmi zlý, pre väčšinu je dokonca nepredstaviteľne zlý, ale to nie je ten hlavný dôvod! Pretože tu na nás robili všetky možné mimozemskej rasy tisíce rokov svoje experimenty? Áno, to…
  Tags: a, to, sa, je, že, na, v, správy
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK