Kvantový počítač to urobil znova – Ron Giles

24/04/2021

Keď bol Kvantový počítač (QC) vypustený na systém bankových prevodov Centrálnej banky Swift, nikto ho nevidel prichádzať, a keď sa ukázal, nikto nevidel, že tam bol. Iba ticho začal prerušovať prevody Swift zachytením prevodu a presmeroval ich na cieľový bankový účet. Prevody boli bleskové, prevody úplne obišli všetky bankové obchodné účty, čo bankárom zabránilo v tom, aby používali vaše prevody prostriedkov na obchodovanie cez noc. To pre banky nebolo dobré.

Systém Swift Transfer bol navrhnutý tak, aby koreloval veľa rôznych bankových počítačových systémov tak, aby vyhovovali medzibankovým prevodom. Bol to veľký úspech.

Inžinieri spoločnosti Swift naprogramovali systém tak, aby bral prostriedky a prevádzal ich na bankové obchodné účty v rámci každého bankového systému, aby sa mohli zúčastňovať na protokole obchodovania cez noc, ktorý bol pre banky hlavným zdrojom finančných prostriedkov. Akonáhle finančné prostriedky opustili jednu bankovú národnú asociáciu, prešlo by to na ďalší bankový systém, kde mali byť finančné prostriedky uložené, ale opäť boli presmerované na bankový obchodný účet predtým, ako sa to prejavilo na cieľovom účte. Zaujíma vás, prečo prevody trvajú tak dlho? Bankári radi používajú slovo „čaká sa“. Bolo to v ich banke, ale na obchodnom účte, vďaka ktorému banky profitovali, skôr ako bola k dispozícii na cieľovom účte.

Táto kontrola kvality brala banke zisky. Toto centrum zisku bolo zámerne naprogramované do systému Swift, aby banky mohli dosiahnuť obrovský zisk použitím týchto neoprávnených prostriedkov Fiat na svoje vlastné účely. Odhaduje sa, že v dôsledku tohto manévru QC došlo k strate 86% ziskov banky. Bolo to všetko legálne, pretože QC práve dokončovala to, čo vlastníci fondov zamýšľali.

Mohli s tým niečo urobiť bankári? NIE! Najdlhší čas vôbec netušili, čo sa deje. QC to urobil nezistiteľné. V IT oddeleniach bánk bolo veľa osočovania, keď videli, ako sa ich zisky z tohto, kedysi veľmi výnosného, ​​ale neetického využívania cudzích finančných prostriedkov, znížili na minimum.

Aby si zachránila tvár, Aliancia nechala banky inzerovať, že sú teraz integrované do kvantového finančného systému. Problém je, že je to iba jednosmerná ulica bez možnosti zisku. „Chudobní“ bankári sú teraz vďaka Kvantovému počítaču čoraz chudobnejší. Banky chceli, aby si verejnosť myslela, že sú neoddeliteľnou súčasťou QFS. Nie sú. Prečo to hovoríš znova, Ron, vo svojich príspevkoch si to už povedal mnohokrát?

Pozrime sa teda na nové uplatnenie obrovskej kapacity QC. Nie je to iba základ QFS, je to aj hlavný počítač nového systému kvantového volebného systému. Teraz pochopte toto … Charlie Ward predstavil myšlienku systému kvantového hlasovania. Každý chcel, aby sa to použilo na zabezpečenie našich tohtoročných volieb, ale nejako sme o jeho použití doteraz nikdy nepočuli.

Sydney Powell hovorila o vypustení Krakenu. Kraken je program CIA. Je možné, že QC je 5. dimenzionálnou verziou programu Kraken – program Quantum Kraken na zabezpečenie našich volieb?

QC môže preniknúť do ktoréhokoľvek počítačového systému na svete elektronicky. Zahŕňa to každý volebný počítačový systém pre mesto, kraj a štát, nielen tu v USA, ale každý elektronický volebný systém na svete. Je to sliedenie okolo avšak nezistené. Hlasujúci podvodníci si mysleli, že môžu robiť svoje veci slobodne. Teraz sme na nich dostali fintu a nie je to pre nich dobré.

Môže sa stať, že QC zistilo podvod pri každej akcii, kde bol v hre počítačový systém? Vie, kto je volič a či volič skutočne hlasoval viackrát. Boli tisíce mŕtvych ľudí vzkriesených, aby volili v týchto voľbách? Zdalo by sa to. QC ale znova a znova zistil podvod.

Pravdivosť QC ešte nebola stanovená súdom, tak ako môžu využiť toto QC na nájdenie podvodu a na jeho potvrdenie? Ak viete, kde hľadať podvody, môžete vylúčiť hodiny pozerania videí, keď QC môže orgánom činným v trestnom konaní povedať, kde majú podvody hľadať a nájsť ich na videách. Vydáva časovú značku toho, kde k podvodu došlo a kto bol zapojený. Videá sú súčasťou počítačovej siete – otvorené pre QC na prešetrenie a on to urobil. QC má všetko. Zaznamenával všetky podvody v reálnom čase, ako záznam z Akashic. Zaznamenáva informácie navždy.

To je voči zločincom skutočne nespravodlivé, pretože nikdy nevideli, že to príde, nikdy nevedeli, že existuje. Ich arogancia im umožnila myslieť si, že sú v bezpečí. Mali sa konať skutočné zhromaždenia, namiesto toho, aby sa pokúsili o podvádzanie voličov falošnými hlasovacími lístkami a inými systémami počítania.

Keď to všetko vyjde najavo, zmení to hru a každý, kto si myslí, že porušenie zákona je spôsob, ako vyhrať voľby sa mýli. Nie pod Božím dohľadom. Už nie.

Kvantový počítač je hlavným nástrojom pre zlatý vek ľudstva. Nevideli sme všetky aplikácie, ktoré táto masívna tvorba 5. dimenzie dokáže. Časy sa menia a my musíme byť súčasťou toho všetkého. Nebo prichádza na Zem ako odpoveď na naše modlitby. Boh zvíťazil.

Ron Giles

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 94
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
 • 93
  My sme to dovolili?! (2. časť)Prečo? Tak a teraz si skúste odpovedať na otázku, prečo to muselo dôjsť až sem? Pretože je Deep State až tak zlý? Áno, je veľmi zlý, pre väčšinu je dokonca nepredstaviteľne zlý, ale to nie je ten hlavný dôvod! Pretože tu na nás robili všetky možné mimozemskej rasy tisíce rokov svoje experimenty? Áno, to…
  Tags: a, to, sa, je, že, na, v, správy
 • 92
  Juan O Savin o Q-Projekte a Charlie Ward o výstupoch Jima Carreyho ako Joea Bidena (2. časť)NEVEDOMOSŤ NIE JE BLAŽENOSŤ - JE ČAS SA PREBUDIŤ! S DENISE BOLAND, PEPE & CHARLIE WARD 6-15-21 https://www.bitchute.com/video/qX7xQMpz1t9G/ 7:33 Charlie Ward: Bidan, to je pantomíma. Je to prezident korporácie Spojené štáty americké. Korporácia bola v roku 2018 vyhlásená do konkurzu a finalizovaná v roku 2021, teda začiatkom tohto roka. 7:47…
  Tags: to, a, sa, je, na, že, v, správy
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
3 years ago

Ďakujem Daniel.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK