Lacerta File. Rozhovor s reptiliánom – (2)

13/04/2021

2. ČASŤ

Obe rasy chceli meď zo Zeme. Z tohto dôvodu viedli veľmi dlhú vojnu vo vesmíre a na obežnej dráhe. Zdá sa, že humanoidné druhy mali spočiatku prevahu, ale v poslednej bitke sa plazy rozhodli použiť veľmi silnú experimentálnu zbraň, akúsi fúznu bombu, ktorá mala zničiť formy života na planéte, ale bez zasiahnutia hodnoty rúd. Bomba bola vystrelená z vesmíru a explodovala v bode na našej planéte, ktorý dnes nazývame „Stredná Amerika“.

Keď explodoval v oceáne, došlo k nepredvídateľnej fúzii s vodíkom a jej účinok bol oveľa silnejší, ako plazi očakávali. Výsledkom bolo smrteľné žiarenie, nadmerná produkcia štiepneho kyslíka, spad z rôznych prvkov a takmer dvesto rokov trvajúca „jadrová zima“. Väčšina humanoidov bola zabitá a plazy po niekoľkých rokoch z neznámych dôvodov (dokonca aj pre nás) stratili záujem o túto planétu. Možno kvôli ožiareniu.

Planéta Zem bola opäť sama a povrchové zvieratá uhynuli. Jedným z účinkov fúznej bomby bol rozpad rôznych prvkov a materiálov vytvorených týmto procesom, vrátane irídia. Vaši vedci teraz považujú irídium za dôkaz šoku z asteroidu, ktorý údajne zabil dinosaury. Je to nesprávne. Ale ako by ste to vedeli?

Väčšina dinosaurov zahynula (nie však výbuchom, ale následkami po vojne, najmä jadrovou zimou a sprievodnými javmi). V nasledujúcich dvadsiatich rokoch boli takmer všetci dinosaury a plazy mŕtve. Niektorým sa ale podarilo prežiť ďalších dvesto až tristo rokov, potom zomreli, pretože sa zmenilo podnebie.

Na konci jadrovej zimy, po dvesto rokoch, bolo na Zemi chladnejšie ako predtým. Niektoré druhy dokázali napriek kataklizme prežiť: ryby (napríklad žraloky), vtáky, malé plaziace sa zvieratá ,rôzne plazy a krokodíly … a druh pokročilých malých dinosaurov, ktoré sa vyvinuli s veľkými zvieracími plazmi, ako napr. ten, ktorému hovoríte Tyranosaurus. Tento plaz chodil na dvoch nohách a vyzeral trochu ako vaša rekonštrukcia iguanodonu (bol z rovnakej rodiny), ale bol menší (asi 1,50 m), s humanoidnými vlastnosťami, zmenenou stavbou kostí, mozgom a lebkou. Väčší ,ruka s palcom bola schopná uchopiť veci, iný organizmus a trávenie, oči vyvinuté uprostred hlavy, ako sú vaše, a nová a vylepšená štruktúra mozgu. Toto bol náš priamy predok.

Teórie tvrdia, že žiarenie z bomby generovalo mutácie organizmov tejto novej rasy, ale nie je to dokázané. Tento malý humanoidný dinosaurus sa vyvinul v priebehu nasledujúcich tridsiatich miliónov rokov, aby prešiel zo stavu zvierat do stavu viac či menej mysliacej bytosti. (Ako som už uviedol predtým, vývoj rasy zvyčajne trvá oveľa dlhšie, ako si myslíte, ak táto evolúcia nie je spôsobená umelo ako vo vašom prípade).

Tieto bytosti boli dosť inteligentné na to, aby nezomreli v priebehu nasledujúcich miliónov rokov, keď sa naučili meniť svoje správanie. Žili namiesto toho v chlade pod holým nebom v jaskyniach a ako prvé nástroje sa naučili používať kamene a konáre. Používanie ohňa im pomohlo zahriať sa – čo je najdôležitejšie, zohriať im krv, čo je veľmi dôležité pre prežitie.

Počas dvadsiatich miliónov rokov, ktoré nasledovali, príroda rozdelila tento druh na dvadsaťsedem poddruhov (…) a medzi týmito druhmi boli vojny o nadvládu. Dvadsaťštyri z týchto druhov vyhynulo v primitívnych vojnách a počas evolúcie, pretože ich organizmus a myseľ neboli vyvinuté natoľko, aby prežili, a (hlavný dôvod) neboli schopné transformovať svoj systém teploty krvi v prípade zmeny podnebia.

Päťdesiat miliónov rkov po vojne a konci dinosaurov zostali na tejto planéte okrem iných zvierat iba tri vyspelé (a tiež technologické) rasy plazov. Prirodzeným a umelým prechodom sa tieto tri rasy spojili do jednej rasy plazov. A vďaka vynálezu genetického inžinierstva sme boli schopní eliminovať gény náchylné na delenie v našej genetickej štruktúre.

Podľa našej histórie a našich presvedčení to bolo v tomto okamihu, keď našu definitívnu rasu – ako ma dnes vidíte – zavŕšilo genetické inžinierstvo. Bolo to pred desiatimi miliónmi rokov. Náš vývoj sa v tomto bode prakticky zastavil (až na malé zmeny smerom k humanoidnejšiemu a cicavšiemu vzhľadu, ale bez rozdelenia na poddruhy). Sme teda v porovnaní s vašou veľmi starou rasou, ktorá v tom čase stále šplhala po stromoch ako opice, pretože sme vymýšľali technológie, kolonizovali ďalšie planéty v tomto systéme, budovali na tomto systéme veľké mestá a manipulovali s našimi vlastnými génmi, zatiaľ čo vaše gény boli ešte zvieracie.

Pred desiatimi miliónmi rokov začali malé ľudoopy rásť a zostupovať zo stromov (opäť kvôli zmene podnebia, najmä na kontinente zvanom „Afrika“). Ich vývoj bol ale veľmi pomalý, čo je pre cicavce bežné. Keby sa pre vás nestalo nič mimoriadne, nesedeli by sme tu a nerozprávali by sme sa. Bola by som vo svojom pohodlnom modernom dome a vy vo vašej jaskyni, oblečený do zvieracích koží a snažili by ste sa odhaliť tajomstvá ohňa – alebo by ste sa možno nachádzali v niektorej z našich zoologických záhrad. Ale veci sa vyvinuli inak a vy si teraz myslíte, že ste králi stvorenia, myslíte si, že je na vás, aby ste žili v modernom dome, zatiaľ čo my by sme sa mali skrývať v podzemí a na odľahlých miestach.

Asi pred 1,5 miliónmi rokov dorazila na Zem ďalšia mimozemská rasa (prvá za šesťdesiat miliónov rokov, čo je prekvapujúce. Veľmi by vás prekvapilo, keby ste vedeli, koľko mimozemských rás dnes žije na vašej planéte). Na naše počudovanie sa táto mimozemská rasa nezaujímala o rudy alebo meď, ale o vás, nerozvinuté humanoidné opice.

Napriek našej prítomnosti na tejto Zemi sa mimozemšťania rozhodli „pomôcť“ ľudoopom vyvíjať sa o niečo rýchlejšie, aby sa z nich v budúcnosti stala akási otrokárska rasa pre budúce vojny. Osud vášho druhu nás v skutočnosti nezaujímal, ale nepáčila sa nám prítomnosť týchto „Ilojiim“ na našej planéte. Nepáčila sa im ani naša prítomnosť v ich „galaktickej zoo“. Preto boli vaše šieste a siedme výtvory príležitosťou vojny medzi nimi a nami. Môžete si to prečítať napríklad v knihe, ktorej hovoríte „Biblia“, čo je veľmi zvláštny popis. Pravda je veľmi dlhý a ťažký príbeh. Mali by sme pokračovať?

Otázka – Nie, teraz nie. Robila som si poznámky k vášmu príbehu a teraz musím položiť otázky.

O- Pýtajte sa.

Otázka – Najskôr ste zvládli veľmi veľkú časovú škálu. Tvrdíte, že vaši raní predkovia žili medzi dinosaurami a prežili katastrofu spôsobenú človekom, potom sa vyvinuli štyridsať miliónov rokov a váš vývoj bol pred viac ako desiatimi miliónmi rokov. Zdá sa mi to neuveriteľné.

O- Rozumiem, že sa vám to môže zdať neuveriteľné, pretože ste mladý druh. Váš vlastný horizont je starý iba pár tisíc rokov a myslíte si, že máte pravdu. Ale nemáte. To je nemožné. Vaša naprogramovaná myseľ nie je schopná zvládnuť také obrovské časové škály. Náš evolučný čas sa vám zdá neuveriteľne dlhý, ale v skutočnosti je to pôvodný prírodný štandard.

Aj váš druh sa formoval v časoch dinosaurov, prežil bombu a potom sa vyvíjal tisíce rokov, pričom sa delil na rôzne poddruhy – to je vývoj tela. Ale myseľ a inteligencia? Boli to iba jednoduché zvieratá. Cicavce sa vyvíjali 150 miliónov rokov, ale inteligentnými sa stali až za posledné dva až tri milióny rokov. A práve v tomto poslednom krátkom čase ste boli stvorení. 

Otázka- Rozumiem. Ale mám ešte jednu otázku. Spomínate veľa faktov o tejto vojne pred 65 miliónmi rokov. Toto sa stalo dávno predtým, ako sa váš druh stal inteligentným, ak vám dobre rozumiem. Ako môžete vedieť toľko o tejto „prvej vojne“ a o svojom vývoji?

O- Naše vedomosti o prvej vojne pochádzajú z prastarého objektu, ktorý našli naši archeológovia pred šestnástimi tisíckami rokov na kontinente, ktorý dnes nazývate Severná Amerika. Našli akýsi kruhový tanier s priemerom približne 47 centimetrov vyrobený z neznámeho magnetického materiálu. Vo vnútri bol zabudovaný menší kryštál, ktorý obsahoval obrovské množstvo informácií zakódovaných v jeho molekulárnej štruktúre. Túto „pamätnú dosku“ vyrobili pozostalí po humanoidnej rase z Procyonu, ktorí bombu prežili pred šesťdesiatimi piatimi miliónmi rokov, a bola úplne neporušená.

Naši vedci dokázali správy dekódovať, a tak sme prvýkrát počuli o dávnej minulosti spojenej so zmiznutím dinosaurov. Doska obsahovala podrobné popisy oboch druhov (ale oveľa viac o humanoidoch), ako aj zbrane a udalosti vrátane fúznej bomby. Obsahovala tiež popis pozemských zvierat a sauriánov vrátane našich predinteligentných druhov. Zvyšok našich znalostí o našej evolúcii pochádza zo štúdia kostí a čítania a dekódovania našej DNA. Pravdu o našich koreňoch poznáme už šestnásťtisíc rokov. Predtým boli naše predstavy o otázke nášho pôvodu skôr náboženské viery.

Otázka – Čo sa stalo s týmito dvoma mimozemskými rasami?

A- Nevieme presne. Preživší humanoidi na Zemi zomreli v rokoch po bombe a plazy sa na našu planétu (podľa našich vedomostí) už nikdy nevrátili. Je možné, že tí druhí neboli schopní fyzicky sa vrátiť, pretože materiál medzi „bublinami“ sa niekedy pohybuje rýchlo. Súčasná teória je taká, že oba druhy prestali existovať v priebehu miliónov rokov.

Otázka. – Spomínali ste kostry svojho druhu. Ako je možné, že naši ľudskí vedci nenašli stopy po vás a vašich predkoch, ak ste celý čas žili na našej planéte? Našli sme veľa primitívnych kostier dinosaurov, ale žiadna z pokročilých plazov s väčšou lebkou a mozgom a rukou s palcom, ako ste opísali.

O- Ale áno, našli ste ich. Iba vaši „veľkí“ vedci neboli schopní úplne prestavať kostry, pretože ste chceli prestavať plazie zvieratá, nie inteligentné bytosti. Zasmiali by ste sa, keby ste vedeli, koľko malých sauriánskych kostier vo vašich múzeách sú v skutočnosti falošné stavby bytostí, ktoré nikdy neexistovali, pretože obsahujú kosti, ktoré im nepatrili, a niekedy ste si vyrobili umelé kosti, aby ste doplnili „zvieracieho“ sauriana, ktorého ste potrebovali postaviť.

Mnoho vašich vedcov je si vedomých tohto problému. Ale na verejnosti o tom nehovoria, pretože si to nevedia vysvetliť, a tak tvrdia, že kosti iba chýbali a ich rekonštrukcia je správna. Mnoho kostí nášho druhu sa použilo na rekonštrukciu Iguanodona, napríklad na ruku s viditeľným palcom (choďte sa pozrieť na Iguanodona v múzeu a uvidíte, že mám pravdu).

Vedec z krajiny, ktorej hovoríte Spojené štáty, pred niekoľkými rokmi takmer dokonale zrekonštruoval kostru nášho druhu, ale miestna vláda (ktorá si je čiastočne vedomá našej existencie) túto rekonštrukciu zabavila. Pretože teraz žijeme v podzemí tisíce rokov, už nemôžete nájsť žiadne naše mŕtvoly alebo kostry.

Otázka: – Niekedy hovoríte o podzemných mestách a umelých slnkách. Hovoríte niečo ako hypotézu „dutej zeme“? Existuje vo vnútri Zeme druhé slnko?

O- Nie, Zem nie je skutočne úplne dutá a vnútri nie je druhé slnko. Tento príbeh je smiešny a fyzicky nemožný (dokonca aj váš druh by mal byť dosť chytrý, aby tomu neveril). Viete, akú hmotnosť musí mať slnko, aby veľmi dlho emitovalo dostatok energie a svetla pomocou fúzie? Naozaj si myslíte, že vo vnútri Zeme môže byť malé aktívne slnko?

Keď hovorím o našej podzemnej domovine, hovorím o rozsiahlych jaskynných systémoch. Jaskyne, ktoré ste objavili pri povrchu, sú malé v porovnaní so skutočnými jaskyňami a obrovskými jaskyňami, ktoré existujú v hĺbke (medzi dvetisíc a osemtisíc metrov hlboko, ale sú spojené s povrchom alebo s jaskyňami blízko povrchu mnohými tunelmi). Žijeme vo veľkých mestách a osadách s pokrokovou technológiou, v týchto jaskyniach. Hlavné náleziská sa nachádzajú pod Arktídou, Antarktídou, vnútornou Áziou, Severnou Amerikou a Austráliou.

Keď už hovorím o umelom slnku, nejde o skutočné slnko, ale o rôzne zdroje svetla technologického pôvodu (vrátane gravitačného), ktoré osvetľujú jaskyne a tunely. V každom meste sú špeciálne oblasti so silnými žiaričmi UV svetla, ktoré používame na ohrev našej krvi. Okrem toho máme na povrchu niekoľko slnečných škvŕn, vo veľmi odľahlých oblastiach, v Amerike a Austrálii.

Otázka – Kde nájdeme vstupy do vášho sveta blízko povrchu?

O- Skutočne si myslíte, že by som vám poskytla ich presnú polohu? Ak by ste ich chceli nájsť, museli by ste si ich vyhľadať sami, čo vám neodporúčam. Keď som pred štyrmi dňami vystúpila na povrch, použila som vchod, ktorý je vzdialený približne 300 míľ severne od vás, blízko veľkého jazera, ale pochybujem, že ho nájdete (do tejto časti sveta je len veľmi málo vchodov, väčšina sa nachádza oveľa severnejšie a východnejšie).

Malá rada: ak sa ocitnete v úzkej jaskyni alebo tuneli alebo dokonca v niečom, čo vyzerá ako umelá banská šachta, a čím hlbšie pôjdete, tým budú steny hladšie; a ak pocítite neobvyklé horúce obláčiky vzduchu vychádzajúce z hlbín, alebo ak začujete syčivý zvuk ventilátora alebo šachty výťahu; Tak hľadajte niekde v jaskyni nejakú hladkú a veľmi zvláštnu umelú stenu so sivými kovovými dverami.

Keby ste dokázali tie dvere otvoriť, o čom pochybujem, ocitli by ste sa v kruhovej technickej miestnosti s ventilačnými systémami a výťahmi, ktoré klesajú do hĺbky. Pravdepodobne by to bol vstup do nášho sveta. Ak sa niekedy dostanete do tohto bodu, mali by ste vedieť, že sme už zistili vašu prítomnosť. Ak ste vstúpili do kruhovej miestnosti, už sa nachádzate vo vážnych problémoch, ale pozrite sa po stenách a vyhľadajte jeden z dvoch plazích symbolov, ktoré som vám opísala. Ak nebudú žiadne symboly alebo ak ich nájdete viac, môžete byť v ešte väčšom nebezpečenstve, pretože nie všetky podzemné objekty sú našej rasy. Niektoré nové tunely vedú iné mimozemské rasy (niektoré sú nepriateľské). Moja všeobecná rada.

Otázka: Už ste sa zmienili o tom, že keď ste medzi ľuďmi, používate meno „Lacerta“ a že by ste radi boli na úplnom slnku na povrchu Zeme. Ako však môžete byť medzi ľuďmi? Nie ste ako my, takže každý by mohol vidieť, že ste iného druhu. Prečo nikto nevidel a neopísal bytosť vašej rasy, ak od nášho „stvorenia“ žijete s nami na jednej planéte?

O – Po prvé, môj druh bol už mnohokrát videný a popísaný (a zbožňovaný) vo vašej dávnej minulosti, napríklad vo vašich náboženských spisoch, ako je Biblia. Opisy a dokonca aj kresby nájdete v rôznych chrámoch v južnej časti amerického kontinentu. Takzvaní „múdri“ muži z Indie a ázijských hôr vo svojich spisoch často popisovali náš druh, ako aj ďalších „múdrych“ mužov z afrického kontinentu.

Sme najviac spomínaný nehumánny druh vo vašej histórii (okrem „slávneho“ Illojiim). Vaši „veľkí“ vedci nazývajú tieto viery „poverami“ a „náboženstvom“, dnes však takzvaní „inteligentní“ ľudia zabudli na našu prítomnosť na povrchu v minulosti. Náš druh bol navyše niekedy pozorovaný v pôvodnej podobe ľuďmi na povrchu alebo vo vchodoch a tuneloch blízko povrchu; ale našťastie vaše médiá nebrali vážne správy o týchto „bláznivých ľuďoch“ (je to pre nás veľmi dobré, a preto sa niekedy nechávame vidieť takí, akí sme v skutočnosti).

Zopár z nás je v priamom kontakte s ľudskými vedcami a povrchovými politikmi.

Ale je to prísne tajné a verejnosť o tom nevie (predmetom týchto stretnutí je najčastejšie nadchádzajúca vojna s cudzími druhmi a medzi nimi a naša pomoc v tejto vojne). Existuje však aj ďalšie vysvetlenie skutočnosti, že môžeme kráčať medzi vami bez toho, aby ste si to všimli: mimikry. Môže to pre vás znieť neuveriteľne až šokujúco, ale vysvetlím to, pretože ste položili otázku. Už som vám povedala, že máme viac „pokročilých“ mentálnych schopností ako vaše. Myslím, že telepatiu a telekinézu môžeme používať od narodenia bez toho, aby sme sa to učili. Matka a jej novonarodené dieťa v skutočnosti komunikujú telepaticky počas niekoľkých prvých mesiacov.

Štruktúra nášho mozgu sa trochu líši od vašej. Naša hypofýza je väčšia a aktívnejšia ako tá vaša, najmä keď sme na slnku. Naše vlastné schopnosti sú v porovnaní s vašimi veľmi silné, ale slabé v porovnaní s mentálnymi schopnosťami „bublinovej / útkovej hmoty“, ktorú majú určité mimozemské druhy prítomné na tejto planéte. V týchto mentálnych príbehoch som nikdy nebola veľmi silná, ale všetci máme tieto primárne schopnosti a môžeme ich použiť napríklad na našu ochranu alebo dokonca na útok.

Keď stretneme ľudí na povrchu (jedna alebo veľká skupina, nie je rozdiel, všetky vaše mysle sú ako jedna myseľ), sme schopní „dotknúť sa“ ich mysle a navodiť v nich pomocou príkazov telepatie: „Aby nás videli ako jednu z vašich rás.“ A slabosť ľudskej mysle prijíma tento príkaz bez akéhokoľvek odmietnutia.

Napriek nášmu plaziemu vzhľadu nás potom vidia ako normálnych ľudí. Robila som to veľmi často. Slabí ľudia ma potom vidia ako peknú ženu s hnedými vlasmi, pretože som si pred rokmi vytvorila v mysli tento zvláštny „mimetický obraz“ a bez problémov vám ho dokážem navodiť. Spočiatku mi chvíľu trvalo, kým som sa naučila, ako to správne používať, ale odvtedy to funguje takmer automaticky a dokážem dokonca kráčať uprostred skupiny ľudí a nikto si to nevšimne.

Jedná sa o jednoduché „tlačidlo“ na ovládanie. Týmto tlačidlom vás môžeme presvedčiť, že pri pohľade na nás vidíte ľudí. (Toto tlačidlo používajú aj iní mimozemšťania). Je to jednoduchšie, ako si možno myslíte.

Ak dôjde k stretu medzi ľuďmi a mimozemšťanmi, ktorí vyzerajú rovnako ako vy, títo mimozemšťania použili toto tlačidlo. Keď som sa prvýkrát stretla s EF, videla ma tiež ako normálnu ľudskú ženu. A pamätám si, ako veľmi som ju vystrašila a šokovala, keď som jej odhalila svoj normálny vzhľad.

3. časť

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 88
  Zmenila technológia Blank Slate priebeh ľudskej evolúcie? (1)Jediným spôsobom, ako správne pochopiť, kto ovláda vrchol svetovej mocenskej pyramídy, je uchopiť vysoko pokročilú technologickú súčasť, ktorá podporuje túto podzemnú mocenskú štruktúru. Štyri rozhovory s interným zamestnancom Jamissonom Nerudom odhalili podrobnosti o technológii cestovania v čase BST, technológii Blank Slate , ktorá umožňuje prepisovanie histórie v konkrétnych časoch nazývaných „intervenčné body“. Týmito…
  Tags: a, v, sa, je, na, ako, o, tajné
 • 87
  Odhalenia všetkého, čo sa v Antarktíde tak dlho deje (2)Časť 2 Ďalšia vec, ktorú Pete zdieľal je, že škodlivá skupina ET, pravdepodobne Dracos, teraz požaduje zverejnenie. Chcú, aby sme vedeli, že oni sú tí, ktorí „ovládajú“ Zem. V rozhovore z roku 1998 s Lindou Moulton Howeovou, bývalou agentkou CIA, ktorá mala v rokoch 1957 až 1960 prístup k vysoko utajovaným…
  Tags: a, v, na, sa, je, o, ako, tajné
 • 86
  Gene Decode | DUMBS Podzemné mestá Vnútorná Zem Mystické náleziská Colorado | the Galactic Talk (3.časť)https://www.youtube.com/watch?v=FHVfDDVwFkY&t=30s Taino: Vynikajúce Gene, krásne zdieľanie, nazvem to jemné reality, ktoré sú tu a na povrchu, aby sa spojili s tými bytosťami, ktoré sú v podzemí alebo v mestách a na miestach. Moje myslenie už nie je fyzikálne 3D, pretože to naozaj nazývam prijateľnou realitou. V škole nás to nikdy…
  Tags: a, sa, je, ako, na, v, tajné
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK