Lacerta File. Rozhovor s reptiliánom – (3)

14/04/2021

3. ČASŤ

Otázka – Myslíte, že ste ma dokázali presvedčiť, že práve teraz hovorím s peknou ľudskou ženou s tmavými vlasmi namiesto s plazom?

O- Pravdepodobne, ale váš prípad je zvláštny. Keď niekto očakáva, že namiesto mňa uvidí ľudskú ženu, zvládnem to bez problémov s jeho mysľou, aj s veľkou skupinou, pretože nikto neočakáva, že uvidí plaziu ženu. Ale dovolila som vašej mysli vidieť môj pôvodný vzhľad z nášho prvého stretnutia a nikdy som vám nič nevyvolala, takže už viete, že nie som človek. Keby som sa to teraz pokúsila zmeniť, mohlo by to viesť k absolútnemu zmätku alebo bezvedomiu a nechcem vám ublížiť.

Otázka – To je dosť strašidelné. Dokážete zabiť s touto schopnosťou?

O- Áno, ale je to zakázané. To však neznamená, že sa to doteraz nestalo.

Otázka: Majú obe pohlavia túto schopnosť?

O- Áno.

Otázka – A fotografie? Ako vyzeráte na fotografiách?

O- Je to hlúpa otázka. Na fotkách vzerám ako plazia bytosť, pretože nemôžem priamo ovplyvniť film ani fotoaparát, ale iba myseľ fotografa. Ak fotografiu ukáže ostatným, uvidia ma v mojej pôvodnej podobe. Preto máme zakázané natáčať alebo fotografovať a musíme sa vyhýbať kamerám, keď sme na povrchu. (Je to veľmi ťažké, niekedy sme boli natočení bez toho, aby sme o tom v minulosti vedeli, najmä niektorými z vašich vlád a tajných služieb).

Otázka: Aký ďalší príkaz môžete vyvolať v našej mysli? Niečo ako „Slúž nám“ alebo „poslúchaj“

O- To je ďalšia zvláštna otázka. Nie sme vaši nepriatelia (pre väčšinu z nás). Prečo by sme to teda robili? Odpoveď na vašu otázku: záleží to na sile ľudského ducha a sile induktora plazov. Vo svojej mysli nemáte tlačidlo „slúžiť nám“ alebo „slúžiť mi“, takže je ťažšie vyvolať takýto príkaz. Ak je myseľ a vedomie človeka slabé a ak je plazí induktor v týchto veciach skúsený a bol niekoľko hodín na slnku, než sa o to pokúsil, potom by to bolo možné. – na chvíľu. Existujú o tom tajné učenia, ale nijako som sa nimi neriadila. Využívam svoje primárne schopnosti pre mimiku a komunikáciu so svojím vlastným druhom, a niekedy pre iné súkromné ​​veci, ale nikdy som to nepoužila na to, aby som ublížila ľuďom alebo ich mysliam. Ocenila by som, keby ste túto tému zahodili.

Otázka – Posledná otázka: Už ste predtým povedali, že môžete skryť svoje UFO. Používate na to rovnaké schopnosti?

O- Áno, ale z technického hľadiska. V každej lodi je silné zariadenie, ktoré môže vysielať umelý signál do vašich myslí, aby vás presvedčil, že vidíte iba oblohu alebo že namiesto našej lode vidíte bežné lietajúce zariadenie, napríklad lietadlo. Toto sa nepoužíva často, pretože sa vyhýbame ľudskému publiku pri pohybe atmosférou. Ak vidíte jedno z našich UFO, zariadenie je z nejakého dôvodu nefunkčné alebo deaktivované. Tento kamuflážny efekt nefunguje na fotografiách, aby som odpovedala na túto možnú otázku. Prečo by však ktokoľvek fotografoval oblohu, keď na nej nevidí nič neobvyklé?

Mimochodom, väčšina našich povrchových vstupných bodov do našich tunelov je týmto spôsobom chránená pred pohľadmi. Váš druh zvyčajne namiesto dverí uvidí jaskyňu s normálnymi stenami. Preto som povedala, že pochybujem, že nájdete také tajné dvere do našich svetov. (Toto sa však stalo v minulosti).

Otázka – Vráťme sa k vášmu a nášmu príbehu. Spomenuli ste rasu „Illojiim“, ktorá stvorila našu ľudskú rasu. Odkiaľ prišli a aký bol ich vzhľad? Čo sa stalo, keď prišli? Sú to naši „bohovia“?

O- „Illojim“ pochádza z tohto vesmíru, zo slnečnej sústavy, ktorú vo svojich oblohových mapách nazývate „Aldebaran“. Sú to vysokí humanoidi, s neobvyklými blond vlasmi, veľmi bielou pokožkou (vyhýbali sa slnečnému žiareniu, pretože to bolelo ich pokožku a oči. Čo je pre druh, ako je náš, ktorý miluje slnko, úplne neuveriteľné). Spočiatku pôsobili veľmi inteligentne a pokojne a viac-menej sme s nimi nadviazali priateľskú komunikáciu. Neskôr však predstavili svoje skutočné zámery a plány: Chceli vyvinúť ľudoopy na nové plemeno a my sme pre nich boli znepokojujúcim činiteľom v ich novej planetárnej zoo.

Najprv chytili desaťtisíc alebo dvadsaťtisíc vašich opičích predkov, potom opustili planétu na niekoľko sto rokov. Po návrate privádzali späť vašich predkov (vtedy o niečo ľudskejších). Potom opustili Zem ešte na niekoľko tisíc rokov a primitívni predľudia s nami žili bez väčších problémov (báli sa iba našich lodí a našej technológie).

„Illojiim“ sa potom v priebehu dvadsaťtri tisíc rokov niekoľkokrát vrátili a urýchlili vývoj niektorých z vás. Musíte pochopiť, že nie ste prvou ľudskou civilizáciou na tejto planéte. Prví pokročilí ľudia s technológiou a jazykom žili pred približne 700 000 rokmi na tejto planéte (spolu s menej rozvinutými predľudmi, pretože „Illojiim“ zažili rôzne rýchlosti a stupne vývoja). Vaši vedci to nepochopili, pretože v jaskyniach našli iba kosti predľudí a primitívne kresby zobrazujúce pokročilých ľudí a lietajúce objekty). Táto geneticky vyspelá ľudská rasa žila s nami.

Po niekoľkých storočiach sa mimozemšťania rozhodli vyhladiť svoje prvé stvorenie a vďaka lepšej sérii testov atď. urýchlili vývoj druhého stvorenia. Pravda je, že vaša moderná ľudská civilizácia nie je prvá na tejto planéte, ale už siedma. Stavby prvej rasy sú stratené, ale piata civilizácia bola tá, ktorá pred sedemdesiatimi piatimi tisíckami rokov postavila rozsiahle trojuholníkové budovy, ktoré nazývate „pyramídy v Egypte“. Šiesta civilizácia je tá, ktorá pred šestnástimi tisíckami rokov postavila zničené mestá, ktoré dnes nájdeme pod morom v oblasti nazývanej Bimini.

Posledný výtvor siedmeho závodu – vo vašej sérii – bol vyrobený iba pred osemtisícpäťsto rokmi. Je jediný, na ktorý si pamätáte a ktorého sa týkajú vaše náboženské spisy. Spoliehate sa na archeologické a paleontologické artefakty, ktoré vám ukazujú veľmi krátku falošnú minulosť, ale ako ste mohli vedieť niečo o predchádzajúcich šiestich výtvoroch? A ak nájdete dôkazy o ich existencii, popierate ich a nesprávne interpretujete fakty, čiastočne kvôli programovaniu vašej mysle a čiastočne z úplnej nevedomosti. Dám vám informácie o vašom jedinom súčasnom výtvore, pretože predchádzajúcich šesť výtvorov je stratených, takže sa vás netýkajú.

Medzi „Illojiim“ a nami a tiež medzi určitými skupinami „Illojiim“ prebiehala dlhá vojna, pretože mnohí z nich verili, že k tejto neúnavnej rekreácii ľudskej rasy na tejto planéte nedošlo. Posledné bitky sa viedli pred päťtisíc rokmi, na obežnej dráhe i na povrchu.

Cudzinci použili silné zvukové zbrane na zničenie našich podzemných miest, ale na druhej strane sme boli schopní zničiť veľa ich povrchových zariadení a základní vo vesmíre. Ľudia vo vašej sérii boli veľmi vystrašení, keď sledovali naše bitky, ktoré sa zapisovali ako mýty (ich mysle neboli schopné pochopiť, o čo sa skutočne jedná). „Illojiim“, ktorý sa v šiestom a siedmom stvorení javil ako bohovia, im povedali, že to bola vojna medzi dobrom a zlom a že existujú dobré rasy a zlé rasy. To určite závisí od uhla pohľadu, z ktorého sa človek pozerá. Táto planéta bola naša pred ich príchodom a predtým, ako začali rozvíjať svoj plán vývoja vašej rasy. Podľa môjho názoru.

Presne pred 4943 rokmi vášho času „Illojiim“ z neznámych dôvodov opäť opustili planétu. (Pre nás je to dôležitý dátum, ktorý naši historici nazývajú „víťazstvom“). Medzi nami bolo veľa tých, ktorí v priebehu nasledujúcich storočí nadviazali kontakt s niektorými z vašich kmeňov (južnejšie), a dokázali ich presvedčiť, že nie sme „Zlí“, čomu mimozemšťania chceli, aby uverili. Za posledných 4 900 rokov na planétu dorazilo mnoho ďalších mimozemských rás. (niektoré používajú rovnaké staré učenia a programovanie vašej mysle, tiež sa vydávajú za „bohov“), ale samotní „Illojiim“ sa už nikdy nevrátili. Predtým opustili planétu asi na tisíc rokov, preto očakávame, že sa niekedy v budúcnosti vrátia, či už dokončia svoj projekt, alebo vyhladia aj siedmy výtvor. Nevieme však presne, čo sa im stalo.

Vaša súčasná civilizácia nevie nič o svojom skutočnom pôvode, svojej skutočnej minulosti, skutočnom svete alebo skutočnom vesmíre. Viete veľmi málo o nás a našej minulosti. A vy neviete nič o tom, čo sa môže stať v budúcnosti. Pokiaľ nepochopíte a neuveríte tomu, čo hovorím, bude váš druh v nebezpečenstve. Hovorím vám pravdu, pretože vaším nepriateľom nie sme my. Vaši nepriatelia už sú tam a vy ste nič nepochopili. Otvorte oči alebo sa čoskoro dostanete do problémov. Ak ste nepochopili nič z toho, čo som vám práve povedala, mali by ste si to zapamätať.

Otázka – Prečo si myslíte, že vám neverím?

O- Mám istý pocit, že mi neveríte napriek tomu, že tu sedím pred vami. Všetko, čo som vám povedala za posledné dve hodiny, je absolútna pravda o vašom svete.

Otázka – Koľko mimozemských druhov je v súčasnosti aktívnych na Zemi?

O- Poznáme štrnásť závodov. Jedenásť je z tohto vesmíru, dve pochádzajú z inej „bubliny“ a posledná, mimoriadne pokročilá, pochádza z inej roviny. Nepýtajte sa ma na mená. Takmer všetky sú nevysloviteľné aj pre nás. Väčšina z týchto plemien – najmä tie pokročilejšie – vás iba študujú ako zvieratá a nie sú pre vás ani pre nás veľmi nebezpečné. S niektorými z nich pracujeme. Ale tri rasy sú nepriateľské, vrátane tej, ktorá nadviazala kontakt s niektorými z vašich vlád. Svoje technológie vymenila za meď a ďalšie dôležité veci a zradila vás.

Medzi dvoma z týchto nepriateľských rás za posledných sedemdesiattri rokov nastala – a stále prebieha- „studená vojna“. Zdá sa, že tretí závod bol v tomto nezmyselnom boji „víťazom“. Očakávame v blízkej budúcnosti medzi nimi „horúcu“ vojnu (povedal by som, že v najbližších desiatich až dvadsiatich rokoch). Toto je vývoj, ktorý sa nás týka.

V poslednej dobe sa šepká o pätnástej rase, ktorá dorazila na Zem len pred tromi alebo štyrmi rokmi. Ale o ich zámeroch nič nevieme a zatiaľ sme s ňou nemali žiadny kontakt. Možno je táto fáma nepravdivá.

Otázka – Čo chcú nepriateľskí mimozemšťania?

O- Rôzne rudy, vrátane medi pre ich technológiu, ako aj vašu vodu (alebo skôr vodík, ktorý obsahuje, ktorý je zdrojom energie pre proces pokročilej fúzie) a niektoré prvky vášho vzduchu.

Okrem toho sa dve rasy obzvlášť zaujímajú o vaše telo, ľudské tkanivo a krv, pretože ich vlastná genetická štruktúra je chybná kvôli zlému vývoju a radiácii (pokiaľ vieme). Potrebujú neporušené sekvencie z vášho druhu, ako aj z iných zvierat, aby mohli znovu opraviť svoj genetický systém, ale nie sú schopní úplne opraviť chyby svojej DNA, pretože váš nie je úplne kompatibilný s ich. (Môj vlastný druh je absolútne nezlučiteľný s ich, takže nás nezaujímajú). Potom sa pokúsia spôsobiť kríženie medzi vami pomocou umelého oplodnenia a umelých matríc.

Otázka – Aký je dôvod „únosov“?

O- Čiastočne preto, keď mimozemšťania odobrali vzorky vajíčok a spermií. Únoscovia niekedy pochádzajú z inej pokročilejšej rasy a chcú iba študovať vaše telo a vašu myseľ. 

Ako som vám povedala, tieto mimozemské rasy sú nepriateľské. Znamená to, že ich nezaujíma, čo sa vám môže stať. Ľudia, ktorých „uniesli“, sa veľmi zriedka vrátili živí. Ak je niekto schopný dať únos do súvislosti, znamená to podľa mňa, že sa nestretol s jednou z agresívnych rás alebo mal veľké šťastie, že sa vrátil živý. Pokročilé plemená, ktoré sú „priateľské“, tiež zbierali spermie a vajíčka, ale z iných dôvodov.

Otázka: Povedali ste, že na Zemi existuje iba štrnásť aktívnych mimozemských rás. Prečo ich však ľudia, ktorí videli mimozemšťanov, opisujú toľkými rôznymi spôsobmi?

O- myslím, že na túto otázku som už odpovedala. Ako som vám povedala, mimozemské rasy majú väčšinou oveľa pokročilejšie mentálne schopnosti ako vaše alebo dokonca moje (existuje len jedna mimozemská rasa, ktorá tieto schopnosti nemá). Sú schopní objaviť sa vo vašej mysli a vo vašej pamäti v akejkoľvek podobe, ktorej chcú, a tento „vyvolaný“ obraz nemá nič spoločné s ich skutočným vzhľadom. Pamätáte si ich ako normálnych ľudí alebo ako sivých trpaslíkov alebo dokonca ako mimoriadne podivné zvieratá, pretože chcú, aby ste si na ne uchovali takúto spomienku, a niekedy dokonca chcú, aby ste na všetko zabudli.

Ďalší príklad. Pamätáte si, že ste boli v jednej z vašich bežných ľudských nemocníc a lekári vás vyšetrovali, a už viac nemyslíte na to, čo sa vám mohlo stať (možno, kým si neuvedomíte, že na ulici nie je nemocnica, kde ste si mysleli, že bola). Ale v skutočnosti vás vyšetrili v jednej z ich laboratórií. V takom prípade nemôžete dôverovať svojej mysli.

Objavujú sa v rôznych formách s cieľom vyvolať zmätok a tak, aby takzvaní „svedkovia“ únosu, ktorí sú schopní spomenúť si na udalosti, alebo ktorí si veria, že si ich dokážu pamätať, boli z posudku zosmiešnení. Pokiaľ je nám známe, boli zatiaľ úspešní. Verte mi, že na tejto planéte je iba štrnásť druhov mimozemšťanov a iba osem z nich v tejto dobe (pokiaľ je nám známe) unáša ľudí. 

Otázka – Ako sa môžeme chrániť pred týmto vplyvom na našu myseľ?

O- Neviem. Pochybujem, že môžete, pretože vaša myseľ je ako otvorená kniha, v ktorej môžu čítať alebo písať, čo len chcú. To je čiastočne chyba samotných „Illojiim“, pretože postavili – alebo skôr nepostavili, čiastočne zámerne – myseľ a vedomie bez akýchkoľvek skutočných ochranných mechanizmov.

Ak si uvedomíte, že sa niekto snaží manipulovať s vašou mysľou, môžete sa sústrediť iba na tento predpoklad a pokúsiť sa analyzovať každú vašu myšlienku. Veľmi dôležité: nezatvárajte oči (čo vyvoláva inú mozgovú vlnu, ktorá vás robí ešte prístupnejším), neseďte a neľahajte si k odpočinku.

Ak sa vám podarí zostať bdelých prvých pár minút, môžete skúsiť odfiltrovať ďalšie myšlienky a mozgové vlny a induktor to po niekoľkých minútach vzdá, ak to nebude úspešné. Začnite poškodzovať svoj vlastný mozog . Je to veľmi ťažké a určite bolestivé a môže vám to ublížiť. Tiež sa radšej neskúšajte brániť, ale to by bola vaša jediná možnosť. Môžete to však skúsiť urobiť so slabšími rasami, nie so silnejšími.

Otázka – Čo ste mysleli tým, že „závod pochádza z iného veľmi iného lietadla“?

O- Predtým, ako vám to správne vysvetlím, musíte byť schopní porozumieť vesmíru, čo by znamenalo učiť svoju myseľ (vrátane odstránenia niektorých bariér), čo by mohlo byť zbytočné a trvalo by to niekoľko týždňov. Keď hovorím o „výučbe“, nemusí to nutne znamenať výučbu slovami. 

Táto veľmi pokročilá rasa, ktorú som spomenula, sa vyvinula odtiaľto a v skutočnosti sa vyvinula v rozsahu miliárd rokov. Dokázali by jedinou myšlienkou zničiť všetko vo vašom okolí. V histórii sme s nimi boli v kontakte iba trikrát, pretože ich záujem o našu planétu sa líši od záujmu iných rás. Nepredstavujú absolútne žiadne nebezpečenstvo pre vás ani pre nás.

Otázka – Čo sa stane, keď začne vojna?

O- Je veľmi ťažké odpovedať na túto otázku. Závisí to od nepriateľskej rasy a ich taktiky. „Vojna“ nie je vždy primitívna vec, ktorú ľudia týmto slovom myslia. „Vojnu“ možno viesť na rôznych úrovniach. Jednou z ich možností je „zničenie“ vášho sociálneho systému ovplyvnením vašich politických vodcov. Ďalšou z ich možností je použitie pokročilých zbraňových systémov, ktoré môžu spôsobiť zemetrasenie, sopečné erupcie a iné katastrofy (vrátane povodní), ktoré sa vám môžu javiť ako prirodzené.

Špeciálne polia vyvolané tavením medi, ktoré som už spomínala, sú schopné globálne ovplyvniť vašu klímu. Myslím, že sa nechystajú zaútočiť priamo na vašu planétu, pretože ľudská civilizácia je slabá a pretože stále máte schopnosť ničiť ich lode (ale nie veľa z nich). Povedala by som, že si nie sme úplne istí, že už v najbližších rokoch môže skutočne dôjsť k „horúcej“ vojne. O tejto téme sa mi už nechce hovoriť.

Otázka – Týmto sa končí rozhovor. Chcete povedať poslednú vetu alebo dať poslednú správu?

O- Otvorte oči a uvidíte. Neverte iba svojej falošnej histórii alebo svojim vedcom alebo politikom. Niekoľko z nich vie pravdu o mnohých predmetoch, ale nechce vzdelávať verejnosť, aby nedošlo k zmätku a panike. Myslím si, že váš závod nie je taký zlý, ako si niektorí z môjho druhu myslia, a bola by škoda vidieť váš koniec. To je všetko, čo k tomu môžem povedať. Cestujte po svete s otvorenými očami a uvidíte – alebo možno nie. Vaša rasa je veľmi nevedomá.

Otázka: Myslíte si, že niekto uverí, že tento rozhovor je pravda?

O- Nie. Ale je to zaujímavá skúsenosť pre moje spoločenské vedy. Stretneme sa opäť o pár mesiacov a poviete mi, čo sa stalo po zverejnení môjho príspevku. Možno existuje nádej pre vašu rasu.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 88
  Tajomstvá života na MesiaciJohn Lear predstavuje informácie týkajúce sa umelého pôvodu nášho Mesiaca a vlny mimozemskej aktivity, ktorá sa rozprestiera na jeho povrchu aj v hĺbkach jeho podložia. V tejto diskusii s Emerym Smithom vysvetľuje, že utajenie tejto aktivity si vyžaduje veľkú časť verejne známeho rozpočtu vesmírnych programov a aktívnych dezinformačných programov. Podľa zasvätených…
  Tags: a, je, na, to, sa, že, v, tajné
 • 88
  Svedectvo Phila Schneidera o utajovaných projektoch pred jeho vraždou - (1)Závoj tajomstva sa postupne dvíha. Od začiatku osemdesiatych rokov sa objavil fenomén, ktorý bol nepovšimnutý médiami: nástup svedkov, a teda svedectiev, ktoré sú v oblasti sprisahania a štúdia fenoménu UFO. Jeden za druhým, vyšší dôstojníci americkej armády (letectvo, námorníctvo, armáda), muži, ktorí pracovali pre rôzne spravodajské služby (CIA, NSA, DIA,…
  Tags: v, a, na, sa, je, z, že, to, o, tajné
 • 88
  Lacerta File. Rozhovor s reptiliánom - (1)Rozhovor s Lacertou, ženskou reptiliánskou nehumánnou bytosťou Úvod „Potvrdzujem, že nasledujúci text je absolútna pravda a nie fikčné dielo. Toto je časť prepisu rozhovoru, ktorý som viedol v decembri 1999 s jednou ženskou plazou bytosťou, ktorá už bola v kontakte niekoľko mesiacov s mojou kamarátkou (uvedenou nižšie podľa iniciálok EF)“. „Tiež…
  Tags: a, je, na, v, to, sa, o, z, že, s
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana Cibuľová
1 year ago

Zajímalo by mne, proč tato rasa plazů, která miluje slunce, zůstala žít v podzemí. Proč po válce, která změnila klima, proč pak, až se klima opět spravilo, proč nežijí s námi na povrchu. Říká, že nám nechtějí ublizovat, proč tedy nejsme přátelé na povrchu země. Nemuseli by ovládat naší mysl tak, aby se skrývali. Kdyby jsme je znali od počátku naší rasy, mohli bychom přece spolu normálně žít. Nenapadlo by nás to brát jinak než jako součást.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK