Lietajúce striekačky – Bill Gates chce vypustiť geneticky modifikované komáre, aby vám injekčne podali vakcíny

01/03/2021

Lietajúce striekačky je fráza, ktorá sa používa na označenie navrhovaného projektu financovaného Billom Gatesom na vytvorenie geneticky modifikovaných komárov, ktorí injekčne podávajú ľuďom vakcíny, keď ich uhryznú.

V roku 2008 Nadácia Billa a Melindy Gatesových udelila 100 000 dolárov Hiroyuki Matsuoka z Jichi Medical University v Japonsku na výskum geneticky modifikovaných komárov.

Hiroyuki Matsuoka z Jichi Medical University v Japonsku si myslí, že je možné zmeniť komáre, ktoré bežne prenášajú choroby, na „lietajúce striekačky“, takže keď uhryznú človeka, dodajú do tela vakcíny.

Profesor Hiroyuki Matsuoka sa pokúsi navrhnúť komára, ktorý dokáže produkovať a vylučovať proteín vakcíny proti malárii do pokožky hostiteľa. Existuje nádej, že také komáre môžu dodávať ochranné vakcíny aj proti iným infekčným chorobám.

Ak Matsuoka preukáže, že jeho nápad je opodstatnený, bude mať nárok na ďalšie financovanie vo výške 1 milión dolárov. Washington Post uviedol lietajúce striekačky ako „odvážny nápad“.

V skutočnosti Bill Gates kedysi na konferencii TED v roku 2009 skutočne vypustil roj komárov na nič netušiaci dav.

„Nie je dôvod, aby mali skúsenosti iba chudobní ľudia,“ uviedol Bill Gates a dodal, že komáre nie sú infekčné.

Bill Gates tiež financuje projekt, ktorého cieľom je dodať  neviditeľné kvantové tetovanie skryté vo vakcíne proti koronavírusom  na ukladanie histórie očkovania.

Vedci preukázali, že ich nové farbivo, ktoré sa skladá z nanokryštálov nazývaných kvantové bodky, môže zostať najmenej päť rokov pod kožou, kde vyžaruje blízke infračervené svetlo, ktoré dokáže detegovať špeciálne vybavený smartphone.

Podľa recenznej štúdie publikovanej v rešpektovanom časopise najautoritatívnejšími vakcínovými vedcami na svete však DTP vakcína Billa Gatesa zabila 10-krát viac afrických dievčat  ako samotná choroba.

Na druhej strane sme sa minulý rok na základe zachytenej správy ľudskej rozviedky dozvedeli, že Bill Gates ponúkol  nigérijskej Snemovni reprezentantov úplatok 10 miliónov dolárov za program núteného očkovania proti koronavírusu.

Indiáni by si mali uvedomiť, že Britom vedenej GAVI sa podarilo preniknúť do politiky zdravotnej starostlivosti v Indii, čím získala strategické postavenie na diktovanie reakcie Indie na koronavírusy.

Aj keď je Spojené kráľovstvo najväčším donorom GAVI, jeho implementácia sa riadi takzvaným „Gatesovým prístupom“. Kritici označujú tento kartel ako vakcínový alebo farmaceutický kartel. Jeho vakcíny boli obvinené z toho, že na celom svete spôsobili  najmenej 38 miliónov predčasných úmrtí .

Dokonca aj takzvaný „swadeshi“ indický výrobca vakcíny COVID-19 COVAXIN Bharat Biotech od jeho vzniku podporoval Bill Gates  a medzinárodná farmaceutická loby.

Agendu Billa Gatesa v Indii  a jeho „posadnutosť vakcínami“ minulý rok v rozsiahlom článku odhalil Robert F. Kennedy mladší, synovec bývalého amerického prezidenta Johna F. Kennedyho.

Zdroj

Podobné články

 • 88
  Tyranský technokrat, Bill Gates, chce počas svojho života zrealizovať globálnu víziu„Bill Gates - Čo vám nepovedali,“ segment dokumentárneho filmu Plandemic, hodnotí osobné a profesionálne pozadie magnáta spoločnosti Microsoft, Bill Gates. Napriek populárnemu mýtu mnohí považujú Billa Gatesa skôr za oportunistu ako za geniálneho vynálezcu a video sa dotýka niekoľkých menej čestných okamihov jeho kariéry. Po rokoch budovania reputácie „bezohľadného technologického…
  Tags: a, na, v, gates, sa, je, že, zo, sveta, covid
 • 80
  260-krát viac mladých ľudí umiera z vakcín, ako na samotný COVID-19Americké centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) vyšetrujú smrť muža z Nebrasky, ktorý zomrel krátko po podaní vakcíny na koronavírus (Covid-19). Muž žil v zariadení dlhodobej starostlivosti a mainstream médiá si rýchlo všimli, že má „niekoľko súčasne prebiehajúcich chorôb“. Keby mal muž iba „pozitívny“ test, médiá by tieto koexistujúce choroby a stavy…
  Tags: a, sa, na, v, z, že, vakcíny, je, zo, sveta
 • 78
  Sledujte, ako Bill Gates pripúšťa, že jeho investícia do vakcín vo výške 10 miliárd dolárov mu priniesla 200 miliárd dolárov (návratnosť 20: 1)Podľa tlačiteľa vakcín Billa Gatesa sú vakcíny doposiaľ jeho najlepšou investíciou. Počas rozhovoru pre CNBC si Bill Gates sadol s Becky Quick na Svetové ekonomické fórum vo švajčiarskom Davose a diskutoval o jeho investíciách do vakcín. Počas rozhovoru Gates pripustil, že za posledné dve desaťročia dosiahol návratnosť investícií (ROI) 20:…
  Tags: a, jeho, gates, na, bill, že, je, sa, v, vakcíny
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Zuzana
Zuzana
2 years ago

Prepáčte,ale toto je už vážne hlúposť…tie komáre na niekoho sadnú aj 5krat,môžu poštípať aj Billa Gatesa 😂…Keby boli takí frajeri,vypustia nad cely štát ockovaciu latku,tak ako vírus a vyriešené.

Anonymous
Anonymous
Reply to  Zuzana
2 years ago

Zkuste si představit, ze na každou špínu existuje i čistící mýdlo. Pouze však pro vyvolené!!!

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK