Ľudské mäso nájdené v mäsiarstve McDonald’s

22/02/2021

V posledných rokoch sa veľa diskutovalo o jedlách podávaných v McDonald’s. Posledné špekulácie o mäse, ktoré tento slávny reťazec rýchleho občerstvenia používa, však prekonávajú všetky očakávania. Nedávno bola zverejnená správa obsahujúca šokujúce zvukové priznanie muža, ktorý tvrdí, že McDonald’s používa ľudské mäso ako plnivo vo svojich 100% hamburgeroch z hovädzieho mäsa, a tiež dokázané fakty, že McDonald’s bol obvinený z používania plnív červieho mäsa.

Táto správa prinútila potravinárskych inšpektorov, aby túto záležitosť ďalej vyšetrili a údajne našli ľudské a konské mäso v mrazničkách mäsovej továrne McDonald’s v Oklahoma City. Inšpektori našli tiež ľudské mäso v niekoľkých nákladných vozidlách na ceste, aby doručili hamburgery do reštaurácií rýchleho občerstvenia. Existujú správy, ktoré naznačujú, že pri inšpekcii tovární a reštaurácií McDonald’s v celej krajine našli potravinové úrady ľudské mäso na 90% miest, zatiaľ čo konské mäso sa našlo na 65% miest. Podľa slov agenta FBI Lloyda Harrisona pre Huzlera: „Najhoršie na tom je, že nejde len o ľudské mäso, ale aj o detské mäso. Časti tela boli nájdené v továrňach v USA a boli považované za príliš malé na to, aby išlo o časti tela pre dospelých. To je skutočne hrozné. “

Pokiaľ ide o kanibalizmus, vznikol pred tisíckami rokov. V skutočnosti dnes existuje niekoľko kmeňov, ktoré to stále praktizujú ako kultúrny kult. Je smutné, že kanibalizmus je prítomný aj v modernom svete. V roku 2013 bol severokórejský muž odsúdený na trest smrti za zabitie svojich detí pre jedlo. V Amerike boli ľudia, ktorí podporovali konzumáciu ľudského mäsa, Jeffrey Dahmer a Albert Fish, vyhlásení za nepríčetných.

Teraz sa očakáva, že reštaurácie rýchleho občerstvenia McDonald’s budú odpovedať svojim zákazníkom! Ako dlho sa používa toto ľudské mäso? Odkiaľ sa tie deti vzali? Zariadenia McDonald’s sú predmetom dôkladného vyšetrovania a úrady dúfajú, že všetky tieto otázky budú zodpovedané čo najskôr. Zatiaľ sa môžete vyhnúť týmto miestam a ich jedlu!

Článok z 14.12.2015
Zdroj

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK