Ľudstvo povstáva ako obrovská armáda pravdy a lásky

11/07/2021

Dnes sa deje niečo naozaj pozoruhodné… Obyčajní ľudia, ktorí nemajú žiadne meno ani slávu, menia svet. Ženy v domácnosti, nezamestnaní otcovia, študenti, tínedžeri, podnikatelia, lekári, učitelia, väzni… doslova ľudia z každej oblasti života robia niečo, čo mení vedomie ľudstva.

Svet už nie je úplne ovládaný veľkými médiami, veľkou vládou, veľkou farmáciou, veľkým bankovníctvom a veľkou technikou. Ľudstvo už nie je zaradené len do zoznamu hlasov na obrazovkách.

Vzniká a každým dňom silnie hnutie obyčajných ľudí, ktorí sa spájajú do jedného boja, aby oslobodili svet od tyranskej kontroly mysle zo strany elity, ktorá vlastní všetky „Veľké“ veci.

Čo robí táto nová armáda pravdy? Šíria pravdu.

Niektorí ju zverejňujú na všetkých sociálnych sieťach, iní rozdávajú letáky, ďalší vylepujú plagáty, mnohí posielajú e-maily svojim kontaktom a skutoční bojovníci, ktorí majú najväčší vplyv, robia všetky tieto veci… a ešte viac! Nejde o jedného jediného muža alebo ženu, ktorých možno cenzurovať alebo zatknúť. Je to armáda stoviek miliónov ľudí.

Celosvetová armáda pravdy

Sú šokovaní, keď zistia, ako im klamú a ako na ich životy útočia šialenci bažiaci po peniazoch, ktorí ich využívajú na svoje ďalšie obohacovanie.
Sú rozzúrení, keď zistia, ako vážne im vlády klamú.
Sú rozzúrení, keď vidia, ako táto elita zneužíva nevinné deti.
Boli prebudení z hlbokého spánku úplnej nevedomosti a zrazu vidia, čo sa deje.
Ich srdcia horia spravodlivým hnevom proti zločinom, ktorí terorizujú celé ľudstvo.
Sú zapálení horiacim súcitom s trpiacim svetom a sú ochotní riskovať vlastné životy, aby zastavili túto krutosť.

Je to armáda lásky k pravde, lásky k ľudstvu, lásky k deťom, lásky k Zemi a nádeje do budúcnosti.
Sú to ľudia, ktorí nie sú ovládaní nejakým diktátorom alebo vládou. Nie sú to ľudia, ktorým médiá vymývajú mozgy a nie sú platení farmaceutickými spoločnosťami. Sú to osamelí strážcovia po celom svete, ktorí sa riadia intuíciou svojho srdca. Počúvajú hlas, ktorý nikto nekontroluje, nevysiela ho žiadna agentúra, ale tento hlas šepká, hovorí a hučí v srdci ľudstva, vo všetkých národoch a kultúrach.

Taliansko, Španielsko, Francúzsko, Nemecko, Belgicko, Holandsko, India, Čína, Brazília, Kanada, USA, Fínsko, Švédsko, Japonsko, Rusko, Slovensko….

Hlas hovorí všetkými jazykmi a nepotrebuje televíziu ani smartfón, aby sa prihovoril tejto armáde. Je to hlas, ktorý presahuje všetky kultúrne či politické hranice a zapaľuje oheň, ktorý nikto nikdy neuhasí.

Počúvajte Hlas pravdy

Odporúčam vám, aby ste počúvali tento hlas pravdy. Odvážne sa stavia proti kontrole, zastrašovaniu a manipulácii takzvaných „kontrolórov faktov“, ktorí sú platení Veľkou farmáciou, Veľkou technikou, Veľkou politikou a všetkými ostatnými „veľkými“, aby zrušili každý hlas, ktorý nesúhlasí s ich agendou.

Neustupuje. Keď je umlčaný na jednej platforme, nájde si nové spôsoby, ako voda, ktorá si vždy nájde spôsob, ako preniknúť cez každý najmenší otvor. Je ako vietor, ktorý nedokáže zastaviť nikto, nech sa snaží akokoľvek.
Pozývame vás, aby ste sa pridali k tejto armáde pravdy. Robia chyby, učia sa rozlišovať, môžu sa potknúť a padnúť, ale ich srdcia zostávajú živé a hlas ich vždy znova pozdvihne.

Túto armádu nemôže nikto a nič zastaviť, pretože ju nič a nikto nevedie. Je to organický jav, zapálený silou, ktorá nie je ovládaná žiadnymi ľudskými prostriedkami.

Pridajte sa k tejto armáde nositeľov svetla, hovorcov pravdy, občianskych novinárov, polnočných jazdcov, digitálnych vojakov, vyšetrovateľov a odvážnych zjaviteľov. My sme tí, ktorí oslobodzujú ľudstvo. Nie veľké meno na platforme. Nie hrdina, ku ktorému mnohí vzhliadajú. Nie tvár v televízii, ktorá hovorí, že nás zachráni.

Sú to ľudia tohto sveta. Kráľovskí, božskí, neoceniteľní, vzácni a nesmierne mocní ľudia, ktorí boli povolaní premeniť ľudstvo. Áno, na vašom hlase záleží. Áno, váš zvuk je počuť. Áno, to, o čo sa delíte, je vidieť. To, čo robíte, je vibrácia, ktorá sa ozýva v celej ríši Zeme, a samotná energia pravdy rozbíja pevnosť klamu.

Buďte bojovníkom pravdy

Zbavte sa pocitu osamelosti a zúfalstva. Odolajte pocitu zbytočnosti a depresii. Je to pokus o vaše položenie a samotný fakt, že sa tak cítite, je dôkazom toho, akí ste nebezpeční a mocní. Žiadna duchovná entita by na vás nikdy nezaútočila, keby ste pre ňu nepredstavovali hrozbu.

Ak pociťujete odpor, vedzte, že je to preto, lebo ste hodní toho, aby ste sa bránili.

Povzbudzujem vás, že my sme svet, my sme ľudia, my sme hlas, my sme zvuk slobody, my sme svetlo v tomto svete, my sme nádej pre ľudstvo. Nie sme tí, ktorí zbabelo ustupujú, pretože si chceme chrániť svoje živobytie a postavenie, ale sme ochotní o to všetko prísť, pre dobro sveta.

Všímajú si nás, sme v centre pozornosti. Povzbudzujú nás a povzbudzujú z väčších sfér, než si vôbec dokážeme predstaviť. A odmena, ktorú dostaneme, je nekonečne väčšia ako dočasné zabezpečenie pozemského majetku.

Buďte týmto bojovníkom!

Navždy si vás budú pamätať a ovocím vášho úsilia bude večná radosť, keď uvidíte, že prichádza prelom.

Cunami nie je nič iné ako nespočetné malé kvapky, ktoré tvoria nezastaviteľnú vlnu. Nikdy si nemyslite, že „som len jedna kvapka vody“. Nie; ste obklopení biliónmi ďalších kvapiek a spoločne tvoríme vlnu, ktorá očisťuje svet od temnoty klamu.

Tak povstaň, ty dieťa pravdy, nádeje a slobody.

Toto je naše pravé povolanie: svietiť svetlom na tomto svete, svetlom, ku ktorému sa pripája nespočetné množstvo ďalších svetiel, a spoločne zapálime svet.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 84
  30. máj - Čo sa to dnes v poslednú májovú nedeľu bude diať?Od počiatku stvorenia sveta (jedinou Najvyššou Silou), sa vo stvorení každoročne opakuje dej ktorým je vyliatie obnovujúcej sily na celé stvorenie z najvyšších výšin. Keby Najvyššia Sila, túto silu neposkytla prírode – teda celému stvoreniu i nám, v podstate by sme „prestali ísť“ – ustal by pohyb a kde pohyb…
  Tags: a, sa, je, ako, to, správy, duchovno
 • 83
  Veľká očistaNa tejto zemi nie je nič, čo by ste vy ľudia mohli dať z vďačnosti za to, že vás Boh oslobodí od temnej hávede, ktorú ste sami rozmnožili svojou falošnou túžbou! Keby ste sa aspoň pokúsili pochopiť, že boj Svetla proti všetkej temnote nie je pre Svetlo žiadnou radosťou, ale…
  Tags: a, sa, je, to, správy, duchovno
 • 77
  Gene Decode,Nicholas Veniamin - o sociálnych médiách, vakcínach na internete a zlatom štandarde (2. časť)https://www.bitchute.com/video/g1Un9q84HkKK/ Nicholas: Donald Trump tiež povedal, že ho veľmi znepokojuje devalvácia mien a že chce mať rovnaké podmienky, aby ostatné krajiny mohli férovo súťažiť. Keď teraz vidíme meny na celom svete, ako je vietnamský dong a iracký dinár, ktoré sú veľmi podhodnotené v dôsledku toho, že sú tam menoví manipulátori,…
  Tags: a, to, je, sa, ako, správy
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Denisa
Denisa
2 years ago

Dakujem za Vasu pracu z celeho srdca!ste pri mojej rannej kave,pri obede a vecer uspavankou pred spanim🥰

Daniel
Admin
Reply to  Denisa
2 years ago

To nás veľmi teší 😊❤️

Terpentýn Drbohlaf
Terpentýn Drbohlaf
2 years ago

Pěkný článek, i docela povedený překlad! To se musí nechat. A pro ty, co ještě nevědí, jak se přidat, a nejsou dialekticko-materialističtí vědečtí světonázoristi, zde opět nabízím tuto populární a účinnou metodu, jak sdílet a prosazovet své vize pro JEJICH svět:

http://chiron.wz.cz/download/meditace_svobody.pdf

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK