Má zmysel prebúdzať neprebudených?

25/05/2021

Ľudia sú dnes rozdelení na prebudených a neprebudených. Na tých, ktorí žijú v matrixe vytvorenom spoločnosťou a nemajú páru o ničom, čo je mimo ich bubliny. Sú to tí, ktorí žerú celý Covid podvod, a keby sa povedalo, že sa Covid šíri cez vlasy, mnoho z nich by sa dalo dohola. Potom sú tu ľudia zdravého myslenia, ktorí sú zásadne proti týmto nezmysleným výstrelkom v spoločnosti a miesto tupého poslúchania všetkého, čo sa povie, sú schopní vlastného uvažovania. Majú širší záber poznania, uvedomujú si, že sme súčasťou hry mocných elít…V podstate sa delíme na ľudí čistého ducha a ľudí, ktorí žijú v strachu a sú pevne pripútaní len na hmotné, nie sú schopní vzhliadnuť na niečo vyššie, nie sú schopní vyciťovať čo je správne a už vôbec nie v sebe prebudiť skutočnú vieru v dobro a v Boha. A celá táto plandémia a všetko okolo toho slúžilo na to, aby sa každý prejavil, aký je. Či je dieťa svetla, alebo otrok hmoty, temnoty.
Niektorí sa môžu pýtať sami seba, či má zmysel týchto ľudí prebúdzať. Stojí za to im vysvetľovať, že to čo sa deje v spoločnosti neslúži na našu ochranu, ale zotročenie, že nás ovláda satanská elita, že tu prebieha súboj o naše duše, že všetko čo považujeme za pravdu je podvod? Odpoveď je áno aj nie, resp. je správne a potrebné prebúdzať tam, kde to má zmysel.

Nie je správne nesnažiť sa podeliť o svoje vedenie s tým, že však každý mal možnosť hľadať pravdu. Áno, každý mal možnosť hľadať pravdu, no aj naša aktuálna situácia sa odvíja od nášho kolektívneho prebudenia a schopnosti prijať pravdu.

Na druhej strane nemá zmysel hádzať hrach o stenu a snažiť sa presvedčiť tých, ktorí sa presvedčiť nedajú. Niektorým môžete ponúknuť aj tie najlepšie dôkazy, no pravdu neuvidia, pretože ju vidieť prosto nechcú.
Pri takýchto je boj márny a zbytočne vás to oberá o vlastnú silu.

Opäť ako vo všetkom, aj tu je najlepšia zlatá stredná cesta. Kto vlastní pravdu má povinnosť ju rozširovať tam, kde je ochota ju prijať. Nech sa to už týka čohokoľvek. Niektorí aj zdanlivo zaslepení sú v kútiku duše schopní poznania pravdy. Možno len doteraz nemali možnosť vyjsť zo svojej bubliny, resp. mohli, ale nechceli. Možno tým, že im ponúknete malý kúsok pravdy im zasadíte do hlavy červíka, ktorý sa tam začne vŕtať a nabaľovať na seba ďalšie kúsky pravdy a možno svojou malou poznámkou spôsobíte prebudenie tejto duše a tým pravdepodobne aj mnoho ďalších.

Preto je dobré ponúknuť ľuďom kúsky pravdy a nechať na nich, pre čo sa rozhodnú a tým, či tie kúsky rozdrvia na prach, alebo začnú nad tým uvažovať a skladať si z toho vlastný obraz pravdy sa sami rozsúdia a tým si vyberú svoj osud. Veľa ľudí je uviaznutých v bubline, ktorú im vytvorili médiá a spoločnosť, a preto je pre nich ťažké pripustiť niečo iné ako to, na čo sú zvyknutí.

Úloha nás, bojovníkov za pravdu je rozširovať naše poznatky ďalej akoukoľvek formou. Pretože naše malé plamienky sú tie, ktoré zapália zvyšok a vzbĺknu vo veľký plameň. Nie každý plamienok vzbĺkne, niektoré ostanú vyhasnuté, tým už niet pomoci. No je od nás vyžadované, aby sme hrdo roztrusovali kúsočky pravdy do sveta a tým prispievali ku globálnemu prebudeniu ľudstva. A ak niekto odmietne to, čo mu ponúknete, neodmieta vás, odmieta pravdu. Pravda ľudí triedi a pravda súdi.

Daniel

Zdieľať článok

Podobné články

 • 93
  Ako nájdem pravdu?Chcem v živote nájsť pravdu v dôležitých životných otázkach a žiť ňou. Chcem sa riadiť tým, čo je správne a byť schopný odsúdiť to, čo je nesprávne, ale ako viem, čo je správne a čo je pravda? V dnešnom svete rozhádzaných hodnôt a rozpoluplných názorov je napohľad ťažké vyznať sa…
  Tags: je, a, to, sa, v, že, na, čo, úvahy
 • 92
  Qantujte!Bojovníci svetla! Je čas hrdo sa posaviť na stranu svetla, na stranu pravdy. Je čas začať vibrovať na vyššej úrovni. Prichádza čas žatvy, čas čistenia a spolu s tým čas svetla. Prichádza úplné vyhladenie všetkej temnoty, nastolenie Božieho poriadku, príliv a ukotvenie svetla na Zemi. Boží súd, prevrat svetov, Tisícročná…
  Tags: a, to, je, v, sa, na, čo, úvahy
 • 91
  Súboj medzi citom a rozumom, Boží súd, vznik nového svetaNašiel som tento text, ktorý som napísal dávnejšie a pre väčšinu to nebude nič nové, no dúfam, že sa dostane aj k niektorým neprebudeným dušiam.. Rok 2020 bol rokom konca starého a malá ochutnávka toho, čo majú pre nás pripravené sily temna. Stojíme na prahu najväčších zmien ľudstva a rok…
  Tags: a, je, sa, to, v, na, úvahy
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
1 year ago

Ďakujem.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK