Médiá, najdôležitejší nástroj Deep State – časť 1

16/02/2021

Skrytí vládcovia planéty Zem

Dúfajme, že sa teraz viac ľudí prebúdza k tomu, že po celý svoj život boli klamaní. Odkiaľ prichádzajú, kam smerujú, všetko je obrovská lož. Ale klamstvá, ktoré ľudia žili, sa čoskoro začnú rozpadávať.

Neverte mainstreamovým médiám, že vysvetľujú spoločensko-politické procesy formujúce náš svet so skutočnou presnosťou a určite nie bez toho, aby napĺňali svoje zákerné programy. Sionské protokoly podrobne vysvetľujú význam ovládnutia sveta Deep State-om a ako sa to dá dosiahnuť ovládaním myslenia obyvateľstva monitorovaním toho, čo počujú a vidia. Pomocou týchto metód oslabujú odpor ľudí a ponúkajú im lepšiu kontrolu nad svetom; aspoň to je ich spôsob myslenia; aby sa čoskoro stali vládcami planéty Zem.

Verejnosť si to neuvedomuje; ale riadiaci pracovníci a špičkoví novinári takmer všetkých významných médií sú členmi vplyvných rád a tajných spoločností, ktoré formujú náš falošný svet. Pravda však vychádza pred nami, aby sme to všetci počuli a videli. Pokiaľ ľudia neignorujú zrejmé veci, ako to mnohí robia už príliš dlho. Buďte pripravení, základ spoločnosti bude otrasený, aj keď sa ľudia pozerajú inam, pretože každý bude čeliť novej realite. Na celej planéte už nie je priestor pre klamstvá a ilúzie, alebo útek od pravdy. Ľudstvo sa čoskoro musí dozvedieť irelevantnosť a hlúposť súčasného finančného systému, ktorý všetkých zotročil, strach zmizne ako sneh na slnku.

Spoločnosť tvoria príbehy; identita, jazyk, etiketa, sociálne roly, názory, ideológia, náboženstvo, etnická príslušnosť, filozofia, programy, pravidlá, zákony, peniaze, ekonomika, pracovné miesta, hierarchie, politika, vláda. Všetko sú to čisto mentálne konštrukty, ktoré neexistujú nikde mimo našej hlavy.

Kontrola toho ako sa vníma ekonomika a obchod im umožňuje manipulovať s nimi. Kontrola vnímania politiky a vlády im umožňuje vládnuť politike a vláde. Tento mechanizmus sa používa na načerpanie energie pre seba, Elitu, a týmto spôsobom efektívne mení spoločnosť na jeden obrovský zdroj energie pre tých, ktorí ju ovládajú.

Sionské protokoly sú plánom kontrolnej operácie vlády jediného štátu na svete. Protokol 12 potvrdzuje; „V našich oficiálnych vyhláseniach vždy používame opačný názor a neustále sa snažíme, aby sme vyzerali čestne a ochotne spolupracovať. Slová štátnika nemusia korešpondovať s jeho činmi “.

Dôrazne sa vyzýva, aby ste si prečítali protokoly a venovali im čas. Nečítajte ich povrchne. Študujte ich. Podrobne vysvetľujú, čo sa dialo vo svete v minulosti, čo sa deje dnes, zajtra a prečo.

Pád tyranov

Chaos, ktorým ľudstvo a planéta Zem prechádzajú, je pádom tyranov; ako koruna chobotnice cabal, ktorá vládne svetu spoza opony, bola teraz armádou odrezaná pri „okamžitej poprave“. Odteraz drakonický zákon ustupuje vedomiu jednoty, zákonu vesmíru. Ríša Deep State založená na starom systéme drakonického práva stratila základy a zlyhala. Vyčistenie zničí monarchiu a všetky bábky, ktoré žijú v jej múroch.

Pod „Jednotným vedomím“ alebo „Univerzálnym zákonom“ bude „Pravda“ reštrukturalizovať všetko, čo nemá konkrétnu frekvenciu prebúdzania, inak proces liečenia zlyhá. Toto je skutočná veda a fakt, ktorý sa dá merať pomocou Schumannovej rezonancie.
Príroda vibruje na frekvencii 432 Hz. Om je základný zvuk vesmíru; spevom Om sa človek symbolicky a fyzicky naladí na tento zvuk a pomáha to nášmu duchovnému spojeniu so všetkým na svete a vo vesmíre.

Na okraj: Dnešná hudba je ovplyvnená cabalou a nastavená na 428 Hz, čo dráždi ľudskú dušu. Dokonca sa zvýšila naša prirodzená frekvencia prostredia 7,83, aby sme lepšie vyhoveli dušiam satanských Luciferianov.

Pád mainstreamových médií

Médiá a ich vlastníctvo finančného systému sú najcennejšími nástrojmi štátu Deep State. Môžu odhodiť akékoľvek myšlienky, alebo argumenty, ktoré neslúžia ich agende. A o tom sú správy v masmédiách. Všetky nevinné, úprimné pozitívne správy sú oprášené. Trump Team od začiatku hovoril, že Deep State Media budú posledné, ktoré padnú. Preto sú teraz ľudia svedkami pádu mainstreamových médií v reálnom čase.

To, čo by malo ľudí skutočne vydesiť, nie je strach z úmrtia na infekciu Covid -19, ale teroristické sily tých, ktorí vládnu svetu a strašia všetky národy, aby sa podrobili nosením masky na tvár, s cieľom dosiahnuť celkovú despotickú moc a kontrolu nad kedysi slobodnými národmi a ich obyvateľmi.

Tím Trump a Patrioti vyhrávajú. Nebude to dlho trvať, kým budú poslední otroci s vymytými mozgami oslobodení od chazarského dlhu a otroctva a matice kontroly mysle, keď sa všetci zločinci postavia k stene rýchlosťou blesku. Nedávny zásah námornej pechoty v centrále CIA kontrolovanej cabal v meste Langley vo Virgínii priniesol obrovský nápor kriminálneho spravodajstva, hovoria spoľahlivé zdroje spravodajských služieb.

Rétorika:

Tu sú niektoré z najčastejšie používaných klamstiev Deep State; „Vojna je mier.“ Sloboda je otroctvo. Nevedomosť je sila. Pravda je revolúcia “, ktorá sa čoskoro vráti do pôvodného významu. Rovnako sa v blízkej budúcnosti ukáže, že demokracia znamená diktatúru a anarchia znamená samosprávu.

Celá operácia očistenia cabaly sa nemohla začať bez toho, aby sa najskôr vytiahli skryté hlavy chobotnice Deep State, ktoré boli na mieste popravené špeciálnymi jednotkami.

Po prvýkrát, po 450 000 rokoch, bude populácia planéty Zem oslobodená od otroctva. Bude to podrobnejšie vysvetlené v časti 2.

Zdroj

Podobné články

  • 84
    Médiá, najdôležitejší nástroj Deep State - časť 2Multidimenzionálne vedomie Ak sa rozhodnete byť pri vedomí, odtrhnete sa od programovania ovládania mysle; uniknete z účinkov fyzického, duševného, ​​emocionálneho a duchovného väzenia spôsobených útlakom. Vymanenie sa z programovania mysle a vnucovania ostatných, z multi-dimenzionálneho vedomia, vám umožní uniknúť z dualistických obmedzení hmoty, energie a časopriestoru. Potom sa všetko stane…
    Tags: a, sa, na, je, zaujímavosti, elita, vedomie, mysel, media
  • 82
    Veľký brat vás špehuje tisíckami spôsobovJe smutné, že väčšina ľudí si neuvedomuje, aká rozsiahla je teraz monitorovacia sieť. Keď idete do práce alebo do školy, čítačky ŠPZ systematicky sledujú, kam cestujete. Vo veľkých mestách sledujú každý váš pohyb tisíce vysoko pokročilých bezpečnostných kamier (mnohé vybavené technológiou rozpoznávania tváre). Ak príslušné orgány zistia, že robíte niečo…
    Tags: a, sa, na, je, zo, sveta, elita, vedomie, mysel
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK