Médiá, najdôležitejší nástroj Deep State – časť 2

18/02/2021

Multidimenzionálne vedomie

Ak sa rozhodnete byť pri vedomí, odtrhnete sa od programovania ovládania mysle; uniknete z účinkov fyzického, duševného, ​​emocionálneho a duchovného väzenia spôsobených útlakom. Vymanenie sa z programovania mysle a vnucovania ostatných, z multi-dimenzionálneho vedomia, vám umožní uniknúť z dualistických obmedzení hmoty, energie a časopriestoru. Potom sa všetko stane dosiahnuteľným.

Skutočná ľudská história odhalená: mimozemské druhy zničili civilizáciu Atlantídy. Anunnaki z planéty Nibiru zorganizovali veľkú bojovú skupinu proti Atlantíde s plánom explodovať ochranné silové pole Zeme spustením výbuchov, pri ktorých prevezmú kontrolu nad hviezdnou bránou v Gíze, čo im umožní vstup na planétu Zem.

Počiatky života siahajú oveľa ďalej v čase ako je všeobecne známe a stále je známe málo z epizód ľudskej histórie. Vykorisťovania sa začali za hranicami tejto planéty a tiahnu sa cez hviezdne ríše, galaktické federácie, mimozemské druhy a civilizácie Atlantídy, Lemúrie, Mu a tých, ktoré sa v dnešnej dobe začali objavovať až teraz.

Približne pred 450 000 rokmi pricestovala skupina humanoidných mimozemšťanov kozmickými loďami na planétu Zem. Pochádzali z planéty asi trikrát väčšej ako Zem, ktorú Sumeri nazývali Nibiru. Nibiru bol v starej sumerskej literatúre opísaný ako dvanásta planéta našej slnečnej sústavy, nie iba desať ako NASA propaguje ľudstvu. Sumeri boli v oblasti astronómie ďaleko pred moderným človekom, tvrdí v článku Detroit News. Sumeri počítali aj Mesiac a Slnko ako planetárne telesá, a dosiahli tak celkovo dvanásť, z toho istého počtu sa skladá aj suverénne zhromaždenie Anunnaki.

Títo humanoidní mimozemšťania využívali „ľudské bytosti“ Zeme ako svojich otrokov na ťažbu zlata z planéty Zem, aby ho mohli použiť na svoje rozmarné účely. Je to jedným z dôvodov prečo chcú znížiť populáciu Zeme až o 90%.

Neexistuje pandémia, prečo nosiť rúška?

Pandémiu tvorí iba preháňanie; celosvetové vládne pokusy a hrozby zastavenia úplne všetkej ekonomickej činnosti, ktoré majú smrtiace sociálne účinky do tej miery, že ľudí postihla úmyselná slepota, že väčšina ekonomických aktivít nesúvisí so šírením Covidu.

Skutočnou pandémiou je navyše demolácia sociálneho vedomia zvnútra, pre ktoré je potrebné určité pochopenie, aby bolo možné identifikovať programy sociálneho inžinierstva, plány globálnej elity a ako sa nestať ich obeťou.

Svetová elita si želá zníženie populácie o 80 – 90%. Chcú úplnú kontrolu a pozorovanie všetkých aspektov vášho života. Implantovali fašizmus, ktorý sa mal postupne zmeniť na komunizmus. Prepadnutie vášho majetku v ich rukách, ako sa to stalo Židom počas druhej svetovej vojny.

Posilnenie postavenia a suverenita ľudí je v rozpore s ich plánmi. Chcú nám vziať niečo hodnotné. Všetko v mene zachovania planéty Zem a jej podnebia. Ak sú všetci v karanténe a pohybujú sa na elektrických vozidlách s obmedzeným dosahom, môžu nás lepšie ovládať. Uvedomte si, že všetky nové ustanovenia sú navrhnuté tak, aby obmedzovali nás ostatných v obmedzených uzavretých priestoroch.

Globálna karanténa Corona / Covid je prvým krokom týmto smerom. Existujú iba dva možné scenáre: Buď je to katastrofa, a tisíce ľudí zomierajú na tento „nádchový“ vírus, a je nám to jedno! – Alebo, celá vec je podvrh, ale vy hlupáci uveríte čomukoľvek, takže my, DS, vám to votrieme priamo do vašich hlúpych tvárí! A preto musia ľudia nosiť rúška.

Rúška na tvár predstavujú vážne riziká pre zdravých, ak sú nosené niekoľko hodín, môžu znížiť okysličenie krvi až o 20% čo môže viesť k strate vedomia, ako sa to stalo nešťastnému človeku, ktorý sám šoféroval v aute s maskou N95. Spôsobila jeho omdletie, havaroval s autom a utrpel zranenia. Existuje niekoľko prípadov, keď starší jedinci a ľudia so zlou funkciou pľúc omdlievali a udreli si hlavu, čo môže viesť k smrti.

Najvýraznejším faktom na agende Veľkého resetu je to, že ju rozvíjajú rovnaké plutokratické rodiny pokrvných línií elít zodpovedných za nedostatky súčasného svetového ekonomického modelu. Oni, nie my, vytvorili zničenie orných polí a prírody pomocou glyfosátu a toxických pesticídov. Zničili kvalitu ovzdušia v našich mestách dopravnými modelmi, ktoré nám vnútili. Vytvorili model globalizácie „voľného trhu“, ktorý zničil priemyselnú základňu Západu. Teraz, keď nás obviňujú z údajných katastrofických emisií CO2, dostávame podmienku prijať vinu a byť potrestaní pohybom v elektrických vozidlách, ktoré ešte viac ničia naše životné prostredie, pod argumentom „záchrány nasledujúcej generácie“ pre Grétu a priateľov.

Deep State Media nevznikli zo dňa na deň. Vznikli pred stovkami rokov. Médiá boli vždy hlavnou súčasťou taktiky DS-cabalu. Pochopte, že vládne spravodajstvo prevzalo kontrolu nad médiami už v roku 1948 a pravdepodobne ešte pred týmto dátumom.

Klamlivé informácie odhaľujú Nový svetový poriadok

Ovládnite rozprávanie o ekonómii a obchode a ovládate ekonómiu a obchod. Ovládajte príbehy o politike a vláde a kontrolujete politiku a vládu. Tento riadiaci mechanizmus používajú elity na nalievanie energie a peňazí do ich vrecka, čím efektívne premieňajú spoločnosť na jednu obrovskú energetickú farmu pre elitnú triedu.

Ježiš mohol zmeniť vodu na víno. Avšak centrálne banky môžu ísť o krok ďalej; môžu zmeniť bezcenné kúsky papiera na peniaze! Bilióny peňazí. Dosť na to, aby „stimulovali“ všetky ekonomiky do stavu inšpirujúcich emócii: odstránenie chudoby, recesie a finančných kríz z povrchu planéty Zem.

Chamtivosť a korupcia ničia štruktúru spoločnosti. Či už ide o politický, finančný, alebo podnikový sektor; je to dokonca aj pri ovplyvňovaní zápasov v európskom futbale. Výsadná elita DS drancovala bohatstvo národa príliš dlho. Politici, bankári a šéfovia spoločností stratili všetku dôveryhodnosť a dôveru, sú teraz tak prehnití až na kosť, prijateľná je iba úplná zmena ľudí a systému. Všetky peniaze, ktoré nezákonne vzali bankári a politici, by sa mali vrátiť obyvateľstvu a fiškálny štít amnestií elít musí byť zrušený. Politikom a bankárom odsúdeným za podvod, alebo nezákonnú činnosť musia hroziť tvrdé tresty. A to sa čoskoro stane.

Cieľ je prostý: bojovať proti prílivu dezinformácií a odhaliť „Nový svetový poriadok.“ Ak si urobíte čas a analyzujete informácie, ktoré máte v tomto článku, a porovnáte to s informáciami, o ktorých viete, že sú pravdivé na základe vašeho vlastného pozorovania, (na rozdiel od toho, čo sa všeobecne považuje za pravdivé, jednoducho preto, že boli vytlačené v spravodajskom denníku, alebo uvedené vo vysielaní) váš postoj k mnohým veciam sa môže zmeniť.

Na oslobodenie planéty Zem je potrebné masové prebudenie

To, čoho sa vládna elita sveta bojí najviac, je naše ohromné ​​nekontrolovateľné masové prebudenie. Pretože ich a ich bandu výrazne prevyšujeme, nevedeli by, ako s nami zaobchádzať ani s ich pokrokovými technológiami. Skutočnou otázkou teda je, ako sa dostaneme do povedomia?

Popremýšľajte: Vaša sloboda začína vašim vedomím.

Trump-Team a vlastenci bojujú za úžasnú skutočnú budúcnosť, ktorá čoskoro príde. Vymenujem zopár príkladov; voľná energia (zdarma) patentovaná a preukázaná Nicolasom Teslom pred 100 rokmi, medziplanetárne cestovanie, cesty v čase, peňažný systém krytý aktívami – QFS, prírodné lieky na chronické choroby, ako je rakovina, metódy na čistenie atmosféry od jedovatých katastrofálnych účinkov geoinžinierstva a vystavenia nebezpečným potravinám s obsahom GMO, návrat k 100% biopotravinám, prechod na výživu bez jedov, inými slovami, nastáva skutočný zlatý vek. Odhalí sa viac ako 5 000 skrytých patentovaných zázrakov, zatiaľ čo sa nájde a odhalí veľká časť stratenej histórie.

Buďte si istí, že my Patrioti vyhráme boj proti Deep State. Karty boli zamiešané a rozdané. Hra má určený smer až do konca. Pozitívny výsledok už nemôže nič ovplyvniť. Trvá to dlhšie, ako sa očakávalo, pretože sa ešte neprebudilo dosť ľudí. Pomôžte urýchliť prebudenie v mene všetkých prebudených.

Zdroj

Podobné články

 • 84
  Médiá, najdôležitejší nástroj Deep State - časť 1Skrytí vládcovia planéty Zem Dúfajme, že sa teraz viac ľudí prebúdza k tomu, že po celý svoj život boli klamaní. Odkiaľ prichádzajú, kam smerujú, všetko je obrovská lož. Ale klamstvá, ktoré ľudia žili, sa čoskoro začnú rozpadávať. Neverte mainstreamovým médiám, že vysvetľujú spoločensko-politické procesy formujúce náš svet so skutočnou presnosťou…
  Tags: a, sa, na, je, zaujímavosti, elita, vedomie, mysel, media
 • 77
  Záhadný Měsíc 2.díl: Nejpodivnější nálezy na jeho povrchuPřed několika lety měl seržant Karl Wolfe projev v Národním novinářském klubu ve Washingtonu a vysvětloval své zkušenosti uvnitř americké vládní agentury NASA (NASA – Národní úřad pro letectví a vesmír je pod kontrolou elity a snaží se lidem předhodit představu, že Měsíc je obyčejné přirozené těleso). Viděl prý věci,…
  Tags: a, na, je, zaujímavosti, elita, vedomie, mysel
 • 77
  Záhadný Měsíc 3.díl: Vysílač ovlivňující lidské vědomí?Legendy afrického kmene Zulu říkají, že jistá ,,starověká rasa” vzala Měsíc z vesmíru a umístila ho na současnou oběžnou dráhu kolem Země. Měsíc byl znázorňován jako vaječná skořápka, protože říkají, že je dutý – bez ,,žloutku”. Legendy říkají, že Měsíc sem přivezli před stovkami generací dva bratři zvaní Rwani a…
  Tags: a, je, v, na, zaujímavosti, elita, vedomie, mysel
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK