Medzinárodná súťaž v pokuse o izoláciu vírusu SARS-CoV-2 – Weis & Partners

11/03/2021

V internetovej TV Slovan dňa 4.3.2021 JUDr. Peter Weis oznámil, že doteraz nemá vedomosť o izolácii vírusu (resp. patogénu), ktorý má spôsobovať chorobu Covid-19. Na FB stránke TV Slovan došlo k pomerne chabým pokusom o kvázivedecké vysvetlenie, že k izolácii došlo. Bohužiaľ tieto vysvetlenia sú stále v rovine tvrdení, že káva s obsahom kofeínu (a dokonca s mliečkom a cukrom, prípadne aj lyžičkou kyanidu) je priamym vedeckým dôkazom o tom, že kofeín ako látka spôsobuje vysoký krvný tlak.

Preto by sme radi pripojili krátke stanovisko, ktoré ešte viac ozrejmí, o čo tu ide. Až potom pochopíte, že hra na Covid aktuálne nemá riešenie. Poďme na to.

Izolácia: Akt odpútania; skutočnosť alebo stav izolovania sa alebo samostatnej existencie; oddelenie od iných vecí alebo osôb; osamelosť. “ Oxford English Dictionary.

Spory o tom, či bol vírus SARS-CoV-2 niekedy izolovaný alebo purifikovaný pokračujú. S použitím vyššie uvedenej definície, zdravého rozumu, zákonov logiky a vedeckého prístupu však musí každý nezaujatý človek dospieť k záveru, že vírus SARS- CoV-2 nebol nikdy izolovaný ani purifikovaný. Z toho dôvodu nemožno nájsť žiadne potvrdenie existencie vírusu. Z tejto skutočnosti vyplývajú nasledujúce logické, racionálne a vedecké dôsledky:

nie je možné popísať štruktúru a zloženie niečoho, o čom sa nepreukázalo, že existuje, vrátane prítomnosti, štruktúry a funkcie akéhokoľvek hypotetického „spike“ proteínu alebo iných podobných korona-proteínov;

genetická sekvencia niečoho, čo nebolo nikdy nájdené, nemôže byť popísaná;

-„Varianty“ alebo mutácie niečoho, o čom sa nepreukázalo, že existuje, nemožno opísať;

nie je možné preukázať, že SARS-CoV-2 je patogén, ktorý spôsobuje ochorenie zvané Covid-19.

Zdieľať článok

Podobné články

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK