Medzinárodný trestný súd prijíma sťažnosť na porušenie norimberského zákonníka izraelskou vládou

14/03/2021

Porušenie norimberského kódexu izraelskou vládou a ďalšími stranami

5. marca bolo oznámené, že organizácia „People of Truth“ podala na Haagsky tribunál sťažnosť proti izraelskej vláde za vykonávanie nelegálnych experimentov na izraelských občanoch prostredníctvom spoločnosti Pfizer.

V organizácii sú právnici, lekári, verejní aktivisti a široká verejnosť, ktorí sa rozhodli uplatniť svoje demokratické právo. Nechcú dostávať experimentálne lekárske ošetrenie (vakcína na Covid) a majú pocit, že sú pod veľkým a závažným nelegálnym tlakom izraelskej vlády, médií, poslancov a ministrov, vysokých predstaviteľov verejnosti, starostov a ďalších osôb .

Spolupráca s Reinerom Fuellmichom

Minulý týždeň podali právnici Ruth Makhchowolski a Aryeh Suchowolski odvolanie na Haagsky tribunál pre porušenie norimberského zákonníka izraelskou vládou a ďalšími osobami uvedenými v predchádzajúcom odseku.

Právnička Ruth Makhchowolski 5. marca pre Israel News uviedla, že „súčasne bude odvolanie predložené aj norimberskému tribunálu spolu s nemeckým právnikom Reinerom Fuellmichom.“

Taktiky na podporu pripravenosti na očkovanie

Obžaloba znie:
„Porušenie Norimberského zákonníka izraelskou vládou a ďalšími (vyd. Agentúry)“.

„Oslovujeme vás v mene„ Anshei Emet “, bratstva lekárov, fyzikov, vedcov, právnikov, aktivistov a ľudí, ktorí sa rozhodli uplatniť svoje demokratické právo nezúčastniť sa na experimentálnom lekárskom ošetrení proti COVID19, a ktorí sa cítia pod silným tlakom, tvrdým a nezákonným zo strany vlády, členov Knessetu, ministrov, verejne volených zástupcov, starostov a nadriadených. “

Sťažnosť tiež porovnáva nacistických zločincov, ktorí boli odsúdení za takéto lekárske experimenty.

„Toto je v skutočnosti genetický lekársky experiment na ľudstve.“

Rieši tiež skutočnosť, že alternatívne bežné metódy boja proti tomuto vírusu chrípky boli neustále ignorované a zosmiešňované.

Z dôvodu tohto trestného činu utrpelo iba v Izraeli po podaní experimentálnej vakcíny 41% zaočkovaných policajtov, vojenského personálu, školákov a zdravotníckeho personálu život ohrozujúce vedľajšie účinky, uvádza sa v sťažnosti.

„Už bolo dokázané, že veľa ľudí zomrelo, bolo paralyzovaných, zranených a postihnutých vakcínou,“ uvádza sa v sťažnosti. Izraelská vláda predsa len pokračovala v očkovaní. “

Sťažnosť sa týka aj úplatkárskych škandálov :

„Ľudia dostali bezplatné pobyty v hoteloch od rôznych spoločností, dni dovolenky navyše, dostali výhody od vlády a očkovaným osobám bolo pridelených viac práv.

Čítajte tiež: Bol pripravený druhý norimberský tribunál

Tvrdenie Anshei Emet:

 • Okamžite zastaviť lekárske experimenty a podávanie vakcín izraelskej verejnosti.
 • Požiadať vládu, aby schválila všetky legislatívne postupy, ktoré neporušujú zásadu informovaného súhlasu osoby s lekárskym ošetrením popísaným vyššie, ktorý popiera právny štatút v Izraeli a v izraelskej demokracii, vrátane zabránenia vytvorenia očkovacieho pasu, ponechania platnosti mená tých, ktorí neboli očkovaní miestnymi orgánmi, alebo iným relevantným zákonodarcom.
 • Prijatie najprísnejších opatrení proti všetkým verejným, obchodným alebo pracovným subjektom, ktoré porušujú štátne pracovnoprávne predpisy alebo iné záležitosti potrebné na zabránenie nátlaku, alebo ponuky očkovania, ako aj diskriminácie voči tým, ktorí sa rozhodnú vyššie uvedenú inovatívnu lekársku starostlivosť nedostať.
 • Upozorňujeme, že kópia tohto dokumentu bude tiež zaslaná médiám po celom svete za účelom porušenia Norimberského zákonníka . Relevantné vo všetkých krajinách slobodného sveta.
 • A na záver je potrebné poznamenať, že len nedávno bolo v Rade Európy 27. 1. 2121 rozhodnuté o tom, že všetky orgány nebudú žiadnym spôsobom tlačiť ani žiadať ľudí, aby používali vakcínu na Covid. To, čo je dobré pre vyspelé európske krajiny, je preto určite dobré aj pre Izrael – a rovnováha hovorí sama za seba “.

Vyzerá to, že spoločnosť Pfizer a ostatní dodávatelia vakcín to budú mať ťažké. To isté môže platiť pre vysoký počet vlád.

Je pozoruhodné, že podľa právnikov o tom všetky médiá po celom svete vedia.

Obžaloba bude určite smerovať aj do médií. Predpokladáme, že si to médiá uvedomujú a sme veľmi zvedaví, ako sa s tým médiá vysporiadajú, alebo či o tom vôbec budú informovať. Dnešná hodinová správa?

Tu je odkaz na sťažnosť podanú na Medzinárodný trestný súd v Haagu:
Odkaz

Podobná sťažnosť bude predložená Norimberskému tribunálu spolu s nemeckým právnikom Reinerom Fuellmichom.

Sťažnosť prijatá trestným súdom

Čakanie na prijatie sťažnosti ICC (Medzinárodným trestným súdom) bolo krátke.

Včera bolo prostredníctvom Israel News oznámené, že sťažnosť bola prijatá .

Právnička Ruth Makhchowolski povedala pre Israel News: Právnička Ruth Makhchowolski pre Israel News uviedla : „Experiment uskutočnený spoločnosťou Pfizer v štáte Izrael porušuje Norimberský kódex, ktorý patrí do medzinárodného trestného práva a spadá do jurisdikcie haagskeho tribunálu. Teraz čakáme na rozhodnutie. “

Toto je súhrn globálneho podvodu, ktorý je predmetom sporu. Vypočutie z 27. januára na papieri plnom skreslených právd:
Odkaz

Zdroje:
Zdroj1
Zdroj2

Odkaz na zdroj a CELÝ SÚDNY DOKUMENT

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Od minulého týždňa je pripravený druhý norimberský tribunál a pripravuje sa hromadná žaloba Hromadná žaloba alebo žaloba v zastúpení je žaloba, v ktorej veľká skupina ľudí podáva kolektívne žaloby, alebo v ktorej je žalovaná určitá skupina obžalovaných. Reiner Fuellmich získava podporu tisícov právnikov na celom svete, aby mohol tribunálu predložiť…
  Tags: a, na, je, sa, covid, v, zo, sveta
 • 10000
  Vakcína Pfizer v Izraeli: Odborníci hovoria o „novom holokauste“Štúdia francúzskej univerzity zistila „desaťkrát až stokrát vyššiu úmrtnosť spôsobenú vakcínou Pfizer“, odborníci hovoria o „novom holokauste“ Odborníci na infekčné choroby na univerzite v Marseille hovoria o „novom holokauste“ založenom na oficiálnych údajoch vlády v Izraeli - Takmer polovica všetkých oficiálnych úmrtí na covid nastala po očkovaní, počnúc polovicou decembra…
  Tags: a, na, v, že, sa, zo, sveta, covid
 • 10000
  Anthony Fauci porušuje norimberské zákonyDR. ANTHONY FAUCI PORUŠUJE NORIMBERSKÉ ZÁKONY Dr. Fauci si je celkom dobre vedomý, že vírus [corona] nebol izolovaný a nebol dokázaný. Tiež vie, že genetické vakcíny, ktoré odporučil, nie sú dokázané ako účinné a sú veľmi pravdepodobne nebezpečné, pretože sa preukázalo, že všetky podobné genetické vakcíny nie sú bezpečné. Nie je to prvýkrát,…
  Tags: a, že, v, je, sa, na, zo, sveta, covid
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous
Anonymous
3 years ago

Keđ tam budeme tvárou b tvár potom každý uvidí,ako to budr prebiehať.Tam to určite bude spravodlivé,netreba sa báť,len sa na to priprsvovať.

Robko
Robko
3 years ago

Dobry den aby sa odstranili z celeho sveta norimbersky trybunal na stalo do 18 marca 2021 modlim sa aby sa to odstranilo Robko Ocenas

Jana
Jana
Reply to  Robko
3 years ago

Bože 🙏 daj spravodlivosť 🙏 ďakujem❤ Amen🙏

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK