Michael Jaco a Gene Decode – 27.10.2021

15/11/2021

Hovorí sa o novom daňovom zákone v USA, ktorý ukladá dane z „nerealizovaného zisku“. Gene si myslí, že sa možno obracajú proti pánovi T kvôli novej sieti Truth. Nebude to len sociálna sieť, ale aj rádio, televízia atď. Bude bez cenzúry a ľudia budú môcť otvorene hovoriť o všetkom bez toho, aby museli používať kódové slová, aby sa vyhli zablokovaniu.

Michael sa pýta Geneove detoxikačné protokoly. Gene uvádza, že o protokoly možno požiadať e-mailom. Bude k dispozícii nová webová stránka s množstvom informácií v mnohých jazykoch, kde si môžete vyžiadať aj protokoly. Gene hovorí o spoločnosti Monsanto a zlej kvalite potravín, umelých aminokyselinách a kontaminácii iných potravín genetickou modifikáciou. Odporúča nepoužívať lepok a obilniny vo všeobecnosti, s výnimkou pšenice jednozrnnej.

Ďalej hovorí o opiátoch a o tom, že farmaceutický priemysel bude mať čoskoro problémy so zásobovaním, pretože ópiové polia v Mjanmarsku a Afganistane boli zničené. Okrem toho Aliancia už vyčistila a zapečatila mnohé podzemné tunely, čo tiež spôsobuje problémy farmaceutickému priemyslu a cabale. Humphreyho budova (Ministerstvo zdravotníctva a sociálnych služieb USA) dostala bombovú hrozbu a je úplne uzavretá. Gene hovorí o tom, aké osoby/inštitúcie sa nachádzajú v tejto budove (napr. námestník ministra, minister financií, námestník ministra zdravotníctva, námestník ministra pre globálne záležitosti, tajomník pre legislatívne, plánovacie a regulačné záležitosti, pripravenosť a reakciu – Gene nastoľuje otázku, či to môže mať niečo spoločné s EBS…). Veci sa veľmi rýchlo menia a svet sa masívne prebúdza. V Bukurešti je zo satelitu vidieť ľudí protestujúcich proti obmedzeniam a za odchod vlády.

Gene ukazuje video Jamesa Gililanda s helikoptérami/lietadlami, ktoré sa objavili nad jeho pozemkom, ktoré sa z ničoho nič objavili a opäť zmizli. Michael hovorí, že v dôsledku tlaku, ktorý sa vytvára pomocou injekčných striekačiek, sa prekročili hranice, takže teraz dochádza k väčšiemu zasahovaniu aj zvonka.

Aliancii sa podarilo úplne vyradiť Facebook zo siete. To je možné len tak, že sa k všetkým serverom na celom svete pristupuje presne v rovnakom čase. Ak ste vynechali niektorý server, všetko sa okamžite obnovilo. To museli byť vesmírne sily. Obrovská operácia. Preto Zuckerberg ani nikto iný nehovorí o tom, čo sa stalo, pretože každý dobrý programátor by okamžite vedel, že to nie je pravda, keď tvrdí, že mal len niekoľko menších problémov. Programátor, ktorý vytvára Geneovu novú webovú stránku, uviedol, že chýbajú celé stránky programového kódu.

McAffe zverejnil na Telegrame „Boom Week ahead“ a to zodpovedá tomu, čo zdieľa Gene. Michael hovorí, že cíti, že ľudstvo je pripravené získať späť všetko, čo mu bolo vzaté. Gene hovorí o Rumble a Bitchute, existujú celé stránky, ktoré sú Psy-Op. Hovorí o tom, že človek nemôže byť Psy-Op. Hovorí o tom, že mnohí ľudia sú tak naprogramovaní nenávidieť Trumpa, že nech sa deje čokoľvek, nedokážu sa cez toto naprogramovanie dostať. Trump napríklad extrémne znížil ceny liekov na cukrovku, ktoré teraz opäť výrazne vzrástli, rovnako ako ceny benzínu, ktoré sa dotýkajú nielen jednotlivcov, ale aj dopravcov a leteckých spoločností.

Gene hovorí o údajnom probléme s dodávkami a vysvetľuje, že zatiaľ čo lode stoja mimo prístavov a nie sú vyložené, v skladoch je tiež uložené obrovské množstvo tovaru, ktorý sa jednoducho nedodáva do obchodov.
To nie je spôsobené nedostatkom vodičov nákladných vozidiel. Michael hovorí o tom, že pri veľkých katastrofách na Haiti a v Portoriku, ako sú zemetrasenia atď. sa posiela humanitárna pomoc, ale DS ju zadržiava a nedáva ľuďom. V Portoriku sa rok po zemetrasení našli sklady, v ktorých bol ukrytý všetok humanitárny tovar. Guvernér Portorika povedal, že Trump nič neposlal, tovar bol zadržaný, aby mohol byť vyžiadaný. Ľudia zomierali, pretože pomoc neprišla. Michael hovorí, že v Pakistane sa 5 rokov po veľkom zemetrasení našli takéto sklady. Ľudia v chate hlásia prázdne regály vo Walmarte a spol. Gene hlási, že robí nejaké opravy na svojom dome a že musel chodiť do rôznych obchodov v meste, aby všetko zohnal.

Gene hovorí, že podľa jedného zo spravodajských kanálov je to prvýkrát v histórii, keď sa z neúčinnosti lieku obviňujú tí, ktorí ho neužívali. Michael hovorí, že mnohí ľudia hlásia, že ľudia v ich okolí, ktorí boli očkovaní, ochoreli. Pýta sa, či prelomíme mediálnu hypnózu, že na vine sú neočkovaní a Gene nám hovorí, že už teraz má problémy, keď oslovuje očkovaných ľudí. Opisuje morgellony, ktoré sa u neho v dôsledku toho aktivovali. Opisuje kovové častice, oxid grafénu, nanočipy, ktoré mali v ľuďoch vytvoriť operačný systém, pripojiť ich k internetu a umelej inteligencii, aby sa všetky údaje z nervovej sústavy mohli nahrávať a monitorovať. Ukazuje video z Dark Webu, ktoré ukazuje, že sa dajú prečítať všetky údaje, mozgové vlny, srdcová frekvencia, frekvencia dýchania, kde sa človek nachádza, či spí. Celá vec sa plánovala už dlho, Gene ukazuje video z roku 2013, kde niekto opisuje presne to, čo sa deje dnes. Problém sa vytvorí v laboratóriu a potom sa ponúkne riešenie v podobe očkovania. Michael hovorí o vajíčkach v očkovaní, oxid grafénový je potravou pre umelú inteligenciu (Hydra Vulgaris, teraz je o tom niekoľko videí).

Gene hovorí, že je to kremíková forma života na báze uhlíka, ktorá sa tvorí v tele (očkovaných). Gene hovorí o dvoch lekároch, s ktorými sa stretol a ktorí to nahlásili. Jeden lekár mal pacientku, ktorá si dala senný kúpeľ (odporúčaný na elimináciu) a pod ultrafialovým svetlom (pomocou aplikácie v telefóne) dokázala nájsť vlákna. Vložila vlákno do skúmavky, uzavrela ju a do troch týždňov sa z neho stala vec podobná komárom. Gene hovorí o forme jodidu draselného, ktorý odporúča na prečistenie a uvedenie imunitného systému do poriadku. Vysvetľuje rozdiel oproti elementárnemu jódu, ktorý telo nedokáže tak dobre využiť. Jodid draselný a protokoly Jima Humblea ničia nanoboty a potom potrebujete zeolit, aby ste sa zbavili ťažkých kovov. Podľa niektorých lekárov medzi názvy génov patria: hliník, stroncium, bárium, urán.

Geneho protokol zahŕňa aj aktívne uhlie. Zložky vakcíny tiež interagujú s existujúcimi plesňovými infekciami v črevách a potom sa cez nervový systém dostávajú do mozgu cez chrbticu. To môže viesť k rôznym zvláštnym príznakom, pretože ťažké kovy a nanoboty sú vždy priťahované k tým častiam mozgu, ktoré sú najaktívnejšie (kde je elektrický potenciál najväčší). Pripájajú sa k neurónom v mozgu a pomaly vytvárajú umelú inteligenciu, človeka 2.0. Robia to už viac ako 30 rokov pri všetkých očkovaniach, len v menšom rozsahu. Gene hovorí o svojom pôsobení v námorníctve. Očkovanie proti chrípke bolo povinné každých 6 mesiacov a on rozpráva, ako po ňom vždy dostal chrípku. Ďalej opisuje, že očkovanie sa líši podľa farby pleti na základe individuálnej genetiky. Zistil to, pretože pri jednej príležitosti bol on a jeden afroamerický vojak poslednými, ktorí potrebovali vakcínu. Gene si všimol, že fľaštičky s vakcínou sú farebne označené. V jeho jednotke bolo 5 Afroameričanov a bolo tam 5 ampuliek vakcíny s červeným označením, z ktorých len jedna bola nepoužitá. Tak to skúsil, predstieral, že sa nechá zaočkovať, a potom na poslednú chvíľu (keď si už vyzdvihli fľaštičku s vakcínou) požiadal, aby priviedli kolegu, pretože si musel niečo vybaviť. Odmietli to urobiť a dokonca sa ponúkli, že Gena jednoducho nedajú očkovať a očkovanie mu aj tak zapíšu do pasu.

Gene zdieľa nahrávku a informuje, že niektorí pôvodní obyvatelia Kanady utiekli aj so svojimi deťmi, pretože sa chcú vyhnúť nútenému očkovaniu. Michael hovorí o prikrývkach, ktoré dostávali domorodci nakazení kiahňami. Tento druh biologickej zbrane sa používa už dlho. Hovorí aj o experimente, pri ktorom boli ľudia nakazení syfilisom (injekčne, údajne kvôli ochrane zdravia) a títo ľudia a ich rodiny boli roky sledovaní. Gene hovorí, že o tom existuje kniha Nicolasa Jamesa Jonesa s názvom Bad Blood (Zlá krv). Rodiny boli sledované 30 rokov, bola im znemožnená liečba, boli monitorovaní a ponechaní na smrť. Existuje ďalšia kniha, Vyššia forma zabíjania, ktorá dokumentuje viac ako 900 rôznych prípadov, keď vláda a armáda použili tento druh vojny proti obyvateľstvu. Táto téma sa opakuje od 50. rokov 20. storočia.

Gene nám povedal, že v Arizone uprostred sucha náhle vypukla epidémia komárov. Prostredníctvom týchto komárov sa snažili ľuďom aplikovať látky. Vytvorili dokonca umelé komáre (ako malé roboty, umelá inteligencia), ktoré sú takmer na nerozoznanie od skutočných. Gene rozpráva o zážitku, keď sa ťažko zranil v zápase bojových umení a mal veľké bolesti. Cestou späť sa mu náhle prepol mozog a celé okolie vnímal len v energetickej podobe. Jeho volant bol zrazu čisto ružový. Gene hovorí, že to bolo ako v Matrixe, videl kódy, ale nielen v zelenej farbe (ako vo filme), ale vo všetkých možných farbách. Vysvetľuje, že od detstva sa učíme vnímať svoje prostredie určitým spôsobom (farby, tvary atď.), ale je to podmienené. Ak veci nepoznáme, nevidíme ich. Uvádza príklad domorodcov, ktorí nemohli vidieť loď kapitána Cooka, pretože neverili, že takáto loď môže existovať. Keď sa loď po dvoch rokoch vrátila, šaman, ktorý o nej dva roky meditoval a vizualizoval si ju, ju uvidel. Do týždňa mohli loď vidieť aj ostatní obyvatelia. Šaman bol zabitý, pretože ho považovali za falošného boha.

Gene zobrazuje mapu zemetrasení, ale len so zápornými hodnotami zemetrasení (zemetrasenia vo vzduchu), ktoré sa vyskytujú na rovnakých miestach ako DUMBS. Gene hovorí, že aliancia je veľmi aktívna a veľa sa toho udialo. K zemetraseniam dochádza, keď sa vesmírne lode pokúšajú uniknúť z DUMBS a sú zničené Alianciou. Vesmírne lode nemôžu opustiť Zem, pretože Strážca Slnka je aktívny a všetko monitoruje. Gene ukazuje, že v niektorých oblastiach možno pozorovať obrovské zoskupenia zemetrasení a otrasov, ako napríklad na Novom Zélande. Hovorí o tom, že oficiálne vysvetlenia zemetrasení a výbuchov v MSM sú čoraz absurdnejšie.

Gene hovorí o tom, že kolónia na Marse je teraz úplne pod kontrolou Aliancie. Tamojší obyvatelia teraz konečne vedia, že na Zemi ešte existuje život. Teraz stavajú veľké vesmírne lode, z ktorých tri sú už na obežnej dráhe a nesú mnohé z vesmírnych lodí, ktoré tu vidíme. Alfa Draco a Zeta z tejto sústavy úplne zmizli, pretože boli nútené opustiť našu galaxiu. Teraz sa na Marse buduje obrovská flotila Aliancie, ktorá má v budúcnosti chrániť našu galaxiu pred nimi. Gene hovorí, že už nemôžu nájsť žiadnych spojencov, pretože ani tí zlí s nimi nechcú spolupracovať. Mesiac je tiež úplne oslobodený. Michael hovorí, že je to veľmi dobrá správa, že ktokoľvek ovláda vesmír, bude nakoniec ovládať aj Zem, je to dobrá správa pre oslobodenie Zeme. Gene hovorí, že má veľkú nádej, aj keď vidíte, čo sa teraz deje s budovou Humphrey, kto vie, čo bude ďalej.

Michael sa pýta na La Palmu a Gene hovorí o mriežkovom vzore (zemetrasenia zodpovedajú vzoru pod sopkou). Tento vzor mriežky je zariadenie, ktoré sa nachádza pod ostrovom La Palma. Sopka sa aktivovala sama od seba, ale Aliancia to využíva a odvádza lávu, aby ju naplnila a uzavrela DUMB. Všetky podzemné chodby a dvere sú postupne zničené a všetko je naplnené lávou. Gene hovorí, že to isté sa deje aj v Yellow Stone.

ZdrojPodobné články

Subscribe
Notify of
guest
8 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Ingrid
Ingrid
2 years ago

Srdečná vďaka 🙏❤

jirik
jirik
2 years ago

Takže fyzická náprava by byla známa, ještě přijít na to jak napravit duchovní poškození.

Mimochodem je dobré odmítat i vakcíny na tetanus nejen na chřipku.

benetri
benetri
Reply to  jirik
2 years ago

Prakticky by sme sa mali nejako preliečiť všetci. Ak to svinstvo pridávajú do všetkých vakcín, či injekcií už 30 rokov, tak je asi nemožné, aby sme za tie roky do seba aj nevedomky niečo nedostali. Posledných vyše 30 rokov žijeme v západnom svete, náš farmaceutický priemysel nič nevyrába, lebo bol zlikvidovaný, takže si dovážame „kvalitné“ liečivá zo Západu. Aj s tými príchuťami.

jirik
jirik
Reply to  benetri
2 years ago

kdysi jsem po vakcíně na chřipku dostal takovou chřipku, že obvoďák nevěděl co se mnou, léčil mě skoro tři měsíce a od té doby vakcínu na chřipku jsem nedostal, měl poznačeno, že na ni mám alergickouz reakci.

Dana
Dana
Reply to  jirik
2 years ago

ano,aj ja tak. vzdy po ockovani proti chripke som dostala chripku ako hrom. 5rokov som si nic nedala vpichnut a 5 rokov som zdrava. a predtym s ockovanim- min.3x do roka som zdochynala

Daniel
Admin
Reply to  Dana
2 years ago

Pretože vakcína proti chrípke je paradoxne určená práve na vyvolanie chorôb 🤷‍♂️

Palino
Palino
Reply to  jirik
2 years ago

Ona tá tetanovka nie je len tetanovka, ako bývali kedysi. Je v tom aj čierny kašeľ a záškrt. A dokáže to človekom poriadne zakývať. No a je to v očkovacom kalendári povinných očkovaní v SR. „Tento bacil sa dostáva do prostredia s výlučkami rôznych zvierat (kone, ošípané, ovce, hovädzí dobytok)“ – kedysi bol tetanus bežný, lebo sa všade takéto zvieratá chovali, dnes pri vybetónovanom svete miest asi sotva. Záškrt – „Posledný prípad ochorenia bol v SR zaznamenaný v r. 1980.“

polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK