Michelle Fielding diskutuje s Nicholasom Veniaminom o zelenom svetle, armáde, Hollywoode, kráľovnej a QFS (1.časť)

03/03/2022

Nicholas: Takže začneme a budeme postupovať podľa podobného vzorca ako pri našom poslednom rozhovore, teda ja sa posadím a ty mi vyložíš všetky informácie, ktoré si získala od veliteľa Aštara, a od toho sa môžeme odraziť. A chcem len všetkým oznámiť, že Michelle v minulosti povedala niekoľko vecí, v ktorých mala pravdu a ja som nebol veľký fanúšik channelingu, pretože o ňom veľa neviem. Ale teraz beriem Michellin channeling veľmi vážne. Keď mi pred ôsmimi mesiacmi, pred ôsmimi deviatimi mesiacmi povedala, že Facebook zmení značku a oni ju zmenili. Povedala, že Biden bude inaugurovaný. Nikto to nevedel a bol inaugurovaný. Takže ti dávam slovo a poďme ďalej.

Michelle: V prvom rade, veľká vec, ktorá sa blíži začiatkom februára, je to, že prechádzame do roku tigra. Takže prehľad budúceho roka je taký, že bude naozaj rýchly, dramatický a náhodilý. Povedali mi, že bude veľa masových povstaní, viac kolapsov firiem, zmeny vo vedení vlád, lídri budú znevažovaní a dostane sa to do pozornosti médií. A takisto budú zneuctení aj ľudia z mediálneho priemyslu a Hollywoodu.
Chcela som len objasniť, že spolupracujem s veliteľom Aštar a Galaktickou federáciou, ale pri channelingu získavam informácie z rôznych zdrojov, pretože to závisí od otázky, ktorú kladiem. Nepracujem len s jedným zdrojom, takže som chcela len objasniť, že nie všetko to prišlo od veliteľa Aštar.

Takže prvá vec, ktorú som samozrejme sledovala, je situácia v Kazachstane. Do akej miery im vypadol internet? Videla som to, kde hovoria, že internet bol vypnutý. A v našom poslednom rozhovore sme hovorili o tom, či bude úplný výpadok? A ja som vlastne povedala, že všetko pravdepodobne vypadne postupne na rôznych miestach. A keď som to videla, napadlo ma, či to bola jedna z fáz, o ktorých hovorili. Keď mi povedali, že internet nevypadne celosvetovo, ale len na určitých miestach. Počula som tiež, že na niektorých miestach v Afrike, v Južnej Afrike, mali rovnaký problém, keď internet vypadával aj niekoľko týždňov. Takže k týmto výpadkom dochádza, ale nedochádza k nim celosvetovo naraz. Potom som tiež videla alebo mi poslali niečo zaujímavé o CERN-e, pretože sme minule hovorili o CERN-e, hovorili sme o tom, že tam bol portál, bol tam negatívny portál a ako ho zatvárali. Používali nejakú energetickú zbraň, aby ten negatívny portál uzavreli.
A niekto mi poslal túto informáciu o tom, že sa snažia pracovať s magnetmi. Takže je to veľmi vedecké. Nie je to niečo, čomu by som v skutočnosti rozumela, pretože ak sa len zbežne pozriete, sú to všetko akési vedecké grafy a vedecký jazyk. Tak som si myslela, že sa opýtam, aby som zistila, prečo niekto používa magnety? Tak som sa spýtala, prečo v CERNe experimentujú s týmito magnetmi? – magnetické experimenty sa vykonávajú ako nový spôsob využívania energie pre zbrane.
Malo by dôjsť k útoku? nie je to jadrová zbraň, ale energetický spôsob energetickej manipulácie, ktorý by sa dal využiť na narušenie počasia alebo jeho upokojenie. Takže sa mi to zdalo veľmi zaujímavé. Vôbec tomu nerozumiem. Ale ak je niekto, čo o tom počul, ako by mohli byť využité magnety na vytvorenie energie, ktorá ovláda vzorce počasia, potom by som rada počula, o čo ide. Povedali tiež, že magnety by sa mohli použiť buď na narušenie internetu alebo elektrických systémov, alebo ich posilniť, takže by sa to dalo použiť na dobré alebo zlé. V podstate povedali, že technológia sama o sebe nie je zlá, ale ide skôr o ľudí, ktorí za ňou stoja. A uviedli, že magnetické projekty Slnka sú v súčasnosti pod kontrolou bielych klobúkov. Takže to vyzerá, že sa v tomto ohľade nemáme čoho obávať. Povedali tiež, že magnetické experimenty sa používajú na vývoj bezpečnej, prospešnej a čistej energie na napájanie elektrických a internetových zariadení. Takže to bolo podľa mňa veľmi zaujímavé.

Pýtala som sa, čo sníma pod jazerami v Ženeve a v okolí USA? Sú to komplexy CIA, priemyselné alebo vojenské komplexy? A oni povedali, áno, pod vodou sú vojenské základne. Tak som si myslela, že ho to bude zaujímať. To, čo hovoria, je to, čo sme naposledy hovorili aj o Ghislaine Maxwellovej.
A myslím, že odvtedy, samozrejme, vieme, že súdny proces bol ukončený. Chcela som zistiť, čo sa s ňou teraz stane, nie to, čo nám povedali, že sa stane v médiách. Ale viete, čo sa vlastne stane?

Tak som sa spýtala, Ghislaine Maxwellová, čo sa teraz stane s celým tým okruhom ľudí? Zostane vo väzení a čo sa stane s celým tým reťazcom ľudí, ktorí s ňou boli zapletení? Čo sa stane? A oni povedali, že sa pomaly začnú odhaľovať veci o korupčnom kruhu a vydieraní, ktoré stojí za Jeffreym Epsteinom a Ghislaine Maxwellovou. Povedali, že princ Andrew sa bude musieť dostaviť na súd v USA a to som napísala pred Vianocami, a teraz už vieme, že sa to deje, a že hovoria, že aj keď súd neukážu verejne, napríklad v televízii, hovoria, že bude odsúdený, aj keď to neuvidíme v médiách. Povedali, že kráľovská, mladšia kráľovská rodina bude spočiatku ešte zastávať nejaký kráľovský úrad, ale kráľovská rodina bude v priebehu nasledujúcich 15 rokov rozpustená ako inštitúcia. Povedali, že je veľmi pravdepodobné, že Kate a William prevezmú hlavnú úlohu do budúcnosti. A tiež mi bolo naznačené, že by mohli ísť do Windsoru, mohli by žiť vo Windsore. Povedali, že Ghislaine Maxwellová nebude držaná vo väzení. Ale bude držaná v rámci ochrany svedkov. A bude to v Arktíde, nie v Antarktíde, ale v Arktíde, ktorá je na severe, kde držia vysokopostavené záujmové osoby alebo osoby, ktoré sú v ochrane svedkov. Povedali, že Arktída bola pred rokom 2022 skladom zlata, ale teraz sa rozdeľuje spravodlivo po celom svete. A tiež povedali, že Arktída je pod kontrolou bielych. A povedali, že plukovník, ktorý sa nejako stratil nad jedným z pólov hovorí o tom, že letel do akoby dutej zeme, odlišnej zeme. A oni hovoria, že je pravdepodobné, že plukovník Bird vletel do dutej stredozeme cez vchod na severe a nie na juhu. Takže sever je Arktída, kde budú držať Ghislaine Maxwellovú.

Julian Assange bol nedávno vydaný zo Spojeného kráľovstva do USA? A oni povedali, že sa to stalo pred tromi rokmi a on sa vracia a vystupuje na londýnskych súdoch, aby to vyzeralo, že je stále zadržiavaný. Ale v skutočnosti spolupracoval s Trumpom na troch sociálnych televíziách. A pomáha Trumpovmu tímu aj vtedy, keď viedli prípad Ghislaine Maxwellovej. Takže mi to prišlo celkom zaujímavé. Potom, keď sme sa naposledy rozprávali posledné dva rozhovory, hovorili sme o Starlinku a kvantovom systéme a o tom, ako sa tieto informácie dostanú na naše vlastné digitálne produkty a ako sa bude pohybovať s peniazmi v digitálnom svete. A niekto mi poslal toto. Bola to Louise z Brisbane v Austrálii a povedala mi, že tu je obrázok našej miestnej samoobslužnej pokladne Woolworths. A keď sa pozriete, pýta sa vás, či chcete platiť digitálnou platbou, hotovosťou alebo kartami. Ospravedlňujem sa, kartou a digitálnou platbou. Žiadna platba v hotovosti. Takže toto sa už objavuje v predajniach Woolworths pri samoobslužných pokladniach, takže neviem, či sa to ešte niekoho na celom svete pýta, či chce platiť digitálnymi platbami. Ja som to určite nikde nevidela a ty Nick? Myslela som, že to aj tak spomeniem. Takže si myslím, že si myslia, že by to mohol byť nejaký nový systém, pretože ona hovorí, že to ešte nevidela. Takže je to akoby odvtedy, čo sa objavili lockdowny.

Prejdem na Starlink. Ja som si vlastne objednala svoj Starlink. Takže tu je moje potvrdenie objednávky. Príde, myslím v júni. Takže ich musíte objednať dosť dlho dopredu. Starlink nie je trvalo pripojený k ničomu, môžete si ho vziať so sebou. Takže ak idete povedzme s karavanom alebo mobilným domom, obytným autom a chcete cestovať, môžete si ho vziať so sebou a on zachytí internet, nech ste kdekoľvek. Takže v podstate zachytáva internet na vzdialených miestach, takže ho nemusíte mať pripojený k domu.

Ale chcela som sa opýtať, ako dlho bude trvať, kým bude Starlink fungovať na celom svete. – povedali, že pri hlasovaní to bude trvať dva až tri roky, kým bude funkčný. Hovorím teraz o celom svete. Takže na rôznych miestach to môže ísť rýchlejšie ako na iných. V prípade bankovníctva povedali, že to bude trvať jeden až päť rokov, v prípade internetu jeden až tri roky. A myslím si, že v prípade internetu to môže byť preto, že ide o čas, ktorý je potrebný na vybudovanie možno uzlov, ktoré sa k nemu pripájajú. To by mohlo byť príčinou oneskorenia. A povedali, že aspekty sociálnych médií a pozerania televízie v rámci Starlinku už existujú. Sú k dispozícii už teraz a prebieha to, takže v niektorých oblastiach sú k dispozícii už teraz. Takže ako vidíte, ja som si už svoj objednala, ale zrejme príde až v júni.

Potom som sa pýtala na radiáciu, pretože to je veľká vec, na ktorú ľudia myslia, obávajú sa radiácie, ako pri 5G. Chcela som vedieť o systéme Starlink a jeho úrovniach. Aká bude vysoká? A ja som vlastne dnes zverejnila dve videá na mojom telegrame, kde niekto monitoruje EMP normálneho domáceho rozbočovača a potom meria EMP rozbočovača Starlink. A bude vás naozaj zaujímať, že domáci rozbočovač ide na červeno a bliká, aby vás upozornil na toto EMP a Starlink, keď to merajú, nemá nič. Nemá žiadne EMP. Takže toto som sa pýtala a oni povedali, že škodlivé účinky žiarenia sa zavedením nového kvantového systému znížia a že testovanie frekvencií sa bude tiež široko používať, kde to bude možné.

Bude mať Starlink kapacitu na prevádzkovanie liečivých frekvencií na Zemi, ako sú Keelingove Teslove vlny? A oni povedali, že áno, v súčasnosti sa to pripravuje. A povedali, že keď bude celý systém v každej krajine spustený a plne integrovaný, potom sa v technologickom rámci zapnú liečivé frekvencie pomocou frekvencie Nikolu Teslu. A povedali, že tak sa mestá stanú liečivými a povedali, že inteligentnými mestami. Takže keď počujete to slovo inteligentné mestá, ľudia sa vo všeobecnosti boja. Vždy mi bolo povedané, že to znamená, že to bude liečivé mesto s liečivou frekvenciou.

A keď sme sa práve o tom rozprávali, spýtala som sa ho, či sú nejaké ďalšie technologické novinky. A oni povedali, že liečivé vlny budú v budúcnosti vyžarovať z vašich telefónov, televízorov, elektrických obvodov a všetkých systémov vo vašich domoch a kanceláriách. Takže to nebude, viete, budúci týždeň. Ale keď budeme prechádzať týmito zmenami a začneme prechádzať na kvantový systém, budú sa znižovať zosilňovače a budú nám sprístupňovať viac liečivých frekvencií. Takže si viem predstaviť, že nám to už spomínali v našich rozhovoroch, že domy budú postavené s liečivými frekvenciami pravdepodobne už v stenách.

A teraz ďalšia zaujímavá správa je, že na to, aby sme to samozrejme mohli používať od začiatku, potrebujeme tú infraštruktúru, potrebujeme tie kvantové telefóny. A myslím, že si to bol ty, kto mi poslal tento link o novom telefóne Tesla PI. Píše sa tam o teste telefónu, ktorý by fungoval na Marse pomocou Starlinku a vyzdvihujú niekoľko vecí. Takže hovoria, že tento smartfón bude fungovať na Marse. Dokáže ťažiť kryptomeny a bude to vôbec prvý satelitný telefón, ktorý je dostupný pre masy. Beží na ňom niečo, čo sa nazýva: Qualcomm Snapdragon osem, deväť osem. Neviem, čo to je, ale predpokladám, že nejaký operačný systém, takže ak niekto vie, čo to je, dajte mi prosím vedieť. Povedali, že povrch na telefóne môže meniť farbu podľa toho, v akom prostredí sa nachádzate. Takže predpokladám, že či je horúco alebo zima, mení farbu samotný kryt telefónu. Tiež povedali, že má štvoricu fotoaparátov a prednú kameru na obrazovke. Hovoria, že tieto kamery budú také výkonné, že budú schopné zachytiť snímky Mliečnej dráhy. Hovorí sa tiež, že telefón Tesla Pi písaný P I sa môže nabíjať solárnou energiou. Takže ho môžete nabíjať, keď ste vonku na slnku, a môžete pomocou neho ovládať Tesla auto a funguje aj ako diaľkové ovládanie. Práve som sa pozerala, či mám obrázok, ako si myslia, že to bude vyzerať, aha, a cena je v súčasnosti dosť astronomická. Oni si tak nejako myslia, že to bude niekde medzi dva a pol od 4000 dolárov. Takže si viem predstaviť, že by to mohla byť počiatočná cena, keď sa to zrejme dostane medzi masy. Viem si predstaviť, že cena bude klesať.

Takže potom som chcela len niečo povedať o tomto PI telefóne. Takže som sa spýtala, či technológia iPhone a ďalšie technológie, ako sú naše telefóny Samsung a Apple a podobne budú všetky zastarané vo všetkých týchto telefónoch, ktoré máme v súčasnosti? A povedali, že telefóny Tesla sú navrhnuté tak, aby fungovali s kvantovým systémom, čo sú úplné kruhové systémy. Je to celosvetové. A povedali, že tento Tesla PI telefón je súčasťou armádneho zavádzania Starlink. A bude sa distribuovať medzi masy rovnako ako Starlink. Takže tento prvý telefón je neoddeliteľnou súčasťou toho, ako budeme môcť komunikovať so Starlink a armáda sa podieľa na zavádzaní. Povedali, že technológia PI telefónu bude fungovať na niečom, čo sa nazýva q bit. Čo je kvantové programovanie. A spočiatku bude predbiehať ostatné značky a modely, a to tak dlho, kým títo vývojári nespustia niečo podobné a nedoženú ich. Takže si myslím, že ostatné zastarajú. Tiež som sa pýtala na dátum vydania, pretože v informáciách, ktoré zverejnili 12. decembra, nebol známy žiadny dátum vydania.
A oni povedali, že dátum vydania je jeseň 2022. Povedali, že celosvetová distribúcia by mala byť k dispozícii do roku 2024. Takže som pochopila, že pracujú na plné obrátky a snažia sa tieto telefóny vyrobiť a pripraviť na vydanie, pretože sa ich snažia dostať na celý svet do roku 2024. To je dosť veľká úloha.

Takže potom som videla niečo o spotrebiteľskej výpočtovej technike a o tom, ako by Senát s odovzdávaním peňazí na niečo, čo sa nazýva senátny zákon o obrane a ako prideľujú peniaze na rôzne veci, ktoré súvisia s technológiami a podobne. Hovoria, že Senát schválil 100 miliónov dolárov, ktoré majú ísť na programy informačných a komunikačných technológií. A ja som chcela trochu viac porozumieť. V návrhu zákona Senátu sa uvádza, že urýchlenie zavádzania rozsiahlych kvantových výpočtových systémov je nevyhnutné, aby sa pomohlo zabezpečiť, že Spojené štáty zostanú svetovým lídrom v oblasti kvantových výpočtových schopností. Legislatíva žiada riaditeľov agentúr, aby udelili jednu alebo viac veľkých cien subjektom, ktoré predložia dôveryhodné plány na vývoj funkčných rozsiahlych kvantových počítačových systémov. Takže sa to vracia k tomu, čo som hovorila predtým, že potrebujeme, aby museli vyvíjať infraštruktúru, aby sme sa mohli pripojiť k Starlinku a ďalším veciam, ktoré sa dejú. A chcem, aby ste to pochopili. Čo znamená kvantová výpočtová technika je troška vysvetlené v tomto dokumente, takže som si myslela, že to prečítam, pretože to pomôže ľuďom pochopiť rozdiel.

Takže pri bežnej výpočtovej technike sa ukladajú informácie kódovaním údajov v bitoch, pričom každý bit je buď nula, alebo jednotka. Ale pri kvantovom počítaní sa využívajú fyzikálne zákony vo veľmi malom rozsahu, takže sa môžu ukladať dve hodnoty súčasne. Takže to je rozdiel medzi našou bežnou výpočtovou technikou a kvantovou výpočtovou technikou. Predstavte si normálny počítač ako vypínač svetla. Môžete mať buď zapnuté svetlo, alebo vypnuté. To je to, čo naše počítače robia práve teraz. Ale oni hovoria, že kvantový počítač by dokázal stlmiť svetlo, takže by ste ho nemuseli mať len zapnuté alebo vypnuté, ale mohli by ste ho stlmiť. Takže som si myslel, že to bolo naozaj dobré vysvetlenie. A oni hovorili, že kvantový počítač ukladá informácie v q bite, ktorý môže uchovávať až dve hodnoty súčasne, zakódované ako stupne. Takže si myslím, že vďaka tomu je vysvetlenie kvantových počítačov trochu ľahšie pochopiteľné, ak si to predstavíte ako vypínač svetla.

Potom som sa teda opýtal na spotrebiteľské kreditné karty a na to ako budú fungovať. Povedali, že kvantové kreditné karty budú osadené akoby šifrovaným nanokryštálom, ktorý bude chrániť používateľa pred podvodmi a hackerskými útokmi, a opäť bude komunikovať priamo s kvantovým systémom Starlink.
A ja som sa pýtala, či sa môžu fondy QFS, keď budú k dispozícii, dostať k masám pred celosvetovým zavedením týchto kvantových telefónov, o ktorých sme práve hovorili. A oni povedali, že áno a nie. Povedali, že ľudia potrebujú prístup k digitálnej peňaženke. A ja som povedala, že nemôže to byť cez nejakú appku? A oni povedali nie, pretože to musí byť zašifrované „end to end“. Takže to stále znie tak, že nemôžeme získať finančné prostriedky, kým nebudeme mať konkrétne typy technológií. Tak som im povedala: Aké je teda riešenie? Povedali, že sa o tom v súčasnosti diskutuje a ja som sa opýtala, či to pôsobí na oneskorenie RV? A oni povedali, že nie, pretože to už prebieha.

kde budú tieto akože čipy? Kde by boli umiestnené v budúcnosti, aby sme mohli komunikovať s týmito kvantovými technológiami? – budú to maličké kryštály a budú sa dať prispôsobiť mnohým prostrediam, takže nebudú len na vašich kreditných kartách, ale budú všade. Môžeme ich používať kdekoľvek.

Bude Trumpova televízia a sociálne siete budú fungovať na kvantovom systéme Starlink? – nakoniec budú všetky médiá prenesené na kvantovú platformu. A to tromfne televíziu a sociálne siete sú vo fáze návrhu a nastavovania a bude trvať nejaký čas, kým sa plne integrujú a prenesú na kvantovú platformu.

Ako pomôže sociálna sieť Truth prebudiť ľudí? Povedala som, či bude len pre ľudí s pravicovou orientáciou. – Truth Social bude pre slobodný prejav, platforma ktorá je otvorená pre všetky strany. Pomôže to ľuďom prebudiť sa, pretože to umožní slobodu prejavu a žiadnu cenzúru. Pýtala som sa na to aj preto, lebo niektorí ľudia sa v poslednom čase obávajú niektorých platforiem, že sú akoby pasce, akoby sa snažili naverbovať ľudí, aby mohli použiť ich informácie alebo ich naverbovať tak, aby to vyzeralo, že podporujú jednu politickú stranu, aby ste sa všetci zaregistrovali, a potom zrazu zistíte, že v skutočnosti podporujú druhú stranu. Nemyslím si však, že majú zlé úmysly, pokiaľ ide o ich využitie pre jednu alebo druhú politickú stranu.

Pokračovanie nabudúce..

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 92
  Gene Decode a Nicholas Veniamin - Časové osi (1. časť)Nicholas: Ahoj Gene, ako sa máš? Ako začneme? Gene: Asi som trocha chorý, dávam si CBD a mám tu popcorn, aby som sa cítil trocha lepšie. Nicholas : Páči sa mi ten popcorn 😀 dobre, takže spomínal si, že keď urobíme nejaké rozhodnutie...
  Tags: a, to, sa, je, na, v, takže, že, správy
 • 90
  Biele klobúky ovládajú všetko - Nicholas Veniamin a Michelle Fielding (16.06.2021)Nicholas: Michelle je vždy veľmi presná v jej channelingoch, až na časové osi. Prečo až na časové osi, pretože čas neexistuje. Všetko závisí od nášho vedomia. Čím skôr zvýšime naše vedomie, tým skôr sa veci udejú. Začnime teda hovoriť o vakcínach. Ľudia hovoria o magnetoch. O čom to celé je?…
  Tags: sa, a, to, je, že, na, v, som, správy
 • 90
  Michelle Fielding diskutuje s Nicholasom Veniaminom o zelenom svetle, armáde, Hollywoode, kráľovnej a QFS (2.časť)https://www.bitchute.com/video/fTvjBNJhCAvF/ Takže v USA máme tento rok niečo, čo sa nazýva návrat Pluta a to je astrologická udalosť. Podľa astrológie sa Spojené štáty konečne duchovne zmenia, pretože ide o vôbec prvý návrat Pluta 22. februára 2022. A to znamená, že z astrologického hľadiska je návrat Pluta vtedy, keď sa nebeské…
  Tags: a, to, sa, že, v, bude, je, na, správy
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Deni
Deni
2 years ago

Dakujem

Daniel
2 years ago

Vďaka!🤝

bwerpipes in al fallujah
1 month ago

Bwer Pipes: Your Partner in Sustainable Agriculture: Embrace sustainable farming practices with Bwer Pipes‘ eco-friendly irrigation solutions. Our efficient sprinkler systems and durable pipes enable precise water management, promoting crop health and environmental stewardship in Iraqi agriculture. Learn More

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK