Michelle Fielding diskutuje s Nicholasom Veniaminom o zelenom svetle, armáde, Hollywoode, kráľovnej a QFS (2.časť)

04/03/2022

Takže v USA máme tento rok niečo, čo sa nazýva návrat Pluta a to je astrologická udalosť. Podľa astrológie sa Spojené štáty konečne duchovne zmenia, pretože ide o vôbec prvý návrat Pluta 22. februára 2022. A to znamená, že z astrologického hľadiska je návrat Pluta vtedy, keď sa nebeské teleso vráti na tú istú pozíciu, kde prvýkrát začalo. Keď vznikli Spojené štáty americké, bolo to v čase plutového návratu. Zrodenie Ameriky v tomto roku 22. februára sa opakuje. To vytvorí znovuzrodenie a začiatok od začiatku. Takže je to veľmi dôležitý dátum.

Čo bude návrat Pluta znamenať pre USA v roku 2022? – plné účinky návratu Pluta sa začnú prejavovať až koncom roka 2022, keď sa začnú rúcať finančné trhy a starý politický systém bude plne odhalený, pripravený na opätovné preskúmanie v roku 2023. A ja som sa spýtal: Čo myslíte tým prehodnotením? A oni povedali, že všetko politicky, celý proces bude prepracovaný, aby sa zaviedlo úplne nové decentralizované zriadenie a tento model sa potom bude duplikovať po celom svete vo všetkých krajinách podľa NESARA.

Potom som sa pýtala na túto víziu, ktorú som mala. Videla som celú rodinu Trumpovcov, ako sú všetci osvietení a všetci spoločne k niečomu kráčajú. Chcela som vedieť, čo to znamená. Znamenalo to, že budú kandidovať, všetci v roku 2022 alebo 2024? A bolo mi povedané, že nie, že to nebude potrebné. A to bolo celkom zaujímavé.

Chcem vedieť, prečo povedali, že toto nebude potrebné, pretože prichádza nové nastavenie a že starý volebný proces sa stane zastaraným a nepotrebným. – vláda sa decentralizuje. Ľudia budú rozhodovať na miestnej úrovni zdola, čo chcú, čo potrebujú a po čom túžia. A ja som povedala, či budú nezávislé štáty fungovať ako decentralizované systémy ako Florida a Texas? A oni povedali, že všetky štáty budú decentralizované.

Bude v budúcnosti existovať centrálne miesto USA ako Biely dom? – nie, nebude. Každé decentralizované miesto bude mať hlavné administratívne centrum alebo uzol, na ktorý bude dohliadať Starlink. Ale povedali, že Texas a Florida budú vojenskými a administratívnymi centrami.

Prečo na ne bude dohliadať Starlink? – Starlink bude monitorovať systémy, takže ak dôjde k nejakej korupcii, tak môžu udržať veci spravodlivé. Môžu udržať veci spravodlivé a rozvíjať sa pre ľudí. Takže Starlink bude len monitorovať, či v týchto decentralizovaných zriadeniach nedochádza k nejakej korupcii. A tiež bude sledovať, či je spravodlivé rozdelenie bohatstva a moci pre všetkých.

Dejová línia okolo komunizmu a deep state a Agendy 2030 bola skutočne operáciou Black Hats, alebo to bolo niečo, čo White Hats tak trochu zostavili, aby niekoho zobudili a skontrolovali, kto celú túto dejovú líniu riadi? – bol to plán hlbokého štátu na ovládanie más ale, že to bolo systematicky demontované bielymi klobúkmi za posledných 15 rokov.

Príbeh o víruse a vakcíne povolili biele klobúky? – bolo to na nich nastražené, aby ich ponížili. Takže bolo to na nich nastražené, ale strategicky naplánované. Takže nevedeli, že kedy a či sa to určite stane, ale strategicky to naplánovali. To, čo povedali, že BK umožnili deep state, aby sa zahrali do kúta, šach mat. Pýtala som sa, je to v súčasnosti šach mat? A oni povedali, že ešte niekoľko ťahov bielych klobúkov a potom sa hra skončí.

Aké sú posledné ťahy? – posledné ťahy budú rýchle, silné, dramatické a konečné a vytlačia z hlbokého štátu posledné dúšky života.
Sme blízko k tomu, aby sa to stalo? – už sa to deje v zákulisí. Práve teraz je to tichá, ale smrtiaca vojna. Je to vojna o kontrolu nad vedomím ľudí. A napriek tomu si to väčšina ľudí ešte neuvedomuje.
Je tu nejaká hrozba vojny, povedzme zo strany Číny alebo niekoho iného v tomto čase? nie, žiadna vojna už nie je možná, pretože všetci sú podpísaní pod vojenským plánom Starlink
Beží v pozadí stále 17. písmeno abecedy? teraz to nie je potrebné, pretože v minulosti to bolo len ako operatívna vec na podporu Patriotov. Keďže majú obrovské celosvetové hnutie vlastencov, ktoré sa dalo do pohybu, splnilo svoj účel.
Čo sa stane v polovici volebného obdobia v roku 2022 a či sa to odkloní od demokratickej kontroly? – to nebude potrebné, pretože príde niečo nové, čo ešte treba pochopiť. Použili slovo revolúcia. To je veľmi zaujímavé, o chvíľu o tom budem hovoriť viac. Pred Vianocami som mala takú víziu, že celá armáda sveta zmĺkla. Takže všetka komunikácia na celom svete na vojenskej úrovni sa zatemnila a zmizla pod radarom. Ukazovali mi, že vizuálne to bolo, akoby môj sluch onemel. Tak som sa ich chcela spýtať.
Prečo som videla, že sa to takto stmieva? – to sa môže diať teraz alebo sa to ešte nemuselo stať, mohla to byť budúca vec, ktorú som videla. Môj pocit je, že sa to už začalo. Hovorili, že vojenská komunikácia stmavne kvôli dodatočnému utajeniu a ochrane počas záverečných fáz realizácie vojenského plánu BK.
Čo sa snažia dosiahnuť počas týchto komunikačných zatemnení? A samozrejme, to bolo popreté, pretože aj to je vojenská stratégia, ktorú mi teraz nemôžu povedať. Takže chcem vedieť, či to bude mať vplyv na masy? – nie. Vojenská stratégia výpadku je skôr decentralizovať komunikáciu na lokálne regióny, ako mať medzinárodnú komunikáciu. Ide o to, aby komunikácia bola lokalizovaná, bezpečná a pevne uzavretá.
Prečo musela byť táto komunikácia pevne uzamknutá v miestnych regiónoch, a nie na medzinárodnej úrovni? Dostávame sa k významnému kritickému bodu odhalenia a komunikácia musí byť chránená, aby bol celosvetový plán úspešný. Čo je celosvetový plán? oslobodenie ľudí od všetkých foriem otroctva, finančného, politického, náboženského a sexuálneho.
Kedy sa začnú tieto komunikačné uzávery pre armádu? – na niektorých miestach sa to už začína a vysoko vycvičený vojenský personál v kombinácii s technológiou Starlink robí presné pozemné manévre. Robia veľmi podrobné, veľmi cielené manévre. Ku ktorým oblastiam sú tieto manévre priradené? – hlavne komunikácie prostredníctvom satelitných sietí. Cvičenie, ktoré je v súčasnosti v akcii, má nastaviť komunikáciu v odľahlých oblastiach, ako sú hory, púšte a všetky ťažko prístupné oblasti. Tam nie je kde sa skryť, žiadne čierne miesta. A žiadne komunikačné výpadové body, kde by sa ľudia mohli ukryť.
Ako ďaleko sme v tomto projekte? – asi v dvoch tretinách.
Ako dlho bude trvať, kým dokončíme poslednú tretinu? dva až päť rokov. Takže ak je to všetko, ak trvá dva až päť rokov dokončiť poslednú tretinu tohto projektu, predstavte si, ako dlho už na tom pracujú. Takže celý ten čas, keď sme si mysleli, že sa nič nedeje, sa to dialo.
Brzdí tento proces nejaký zvyšok plánu BK, pokiaľ ide o odhalenie alebo zavedenie QFS? Alebo RV? – áno aj nie. Povedali, že sa zavádza. Aby bola zavedená ďalšia bezpečnostná vrstva na ochranu občanov. Chránila ich pred utečencami, ktorí sa snažia utiecť alebo vytvárajú nové diery temnej, démonickej činnosti. Povedali, že už nebude miesto, kde by sa mohli ukryť.
Majú tieto výpadky komunikácie niečo spoločné s prípadom Ghislaine Maxwellovej? – len do takej miery, že niektorí vodcovia organizovaného zločinu a ich hierarchie sa môžu pokúsiť premiestniť. Takže výpadok komunikácie má zabezpečiť vzdialené regióny, aby nemohli vzniknúť nové kartely alebo obchodníci s ľuďmi. A to plus zastavenie všetkých budúcich pašeráckych trás po súši alebo po mori.

Čo mi ešte môžete povedať o týchto vojenských komunikáciách, ktoré sú akoby uzavreté do miestnych regiónov a hraníc? – zatiaľ je to veľmi, veľmi úspešná operácia s veľmi malým počtom prerušení a funguje ako hodinky.

Takže teraz sa presúvame k Ženevskej zmluve. Má to niečo spoločné s ministerstvom obrany a príručkou vojnového práva založenou na medzinárodných vojnových kódexoch zo Ženevského dohovoru, ktoré musia dodržiavať všetky štáty. Vieme, že DS a Bidenova administratíva prevzali moc, čo znamená, že sa stali vojnovým okupantom. A potom, ak budú okupovať krajinu jeden rok, vstúpi do platnosti článok tri bod jedenásť bod tri, ktorý vstúpil do platnosti 20. januára 2022. Rok po inaugurácii. Armáda má zákonnú právomoc prevziať späť USA. Tak som si okolo toho všetkého urobila niekoľko otázok.

Je Ženevský dohovor v tomto čase dôležitý? A oni povedali, že mimoriadne. Toto bol stratený rok, na ktorý sme všetci čakali od falošnej inaugurácie 20. januára 2021. Čo to znamená z hľadiska toho, čo teraz uvidíme na mieste v reálnych podmienkach? – je možné, že toto je teraz ten zlomový bod, keď Biden bude musieť odstúpiť a uvidíme vojenské právo alebo vojenský zásah.
Po zásahu armády, čo sa bude diať ďalej? Budú nové voľby? áno aj nie. Bude vyhlásené, že republikáni vyhrali voľby 2020, ale začne sa zavádzať nový systém a bude to, ako sme už povedali, decentralizovaný systém pod záštitou NESARA/GESARA.
Ako dlho bude trvať, kým sa to všetko začne zavádzať? – musí prísť Bidenovo odvolanie alebo jeho odstúpenie, a potom sa môže začať zavádzanie NESARA/GESARA. Môžeme očakávať, že Biden v roku 2022 odstúpi alebo sa vzdá funkcie, alebo bude odvolaný? – nie. Bola som v tej chvíli zmätená, tak som sa pýtala ďalej.
Kedy môžeme očakávať, že Biden bude odvolaný alebo odstúpi? A oni povedali, že nie. Tak teraz som bol naozaj zmätený a povedal som, či to môžu vysvetliť? Povedali, že Biden zostane vo funkcii v Bielom dome a nové systémy sa budú zavádzať okolo neho. Teda v skutočnosti budeme mať akoby dva typy politických systémov alebo strán, ktoré budú fungovať súčasne. Takže môžete mať demokratov v Bielom dome a potom armádu okolo neho vo zvyšku USA. Ako to bude vyzerať v praxi? – ľudia budú môcť znovu hlasovať
Budeme svedkami toho, že vedľa seba budú fungovať dva rôzne štýly vlády? – áno. Je to ako centralizovaná vláda Bieleho domu tu a decentralizovaná vláda, ktorá sa udeje pre zvyšok USA.
Ako dlho to bude trvať? tri až päť rokov.
Čo nakoniec ukončí mocenskú štruktúru Bieleho domu? – ľudia. Ako to urobia? – prostredníctvom priamej, nenásilnej akcie. Biden bude pokračovať v Bielom dome a niektorí demokrati sa rozhodnú, že ho budú naďalej nasledovať v tejto jurisdikcii. Zvyšok USA však bude mať decentralizovanú vládu.
Akú moc bude mať Biden z Bieleho domu? – nebude mať moc mimo jurisdikcie D.C. a nebude mať ani žiadnu vojenskú moc mimo D.C.
Bude nakoniec bude District of Columbia natrvalo zrušený? – v budúcnosti to bude centrum záujmu ako turistická atrakcia, ktorú môžu ľudia navštíviť vnútri aj vonku.
Prečo okolo Bieleho domu opäť vyrastajú biele steny? – pripravujú sa na ďalšiu fázu decentralizácie podľa vojenského práva.
Chystá niečo veľké alebo biblické? – všetko, čo sa teraz viditeľne alebo inak deje, je biblické.

Donald Trump včera v rozhovore so Seanom Hannitym dvakrát spomenul zelenú.
Ide o zelené svetlo? – odstúpenie alebo odvolanie Borisa Johnsona bude zelenou.
Čo je to zelené svetlo? – začiatok zverejňovania vecí v USA. A niekto iný mi poslal toto, čo je veľmi zaujímavé, že Boris Johnson oznamoval zrušenie obmedzení a mal na sebe zelenú kravatu. Takže je to veľmi vzrušujúce, však? Veľmi vzrušujúce.
Bude Hollywood a hudobný priemysel v budúcnosti trestne stíhaný, (pedofília, rituály)? – tí ľudia, ktorí boli donútení k činom a rituálom proti svojej vôli, nebudú stíhaní. Väčšinu z nich vzali pod krídla biele klobúky a páchatelia ohavných zločinov nebudú oslobodení, budú stíhaní a potrestaní. Môj pocit je, že určití ľudia, ktorí boli za posledné dva roky povolaní a o ktorých sme si mysleli, že možno tieto veci robia, možno zistíte, že v skutočnosti robili veci otvorene vo svojich hudobných videoklipoch a veciach, ktoré nám ukazovali, pretože v skutočnosti pracujú pre biele klobúky a snažia sa ľudí prebudiť. Takže určité veci, ako napríklad Justin Bieber, vydal videoklip celý o tom, čo sa deje s deťmi. Myslím, že asi pred rokom, ale nebolo to preto, že by bol do toho zapojený. Bolo to preto, že pracuje pre BK a snaží sa, aby to ľudia videli. A potom, ak si pozriete veľa vecí od Weeknd, ak si veľmi pozorne pozriete tieto videá, je to posolstvo. Pracuje pre BK. A tak môžeme byť prekvapení, že možno niekto ako Gaga, aj ona by mohla skutočne pracovať pre BK. A všetko to bol plán, že budú robiť tieto veci otvorene, aby sa pokúsili prebudiť ľudí. Nehovorím, že Gaga je biely klobúk, určite, ale len hovorím, nechajte si otvorenú myseľ, že by to mohlo byť to, čo sa deje. Mohla by byť kompromitovaná. Povedali, že vyššie úrovne, naozaj zlí ľudia sú už vo väzbe. Takže si myslím, že z toho asi môžeme usudzovať. Ak skutoční zlí ľudia na vrchole hierarchie už išli do väzby, potom tí, ktorých stále vidíte, spievať a tancovať a v televízii v Hollywoode, pravdepodobne teraz pracujú pre biele klobúky. Takže sa vraj časom ukáže, že slávni Hollywoodu a hudobného priemyslu pracovali pre biele klobúky a s ochranou sa pravdepodobne bude niesť nová vlna pravdivých vecí do budúcnosti. V správnom čase vystúpia a budú hovoriť o hrôzach Hollywoodu a hudobného priemyslu a vystúpia aj ľudia, ktorí boli označení za zneužívateľov detí alebo satanistov.
A pod ochranou aliancie a bielych klobúkov začnú všetko odhaľovať.

Pokračovanie nabudúce..

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 97
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
 • 97
  Juan O Savin o Q-Projekte a Charlie Ward o výstupoch Jima Carreyho ako Joea Bidena (2. časť)NEVEDOMOSŤ NIE JE BLAŽENOSŤ - JE ČAS SA PREBUDIŤ! S DENISE BOLAND, PEPE & CHARLIE WARD 6-15-21 https://www.bitchute.com/video/qX7xQMpz1t9G/ 7:33 Charlie Ward: Bidan, to je pantomíma. Je to prezident korporácie Spojené štáty americké. Korporácia bola v roku 2018 vyhlásená do konkurzu a finalizovaná v roku 2021, teda začiatkom tohto roka. 7:47…
  Tags: to, a, sa, je, na, že, v, správy
 • 97
  My sme to dovolili?! (2. časť)Prečo? Tak a teraz si skúste odpovedať na otázku, prečo to muselo dôjsť až sem? Pretože je Deep State až tak zlý? Áno, je veľmi zlý, pre väčšinu je dokonca nepredstaviteľne zlý, ale to nie je ten hlavný dôvod! Pretože tu na nás robili všetky možné mimozemskej rasy tisíce rokov svoje experimenty? Áno, to…
  Tags: a, to, sa, je, že, na, v, správy
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK