Michelle Fielding diskutuje s Nicholasom Veniaminom o zelenom svetle, armáde, Hollywoode, kráľovnej a QFS (3.časť)

VIP
13/02/2022

Nedávno sme mali Trumpovo zhromaždenie v Arizone, a keď hovoril, prebiehal v spodnej časti obrazovky dialóg. Mená ľudí, a dve veci: NESARA/GESARA. Pre koho bolo toto posolstvo? – bolo to všeobecné posolstvo, ktoré malo ukázať tým, ktorí sú pri vedomí, že veci napredujú, aj keď to ešte nie je úplne viditeľné.
Bol to vojenský kód? – nie, bolo to len pre Patriotov. Takže je to akoby nám dávali útržok niečoho, čo nás má udržať v pohybe.
Čakáme na smrť kráľovnej, kým sa NESARA/GESARA môže objaviť na celom svete? – nie, to, na čo čakáme, je vojenský zákon v USA a potom odvolanie kráľovnej z jej úlohy alebo jej smrť. Takže nečakáme nevyhnutne na jej smrť. Čaká sa na vojenský zákon v USA, aby sa to začalo. Práve sme hovorili o decentralizácii. A kráľovná by medzitým mohla zomrieť, samozrejme, ale v skutočnosti nečakáme na jej smrť. Čakáme na to, až sa tento proces rozuzlí najprv v USA a potom môžu kráľovnú odvolať.
Prečo je potrebné, aby bola kráľovná odstránená? – je hlavou štátu, hlavou londýnskej korporácie. Takže sme v podobnej situácii ako v Bielom dome a že ju treba odstrániť, aby mohli decentralizovať vládu Spojeného kráľovstva. Takže je to tak trochu podobné usporiadanie ako v USA. Ale namiesto Bidena máme kráľovnú a to nám tak trochu bráni v decentralizácii, kým ju neodvolajú alebo nezomrie.
Začne táto decentralizácia vlády v Spojenom kráľovstve v roku 2022? – v zákulisí sa už začala. A myslím si, že pravdepodobne s tým zeleným svetlom, ktoré nám pravdepodobne, viete, dáva znamenie.
Je kráľovná konečným ukazovateľom? – áno. Keď hovoríme kráľovná, myslíme tým anglická kráľovná je konečným ukazovateľom? Je anglická kráľovná konečnou značkou, lebo sme si mysleli, že keď stále hovoria kráľovná, že tým myslia anglickú kráľovnú, ale sú aj iné kráľovné, ktorá kráľovná to je? Je to šachová figúrka? – áno. Ako ťahy kráľovnej? Ako v šachovej hre.
Ešte stále sa hrá? – posledným ukazovateľom v zmysle ťahu kráľovnej, ťahu šachovej figúrky je príchod prominentnej ženy. Je táto prominentná žena Trumpová, je to tak? Melania? A bolo to popreté. Ale myslím si, že z toho, čo môžeme zistiť a z toho, čo hovoril tvoj priateľ minule, keď hovoril o Melanii a Quantume, ona dražila biely klobúk. Myslím, že ona je šachová figúrka, pretože by dávalo zmysel, že Donald Trump je kráľ a ona kráľovná. A pravdepodobne to je len preto, že keď mi nedajú odpoveď, tak preto, že ešte nie je ten správny čas, aby sme to vedeli. Takže sme sa vydali po stopách, že čakáme na smrť kráľovnej a že ona je posledným ukazovateľom. A nie je to tak. Takže som si myslela, že je to veľmi dobrá správa, že kráľovná je poslednou šachovou figúrkou.

Nicholas: Wow. Takže pôjdem pospiatky, dobre? Takže si spomenula, Trumpa, kráľa a Melániu, prípadne kráľovnú. Je to dobre alebo zle, pretože myšlienka kráľov a kráľovien je veľmi stará, veľmi stará. Myslel som skôr na to, že spôsob, akým sa posúvame vpred, je väčšia jednota. Všetci si budeme rovní.

Michelle: No, myslím, že si myslím, že to len vysvetľujú ako kráľ a kráľovná, pretože sme to vždy nazývali 5D šach. Takže oni to len takto označujú, aby sme to chápali ako šachový ťah, nie potom doslova, aby sme mali tituly kráľ a kráľovná. Pretože sa od toho vzďaľujeme, máš úplnú pravdu. Takže ona bude kráľovnou na šachovnici. Ale nech už sú posledné ťahy, posledná značka, na ktorú sa má odkazovať, ona bola označená za kráľovnú len ako z tejto päťdimenzionálnej šachovej hry na zničenie hlbokého štátu, nič viac. Nevieme s istotou, že to bude Melania. Len povedali, že to bude významná žena. Pýtala som sa, či to bude prominentná žena ako Melania, ale oni mi nechceli povedať, ale dávajú jasne najavo, že kráľovná, ktorá je konečným ukazovateľom, nie je anglická kráľovná. Takže hovoria, že je to šachová figúrka. Takže ak to vyriešite, čítajte medzi riadkami. Donald Trump vždy hrá šachovú partiu, kto tou šachovou figúrkou naozaj bude, ak by to bola kráľovná, musí to byť podľa mňa prominentná osoba. A je to, podľa môjho názoru, určite to musí byť Melania. Kto iný by to mohol byť? Bol by to zodpovedajúci šachový prvok k Trumpovi.

Nicholas: Teraz si spomenula Justina Biebera, ktorý možno pracuje pre Biele klobúky. A ja som len chcel, aby diváci aj ty vedeli, že som ho nedávno, pred niekoľkými mesiacmi, videl na odovzdávaní cien, kde preberal cenu a na konci svojho prejavu povedal, že to najlepšie má ešte len prísť.

Michelle: Áno, myslím si, že áno, keď sme boli v lockdowne, robil šou, kde bol. Ľudia si prenajímali hotelové izby a sledovali ho z hotelových balkónov a v areáli mali postavené pódium. Myslím, že to bol hotel Beverly Hills a ukázali im zákulisie, jeho šatňu a mal na stene obrovský kríž, všetci sa pred vystúpením modlili. Má duchovného poradcu, ktorý chodí s ním.

Nicholas: Zaujímavé. Takže sa chcem k Washingtonu, District of Columbia, kde je Biely dom, kde je Biden a deep state cabal. Nemajú žiadnu moc, pretože nie sú na americkej pôde. Je to mimo americkej pôdy, pretože je to District of Columbia, rovnako ako mesto Londýn vo Veľkej Británii. A to isté, myslím, ako Vatikán. District of Columbia, Washington nie je súčasťou Ameriky. Takže preto nemajú žiadnu moc. Môžu si robiť, čo chcú. Môžu hniť a padnúť v tomto stave sami, zatiaľ čo Amerika postupuje s novým systémom.

Michelle: Najzarytejší demokrati budú hovoriť, že sú s Bidenom. Ale potom tu uvidia celý ten nový svet, ktorý sa otvára, túto decentralizovanú vládu, prípadne veci, ktoré sa rozdávajú ľuďom, aby im pomohli. A ako dlho tak ostanú? Budú chcieť ísť do tohto nového nepolitického hnutia. Nebude republikánske. Je neutrálne.
Takže tu máte demokratov a tu sa deje neutrálna vec, možno podporovaná aj prostredníctvom Truth Social. Už to nebude o ľavici alebo pravici, pokiaľ sa nebudete držať a lipnúť na starom Bidenovom režime. Je to dokonalý plán.

Nicholas: Teraz si už spomínala, že dôjde k dramatickým vojenským presunom. Niektoré sa už stali a niektoré sa pravdepodobne ešte len stanú. Môžeš nám uviesť príklad, o aký typ dramatických pohybov môže ísť?

Michelle: Myslím, že keď povedali, že to bude dramatické a prepukne to, tak mi to dodalo veľa sebavedomia. Dáva mi to veľkú istotu, že viete, že to majú pod kontrolou a možno nám to prezradia v inom rozhovore, ale niekedy môžu len určitým spôsobom povedať, že príliš veľa sa neprezradí, ale kto vie, čo to môže znamenať.

Nicholas: keď sa povie dramatické a rýchle, viem si predstaviť, že armáda sa na deep state zosype ako tona tehál. Takže si povedala, že nakoniec my ľudia rozhodneme, čo chceme. Takže keď si hovorila o Bielom dome a čo chceme a ako sa ľudia rozhodnú, akým spôsobom budú masy vypočuté?

Michelle: Pretože bude všetko decentralizované až do vášho miestneho regiónu, možno dokonca tak decentralizované ako vaša ulica, budete sa môcť pozrieť na to, čo potrebujete vo vašom meste. A budete sa môcť rozhodnúť, akú politiku potrebujete vo svojom meste, aby fungovala efektívne pre vašich ľudí. Takže budeme hlasovať o politike. Nebudete hlasovať za niekoho, kto sedí hore v Londýne a nemusí vedieť, aké máte problémy alebo aké veci vo vašom meste potrebujete. V každej lokalite môžete mať inú kultúru, môžete mať iné problémy a veci, ktoré potrebujete riešiť. Takže decentralizácia by znamenala, že by sme mali väčšiu kontrolu nad tým, ako chceme, aby veci vyzerali. Ja som len tak rozmýšľala, že by ste mohli vidieť, ako sa rozvíjajú akési rôzne komunity. Mohli by ste mať komunity milujúce slobodu, ktoré by sa vrátili k tomu, že by žili veľmi prirodzene na pôde, pestovali by si vlastné potraviny, robili by si vlastné veci, mali by sliepky a iné veci. Mohli by ste mať rôzne veci a všetko by sa vyvíjalo prirodzene, pretože ľudia na miestnej úrovni by rozhodovali o tom, čo chcú.

Nicholas: Rozhodne. A žiadne monštrá v zákulisí, ktoré ťahajú za nitky.
Michelle: Áno.

Nicholas: Takže keď hovoríš Truth Social bude úplne bez cenzúry, ako si môžu byť biele klobúky isté, že nedôjde ku kybernetickým útokom? Napríklad od Googlu, ktorý podľa mňa útočí na Telegram a necháva mnohých ľudí odhlásiť sa z týchto veľkých kanálov. Počul som, že mnohí influenceri tým prechádzajú a zažívajú to. Ako teda BK zabránia akýmkoľvek vonkajším zásahom kybernetického útoku zo strany deep state?

Michelle: To je veľmi jednoduchá otázka, pretože Truth Social bola prepojená na Starlink, ktorý je kvantový a nemôže byť hacknutý.

Nicholas: Ale povedala si, že sa nechystá ísť priamo na Starlink okamžite.

Michelle: Chcem povedať, že možno v čase, keď to pôjde do prevádzky, to už bude dokončené. Alebo možno všetky kanály v rámci tej siete pôjdu naživo ako prvé, lebo si predstavujem, že to nebude len jeden kanál, či? Pretože tam budeme mať Dana Bongina a budú tam aj ďalší. Pretože, keď sme sa na to pýtali pred niekoľkými mesiacmi, povedala som: No, ľudia ako vy a Charlie Ward a Van der Stellen a Clay Clarke a takíto ľudia, fungujú cez kanály. Mali by možnosť prejsť pod tento dáždnik? Takže je zrejmé, že kým sa veci ešte len transformujú, môžu mať len niekoľko ľudí. Ale potom, keď dostanú viac vecí na kvantum, môžu ich rozširovať, aby mohli rozširovať streamovaciu službu. A myslím si, že aj preto sa spojili s Rumble, pretože môžu streamovať videá prostredníctvom technológie Rumble. Myslím, že to je to, čo som čítala.

Nicholas: Predtým si spomínala, že internet sa vypína, zapína a vypína v rôznych časoch, na rôznych miestach sveta, v rôznych krajinách. Prečo k tomu dochádza, za akým účelom?

Michelle: Myslím si, že je to len preto, že testujú systémy a aktualizujú ich na nové. Podobne ako keď nám vypadol Facebook a všetky sociálne siete, myslím si, že ich len transformovali, len ich prepínali. A namiesto toho, aby riskovali, že sa pokúsia prepnúť celú svetovú elektrinu naraz, čo by sa asi ani nedalo urobiť, myslím, že by to nedokázali. Môžu to robiť po jednotlivých lokalitách, čo je tiež bezpečnejšie. Je to ľahšie zvládnuteľné.

Nicholas: Určite. Nuž, Michelle bolo mi úžasnou cťou, že sme ťa tu opäť mohli mať a ďakujem Božiemu zdroju alebo vesmíru, že nám umožnil robiť tieto skvelé rozhovory. Je ešte niečo, čo by si chcela divákom povedať, než skončíme?

Michelle: Chcem len povedať, že sa cítim veľmi nadšená z tohto nového roka. Každú chvíľu príde toľko nových vecí. Viete, keď sa pozriete na astrológiu, Pluto, Slnko, každú chvíľu nastane rok Tigra. Teda, neviem ako vy, ale ja to už tak trochu cítim. Cítim sa z toho taká vzrušená. Akoby to malo byť naozaj rýchle. A pozitívne a chcem, aby sa všetci sústredili na túto energiu, pretože to je to, čo to pozitívne posunie dopredu. Snažte sa nerozptyľovať tým, kto sa háda s generálom Flynnom, alebo kto o niekom povedal niečo zlé. Len sa snažte sústrediť na ten pozitívny, rozvinutý nový svet, ktorý prichádza. A potom to príde rýchlejšie.

Nicholas: Absolútne. S tým naozaj súhlasím. Ďakujem. Čoskoro sa opäť porozprávame.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 94
  Gene Decode a Nicholas Veniamin - Časové osi (1. časť)Nicholas: Ahoj Gene, ako sa máš? Ako začneme? Gene: Asi som trocha chorý, dávam si CBD a mám tu popcorn, aby som sa cítil trocha lepšie. Nicholas : Páči sa mi ten popcorn 😀 dobre, takže spomínal si, že keď urobíme nejaké rozhodnutie...
  Tags: a, to, sa, je, na, v, takže, že, správy
 • 94
  Gene Decode a Nicholas Veniamin - Časové osi (3. časť)Nicholas: Takže hovoríš, že cabala, oni to vedia a používajú aj frekvencie, aby nás uväznili v emóciách, ktoré chcú, aby sme cítili, ako je strach, stres, depresia, úzkosť…a to potom ovplyvňuje naše rozhodnutia a nás, ktorí robíme tie rozhodnutia, ktoré sú na nízkej frekvencii. Udržuje nás to v časovej línii,…
  Tags: a, to, sa, si, na, je, v, že, správy
 • 93
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplo
polarexplo
2 years ago

Ďakujem za vynikajúci článok.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK