Milí neveriaci!

21/05/2021

Vy čo síce sledujete dianie, no pri tom sledovaní len čakáte na ten negatívny príspevok, ktorý zdanlivo nesúvisí s „plánom“, aby ste mohli rozsiať svoje uvedomelé poznanie, že je to všetko podvod, je to pasca na prebudených, aby sa zaviedol NWO… Poukazuje to na jednu vec a to je, že dotyčný si vyberá čomu veriť mysľou a nie dušou. Samozrejme, vždy sa musíme rozhodovať koniec koncov mysľou, ale prvý impulz má vychádzať z duše, inak by sa dalo argumentovať pre a proti donekonečna. Samozrejme, že im to takýmto logickým uvažovaním takto vychádza. Ideálna pasca pre prebudených, ktorí naivne veria, že ich niekto zachráni a oni môžu spokojne sedieť na zadku. Ale!

Toto predsa nie je podstata tohto celého! Toto tvrdia len tí, čo sa to snažia pošpiniť. Každý správne prebudený človek vie, že toto je práve o opaku. Toto je o duchovnom vzostupe a učeniu sa spoznávaniu, kde je pravda. Je to o informáciách, pretože v informáciách je sila. Keď sa niekto snaží zjednotiť ľudí pre jeden cieľ a otvorí ľuďom oči tým, že im ukáže obsiahlosť, ktorá nás ovláda, čím to vlastne oberie o výživu, tak je to zlé?
Ako chcete násilne prebudiť ľudí? Že pre nás nebojuje žiadna Aliancia a celý boj je len na nás? Samozrejme, že je to na nás, ale myslíte si, že by sme boli schopní poraziť toto zlo bez Božej pomoci? Máte predstavu o akej veľkej temnote hovoríme? Kde všade má (mala) chápadlá a koľko techniky a možností?
Toto je prevratná doba, je to celoplanetárne čistenie a Boh nenechá nič na náhodu. Toto nie je o sedení na zadku, toto je naopak o boji. A aké je bojisko? Bojisko je informačné a energetické. Prebieha súboj o ľudské duše a teda je to súboj medzi prebudenými a neprebudenými, medzi pravdou a lžou, medzi temnotou a svetlom. A ako inak chcete v takomto boji bojovať, ako tak, že sa budete stavať na odpor všetkej temnote a vládnym covidovým výstrelkom, a že sa prebudíte, spoznáte pravdu a budete ju šíriť ďalej do sveta? Tento boj je o pohybe, duchovnom pohybe. Tým, že sa vyťahujú na svetlo sveta všetky plány temnoty a čoraz viac ľudí o tom vie a verejne to odsúdi, tým viac to stráca výživu a teda to nemá silu. Temnota nevie jestvovať na svetle. My sme tí, čo poznáme tu zlú stránku tohto sveta, no rovnako poznáme aj tých, ktorí za pravdu bojujú a aktívne sa podieľajú na čistení tohto zla.

O čo ste vy neveriaci potom viac ako tí, čo sú neprebudení, keď ste obklopení tými správnymi informáciami, a predsa neviete rozpoznať čo je zo svetla, a čo z temnoty? To, že poznáte plány temnoty z vás nerobí hodných pred Bohom pokiaľ nemáte vieru v neho a vo víťazstvo svetla. Veď práve tým, že odmietate to správne, označujete to ako falošné, práve tým posilňujete tie katastrofické plány temnoty. Na čo človek zameriava pozornosť, to posilňuje a to si priťahuje. Poznať temné plány je len časť prebudenia a všetci sme si tým prešli, ale keď vidíte všetko čierne, tak to posilňujete. Podľa mňa aj v tom je pasca temnoty. Mnoho ľudí odhaľuje rôzne agendy a plány temnoty, no keď príde názor na Trumpa, alebo Q otočia sa proti…
Musíš sa sústrediť len na to temné! Niektorí to robia zámerne a niektorí to jednoducho cez svoj skeptizmus nevidia. Pohltila ich temnota a neveria vo víťazstvo dobra.

Q nie je jediná spása. Celé toto hnutie je napriek tomu majstrovský plán, pretože ak máte predstavu, koľko temnoty sa nachádza na tejto Zemi, je vám jasné, že toto bez Božej pomoci nie je možné zvládnuť. Napriek tomu je tento boj o nás! To že veľa ľudí odovzdáva svoju zodpovednosť druhým je len naša vlastná vina. Veď toto je o očistení Zeme, duchovnom vzostupe, Božom triedení, a preto je o to viac dôležité naše aktívne zapojenie. Nemáte predstavu o rozsiahlosti toho čo sa deje. Rozmýšľate príliš pozemsky, potrebujete hmotné dôkazy všetkého. Neviete vyciťovať dušou čo je správne, neviete odhadnúť kto je na strane svetla a bojuje za vás. Nazývate sa „realistami“, že viete čo je to správne. O čo viac takýmto postojom napomáhate dobru? Kedy sa konečne naučíte rozpoznávať dušou? Toto nie je o čakaní, je to o boji. Boji v našich mysliach a dušiach.

Myslíte si ako ste nad vecou, a pritom ste uverili temnote, ktorá vám šepká, aby ste neverili. Ste zaslepení, cez svoj skeptizmus neschopní vidieť pravdu, neviete rozoznať, čo je zo svetla a čo z temnoty. A ktovie či vôbec veríte v Boha, pretože vedieť o ňom a neveriť v jeho všemohúcnosť a pomoc nie je viera v neho.
Ja môžem tvrdiť, že vy ste padli do pasce temných síl, ktoré sa vás snažia odvrátiť od pravdy zatiaľ čo vy môžete tvrdiť to isté. Nekonečné rozumové argumenty, ktoré nikam nevedú. Pokiaľ človek nevie pravdu rozlišovať cítením, dušou, tak sa skutočnej pravdy nikdy nedopátra.

Ja rovnako nie som žiadny Q fanatik, ja kopem za pravdu a za Boha a všetko, čo je súčasťou tohto celého. Ak sa chcete skutočne nazývať prebudenými a svetlými, musíte vedieť správne vycítiť pravdu, musí odpadnúť ten večný skeptizmus, že v tomto svete nie je miesto na dobro. Pokiaľ je vaša pravda tá správna, prečo stále sledujete dianie?

Píšem to preto, lebo mi to pripadá dosť smutné, že aj z tých mála, čo sú prebudení, sú takí, ktorí aj keď sú vystavení pravde, nevedia ju spoznať a možno pár z vás sa bude schopných zamyslieť sa, pravda má a musí byť povedaná za každých okolností. Všímam si, že aj „prebudení“ ľudia nie sú poväčšine ochotní zmeniť svoj názor a budú sa zaň do krvi biť, aj keď nemusí byť úplne správny. Nemusí sa to nutne týkať Q hnutia, o to tu nejde, ide o pravdu celkovo nech sa to týka čohokoľvek. Odkiaľ všetci berú to presvedčenie, že oni vedia všetko najlepšie? Keby to tak naozaj bolo, tak je dobré stáť si za pravdou, ale to by musel človek pravdu naozaj vnútorne vyciťovať. Veď prebudenie znamená byť plne otvorený informáciám a posudzovaním ich z rôznych smerov a vyššej perspektívy, nie ich odsúdiť len preto, že to je niečo nové, že je to niečo, čo nám logicky nedáva úplne zmysel. Nemusíte veriť pozemským informáciám, ale verte Bohu. Sám dobre viem ako pracuje temnota a ako sa podlo zakradne do mysle aby zaviedla, oklamala a využije pritom každú slabosť. Preto buďte bdelí a dávajte pozor na jej útoky.

Vám ostatným, tým skutočne prebudeným prajem veľa sily, nech pevne stojíte v pravde a svetle. Čoskoro opadne všetka domýšľavosť a pravda sa začne obrusovať až kým z nej nebude jasne žiarivý krištáľ.

Daniel

Zdieľať článok

Podobné články

 • 91
  Ako nájdem pravdu?Chcem v živote nájsť pravdu v dôležitých životných otázkach a žiť ňou. Chcem sa riadiť tým, čo je správne a byť schopný odsúdiť to, čo je nesprávne, ale ako viem, čo je správne a čo je pravda? V dnešnom svete rozhádzaných hodnôt a rozpoluplných názorov je napohľad ťažké vyznať sa…
  Tags: je, a, to, sa, že, na, čo, úvahy
 • 90
  Má zmysel prebúdzať neprebudených?Ľudia sú dnes rozdelení na prebudených a neprebudených. Na tých, ktorí žijú v matrixe vytvorenom spoločnosťou a nemajú páru o ničom, čo je mimo ich bubliny. Sú to tí, ktorí žerú celý Covid podvod, a keby sa povedalo, že sa Covid šíri cez vlasy, mnoho z nich by sa dalo…
  Tags: a, je, sa, na, to, čo, že, úvahy
 • 89
  Qantujte!Bojovníci svetla! Je čas hrdo sa posaviť na stranu svetla, na stranu pravdy. Je čas začať vibrovať na vyššej úrovni. Prichádza čas žatvy, čas čistenia a spolu s tým čas svetla. Prichádza úplné vyhladenie všetkej temnoty, nastolenie Božieho poriadku, príliv a ukotvenie svetla na Zemi. Boží súd, prevrat svetov, Tisícročná…
  Tags: a, to, je, sa, na, čo, úvahy
Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Ivana
Ivana
2 years ago

Děkuji, napsal jsi to, co už další dobu sama cítím. Ráda jsem si přečetla, že i někdo jiný to cítí stejně, možná tedy nejsem úplně mimo … 🙂 A ano, být probuzený zdaleka přece neznamená jen to, že vím o něco více “pravdy”, než ti ostatní – v tom to celé určitě není! Zažíváme úžasnou dobu, věřme si.

Kama
Kama
2 years ago

Vyborny clanok. Uplne s nim suzniem. Dakujem 🥰

Tereza
Tereza
2 years ago

Skvěle napsané diky, přesně toto se mi už nějakou dobu honí hlavou.
Všichni jsme jedno a je to kolektivní práce. Úspěch a posun jednotlivce se projeví v celku. Je potřeba se vzájemně podporovat a respektovat. Společně to dokážeme. Já lidem věřím a nikdy nepřestanu.

Dalila
Dalila
2 years ago

Áno. Zvládneme to iba s Božou pomocou. Preto treba odprosovat za hriechy. A úpenlivo prosiť o odpustenie

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK