Moderna pripúšťa: MRNA vakcíny sú „operačným systémom“ určeným na programovanie ľudí

25/02/2021

autor: Lance D Johnson

Experimentálne injekcie, ktoré zavádzajú spoločnosti Moderna a Pfizer, nie sú ničím podobné tradičným vakcínam. Tieto platformy mRNA sú „operačným systémom“ určeným na programovanie ľudí a premenu ich buniek na efektívne systémy dodávania liekov.

Spoločnosť Moderna teraz vychádza na verejnosť so skutočnými zámermi, ktoré stoja za platformou mRNA. Spoločnosť pripúšťa, že technologická platforma mRNA je podobná počítačovému operačnému systému.

Vedci pripravujú jedinečnú sekvenciu mRNA, ktorá kóduje konkrétny proteín. Po injekcii do človeka sa tento program uskutočňuje v tele jednotlivca na bunkovej úrovni. Platforma mRNA je miestom, kde sa Big Pharma spája s Big Tech a zotročuje ľudské bytosti kontrolným systémom navrhnutým tak, aby profitoval z ich bunkových a biologických funkcií v nepredvídateľnej budúcnosti.

Moderna pripúšťa, že zdravé imunitné systémy sú hrozbou pre ich platformu mRNA. Keďže platformy mRNA fungujú v žijúcich ľudských populáciách, Moderna pripúšťa, že zdravé imunitné reakcie môžu skutočne zničiť sekvencie mRNA skôr, ako sa dostanú do buniek človeka. Imunitný systém môže napadnúť program a jeho fragmenty RNA, čo vedie k negatívnym výsledkom, ktoré by mohli zahŕňať molekulárne deficity, hormonálne defekty atď.

Ak dôjde k narušeniu skladania proteínov, proteíny nikdy nemôžu dosiahnuť požadovanú funkčnosť, čo vedie k čiastočnému vývoju antigénov, ktoré nikdy neposkytujú cielenú imunitu voči špičkovým proteínom koronavírusu. Telo si môže v procese zapnúť svoje vlastné bunky, čo spôsobí hyper-zápalové reakcie a autoimunitné problémy, ktoré sú predchodcom zlyhania orgánov a rôznych chorobných procesov.

Počas takzvanej pandémie boli predstavitelia verejného zdravotníctva mlčanliví o tom, aké akcie by ľudia mali podniknúť na zabezpečenie zdravej imunitnej odpovede na infekciu. Teraz vieme, prečo títo úradníci v oblasti verejného zdravia hovorili ľuďom, že musia počkať na očkovanie, aby sa vrátili do normálu. Ľudia, ktorí stoja za experimentmi ľudí s mRNA, budujú psychologické opodstatnenie a vedecký precedens, aby vyhlásili ľudský imunitný systém za neschopný.

Ich prvý pokus je tento: WHO mení definíciu „stádovej imunity“, doslovne prepisuje stovky rokov vedeckého porozumenia, len aby tlačila na vakcíny. Týmto spôsobom ľudia podrobia svoje telá najnovším programom mRNA, keď sa stanú závislými na biologickom softvéri, ktorý bol pre nich vytvorený. Toto sú otvorené dvere smerom k transhumanizmu a kupujú ich milióny ľudí.

Vrhaním hanby na ľudský imunitný systém našli farmaceutické spoločnosti tiež perfektné alibi pre prípady, keď ich experimenty spôsobia u ľudí následky. Nie je to injekčná technológia, ktorá spôsobuje alergické reakcie, záchvaty, neplodnosť a smrť, tvrdia farmaceutické spoločnosti …Je to imunitný systém človeka, ktorý spôsobuje všetku bolesť a utrpenie, tvrdia.

Farmaceutické spoločnosti budú požadovať, aby boli potrebné dôkladnejšie vytvorené programy a intervencie mRNA na „zdokonalenie“ ľudí. Nové vakcíny MRNA sú programy určené na manipuláciu a zotročenie ľudských biologických funkcií.
Spoločnosť Moderna sa chváli, že „niekoľko stoviek vedcov a inžinierov sa zameriava výlučne na pokrok v technológii platforiem spoločnosti Moderna.“

Títo vedci sa pokúšajú „hacknúť“ ľudí pomocou bioinformácií a spôsobiť závislosť populácie od tejto technológie. Spoločnosť Moderna dokonca nazvala ich platformu mRNA „Softvér života“.

Títo vedci hľadajú spôsoby, ako pomôcť cudzej (nie telu vlastnej) mRNA vyhnúť sa imunitnej detekcii. Tiež experimentujú so spôsobmi, ako oklamať bunkové ribozómy v spracovaní mRNA, akoby to bolo prirodzené. Tiež plánujú spôsoby, ako dať ľudským bunkám pokyn na dlhodobú produkciu umelých proteínov.

Spoločnosť Moderna bola založená na úspechu používania modifikovanej RNA na preprogramovanie funkcie ľudskej kmeňovej bunky, a teda jej genetickej modifikácie. Pretože sú tieto „operačné systémy“ RNA inštalované v ľudských telách, je ešte jasnejšie, že farmaceutické spoločnosti sa snažia geneticky modifikovať a vlastniť ľudské proteíny a zároveň riadiť biologické procesy pre ďalšie generácie. Na psychologickej aj fyziologickej úrovni sú ľudia označovaní ako dobytok, keď sa podrobujú týmto softvérovým programom mRNA. Tento systém nie je liek, ani to nie je očkovanie. Tento systém predstavuje kompletnú bunkovú manipuláciu s využitím cudzích biologických molekúl na kódovanie, dekódovanie, reguláciu, zmenu expresie a zmenu fyziologických pokynov v človeku.

Zdroj

Podobné články

 • 84
  Nemecký úradník zverejnil správu ministerstva vnútra, ktorá Covid zamietla ako „globálny planý poplach“Nemecká spolková vláda a médiá hlavného prúdu sa zaoberajú kontrolou škôd po tom, čo unikla správa z ministerstva vnútra, ktorá spochybňuje príbeh Covidu Niektoré kľúčové pasáže správy sú: Nebezpečenstvo Covidu bolo mimoriadne preceňované: v žiadnom prípade neprekročila normálnu úroveň.Ľudia, ktorí zomierajú na Covid, sú v podstate ľudia, ktorí by tento…
  Tags: v, a, sa, ako, na, sú, zo, sveta, zdravie, covid
 • 84
  10 vecí, ktoré sme sa naučili počas covid šialenstvaJedným z potenciálnych pozitív z celého debaklu Covid-19 je, že sme sa dozvedeli neskutočne veľa o spoločnosti, v ktorej žijeme. To je rozhodujúce, aby sa nám podarilo odvrátiť zostup do nočnej mory budúcnosti technofašistického otroctva. Získali sme nové pochopenie toho, čím sa náš svet stal a aký by sme ho chceli mať v…
  Tags: a, sa, je, v, nie, zo, sveta, zdravie, covid, tyrania
 • 83
  Karanténne tábory Corona v Kanade, Švajčiarsku, Nemecku a mnohých ďalších západných krajináchBuďme ostražití! Táto informácia pripomína najtemnejšie hodiny histórie: 1,3 milióna deportovaných skončilo vo vyhladzovacom tábore Osvienčim. Iba naivní ľudia veria, že mučenie a vyhladzovacie tábory, ako sú tábory v Abu Ghraib, môžu existovať iba v zlom Iraku, ale nikdy nie v Európe a Amerike. Veriť, že sme nad týmito vecami, je nedostatok pokory - a…
  Tags: a, v, na, zo, sveta, zdravie, covid, tyrania
Subscribe
Notify of
guest
8 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Michal Kolcun
3 years ago

Prečo slovenskí politici urýchlene nejednajú s Rusmi aby sa Ruska vakcína vyrábala na Slovensku ? Prečo ak niektorí vládni politici zo vedia že moderna a Spol . Sú pre našu spoločnost nebezpečne a ľudia sa stanu otrokmi od vakcín týchto spoločnosti . Potom tých politikov teba brat na trestno právnu zodpovednosť .

Anonymous
Anonymous
Reply to  Daniel
3 years ago

Voda se už dávno vyvařila 😞

ja
ja
Reply to  Michal Kolcun
3 years ago

nehlad na povod, ale na obsah!!

htt
p:/
/ww
w.
inenoviny.
sk/lekar-vysvetluje-ako-funguje-ruska-vakcina-sputnik-v-nejde-o-tradicnu-vakcinu/

Anonymous
Anonymous
Reply to  Michal Kolcun
3 years ago

Bohužiaľ aj ruská vakcína je vyrobená na podobmom princípe ako západné vakcíny. Mimo šimpanzej zložky, tak dávajú ľudskú zložku.

Dagmar Batthyany
Dagmar Batthyany
3 years ago

Tieto informácie ma už neprekvapujú iba viac a viac šokujú. Venujem pozornosť tomu už
dávno.
Najnovšie sa však vyskytla info o tom ,že Q je vlastne nástroj deep state na upokojenie zobudených.
Keďže „verte plánu“ je obľúbený pokyn Q.
Poprosím ak je tu možnosť hovoriť ešte o hnutí Allatra a dosahu okultizmu.Ďakujem.Mám svoj osobný nezničiteľný zdroj, kt tieto info triedi. Želám všetkým úprimným plné zdravie a šťastný rozvoj.

trackback
3 years ago

[…] do ľudského tela a unesú bunky tela, aby produkovali cudzie proteíny prostredníctvom „softvérového kódu “ mRNA, ktorý ani nie je […]

Anonymous
Anonymous
3 years ago

Kde je zdroj ?

trackback
3 years ago

[…] Moderna pripúšťa: mRNA vakcíny sú „operačným systémom“ určeným na programovanie ľudí […]

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK