My sme to dovolili?! (1. časť)

08/12/2021

Ďakujem všetkým milým ľuďom za krásne reakcie na moje články. Mám z toho obrovskú radosť! Napriek tomu sa sem tam nájde reakcia, ktorá až tak krásna nie je. Vôbec mi to nevadí, som za kritiku veľmi rád, dáva mi to totiž inšpiráciu pre ďalšie články. Z tejto liahne pochádza aj dnešná téma. Pokúsil som sa analyzovať, čo je spoločným menovateľom všetkých týchto kritických príspevkov a zistil som, že jadro pudla je vo všetkých prípadoch Slniečkárstva, alebo všeobecne Liberalizmus!

Predkladám článok vo svojom typickom štýle, takže sa pripravte, budú lietať iskry! V týchto dňoch to iskrí v celom svete a na všetkých frontoch. Nachádzame sa práve v oku tornáda, kedy sa vojenské operácie do tejto chvíle skrytej práve začínajú stávať viditeľnými. Peknú zábavu!

Aktuálne správy

 • Systém bol už oficiálne „odstrelený“ a rúca sa k zemi. Vyzerá to, že by mohli nejaké odlietajúce sutiny zasiahnuť tento týždeň aj našu krajinu.
 • Na celom svete sa už aj oficiálne vie, že trump vyhral voľby vo všetkých swing štátoch a Amerikou sa ženie vlna odhalenie tohto podvodu.
 • Celý svet už vie, že Covid bol najväčší podvod v ľudských dejinách. Hovorí sa to už aj v mainstreame !!!
 • Zapichnutí ľudia konečne pochopili, že neprešli IQ testom, a že sú v háji a začínajú to riešiť každý po svojom. V Amerike nabíjajú brokovnice a chystajú sa odstreliť gule prvému senátorovi, ktorého stretnú. Vo Francúzsku sú milióny ľudí v uliciach a pália zelené pasy. V opatrných Čechách sú zatiaľ zapichnutí ľudia len „zádumčiví“.
 • V injekciách sa medzitým našli ďalšie šmaky. Jednou z nich je Urán-3665, čo už je aj bez akýchkoľvek komentárov veľmi alarmujúce, ďalej N, N-dimetylacetamide – nebezpečná látka, u ktorej je na bezpečnostnom liste uvedené, že môže poškodiť plod v tele matky, vecuroniumbromid používaný v popravovacích injekciách ako anestetikum, PEG čiže polyetylénglykol, ktorý obsahuje oxid etylénu a ten bol používaný za 1.svetovej vojny ako nervový plyn. No a nedajte si to, keď je to zadarmo!
 • Protesty proti očkovacím pasom zúria na celom svete, najmä vo Francúzsku, Taliansku, Belgicku, Nemecku a Austrálii. V uliciach sú miliónové davy. Televízia to zatiaľ ešte stále ignoruje.
 • Armády sú vo všetkých krajinách sveta pripravené na svojich pozíciách a čakajú len na rozkaz.
 • Božie prúty na obežnej dráhe sú pripravené zasiahnuť kľúčové satanistické budovy na celom svete, vrátane čínskej priehrady 3GD – 3 tiesňavy.
 • Elon Musk má nachystaný nový slobodný internet Starlink na spustenie a tiež čaká len na pokyn.
 • Núdzové vysielanie EBS sa už testuje, aby bolo pripravené začať vysielať prelomové spravodajstvo vo všetkých krajinách a vo všetkých jazykoch.
 • Peniaze GESARA sú už vraj tiež pripravené a nič nebráni ich uvoľňovanie. Suma, ktorá má byť uvoľnená a použitá na obnovu sveta má asi 50 núl.
 • Hlavní predstavitelia našej vlády, rovnako ako všetkých vlád sveta, budú zatknutí, uväznení a mnohí popravení. Zvyšok ich poskokov bude rozprášený ako svorka prašivých psov.
 • No a októbrové voľby? To je na smiech! Politika predsa už nebude k ničomu potrebná! Každá krajina bude najprv spočiatku riadená armádou, kým sa neusporiadajú prvé slobodné voľby v dejinách ľudstva podľa GESARA. Pri nich sa nebudú vyberať politickí grázli, ale schopní ľudia, ktorí môžu urobiť niečo preto, aby sa konečne začal svet zlepšovať. Celá prebujnená štátna správa bude zrušená, bude stačiť len tisícina ľudí na riešenie tých najdôležitejších agend, bez ktorých by slobodný štát nemohol správne fungovať.

Tak sa máme na čo tešiť!

A teraz už k našej téme: najprv definície „Slniečkára“ a „liberálov“ z Wikipédie:

Slniečkár (slniečkárka ,  slniečkoví ľudia ) je neologizmus, ktorý sa od roku 2013 začal používať v kontexte európskej utečeneckej krízy najmä pre ľudí s ústretovým multi-kulti prístupom k islamskej kultúre a imigrácii. Sociológ Jan Jandourek označuje výraz slniečkar za určitého príbuzného výrazov pravdoláskar, havloid, dobroser, zapredanec USA, ľavičiar, pražská kaviareň atď.

Liberalizmus  (latinsky  libier  slobodný,  Liberalis  slobody sa týkajúci, slobodomyseľný) je politický smer alebo tiež filozofický pohľad, ktorý väčšinou presadzuje princípy ako sloboda, demokracia, voľný trh, trhová ekonomika, kapitalizmus, sekularizmus, právna rovnosť, limitovaný štátu a podpory občianskych a ľudských práv. 

Je tu niekoľko kľúčových slov: sloboda , demokracia , trhová ekonomika , právna rovnosť , podpora ľudských práv , multikulti .

Začnem tou najdôležitejšou informáciou zo všetkých : existuje prehnitý temný satanistický systém, ktorý práve zomiera v posledných smrteľných kŕčoch, presadzoval 2 stáročia práve liberalizmus! Prečo asi? Pretože je to cesta k veľmi ľahkému zotročovania ľudí čiže pre ľudstvo cesta do … do pekla! V podstate by bolo možné na tomto bode skončiť a článok by bol hotový. Čokoľvek je systémom a matrixom tak vehementne presadzované, je vždy namierené proti ľuďom a proti ich slobode. Toto už samo o sebe je najlepší dôkaz, že je liberalizmus skrz naskrz zlý a zvrátený.

Sloboda – hneď prvý výraz už je na roztrhanie! V otrockom babylonskom systéme, kde sme my otroci postupne viac a viac obmedzovaní a pripravovaní na záverečnú elimináciu, hovoriť o Slobode, je absurdné. Ako to ten Systém dokázal urobiť? Vzal pekne znejúce pojmy, ktoré naivné ovečky tak rady počujú a vytvoril z nich červenú ideológiu. Túto ideológiu natĺkol všetkým do hláv, a potom si celý systém prispôsobil tak, aby všetky tie krásne ideály platili len pre neho, a aby otroci boli ešte viac zotročení než kedykoľvek predtým. Vari až sem je to jasné, toto sú známe ciele systému, ale neuveriteľné je, že rovnaké nezmysly sú schopní dokolečka opakovať aj tí samotní otroci! Chápete to? Samotní otroci systému s náhubkami ho obhajujú pred tými, ktorí sa im snažia bez náhubku oznámiť, že sú otrokmi?

To isté je demokracia. Keď si prečítate Slovanské Védy alebo akúkoľvek inú pravdivú literatúru, tak sa dozviete, ako vznikla demokracia. Je to ten príbeh o démonoch Kraciosovi, čo bol Zreče z Atlantídy, ktorý prišiel na šikovný spôsob, ako ľsťou ešte viac zotročiť svojich otrokov, bez toho aby si to všimli, aby ešte viac pracovali, a ešte k tomu navyše mali pocit, ako sú zrazu nesmierne slobodní. Sami otroci bojujú za demokraciu a presadzujú ju ako najušľachtilejší spôsob riadenia spoločnosti! Demokracia je úplná Zhovädilosť, ktorá nefunguje a nikdy fungovať nemôže, pretože je postavená na nezmyselnom princípe, že väčšina má pravdu. Väčšina ale nikdy pravdu nemá a ani ju mať nemôže! To jednoducho nie je matematicky možné. Výborne sem zapadá prirovnanie, tak v otázke výberu jadrového paliva pre jadrovú elektráreň prehlasuje 6 upratovačiek 4 jadrových inžinierov. A to nemám nič proti upratovačkám, ale mám veľa výhrad proti jadrovým inžinierom. Ale v prípade výberu jadrového paliva by som sa predsa len priklonil k tým inžinierom, ak by to neboli zapredanci systému a neobhajovali za každú cenu záujmy amerického Westinghouse proti Rosatomu. Potom by zasa naopak mali pravdu tie upratovačky, pretože aj tá najjednoduchšia upratovačka by pochopila, že do ruskej jadrovej elektrárne Temelín, ktorú postavili a kompletne a bezchybne do tejto chvíle spravovali Rusi, nebudem dávať palivo od amerického Westinghouse, keď ich palivo nie je vôbec kompatibilné s tým ruským, a navyše táto firma práve krachuje a zákazku potrebuje predovšetkým z dôvodu oddialenia svojho zániku. Teraz som to trochu skomplikoval, ale nemohol som si odpustiť poukázať na skutočnosť, že celá naša vláda nesiaha tým spomínaným upratovačkám ani po členky.

Prečo nemôže mať väčšina pravdu? To je zákon. Jasne to ukazuje Gaussova krivka rozdelenia spoločnosti podľa IQ. Táto krivka platí nielen na rozloženie IQ v spoločnosti, ale prakticky na všetky dôležité vedomosti, schopnosti a pod. Udáva sa, že drvivá väčšina spoločnosti sa pohybuje od IQ 85 do 115. Najviac jedincov je okolo IQ 100. Povedzme si úprimne, že to nie je nič moc! Ak vezmeme do úvahy, že meranie IQ je tiež silne zmanipulované systémom, aby mali blbci pocit, ako sú chytrí, tak je jasné, ako dopadne každé rozhodnutie väčšiny. Koniec koncov výsledky týchto procesov vidíme na vlastné oči všade okolo seba. Nadpriemerných jedincov, ktorí by mohli do niečoho kvalifikovane kecať, je vždy úplná menšina, udáva sa 10% maximálne.

Jednoducho nemôže za žiadnych okolností nastať situácia, keď by existovala nadpolovičná väčšina tých chytrých, ktorí by správne prehlasovali tú zostávajúcu hlúpejšiu menšinu. To je skrátka nezmysel. Preto nemôže demokracia nikdy fungovať. Ale to je zase len zámer systému, presadiť niečo, čo je nefunkčné. 
Ego každého jedinca sa síce trasie, že môže do všetkého kecať, ale v konečnom dôsledku na tom prerobia všetci. Pre zásadné rozhodovanie o spoločnosti, o smerovaní národa alebo o strategických veciach predsa nemôže rozhodovať niekto, kto má nejaké Nič nehovoriace IQ tekvice! Spoločnosť potrebuje mať na čele tých najväčších mysliteľov, duchovných jedincov, ktorí majú intuíciu, ktorí poznajú dokonale pravdivé dejiny ľudstva a na ich základe dokážu predikovať ďalší vývoj. Za súčasné žalostné úrovne ľudstva sa obávam, že takých nájsť bude čertovsky ťažké.

Ďalšie nezmysly sú trhová ekonomika a kapitalizmus . Kapitalizmus je parazitický systém, ktorý nie je schopný fungovať inak ako na úkor všetkého ostatného. Kapitalizmus je produkt materializmu. Teda cesta dole, cesta do temnoty, cesta satana. Je to systém kŕdľa kobyliek, ktoré len pre svoju vlastnú obživu zničia všetko okolo seba. Akonáhle už nie je čo ničiť, kŕdeľ zahynie. Kapitalizmus predviedol svoju parazitickú podstatu mnohokrát v celej svojej nahote a keby pokračoval ďalej, neprežilo by to ani ľudstvo, ani planéta. 
To sa našťastie už nestane.

Právna rovnosť , podpora ľudských práv – to už sú tak veľké nezmysly, že asi ani nemá cenu komentovať! Ako by mohol systém, ktorý prevádzkuje najpremyslenejšie moderné otroctvo, podporovať ľudské práva? A právnu rovnosť v systéme, ktorý si vytvorili gauneri sami pre seba?

SLNIEČKÁRSTVO je taká československá modifikácia liberalizmu. Vymyslel to vraj Jiří X. Doležal z Reflexu, ale to je v zásade asi jedno. To slovo tu už raz je a ja sa ho pokúsim definovať po svojom. Podľa môjho názoru je slniečkár druh liberála skrížený s pomäteným ezoterikom so zníženým IQ as prímesou budhizmu. Tento šialenec si niekde prečítal, že je tu vraj už aj „sloboda“, že sa máme všetci „milovať“ a hlavne, že vraj je všetko dovolené! Všetci ste super, tak ja som tiež super a od teraz sa budem usmievať na všetko ako debil, budem mávať tibetskú vlajkou, hoci vôbec netuším, o čo ide, na každého budem vysielať Viktorky v štýle Havla, maľovať srdiečka a budem tak predstavovať novú generáciu otroka 2.0 s vylepšenými funkciami. Ľudovo povedané budem taký priblblý, nekonfliktný, usmievavý a bezcharakterný otrok, jednoducho skrátene slniečkár. V zásade je jedno, akými menami budeme niekoho nazývať, aké nálepky na neho prilepíme. Dôležité je, že títo ľudia sú nositeľmi veľmi nebezpečnej a zákernej ideológie, ktorá sa navyše dokáže veľmi dobre maskovať.

O ako veľmi nebezpečnú ideológiu sa jedná môžeme vidieť na 2 príkladoch.

 1. Imigrácia – slniečkári a liberáli, inak tiež „Vítači“, sú tí hlavní vinníci, ktorí umožnili inváziu čiernych tlám do Európy. Cieľom systému v Európe je úplná likvidácia „bieleho muža“. To je jasné, zámer bol systémom dávno oznámený. Išlo len o to, vytvoriť také podmienky, aby to prebehlo hladko a bolo to obyvateľstvom akceptované. A k tomu práve poslúžili liberáli, slniečkári a vítači. Keby sme neboli zachránení zvonku, biela rasa v Európe by to mala spočítané.
 2. LGBT – ďalšia agenda, ktorú boli tupé liberálne hlavy schopné akceptovať, a dokonca sa s ňou stotožniť, je celé dúhové zvrhlé hnutie úchyláka – LGBT a ich 71 druhov pohlavia! Dôsledky tejto satanskej zvrátenosti budeme riešiť ešte niekoľko ďalších desaťročí, pretože škody, ktoré tým boli napáchané najmä na mladej generácii, si možno ešte málokto dokáže uvedomiť.

Pamätám si zo školy, že všetky ideológie mali vždy aj svojich predstaviteľov. Tak napríklad Lev Nikolajevič Tolstoj, inak skvelý spisovateľ, ktorého rád čítam, bol zástancom tzv. Nenásilia. Slávnym výrokom sa stalo „neprotivenie sa zlu násilím „. Naše babičky nám zamlada tĺkli do hláv, že: „Ty po mne kameňom, ja po tebe chlebom“. No to určite! Ďalšia perla z tejto dielne je: „Keď mi dá niekto facku, nastavím aj druhé líce!“ A ďalšie podobné šialenosti, ktorými dodnes kňazi kŕmia veriacich z kazateľnice.

Tak už dosť bolo zvrátenosti. Teraz vážne!

Koniec civilizácie ako dôsledok liberalizmu?

Ľudstvo – myslím tým táto posledná naša civilizácia – malo podľa pôvodného plánu Deep State definitívne skončiť až v roku 2030. Pretože likvidácia Deep State začala naberať neskutočné obrátky vďaka prezidentovi Trumpovi a Aliancii, Deep State urýchlil svoje plány a spustil genocídu skôr. Jej začiatok sme mohli u nás v Čechách zaznamenať v marci 2020, kedy bol spustený Covid. Ľudstvo vs. Deep State prehralo hneď v úvodnom zápase na celej čiare. To bol posledný okamih, keď ešte ľudia mohli preukázať, že môžu byť pre DS súperom a s hrdosťou povstať. To sa však nestalo, pretože sa ľudia ani nekvalifikovali do súťaže. Neprešli jednoduchým IQ testom. Nasledujúce roky mali byť už len technickým riešením likvidácie niekoľkých miliárd tiel tak, aby sme prílišnú hnilobou nenarušili ekosystém planéty.

Tak to malo vyzerať…

Agenda 21, 2030 a The Great Reset hovoria úplne jasne. Najneskôr do roku 2030 by zostala 0,5 – 1 miliarda očipovaných biorobotov napumpovaných grafénom a riadených 5G, 6G a 7G sieťami. To nie je žiadny názor alebo vec k verejnej diskusii, to je daný fakt. A stalo by sa to na 1000%, pretože sme ako ľudstvo tak zaostalí a primitívni, že by sme sa neboli schopní ani brániť, ani vzoprieť „neviditeľnému“ nepriateľovi, ktorý je oproti nám tak technologicky vyspelý, že by sa s nami hral ako mačka s myšou. Zo svojich podzemných základní a miest, o ktorých ľudstvo doteraz nemalo ani potuchy, by nás monitorovali a hubili po miliónoch ako vši. Vlastne by sa nemuseli ani veľmi snažiť, my by sme šli na porážku sami, dobrovoľne a radi! Stačí sa ísť pozrieť k akémukoľvek očkovaciemu centru! Pochopiteľne, že sa všetko deje za výdatnej pomoci všetkých tých liberálov a slniečkárov, ktorí kolaborujú so systémom, pomáhajú riadiť našu vlastnú likvidáciu, tým pádom aj svoju a ešte aktívne udávajú a udávajú. Veď sa pozrite okolo seba. Ono sa to naozaj všetko okolo nás deje práve teraz! Deep State, keby bol v plnej sile, by bol tak mocný, že by sme nemali žiadnu šancu. 

Megapodvod menom Covid sa im podaril bravúrne, a to už boli silne zdecimovaní niekoľkoročným pôsobením Aliancie, Trumpa a Putina. Preto narobili veľa chýb, dochádzajú im peniaze, nemajú sa už kam schovať a vakcinačná kampaň nepochybne už nejde podľa ich predstáv. Ešte raz zdôrazňujem: Deep State je v posledných smrteľných kŕčoch, keby bol v plnej sile, by bol tak mocný, že by sme nemali žiadnu šancu. A napriek tomu sa im ich plán takmer podaril! Nedokážem si predstaviť, ako by to prebiehalo, keby boli vo forme!? Ten, kto ešte do tejto chvíle nepochopil, ako mocný nepriateľ proti nám stál, tak mu to bude umožnené pochopiť pomocou šoku, ktorý v nasledujúcich dňoch zažije. Tým neveriacim odporúčam zásobiť sa dostatkom fliaš alkoholu alebo nábojmi.

Nie je dôvod k hrdosti…

Teraz je dôležité uvedomiť si krutú realitu: záchrana ľudstva, ktorá práve prebehla (a ešte stále prebieha), NIE JE jeho vlastná zásluha ani náhodou! O nejakej hrdosti tu teda nemôže byť ani reč! Ako som už napísal, posledným okamihom na pochopenie podvodu Covid, bol prelom apríl / máj 2020. Ľudia mali zaplaviť ulice, zosadiť vládu a zlikvidovať klamársku televíziu. To sa nestalo a genocída začala. Inými slovami, nedokázali sme ani identifikovať zlo, nieto aby sme sa mu boli schopní postaviť.

Museli sme byť zachránení zvonka …

Pád ľudstva a víťazstvo všetkých tých mimozemských rás, ktoré sú zase len vykonávateľom inštrukcií umelej inteligencie ako sú archonti, Chiméra a pod., by totiž mal tak obrovský vplyv na planétu Zem aj na susedné planéty, že by to začalo ohrozovať celý blízky vesmír. To je ten pravý a prozaický dôvod, prečo sa o nás začala starať Galaktická federácia, Federácia svetla a čo ja viem aké ďalšie organizácie v tom zohrali akú rolu, ďalej potom Plejáďania, Arkturiáni a ďalšie nám naklonené entity. Bolo rozhodnuté o našej záchrane a boli vytvorené podmienky na to, aby mohli nastúpiť na scénu super-ľudia trump a putin, aby nás zachránili aj v tej pozemsky viditeľnej rovine. Bez toho všetkého už by sme boli … však vy viete veľmi dobre kde!

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
 • 98
  Gene Decode a Nicholas Veniamin - strategická obranná iniciatíva, Norimberg, JFK a inéN: Začnime možno s SDI = strategická obranná iniciatíva. G: Strategickú obrannú iniciatívu navrhol americký prezident Ronald Reagan 23. marca 1983. Uprostred svojho druhého prezidentského mandátu. Jeho cieľom bolo vytvoriť systém ochrany Spojených štátov pred útokmi strategických jadrových zbraní, predovšetkým balistických rakiet. Predtým to boli lasery, momentálne je to na…
  Tags: sa, to, a, je, na, v, že, by, správy
 • 97
  Juan O Savin o Q-Projekte a Charlie Ward o výstupoch Jima Carreyho ako Joea Bidena (2. časť)NEVEDOMOSŤ NIE JE BLAŽENOSŤ - JE ČAS SA PREBUDIŤ! S DENISE BOLAND, PEPE & CHARLIE WARD 6-15-21 https://www.bitchute.com/video/qX7xQMpz1t9G/ 7:33 Charlie Ward: Bidan, to je pantomíma. Je to prezident korporácie Spojené štáty americké. Korporácia bola v roku 2018 vyhlásená do konkurzu a finalizovaná v roku 2021, teda začiatkom tohto roka. 7:47…
  Tags: to, a, sa, je, na, že, v, správy
Subscribe
Notify of
guest
21 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
witko
witko
2 years ago

…Jednou z nich je Urán-3665.. Nejde o nějaký překlep? Znám Uran 233,U235,U238, ale ne U3665. Tedy pokud jde o chemický prvek.

Ingrid
Ingrid
Reply to  witko
2 years ago

Ďakujem 🙏🍀😘

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  witko
2 years ago

Je to možné, zdroj je český takže možno sa autor pomýlil. Pointa však ostáva tá istá

witko
witko
Reply to  Ivy
2 years ago

Mě to jen na chvilku zacyklilo než jsem četl dál. Určitě to nic na tom nemění. Jen jsem měl problém to „rozluštit“ jestli jde opravdu o uran. Tak jsem se chtěl jen ujistit. V každém případě na těchto stránkách jsou výborné informace, jsem rád, že jsem na ně narazil. Takže děkuji autorovi, případně autorům, je-li jich víc. Děláte skvělou práci, díky moc.

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  witko
2 years ago

Mne to našlo nejakú súčiastku 😀 keď som pozerala na to. Tak neviem, ale ďakujeme 🙂

mária450
mária450
2 years ago

moje niekedy nie súhlasné všetky názory s článkami, neznamenajú, že si Vašu prácu všetkých nevážim. Naopak :vážim si ju a som za ňu vďačná.
Prajem Vám dlhý šťastný život a výborné zdravie a krásne realizovanie Vašich zámerov pre Vás osobný evolučný rozvoj.

Pjakin: 29.11.2021

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 29.11.2021 (VIDEO 75min, CZ Titl)

maria450
maria450
2 years ago

Silvie Rei výklad

mike
mike
2 years ago

Ďakujem veľmi pekne za super článok! Plný súhlas, aj keď verím, že je stále veľa takých, ktorých ego sa bude brániť hlava nehlava, ale na druhú stranu som presvedčený, že dosť prebudených intuitívnych ľudí, ktorých čas práve nastáva. Pekný deň všetkým. WWG1 WGA.

rudo
rudo
2 years ago

skvely clanok, vdaka

ale je fakt ze by sme vsetci uz akutne potrebovali vidiet nejake zatknutie zlocincov SK

miloš
miloš
2 years ago

Perfektný článok.

Ľudia sú zdraví a čo v CIA?

Palino
Palino
2 years ago

„Keď ťa niekto udrie, nastav aj druhú tvár“ – cirkevný blud, prekrútenec, nie Ježošove myšlienky. Ježiš nebol fatalista. Vedel, že všetci máme dve tváre – jednu pre pokojné, mierové časy, možno aj usmievavú, milú. A druhú pre doby krízy – hrdú, odhodlanú, bojovnú, ak treba, tvrdú. Lenže takých ľudí cirkev nepotrebovala, potrebovalaa do podkovy ohnuté pokorné a poslušné bytosti. Teda nie „nastav mu druhé líce,“ ale „ukáž mu svoju druhú tvár!“

Jana
Jana
2 years ago

Perfektný článok 👍 ďakujem a zdieľam všade možne… Možno ešte prebudím jednu ovečku🙏 aj za to to stojí 👍🙏🥰😍😘

Soldier 17
Soldier 17
2 years ago

Skvělý článek, děkuji mnohokrát za něj. Mám pocit, že nejsem v některých věcech sám! Vím, že peníze jsou zlo, můj názor ale nikdo nesdílí a nemá rád. Sdělíte, že vakcína je genocida lidstva a div, že vás neukamenují. Je zajímá jen práce, kolik mají peněz, kam pojedou na dovolenou a co si koupí, jaký dům opraví a prodají. I přesto jim rád sdělím svůj pohled na situaci o které v Česku skoro nikdo nic neví, že jde hlavně o děti a jejich zneužívání o pedofily,vrahy dětí a satanské rituály a teď avne o genocidu politiků a médií, sice se usmívají ale musím s pravdou ven. Když víš, musíš je učit, ikdyz se jim to nelíbí a vyřadili tě …

miloš
miloš
2 years ago

Názov článku je „My sme to dovolili?“

Odpoveď „NIKDY“. Dúfam, že to je jasné!!!!!

Milan
Milan
2 years ago

Zo skúseností viem, že nadpriemerné alebo vysoké IQ, ešte nie je zárukou dobrého človeka. Priam naopak. Všetci diktátori, despoti, krutovládci, podvodníci, lupiči… museli mať nadpriemerné IQ. Napríklad psychológovia tvrdia, že Hitler, Géring, Goebbels, Borman… museli mať IQ okolo 150. Pre dobro ľudstva je dôležitejšie svedomie, empatia a morálka.

leonka
leonka
Reply to  Milan
2 years ago

Su vsak vynimky ako velky Putin, Trump, a vela Slovanov. Maju jasne ciele a konstruktivne myslenie v prospech narodov a planety.

Ano aj Hitler a nase vlady su zamerany len na nicenia. Ale nasa vlada nema ani len IQ. Su to „osly“ . Ako je v choronologiclo ezoterickej analyze A.G.Sidorova rozpravka o vasilici – rozprava ako dopadne NWO.

Jozef
Jozef
2 years ago

Rád si prečítam akýkoľvek článok, ale dnes je v článku …….. V prvom rade sa pýtam prečo je tu článok z augusta tohto roku, ktorý je už dávno neaktuálny, a navyše v originálnom zdroji nie je uvedený autor. Z článku takmer vytŕča globalizmus. Ohodnotiť väčšinu ľudí ako blbcov je práve agendou globalizmu. Tu totižto nejde o inteligenciu (podľa definície: schopnosť tvoriť) ale empatiu na duchovnej úrovni. A to je veľký rozdiel. Ak autor myslel meritokratické riadenie spoločnosti a sveta, tak to veľmi zúžil iba na pojem inteligencie. Čo sa týka Muska, zatiaľ sa mu podarilo umiestniť podľa jeho informácií z decembra 2021 iba 1800 satelitov a aj z tých viaceré majú technické problémy. Sumárne ich má byť asi 46000 aby sieť mohla plnohodnotne fungovať . Ďalšou perličkou je Uran 3665. Podľa čísla by to musel byť extrémne ťažký prvok, ale ten aj keby existoval, by sme nedokázali súčasnou technikou vyrobiť. Ani keby to bolo U365. Je to nezmysel. No a najlepšie na koniec. „je pripravená suma s 50 nulami“ Vie si vôbec predstaviť ten čo to napísal aké je to číslo ? 10 na 50tu. Pre porovnanie. Odhady počtu atómov v našom vesmíre sa pohybujú v rozmedzí od 10 78 do 10 82 atómov.
Takéto a podobné informácie dehonestujú skutočné alternatívne zdroje, ktoré sa snažia priniesť ľuďom aspoň časť pravdy, ktorú vládcovia sveta skrývajú. I tak Vám držím palce a prosím , viac preverujte informácie ktoré prinášate čitateľom. Pekný večer.

rudo
rudo
2 years ago

skoda ze sa neda dohladat zdroj a urcit konkretny izotop Uranu

kazdy izotop ma uplne ine vlastnosti, iny polcas rozpadu a iny konecny produkt po skonceni celej rozpadovej rekacie.

niektore izotopy po rozpade skoncia ako ORTUT ine ako OLOVO alebo dalsie prvky

takze ciel moze byt nielen oziarenie napriklad alfa casticami ale aj oneskorena otrava olovom ci ortutou.

Mikael
Mikael
Reply to  rudo
2 years ago

Napadlo už někoho proměřit kočkované detektorem radiace? Za pokus by to myslím stálo… 🙂

Dusan
Dusan
2 years ago

Suverenita štátu začína tým, že nie je sfalšované spočítavanie volebných hlasov. V prvej časti videa je ozrejmený systém, ktorý by znemožnil volebné podvody. V druhej časti videa je popísané, kto a ako riadi zložitý sociálny super systém – štát, ľudskú spoločnosť.

Odkaz na YT: https://www.youtube.com/watch?v=jZKFyH3xT6Q&t=17s

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK