Najlepší vedec spoločnosti Moderna v oblasti technológie MRNA v snímkach COVID: „V skutočnosti hackujeme softvér života“

12/03/2021

Veteránsky investigatívny reportér Leo Hohmann objavil v roku 2017 prezentáciu Ted Talk od Dr. Tal Zaksa, vedúceho lekára spoločnosti Moderna Inc., kde laickým jazykom jasne vysvetľuje, čo technológia mRNA robí vo vakcínach. Ako jasne tvrdí doktor Zaks, „hackujú softvér života“ tým, že vtláčajú ľuďom vlastný genetický kód.

To, čoho sme svedkami v tejto novej triede „vakcín“, je jednoznačne spájanie digitálnych technológií pochádzajúcich z počítačového veku s darvinovskou biológiou a medicínou. Stručne povedané, noví technokrati z medicíny skutočne veria, že môžu vylepšiť dizajnový plán ľudí a nahradiť Boha.

Toto nie je konšpiračná teória, pretože sú veľmi arogantní a veľmi otvorení o tom, o čom snívajú. Toto je v prvom rade systém viery s veľmi malou alebo žiadnou vedou, ktorá by podporovala ich tvrdenia.

Rýchlo sa posúvame z oblasti sci-fi a zábavy, ako to vidíme v hollywoodskych prezentáciách, ako je Star Trek, kde je možné ľudí rozobrať a transportovať (lúčmi) vesmírom a zázračne ich dať okamžite dokopy, alebo „replikovať“ jedlo stlačením tlačidla, až po experimenty v reálnom živote založeným na týchto presvedčeniach miliardárskych psychopatov, ktorí nemajú na práci so svojím bohatstvom nič lepšie ako sa snažiť vylepšiť ľudskú rasu.

Vitajte v odvážnom novom svete post COVID a v transhumanistickej agende.

Včerajší softvéroví inžinieri, ktorí nemôžu vytvoriť ani počítačový operačný systém bez vírusov, majú teraz na starosti „softvér života“ a spolupracujú so zločineckým kartelom Big Pharma. Financujú a kontrolujú tiež to, čo sa vysiela v korporátnych médiách.

Čo by sa mohlo pokaziť?

Najlepší vedec spoločnosti Moderna: „V skutočnosti hackujeme softvér života“
Dr. Tal Zaks, hlavný lekár spoločnosti Moderna Inc., na prednáške TED v roku 2017 vysvetlil, ako má vakcína mRNA spoločnosti fungovať. Za posledných 30 rokov povedal:

„Prežívame túto fenomenálnu digitálnu vedeckú revolúciu a som tu dnes, aby som vám povedal, že skutočne hackujeme softvér života a že to mení spôsob nášho myslenia o prevencii a liečbe chorôb.“ Ďalej vysvetlil [pozri video], že ľudské telo je zložené z orgánov a orgány sú tvorené bunkami. V každej bunke existuje táto vec, ktorá sa skrátka nazýva messenger RNA, alebo mRNA, a ktorá prenáša kritické informácie z DNA v našich génoch na proteín, z ktorého sme vlastne všetci vyrobení. Toto je kritická informácia, ktorá určuje, čo bude bunka robiť. Uvažujeme o tom teda ako o operačnom systéme. Takže ak by ste to mohli zmeniť, keby ste mohli zaviesť riadok kódu, alebo zmeniť riadok kódu, ukázalo sa, že to má vážne dôsledky na všetko od chrípky po rakovinu.

CORONAVIRUSHEALTHCAREVACCINES Najlepší vedec spoločnosti Moderna v oblasti technológie MRNA v snímkach COVID Shots: ‘We Actually Hacking the Software Of Life’HAFHAF 9. marca 2021
Veteránsky investigatívny reportér Leo Hohmann objavil v roku 2017 prezentáciu Ted Talk od Dr. Tal Zaksa, vedúceho lekára spoločnosti Moderna Inc., kde laickým jazykom jasne vysvetľuje, čo technológia mRNA robí vo vakcínach.

Ako jasne tvrdí doktor Zaks, „hackujú softvér života“ tým, že vtláčajú ľuďom vlastný genetický kód.

špičkový vedec spoločnosti moderna pre technológiu mrna v záberoch covid „skutočne hackujeme softvér života“

To, čoho sme svedkami v tejto novej triede „vakcín“, je jednoznačne spoločná svadba digitálnych technológií pochádzajúcich z počítačového veku s darvinovskou biológiou a medicínou.

Stručne povedané, noví technokrati z medicíny skutočne veria, že môžu vylepšiť dizajnový plán ľudí a nahradiť Boha.

Toto nie je konšpiračná teória, pretože sú veľmi arogantní a veľmi otvorení tomu, o čom snívajú.

Toto je v prvom rade systém viery s veľmi malou alebo žiadnou vedou, ktorá by podporovala ich tvrdenia.

Rýchlo sa posúvame z oblasti sci-fi a zábavy, ako to vidíme v hollywoodskych prezentáciách, ako je Star Trek, kde je možné ľudí rozobrať a transportovať (lúčmi) vesmírom a zázračne ich dať okamžite dokopy alebo jedlo „replikovať“ ”Stlačením tlačidla, k experimentom v reálnom živote založeným na týchto presvedčeniach miliardárskych psychopatov, ktorí nemajú nič lepšie spoločné so svojím bohatstvom ako sa snažia vylepšiť ľudskú rasu.

Vitajte v odvážnom novom svete postCOVID a v transhumanistickej agende.

Včerajší softvéroví inžinieri, ktorí nemôžu vytvoriť ani počítačový operačný systém bez vírusov, majú teraz na starosti „softvér života“ a spolupracujú s zločineckým kartelom Big Pharma. Financujú a kontrolujú tiež to, čo sa vysiela v podnikových médiách.

Čo by sa mohlo pokaziť?

Najlepší vedec spoločnosti Moderna: „V skutočnosti hackujeme softvér života“
Dr. Tal Zaks, hlavný lekár spoločnosti Moderna Inc., na prednáške TED v roku 2017 vysvetlil, ako má vakcína mRNA spoločnosti fungovať.

Za posledných 30 rokov povedal:

„Prežívame túto fenomenálnu digitálnu vedeckú revolúciu a som tu dnes, aby som vám povedal, že skutočne hackujeme softvér života a že mení spôsob nášho myslenia o prevencii a liečbe chorôb.“

Ďalej vysvetlil [pozri video nižšie], že ľudské telo je zložené z orgánov a orgány sú tvorené bunkami.

V každej bunke existuje táto vec, ktorá sa skrátka nazýva messenger RNA alebo mRNA a ktorá prenáša kritické informácie z DNA v našich génoch na proteín, z ktorého sme vlastne všetci vyrobené.

Toto je kritická informácia, ktorá určuje, čo bude bunka robiť. Uvažujeme o tom teda ako o operačnom systéme.Takže ak by ste to mohli zmeniť, keby ste mohli zaviesť riadok kódu alebo zmeniť riadok kódu, ukázalo sa, že to má vážne dôsledky na všetko, od chrípky po rakovinu.

4. februára som informoval, že Moderna popisuje svoju novú vakcínu ako „počítačový operačný systém“, ale v tom čase som si nebol vedomý, že by o tom hovoril Zaks pred tromi rokmi, čo úplne vyvrátilo lož médií prevádzkarní, že vakcíny mRNA nemenia váš genetický kód.

Prečítajte si viac tu

Nemohol byť jasnejší, keď povedal: „V skutočnosti hackujeme softvér života.“

Zaks zdôraznil, že v roku 2017 jeho spoločnosť pracovala na vakcíne, ktorá by sa nesprávala ako žiadna predchádzajúca vakcína, ktorá bola kedy vyrobená. „Predstavte si, že namiesto toho, aby sme [pacientovi] podali proteín vírusu, dali by sme mu pokyny, ako proteín vyrobiť, ako si telo môže vyrobiť svoju vlastnú vakcínu,“ uviedol. Zaks uviedol, že sekvenovanie ľudského genómu trvalo desaťročia, čo sa podarilo v roku 2003: „A teraz to dokážeme za týždeň.“

V roku 2017 odhalil plány svojej spoločnosti na výrobu individuálnych vakcín proti rakovine šitých na mieru potrebám jednotlivých pacientov s rakovinou, „pretože každá rakovina je iná“. Je zaujímavé, že jedným z najpravdepodobnejších katastrofických vedľajších účinkov vakcíny mRNA je jej interakcia s rakovinovými bunkami.

Podľa štúdie v Sloan Kettering Cancer Center so sídlom v New Yorku má mRNA tendenciu inaktivovať proteíny potlačujúce nádor, čo znamená, že môže podporovať rast rakovinových buniek.

Injekcie Moderna aj Pfizer sú experimentálne vakcíny mRNA. FDA udelila týmto injekciám iba povolenie na núdzové použitie [EUA] a do roku 2023 zostanú v pokusoch, napriek tomu ich vláda, médiá a korporácie propagujú, akoby boli zaručene bezpečné. Tento systémový podvod bude podľa môjho názoru nakoniec hodnotený v spätnom zrkadle dejín ako jeden z najnezodpovednejších činov zrady lekárov, aké kedy boli spáchané proti ľudskej rase. Ak táto takzvaná vakcína spôsobí, že viac ľudí bude mať rakovinu, myslite na možnosti z čisto obchodného hľadiska.

Na základe predpovedí Dr. Zaksa, ktorý dohliadal na vytvorenie vakcíny, ktorá sa v súčasnosti poskytuje miliónom ľudí na celom svete, by rovnaké veľké farmaceutické spoločnosti, ktoré by potenciálne mohli ľuďom dať rakovinu jednou vakcínou, mohli neskôr pokročiť s ďalšou vakcínou ponúkajúcou liek na rakovinu.

Ak ste generálnym riaditeľom mega farmaceutickej firmy, ktorý zodpovedá akcionárom Wall Street zameraným na zisk, je to vynikajúca stratégia! Je to však z lekárskeho hľadiska etické? To je otázka, ktorú si nikto nekladie.

Keď počúvam doktora Zaksa, ktorý vykladá úspechy svojej spoločnosti pri vytváraní mRNA vakcíny, nemôžem si pomôcť a pomyslím si na to, ako neuveriteľne arogantne to znie. To, že si vedci myslia, že môžu prepísať genetický kód [jeho slová nie sú moje pre všetkých, ktorí stále neveríte, že tieto vakcíny mRNA menia genetický kód len preto, že niektorí „kontrolóri faktov“ tvrdia, že nie], v domnení, že sa môžu zlepšiť na Bohom danú genetickú výbavu človeka vstupuje na nebezpečné územie. Kto má povedať, že nevyrieši jeden problém a nevytvorí niečo oveľa horšie?

Zaks zhrnul svoj prejav v roku 2017 nasledujúcimi slovami.

„Ak sa zamyslíte nad tým, čo sa snažíme urobiť. Zobrali sme informácie a naše chápanie týchto informácií a toho, ako sa tieto informácie prenášajú v bunke, a porozumeli sme medicíne a tomu, ako vyrábať drogy, a vytvárame fúziu. Myslíme na to ako na informačnú terapiu. “

Informačná terapia. Rovnako ako kód počítačového softvéru.

Títo vedci skutočne veria, že ľudské telo nie je nič iné ako stroj, do ktorého je možné nabúrať a zmeniť jeho poradie podľa pokynov niektorých programátorov. Niektorých desí rovnaká prelomová povaha tohto výskumu, ktorá niektorých vzrušuje. Genetická výbava človeka je, ako povedal doktor Zak, „softvér života“.

Ak je to pravda, tak kto by mal byť najvyššou autoritou nad kódom genetického softvéru každého človeka?
Ak skutočne žijeme v slobodnej spoločnosti, nebolo by logické, že by sme chceli viesť energickú debatu o tom, ako odpovedať na túto otázku? Nemalo by to byť otázkou číslo jeden, o ktorej sa diskutuje v Kongrese a médiách? Namiesto toho nesmie nikto klásť tieto otázky bez toho, aby bol ohrozený, cenzurovaný, pokarhaný, deplatformovaný. Členovia podnikových médií, ktorí sa odvážia túto otázku prehodiť, dostanú padáka.

Na rozdiel od toho, čomu veria niektorí vedci, nie sme stroje. Sme ľudia s telami, dušami a slobodnými vôľami.
Každý, kto sa pokúsi nariadiť prijatie experimentálnej liečby pozmeňujúcej gény, ide proti medzinárodným norimberským kódexom, ktoré vyžadujú informovaný súhlas s akoukoľvek experimentálnou liečbou.

Vážení čitatelia, prosím, nenechajte svojho zamestnávateľa, vládu, rodinu, priateľov alebo kohokoľvek iného, ​​aby vás zastrašovali, alebo sa vás akýmkoľvek spôsobom snažili presvedčiť, aby prijali túto experimentálnu liečbu, ak si to neželáte. Ste svoj vlastný „zdravotný úrad“, bodka. Ak vám zamestnávateľ hrozí odmietnutím tejto injekcie výpoveďou, obráťte sa na právnika.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 86
  Nový dokument dokazuje, že klimatické inžinierstvo riadením počasia (NIE „globálne otepľovanie“), ničí život a planétu oveľa viac ako COVID-19Pretože vo svete posledný rok dominovala falošná hrozba, ktorú globalisti chcú, aby sme verili, že predstavuje COVID-19, je doteraz skryté oveľa väčšie riziko pre ľudské zdravie a samotný život na tejto planéte. Vo veľmi dobre zdokumentovanom a vynikajúco vyrobenom výbušnom novom filme The Dimming (stemňovanie) od Dana Wigingtona z GeoengineeringWatch.org sú…
  Tags: a, v, na, je, sa, to, že, ako, z, zo
 • 86
  Analýza očkovacích látok Pfizer používaných na území SlovenskaTím lekárov z Detvy zanalyzoval v tejto práci vakcíny od firmy Pfizer používané na Slovensku do augusta 2021.Ako lekári sme sa ešte nestretli s toľkou aroganciou k ľudskému životu a ignoráciou Božích zákonov, ako sami uvidíte v predkladanej štúdii. Už vopred žiadame všetky kompetentné orgány na Slovensku a aj v…
  Tags: a, v, na, sa, je, zo, sveta, zdravie
 • 85
  Ani inštitút Roberta Kocha a ďalšie zdravotnícke orgány nemôžu predložiť rozhodujúci dôkaz o tom, že nás prenasleduje nový vírus s názvom SARS-CoV-2. To samo osebe premieňa rozhovory o nebezpečných vírusových mutáciách na nezodpovedné obavy zo strachu a takzvané testy SARS-CoV-2 PCR sa rozhodne stávajú bezcennou špekuláciou. V žiadosti o štúdiu,…
  Tags: a, v, že, je, na, sa, ako, to, zo, sveta
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
2 years ago

[…] Zdá sa však, že ich ciele spočívajúce v odstránení ľudských práv a ovládnutí celej planéty v mene zastavenia globálneho otepľovania nepokračovali dostatočne rýchlo, takže ako vieme až teraz príliš dobre, plandémia sa začala realizovať začiatkom roku 2020 a teraz strach z „vírusu“ veľmi urýchlil ich plány, pretože ľudia všetkých politických ideológií sa v podstate slobodne vzdali svojich slobôd výmenou za falošnú ochranu pred eugenicky orientovanou novou triedou výrobkov, vakcín proti covid-19, ktoré vlastne ani nie sú vakcínami, ale „softvér života„. […]

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK