Najnovšie multi-dimenzionálne správy (01.06.2021)

04/06/2021

Galaktické jadro alebo centrálne slnko je spojené so všetkými ostatnými slnkami a vedomie a energia prúdi týmito spojeniami, ktoré sa exponenciálne posilňujú. Vedeli ste, že na Slnku existujú svetelné bytosti? NASA má ich fotografie a v celej našej dávnej histórii ich je veľa, sú známe ako bohovia Slnka. Naše Slnko nás zasypáva jedným výronom koronálnej hmoty CME za druhým. Keď k tomu pridáme nedávny úplnok krvavého Mesiaca a zatmenie, je to dokonalá búrka pre zmeny a odohrávajú sa zmeny, aké tu ešte neboli. Schumanova rezonancia vybielila stupnicu. Dochádza k výbuchom na niekoľkých spiacich sopkách alebo horách, uvoľňovaniu tlaku a sérii zemetrasení tu v Amerike. Budeme svedkami množstva symptómov, bolestí, extrémnej letargie spolu s emocionálnymi výbuchmi, pretože tieto energie budú naďalej prichádzať. Niektorí to nazývajú chorobou vzostupu. V duchovnej komunite sa to nazýva energetická choroba. Prichádza príliš veľa energie, ktorá sa hromadí v čakrách s blokmi a nie je schopná sa uzemniť. Zvýši sa výskyt nepriaznivého počasia, bleskov a búrok, aké sme doteraz nevideli. Zvýši sa aj zemetrasenie a sopečná činnosť na celom svete. V tomto čase ľudia utekajú pred novými erupciami. V politickom meradle sa dostávame do posledných dní tyranov. Ich frekvencia nie je špecifická pre nové zemské energie, ich činy sa dostávajú na verejnosť a ich karma sa urýchľuje. Konečne je tu udalosť, na ktorú čakalo toľko ľudí s morálnym charakterom a integritou. Začalo sa rozbiehanie. Hoci už došlo k mnohým zatknutiam a vojenské súdy rozoslali spravodlivosť, konečne sa to dostáva na verejnosť. Pán T bol vždy v ringu. Prečo si myslíte, že sa stále vozí na Air Force 1 a Marine 1? Prečo má stále prístup do Pentagonu, prečo ho nemá Joe, a prečo Joe nedostal prístupové kódy k atómovým bombám? Čo sú to za zlé herecké výkony, masky vytlačené na 3D tlačiarni, ktoré si zabudli zastrčiť. Toto je pre tých, ktorí majú oči na videnie, a na poučenie tých, ktorí ich nemajú. Pripravte sa na šokujúce správy týkajúce sa volebných podvodov, obchodovania s deťmi, Sledujte Scotta McCaya, Mela K, Charleyho Warda, Veritas a ďalších občianskych novinárov. Je tu niekoľko politikov a moderátorov správ, ktorí vystupujú do popredia a ktorých nemožno umlčať.

…Všetko vychádza na povrch, vakcínové spoločnosti, Gates, Fauci, plán eugenikov, ktorí zarábajú miliardy na úkor ľudstva a vykonávajú to, čo sa teraz dá definovať len ako globálna genocída a kontrola populácie. Vstupujeme do poslednej fázy pádu tyranov. Nevedomosť a popieranie budú v nasledujúcich dňoch smrteľné. Informácie boli vonku, takže mnohí odmietli počúvať, v skutočnosti mnohí zaútočili na tých istých ľudí, ktorí sa ich snažili zachrániť. Viete, tí hrozní konšpirační blázni, o ktorých teraz zisťujeme, že mali pravdu a predbehli svoju dobu. Bolo povedané, že tí, ktorí nie sú napojení alebo nepočúvajú Stvoriteľa, dostávajú úder, pretože počúvajú a spájajú sa s inou silou. V nasledujúcich dňoch svet zistí, že počúvanie hlavného prúdu a sociálneho inžinierstva sociálnych médií nebolo v ich najvyššom a najlepšom záujme.

Čo teda prichádza, čoho sa dočkáme v nasledujúcich dňoch? Sú tri veci, o ktorých by ste mali vedieť. 1. Vaša dávna história a proroctvá, 2. Frekvencia, cykly a prichádzajúce energie, skutočné hnacie sily, ktoré stoja za sociálnymi, ekonomickými a fyzickými zmenami na Zemi, za našou evolúciou vo všeobecnosti. Vedeli ste, že počasie je riadené Slnkom a Slnko je riadené centrálnym Slnkom? Co2 nepoháňa počasie. CO2 tvorí 0,04 % vzduchu. Ľudia vytvárajú menej ako 3 % z týchto 0,04 %. Naša stopa C02 je sotva zanedbateľná. Oceány stúpajú na severnej pologuli o jeden milimeter ročne a na rovníku je nárast nulový. Ak chcete vedieť, kto stojí za podvodom o globálnom otepľovaní, sledujte peniaze, kam idú peniaze za uhlíkové kredity? Globálna elita a jej korporácie, ktoré sú najväčšími znečisťovateľmi. Spýtajte sa médií, kam idú miliardy za uhlíkové kredity? To nás privádza k tretiemu bodu: Ciele Cabaly, ich plány a to, ako si myslia alebo ako vnímajú zvyšok ľudstva. Nič z tejto šialenej neľudskosti nikdy nepochopíte, kým nepoznáte plány globálnej elity a ich neľudských zlých viditeľných i neviditeľných vládcov. Bolo by tiež múdre dozvedieť sa o svojom multidimenzionálnom ja, minulých životoch, UFO, ich cieľoch a plánoch v minulosti, súčasnosti a budúcnosti. Pamätajte, že osvietenie znamená poznanie celého príbehu, oboch strán mince.

…S pomocou dobrotivých Annunaki sa konečne zbavujeme týchto drakonických energií. Pomáhajú nám aj mačacie bytosti v 5., 6. a 7. dimenzii. V 5. dimenzii sú humanoidné mačacie bytosti, v 6. dimenzii sú to vzpriamené pantery vysoké 12 až 14 stôp a v 7. dimenzii levie bytosti vysoké 14 až 17 stôp. Kedysi boli známe ako ochrancovia bohov. Odišli a vrátili sa na Lyru a Sírius, keď padlí Annunaki padli a odklonili sa od Univerzálneho zákona. Existujú Plejáďania, ktorí sa zvyčajne nachádzajú v 5., 6. a 7. dimenzii v závislosti od ich duchovného vývoja. Mnohí z nich klesajú do 4. tretiny na misie na pomoc ľudstvu. Mnohí sa inkarnovali ako svätci, mudrci a majstri v službe ľudstvu a Zemi. Zasväcujú sa Hviezdne semená, mnohí, ktorí sa inkarnovali z veľmi vyspelých civilizácií, sa prebúdzajú a pokračujú vo svojej práci. Sú tu aj Majstri, Svätci a Mudrci z každej kultúry, ktorí pomáhajú pri prebúdzaní a liečení. Existujú civilizácie staré miliardy rokov, ktoré sú za siedmym svetom, známe ako Laka a Jasai, no len málokto k nim má prístup. Existuje mnoho ďalších, ktorých nie je možné spomenúť a ktorí pozorujú Veľké prebudenie a zúčastňujú sa na ňom. Všetci slúžia Stvoriteľovi v rámci celého Stvorenia, aby tu obnovili Univerzálny zákon a pomohli nám pripojiť sa k Veľkej rodine človeka/ženy v celom multiverze. Pozemská posádka sa často označuje ako Biele klobúky, majú všetky veľkosti, tvary a farby, sú to čestní muži/ženy, chápu Univerzálny zákon, ktorý je na Zemi najlepšie predstavený ako pôvodná ústava. Sú milovníkmi slobody a sú ochotní urobiť všetko, čo je potrebné na jej zachovanie. Niektorí si v tej či onej miere uvedomujú pôsobenie vyšších síl, niektorí nie, sú to len dobrí ľudia, ktorí robia to, čo je správne.

Bolo by nezodpovedné hovoriť o svetlej strane bez toho, aby sme poskytli vyvážené posolstvo týkajúce sa temnej strany, ktorá robí všetko pre to, aby udržala ľudstvo v otroctve a temnote. Sú prastarí, ktorí padli, posunuli sa do samoobsluhy. Majú morálne problémy, sú bez lásky, radosti a blaženosti a majú len malú alebo žiadnu empatiu. Hoci môžu byť intelektuálne alebo technologicky vyspelí, sú duchovne zaostalí. Sú rovnako odpojení od ľudstva a prírody ako od Boha. Satanistické/Luciferiánske skupiny uctievajú tieto viditeľné a neviditeľné entity. Niektoré z týchto entít sú reptiliáni, existuje Šedá aliancia, ktorá je väčšinou zodpovedná za únosy a pokusy na dobytku a ľuďoch, množstvo ďalších zlomyseľných mimozemšťanov spolu s tým, čo niektorí nazývajú démonmi, prevtelenými skazenými ľuďmi vo štvrtej dimenzii. Patria sem aj niektorí vtelení ľudia, ktorí v túžbe po moci a bohatstve predali svoje duše týmto temným vládcom, ktorí sa zúčastňujú na obetných a iných temných obradoch. Tieto satanistické/luciferiánske skupiny sa hojne vyskytujú v celej globálnej elite, politike, Hollywoode a hudobnom priemysle. Sú to majstri manipulátori, odborníci a sociálni inžinieri, rozdeľovači. Sú to koristníci z vojen a chorôb, z ktorých sa mnohí živia ľudským utrpením. Tí, ktorí prehltli červenú pilulku, sú si ich plne vedomí. Sú na zostupnej špirále, ktorá už nie je frekvenčne špecifická pre proces prebudenia a uzdravenia, evolúciu Zeme. Existuje toľko rôznych mimozemšťanov, že by bolo treba niekoľko kníh na pokrytie tejto témy, toto sú hlavní hráči.

V nasledujúcich dňoch svetlo zvíťazí. To, čo sa tlačí na Zem, je nezastaviteľná sila. Boh/Stvoriteľ/Veľký Duch a nádherní mnohí služobníci Stvoriteľa v rámci celého Stvorenia sa exponenciálne tlačia dovnútra spolu s duchovne a technologicky vyspelými mimozemšťanmi. Na Prebudení, Uzdravení a planetárnom oslobodení Zeme sa podieľajú aj dobrotivé bytosti Vnútornej Zeme. Všetci sa musíme postaviť na správnu stranu plota a prispieť svojím dielom.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Corey Goode: Planetárna situácia, kozmické zákony a náš podiel na oslobodení planétyĽudia sa mi ozývali kvôli rôznym príbehom, ktoré počúvali, keď išlo o to, čo sa deje v našej slnečnej sústave. Niektorí sa ma pýtali, či bytosti z anjelskej hustoty a skupiny zapojené do federácií pozastavili svoje smernice o nezasahovaní do našej slnečnej sústavy, ako to počuli z rôznych zdrojov na…
  Tags: a, sa, na, v, správy, update, udalostí
 • 94
  Budúci vývoj procesu prebudenia podľa Michelle FieldingExistuje tajná armáda, ktorá má momentálne 120 tis. zamestnancov a vojenského personálu so zmenenou identitou, aby mohli zostať v anonymite. Sú to agenti, vojaci, lekári, vedci a poradcovia.Táto armáda už zaujíma pozície v podzemí USA, kde prebiehajú vojenské manévre, kde sa pripravuje na rok 2022 ako „Nová armáda“, kedy bude…
  Tags: a, sa, v, správy, update, udalostí
 • 90
  Gene Decode júlová aktualizácia (13.07.2021)Rick: Verím, že kabala tajných spoločností ovláda svet už viac ako 200 rokov a my máme možnosť byť nažive, keď uvidíme jej pád. Verím v silu jedného človeka, ktorý v tíme s ďalšími kresťanskými vlastencami môže mať obrovský vplyv na zvrátenie tejto bezbožnej kultúry. Máme tu Gene Decode a bude…
  Tags: a, v, sa, na, správy, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
1 year ago

Ďakujem.

Raamil
Raamil
1 year ago

No pekne sa nám Péťa vyfarbil: https://www.cestyksobe.cz/petr-chobot-moznosti-leceni-v-dnesni-dobe/42103

ľudia, ktorí sú jaksi mimo celé roky „húževnato“ precujú… a pritom nevedia(ani netušia) pre koho.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK