Najtajnejšie lietadlo USA – patent TR-3B je teraz zverejnený

28/02/2021

Článok z 17.05.2017
TR-3B sa volá Astra. Prvý operačný let taktického prieskumu TR-3B bol na začiatku 90. rokov. Letecká vesmírna platforma s jadrovým pohonom trojuholníkového tvaru bola vyvinutá v rámci programu Prísne tajné, Aurora s SDI a čiernymi rozpočtovými prostriedkami. Najmenej 3 stroje z TR-3B v hodnote miliardy dolárov lietali do roku 1994. Aurora je najklasifikovanejší program rozvoja letectva, aký existuje. TR-3B je najexotickejšie vozidlo vytvorené programom Aurora. Je financovaný a operatívne poverený Národným prieskumným úradom, NSA a CIA. Lietajúci trojuholník TR-3B nie je fikcia a bol vyrobený pomocou technológie dostupnej v polovici 80. rokov. Nie každé spozorované UFO je jedným z ich.

Vonkajší náter vozidiel TR-3B je reaktívny na elektrickú stimuláciu radaru a môže meniť odrazivosť, absorpciu radaru a farbu. Tento polymérový obal, ak sa používa v spojení s elektronickými počítadlami TR-3Bs a ECCM, môže spôsobiť, že vozidlo bude vyzerať ako malé lietadlo, alebo lietajúci valec – alebo dokonca oklamať radarové prijímače, aby falošne detekovali rôzne lietadlá, žiadne lietadlá, alebo niekoľko lietadiel na rôznych miestach. Otočný priestor pre posádku obklopuje kruhový akceleračný krúžok naplnený plazmou nazývaný prerušovač magnetického poľa, ktorý je ďaleko pred predstaviteľnou technológiou.

Laboratóriá spoločnosti Sandia a Livermore vyvinuli technológiu MFD s reverzným inžinierstvom. Vláda sa bude usilovať o ochranu tejto technológie. Plazma na báze ortuti je natlakovaná na 250 000 atmosfér pri teplote 150 stupňov Kelvina a urýchľovaná na 50 000 otáčok za minútu, aby sa vytvorila supravodivá plazma s výsledným narušením gravitácie. MFD generuje magnetické vírové pole, ktoré narúša, alebo neutralizuje účinky gravitácie na hmotu v bezprostrednej blízkosti a to o 89 percent. Nechápte to zle. To nie je antigravitácia. Antigravitácia poskytuje odpudivú silu, ktorú je možné použiť na pohon. MFD vytvára narušenie gravitačného poľa Zeme na hmotu v kruhovom urýchľovači. Hmotnosť kruhového urýchľovača a všetka hmotnosť v urýchľovači, ako sú kapsule posádky, avionika, systémy MFD, palivá, environmentálne systémy posádky a jadrový reaktor, sa znížia o 89%. To spôsobí, že vozidlo bude mimoriadne ľahké a schopné prekonať výkonnostne a manévrovo akékoľvek doteraz skonštruované plavidlo – samozrejme okrem tých UFO, ktoré sme nepostavili.

TR-3B je tajná prieskumná plošina s vysokou nadmorskou výškou s neurčitým časom litrovania. Len čo sa tam dostanete rýchlosťou, na udržanie výšky nie je potrebný žiadny pohon. O jazere Groom sa šepkalo o novom prvku, ktorý pôsobí ako katalyzátor plazmy. So zníženou hmotnosťou vozidla o 89% môže plavidlo cestovať rýchlosťou 9 Mach, vertikálne, alebo horizontálne. Moje zdroje tvrdia, že výkon je obmedzený iba stresom, ktorý môžu ľudskí piloti vydržať. To je naozaj veľa, ak vezmeme do úvahy spolu s 89% znížením hmotnosti, sily G sa tiež znížia o 89%.

Pohon TR-3B poskytujú 3 multimódové trysky namontované v každom dolnom rohu trojuholníkovej plošiny. TR-3 je vozidlo pod Machom 9, kým nedosiahne výšky nad 20 000 stôp – potom Boh vie, ako rýchlo to môže ísť! 3 multimódové raketové motory namontované pod každým rohom plavidla používajú ako palivo vodík, alebo metán a kyslík. V raketovom systéme na kvapalný kyslík / vodík je 85% hmotnosti pohonnej látky kyslík. Jadrový termálny raketový motor využíva vodíkový propeler obohatený kyslíkom pre ďalší ťah. Reaktor ohrieva kvapalný vodík a vstrekuje kvapalný kyslík do nadzvukovej dýzy, takže vodík horí súčasne v dodatočnom spaľovaní kvapalného kyslíka. Multimódový pohonný systém môže pracovať v atmosfére s ťahom zabezpečovaným jadrovým reaktorom, v horných vrstvách atmosféry s vodíkovým pohonom a na obežnej dráhe s kombinovaným vodíkovým \ kyslíkovým pohonom.

Musíte si uvedomiť, že 3 raketové motory musia poháňať iba 11 percent hmotnosti prísne tajného TR-3B. Motory údajne vyrába spoločnosť Rockwell. Mnoho pozorovaní trojuholníkových UFO nie sú cudzie vozidlá, ale prísne tajné TR-3B. NSA, NRO, CIA a USAF hrajú hru s nomenklatúrou lietadiel – vytvárajú TR-3, upravené na TR-3A, TR-3B a Teir 2, 3 a 4, s príponami ako Plus, alebo mínus, doplnené, aby sa ďalej zamieňala skutočnosť, že každý z týchto označení je iné lietadlo a nie to isté letecké vozidlo. TR-3B sa líši od TR-3A rovnako ako banán od hrozna. Niektoré z týchto vozidiel majú ľudskú posádku a iné sú bez ľudskej posádky.

Všetko sa ukáže v Belgicku, kde po častých pozorovaniach lietajúcich svetiel a krátkej prehliadke UFO vzduchom v jednom okamihu belgické vzdušné sily v úzkosti s identifikáciou pôvodu úkazov povolili vzlet F16 pod podmienkou, že vizuálne pozorovania na zemi potvrdí miestna polícia a detekcia na radare.

Jedným z dôsledkov takéhoto rozhodnutia bolo, že 31. marca 1990 o 00:05 hod. Boli z leteckej základne Beauvechain dve F16 nasmerované smerom k radarovým kontaktom.

V tú noc bolo urobených celkovo 9 pokusov o odpočúvanie. Pri šiestich príležitostiach piloti zaistili blokovanie pomocou svojho radarového záchytného systému. Uzamykateľné vzdialenosti sa pohybovali medzi 5 a 8 NM. Ciele vždy veľmi rýchlo menili rýchlosť a nadmorskú výšku. Rýchlosti sa pohybovali medzi 150 a 1010 uzlami. Obidva modely F16 trikrát zaregistrovali súčasné blokovanie s rovnakými parametrami. Dve F16 leteli približne 2 NM od seba. Z dôvodu nočných podmienok nemohol žiadny z pilotov F16 nadviazať žiadny vizuálny kontakt.

Zdroj

Podobné články

  • 78
    Kozmická loď obieha okolo Zeme viac ako 700 dní. Iba americká armáda vie prečoUž viac ako 700 dní obieha okolo Zeme záhadná kozmická loď, a napriek tomu nikto iný ako vzdušné sily Spojených štátov nevie prečo. Takže čo sa tu konkrétne deje? Najprv malé pozadie z IFL Science: "Toto je piata misia kozmickej lode X-37B, bezpilotného vojenského drona na slnečný pohon." Misia Orbital Test Vehicle…
    Tags: a, je, sa, na, v, b, zaujímavosti, zo, sveta
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK