Najväčšia bitka v histórii: Svetlo vyhralo! (2. časť)

18/11/2021

Skutočným dôvodom požiaru v Norte Dame bolo zastaviť obetovanie detí, ktoré sa malo uskutočniť počas veľkonočného víkendu. Aliancia varovala ľudí vo vnútri, aby si z nej vzali cennosti, a päť dní pred Veľkonočnou nedeľou ju zasiahla DEW (Priama energetická zbraň – Laserová zbraň) z vesmírnej družice alebo antigravitačného plavidla TR3B amerického letectva. Stalo sa to 15. apríla 2019 a bolo to veľké víťazstvo v tajnej vojne s iluminátmi. Bolo to varovanie Vatikánu, aby zastavil všetky detské obete. Neskôr som zistil, že v ten víkend sa plánovalo obetovať asi 600 detí, aby sa pokúsili vzkriesiť samotného Lucifera do tela. Ak si myslíte, že sa to nemôže stať, spýtajte sa znova a skúmajte.

Biden nevyhral voľby v roku 2020, bol to veľký podvod, ktorý Trump a Aliancia dovolili, aby sa stal nielen preto, aby zatkli ľudí, ktorí to robili celé desaťročia, ale aby sa to už nikdy nezopakovalo. To sa má odhaliť americkému ľudu a svetu, pretože to prebiehalo v každej krajine. Prezident Trump, o ktorom sme vedeli, že získal väčšinu, ale v skutočnosti vyhral o 80,4 % skutočných hlasov, ktoré tiež monitoroval QVS (Quantum Voting System). To sa čoskoro odhalí a prezident Trump sa opäť ujme úradu, a to tiež vo veľkom štýle. 

Vieme, že Biden v skutočnosti zložil prísahu starým americkým korporáciám, ktoré v roku 1871 dovolil založiť Ulysses S. Grant iluminátom. Grant bol opilec, ktorý bol podplatený, rovnako ako mnohí dnešní politici a vládni ľudia. Pôvodnú ústavu vtedy títo zradcovia zmenili. V súčasnosti táto falošná korporácia skrachovala a zanikla a mnohí vlastenci o tom NEvedia. Falošný Biden nie je prezidentom absolútne ničoho, okrem 10 štvorcových míľ územia D.C., ktoré v skutočnosti nie je súčasťou Ameriky. Asi 80 % členov Kongresu bolo zatknutých a obvinených, rovnako ako celý Najvyšší súd. Armáda rozhodla, že tieto dva subjekty, ktoré umožnili Bidenovi nastúpiť do funkcie bez riadneho procesu; boli „zajatými subjektmi“.

Deep State sa vyhrážal 6 taktickými jadrovými zbraňami v štýle kufríkov, ak Bidenovi nedovolia nastúpiť do funkcie. Aliancia nedovolila Bidenovi disponovať jadrovým kufríkom na kontrolu jadrových zbraní a žiadnym prístupom do Pentagónu alebo k spravodajským informáciám z NSA, či ministerstva obrany.

Gene Decode začiatkom septembra 2021 odhalil, že Aliancia má pod kontrolou taktické jadrové zbrane Cabaly. Ministerstvo obrany 21. 9. 2021 zverejnilo, že „nález a zneškodnenie 11 cabalistických jadrových zbraní použili ako páku, aby cabala zabránila ich zatknutiu“. Pochopte, naša ústava má spôsob, ako sa uistiť, že obrat k takzvanému novozvolenému prezidentovi je legálny a zákonný, armáda musela prevziať krajinu a do 6. marca 2021 zistila, že došlo k masívnemu volebnému podvodu, a ministerstvo obrany 11. marca 2021 obnovilo funkciu prezidenta Trumpa ako vrchného veliteľa.

Ilumináti stoja za americkým prevzatím moci, pričom ČKS mala infiltrovať našu vládu a prevziať moc. V plánoch to bolo už desaťročia, pretože americká armáda sa „prebudila“ a uvedomila si, že ilumináti financujú obe strany vojny, aby profitovali a spôsobili veľké utrpenie obyvateľstva. Americká armáda už tieto hry nehrá.

Tu je to, čo veliteľ Aštar uviedol minulý rok 27. 10. 2020 o čínskych vojskách ČKS a cieľoch umiestnenia základní po celom svete: „Prečo sa komunistická čínska armáda vylodila na kanadskej pôde?

Ashtar: V skutočnosti sú novou armádou Deep State. Trump má teraz veľkú kontrolu nad americkou armádou. Budú sa snažiť inštalovať základne po celom svete, avšak nebude to povolené.“

V časovom horizonte január až február 2021 mala ČKS údajne v Kanade a na mexickej hranici po nástupe Bidena do funkcie približne 250 000 až 300 00 vojakov, ktorí mali prejsť do Ameriky. ČKS mala nakúpené nehnuteľnosti v Oklahome, aby tam umiestnila aj vojská. Aliancia vyslala svoje varovanie Deep State, že ich „zlikviduje“, keď jednotky ČKS prešli podzemnými tunelmi v štáte New York a myslíme si, že aj v Pensylvánii na základe získaných spravodajských informácií. Prvých 25 000 čínskych vojakov v ich podzemných D.U.M.B bolo vyradených lietadlom F-16, ktoré vypustilo bombu bunker buster. F-16 bola zasiahnutá protiopatreniami a po uvoľnení preletela ochromená nad Michigan, kde sa pilot katapultoval do bezpečia kdesi v hornom Michigane. D.U.M.B., v ktorom bolo 50 000 vojakov, bol hlbší tunel a armáda použila „Božie prúty“ vypustené zo satelitu, čo sú „projektily z volfrámovej ocele v tvare telefónneho stĺpa“, ktoré môžu preniknúť až desať kilometrov nadol bez použitia akéhokoľvek výbušného zariadenia, pričom náraz stačí na zničenie na veľkom území. O čínske jednotky na hraniciach s Mexikom a Kanadou sa už pred mesiacmi a mesiacmi postarali sily Aliancie. Vyradenie týchto podzemných D.U.M.B.S. potvrdili viacnásobné vojenské zdroje.

To isté platí aj pre presné načasovanie boja taiwanských a amerických jednotiek s ČKS v pevninskej Číne, nie je známe, ale z mojich informácií taiwanskej vlády to bolo začiatkom februára 2021. Vieme, že v Juhočínskom mori operovala americká skupina lietadlových lodí a došlo k boju vo vzduchu a čínske červené letectvo v ten deň utrpelo mnoho strát. Vieme, že tri skupiny námorných lietadlových lodí (približne 100 lodí) boli v istom čase pri západnom pobreží v Tichom oceáne a dve skupiny námorných lietadlových lodí pri východnom pobreží v Atlantiku, aby chránili naše hranice.

Sily Aliancie jasne vyraďovali tunely a D.U.M.B.S. pod pevninskou Čínou mesiace a mesiace predtým zo správ a aktualizácií o takzvaných zemetraseniach, ktoré sa odohrali desať kilometrov hlboko, kde Gene Decode vie, že ide o vyraďovanie týchto podzemných zlých úkrytov na desaťročia tejto hlavnej zločineckej činnosti agentov Deep State. Líderka Aliancie v Kanade potvrdila, že ČKS je kaput. Bolo to pred dvoma mesiacmi.

Loď Evergiven, ktorá uviazla v Suezskom prieplave v marci 2021, bola pre Alianciu veľkým víťazstvom. Mocná Aliancia zastavila mnoho vecí na ceste k svojmu cieľu vrátane: Zbrane hromadného ničenia (jadrové a biologické zbrane) Adrenochróm, abordované tkanivo detského plodu na použitie vo vakcínach a živé deti v lodných kontajneroch. Všetky kontajnery na lodi prehľadali špeciálne jednotky Aliancie. Loď Evergreen, ktorá uviazla v Suezskom prieplave, tam uviazla, aby odhalila mnoho vecí vrátane obchodovania s deťmi. Na tejto lodi bolo v kontajneroch zachránených viac ako 1 245 detí. V kontajneroch sa našlo aj približne 1200 mŕtvych detí. Pilotom lode bola Aliancia, ale diery v softvéri Microsoftu umožnili vesmírnym silám nabúrať sa do softvéru lode, prevziať riadenie a spustiť ju na plytčinu. Loď prevážala aj zbrane hromadného ničenia (ZHN). Mnohé iné lode, ktoré boli zablokované, prevážali zbrane na rozpútanie vojny na Blízkom východe, zbrane mal moslimom poskytnúť izraelský Mossad. Plán je odhaliť všetko v správach. Deep State prichádzal o 400 miliónov za hodinu, keď boli lode zablokované!!!

Približne od apríla do septembra 2021 Mjanmarsko a Afganistan sú teraz pod kontrolou Aliancie, spálili tam všetky „makové polia“, ktoré boli hlavným zdrojom nielen pre nelegálny obchod s drogami, ale Gene Decode odhalil, že 50% obsahu všetkých liekov Big Pharma používa ópium a ropné deriváty vo svojich tabletkách. Aké choré sú tieto hlboko štátne krysy. Afganistan je teraz prvou slobodnou krajinou Deep State na svete. Dôvodom, prečo Amerika musela opustiť Afganistan, bolo splnenie zákonov NESARA/GESARA, o žiadnych cudzích vojskách na území ktorejkoľvek krajiny. Pamätajte, mierová dohoda na celom svete.

Posledným veľkým tlakom iluminátov bolo vytvorenie falošnej krízy Covid-19 a zaočkovanie všetkých ľudí s cieľom depopulovať svet na 500 miliónov ľudí na celom svete, aby sa dosiahla ich posledná kontrola. EBS odhalí všetko o Covid-19, mnohí lekári, zdravotné sestry a skutoční výskumníci majú na internete tony informácií prostredníctvom článkov alebo videí. Vakcíny sú jed, majú v sebe veľa škodlivých chemikálií, ktoré vás pomaly zabíjajú, čím viac očkovaní dostanete, tým bližšie ste k smrti! Vedzte, že lekári, ktorí presadzujú túto „experimentálnu chemickú zmes“, ktorá NIE JE vakcínou, budú v budúcnosti stíhaní medzinárodným súdnym systémom Norimberského súdu 2.0. Pochopte, že o akomkoľvek lieku alebo injekcii MUSÍ byť pacient informovaný, že ide o EXPERIMENT, inak môže byť ošetrujúci lekár obvinený z tohto trestného činu a bude stíhaný. Pochopte, zatýkanie prebieha už päť rokov a s prebiehajúcimi vojenskými súdmi po celom svete. 

Dôjde k úplnému prevzatiu financií planéty QFS, (Kvantový finančný systém), ktorý je nenabúrateľný. Každý človek na svete bude mať účet v tomto systéme. Na resetovanie sa uskutoční GCR a RV mien krajín, ktoré boli úplne znehodnotené nespravodlivo, ako napríklad: Irak, Vietnam a Zimbabwe. Bude sa to týkať aj ďalších krajín, ale toto sú príklady.

Čo nás čaká v blízkej budúcnosti

EBS a konečné odstránenie krys Deep State po celom svete. Preto Lynn Wood oznámil, že každý by si mal zaobstarať potraviny na tri až štyri týždne pre svoju rodinu. Aliancia použije zbraň Vesmírnych síl na „výpadok“ elektriny, mobilných telefónov, internetu v oblasti mesta, sily Aliancie použijú aj úplný výpadok elektriny možno aj dva týždne buď na ich vyplavenie a chytenie na úteku, alebo na udržanie výpadku a ich vystopovanie vo vnútri vojenskej karanténnej oblasti do ich úkrytov. Aliancia už vie, kto sú. Pochopte, vo väčšine oblastí s veľmi malým počtom členov cabaly, napríklad na vidieku alebo v malých mestách, pravdepodobne NEBUDÚ zaznamenané žiadne prerušenia ich služieb. Gene Decode použil Melbourne v Austrálii ako mesto, kde sa Deep State pevne drží. Očakávajte tvrdšie spôsoby, ako tieto krysy zahnať do kúta na týchto silných miestach. V Amerike poznáme Chicago, Filadelfiu, Los Angeles, Seattle, Portland a New York ako možné silné miesta. Pochopte, že Aliancia bude na celom svete presadzovať stanné právo a obkľučovať krysy Deep State, ako hovorí Romana Didulo v „neoznačených lietadlách (bez vlajky krajiny) sú naše/Spojenecké sily“.

Za Novú Zem a jej smerovanie budú stáť humanitárni ľudia, ktorí povedú k obnove planéty pomocou technológií, ktoré boli skryté, a zastavia všetok hlad, chudobu, nikto nebude bez bývania a deťom sa nebude ubližovať, nikdy! Urobíme to s energiou nulového bodu; cestou k voľnej energii, vodíkovým alebo elektrickým starostiam, potravinovým replikátorom, antigravitačnou technológiou a korunným klenotom Med-Beds.

Boh vždy zvíťazí nad Temnotou a toto je „Najväčšia vojna v dejinách“ na planéte Zem je víťazstvom Svetla nad Temnotou, zlom tohto sveta. EBS odhalí zločiny Deep State proti ľudstvu, ľudstvo bude plakať v slzách smútku. Bude to „Veľké prebudenie“. Ale vďaka týmto informáciám si uvedomíme, že ľudstvo dosiahlo ďalší stupeň vývoja, že sa priblížilo k Bohu, že spoznalo pravdu o tom, čo sa stalo. A spozná ďalšie pravdy o skrytej technológii a pravdu o Galaxii a iných svetoch. Vojna nad temnotou je vyhraná! Nech v celom vesmíre zavládne Sloboda a Božie svetlo nech svieti pre všetkých! Boh žehnaj všetkým!

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 97
  Súhrn starších správ (23.08.2021)Od roku 2018 vydal Donald J. Trump bez zjavného dôvodu deväť výkonných príkazov, teda zákonov.Pomocou nich sa jednoducho zaviedol trest smrti spolu s vyvlastnením za trestné činy velezrady a pedo-trestnej činnosti. Na konci roku 2020 sa druhy presadzovania rozšírili o štyri možnosti elektrického kresla, streľby, obesenia a smrtiacej injekcie.Čo som…
  Tags: a, na, v, sa, že, správy
 • 97
  Správy 17.11.2021Je ťažké sledovať všetko, čo sa odohráva v popredí a v pozadí. Ďalšou výzvou je interpretovať význam toho všetkého. Vyžaduje sa od nás maximálne rozlišovanie a treba zahnať strach, pretože Ľudstvu sa čoskoro zlomí srdce. Mohli by sme povedať, že ak neviete, čo sa deje alebo prečo, nepočúvate srdcom. Ak…
  Tags: a, sa, na, v, že, to, správy
 • 96
  Správy 03.01.2022Soudci nařizují odtajnění občanskoprávního vyrovnání Jeffreyho Epsteina z roku 2009 týkajícího se žaloby Vriginie Giuffreové proti princi Andrewovi. Princ Andrew se to snaží odvrátit tvrzením, že USA nemají žádnou jurisdikci. Giuffreová ho obviňuje, že ji v 17 letech sexuálně zneužil. Podle soudcova příkazu budou dokumenty odtajněny přibližně 3. ledna.Kde jsou…
  Tags: a, v, sa, na, že, to, správy
Subscribe
Notify of
guest
30 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Ingrid
Ingrid
1 year ago

Srdečna vďaka 🙏😘

Soldier 17
Soldier 17
1 year ago

Děkujeme mnohokrát 🙏❤️🙏 Ámen 🙏❤️🙏

Israismael
Israismael
1 year ago

Možno budú niektorí na tejto stránke čo pochopia že roky 2028 a 2029 sú buď rokmi začiatkom suzenia 7 rokov ,alebo už ich koncom a teda v krátky čas naša generácia zažije príchod Syna Človeka a tým pádom aj začiatok novej tisícročnej ríše mieru ..vysvetlím to
Mimochodom nie nadarmo sa pokúša temno nastoliť New Worlds Order,nový svetový poriadok pretože Šatan napodobňuje Boha vo všetkom ako protiklad..Ako všetci vidíte je tu snaha dnešných globalistov nastoliť už čoskoro tento nový svetový systém…
Poďme však ku knihe Daniela,ktorá pojednáva o týchto záverečných dňoch sveta hlavne 12kap je úplne záverom a ja sa vám pokúsim vysvetliť ,vďaka Bohu za to že mi dal vnuknutiami pochopiť podľa písma v biblii ,aj keď samozrejme o úplnom presnom dní nevie nik na hodinu a minútu ale vnjknutim mi dal tie roky 2028 a 2029..
Teraz napíšem text Daniela môžte si vziať svoje kalkulačky a počítať so mnou v druhom nižšom komentáry to vysvetlím
Najskôr teda tento text
:
„Môj pane, aký bude koniec týchto vecí?
9 Odpovedal: „Daniel, choď, pretože slová sú držané v tajnosti a zapečatené do posledných čias. 10 Mnohí sa očistia, vybielia a budú zdokonalení, ale svojvoľní budú konať svojvoľne. Ani jeden bezbožný sa nepoučí, no múdri porozumejú. 11 Od času zastavenia ustavičnej obety a postavenia ohavnej modly uplynie tisícdvestodeväťdesiat dní. 12 Blahoslavený, kto v dôvere prečká tisíctristotridsaťpäť dní.

Israismael
Israismael
Reply to  Israismael
1 year ago

Teraz vysvetlím ten 11 a 12 verš Daniela,pretože tam máte nejaké roky(v božom systéme sú to dní ,ktoré sa počítajú v pozemskom za roky,teda deň sa počíta za rok) ,a táto časť veršov už pojednáva o vekoch od-do, a nie o suzeni rozdelenom na 3 a pol a 3 a pol roka(to je zaznamenané zas v inej pasáži proroctva )…
Teraz skúste porozumieť so mnou:

11 Od času zastavenia ustavičnej obety a postavenia ohavnej modly uplynie tisícdvestodeväťdesiat dní..
Dostávame sa k dvom dátumom pred naším letopoctom a to keď boli izraeliti odvlečení do babylonskeho zajatia rok 597 pred n.l a tým že nemohli v chráme prevádzať svoje obety k svojmu Bohu bola zastavená ustavične obeta ako je to vo verzii 11,veď nakoniec aj Daniel musel svoje modlitby prevádzať súkromne a nie v chráme ..pamätajte si teda rok -597 ale aj rok -596 keď nabunachedozor zbúral Chram. dajte si do kalkulačky -597 rokov (596)a pripočítame 1290 rokov(podľa zvestovania anjela)…..dostávame sa k roku 693(694) nášho letopočtu,keď bola na mieste zburaneho Božieho chrámu v Jerusaleme postavená ohavnost(iné božstvo a jeho chrám) a táto ohavnost bude pustosena teda rozvratena v posledných dňoch sveta ..ide o Rock dom(Skalný dom) a mešitu Ak aksa ,ktoré boli postavené v strede ruín svätého Božieho chrámu..(ohavnost ktorá bude pustosena)
A teraz k tomu dátumu 693 keď bola ohavnost postavená a o rok pozdejsie sa už prevádzala modlitebné činnosť (694) pridajte 1335 rokov,ktoré boli poukázané Danielovy ako blahoslavenost ľudí (naša generácia)…
Čo vám vyšlo v kalkulačke??? To isté čo aj mne?…..roky 2028 a 2029 !!!!!
Je zaujímavé že rokom 2030 konci aj agenda globalistov ,no asi nie náhodou…
Je to neuveriteľné že všetky konečne udalosti sú tesne pred nami ak veríte práve vysvetlenu z knihy Daniela..Boh nám žehnaj !

jirik
jirik
Reply to  Israismael
1 year ago

očkovací COVIDTEROR by měl skončit v roce 2050, kdy bude na planetě maximálně miliarda….tak byly původní plány, ale „ochotou COVIDovcolidstva“ je šance na splnění ještě dříve….

Israismael
Israismael
Reply to  Israismael
1 year ago

Chcem uviesť na pravú mieru aj kvôli tomu aby si moslimovia u nás žijúci na Slovensku nemysleli že ich zneuctievam ak by toto čítali…Z pohľadu Božieho je chrám v Jerusaleme miestom jeho čistého uctievania a nazýva sa tiež ,,príbytkom Bozim“..každy cudzí zásah v chrámovom komplexe hory v podobe iného božstvo sa nazýva ohavnost a tak to vyjadril aj anjel v Danielovy…a ohavnost má byť podľa knihy Daniela pustosena ,čo má byť zrejme zámienkou na svetový konflikt c3

rudo
rudo
Reply to  Israismael
1 year ago

cokolvek je popisane v hociktorej knihe biblie sa tyka zidov a nie nas
bielych Clovekov, Slovienov.

nas letopocet je teraz 7530

poviodni zidia ziju v Palestine a Etiopii
V Israeli ziju vacsinou khazarski zidia, ktori nemaju s tymi Danielovymi nic spolocne su to potpmkovia Chazarov Velkej Chazarie, ktoru rozprasili spojene armady Tartarie a Perzie.

Ludstvo ako take vobec nemusi zaujimat nejaka udalost stareho Istraela, maximalne to moze nieco znamenat s rokmi pre Israel ale isto nie pre nas Slovienov.

a druha dolezita vec: v dejinach bolo chazarmi-jezuitmy prifalsovanych asi tisic rokov

tazke ta udalost co mame ako rok nula – zidokrestansky (Nie Sloviensky)

sa neudiala pred 2 tisic rokmi, ale iba pred 1 tisic rokmi.

Israismael
Israismael
Reply to  rudo
1 year ago

Jaj tak potom celá biblia je buď výmysel alebo sa mýli alebo omylom je to napísané v nej, že všetky udalosti sú nastavené na izraelský národ?.. Ja netvrdím ze tam žijú dnes pravý Izraeliti ale udalosti sa budú vždy krútiť okolo židov ako takých.. Aj tá zlomená moc svätého národa zaznamenaná v biblii ktorú si ľudia nevedia vysvetliť co to znamená, teda ta moc svätého ľudu neznamená nič iné len ze Boh skoncuje s ľuďmi židovského pôvodu ktorí riadia v súčastnosti tento svet (Gates, rockefelerovci, a tak..)… A potom sa to začne… Samozrejme ze v tých časoch neboli známe mená ako Gates a on iste nie svätý a pod ale bolo to poznamenané v kontexte zidov(v tom čase zaznamenaných ako svätý ľud) .

Israismael
Israismael
Reply to  Israismael
1 year ago

Myslím si ze sem je dávať zbytočne akékoľvek znamenia časov a pod… Ľudstvo sa už musí spoľahnúť samé na seba v suzeni, každý jeden jednotlivec…

Deni
Deni
1 year ago

Dakujem

Israismael
Israismael
Reply to  Deni
1 year ago

Múdri porozumejú, ti ktorí nemajú pochopit nepochopia… To nie je z mojej hlavy tento citat, aby si nemyslel ze mudrujem..
Ano ver tomu čomu veríš keď aj slepo lebo to je tvoje chcenie a žiadne iné..

miloš
miloš
Reply to  Israismael
1 year ago

Israimael,

ďakujem za Tvoje info. Prajem Ti, nech Ti Santa Klaus prienesie všetko to, čo si želáš.

Israismael
Israismael
Reply to  miloš
1 year ago

Ďakujem pekne, ja ti zas doprajem zdravie a poznanie všetkého toho co ti pomôže prejsť týmto ťažkým casom…

rudo
rudo
1 year ago

co moze znamenat cely Daniel:
„Môj pane, aký bude koniec týchto vecí?
9 Odpovedal: „Daniel, choď, pretože slová sú držané v tajnosti a zapečatené do posledných čias. 10 Mnohí sa očistia, vybielia a budú zdokonalení, ale svojvoľní budú konať svojvoľne. Ani jeden bezbožný sa nepoučí, no múdri porozumejú. 11 Od času zastavenia ustavičnej obety a postavenia ohavnej modly uplynie tisícdvestodeväťdesiat dní. 12 Blahoslavený, kto v dôvere prečká tisíctristotridsaťpäť dní.

zastavenie ustavicnej obeti, = koniec stanistickcyh ritualov zabojania deti a koniec zapichavania FEIZEROM

toto moze nastat napriklad 28.2.2022, ked sa ukoncia vsetky zatykania satanistov.

1290 dni bude teda naprikald 10.9.2025
1335 dni bude teda napriklad 25.10.2025

co nas teda dostalo do roku 2025 kedy sa ma prvykrat otvorit prechod do 5D pre tych
mudrych, vybielenych a blahoslavenych

a nema to nic spolocne s prislusnostou ku ziadnej sekte/cirkvi

to su ludia co pochopili, nedali sa zapichnut, nemaju neludsku DNA a su pripraveny opustit tento zufaly system

Israismael
Israismael
Reply to  rudo
1 year ago

Trosku by som porozmýšľal nad kontextom slov toho Daniela.. Pretože to sa nedá len tak hop nastaviť nejaký dátum konca zabíjania deti(co je inak smutné že sa to deje) a ani nejaký hop dátum na Pfizer a pod.. Je len lenivosťou ľudského ducha a prepestovany rozum pozemskost ou, že nepreskuma to co je biblické a nevygoogli si tie dátumy co som písal ze ci sú to ozaj oficiálne skutočnosti : ako je rok 597 p. n. l.. Ci ten dátum postavenia Al aksa rok 694 n.l… Toto robí človek chybu ze ma lenivého ducha radšej tu dá mínusky nesúhlasu a nič neskuma.. Ci ten anjel sa pomýlil, alebo zavádzal že dal také info Danielovi?? . Bože ved maj svoju vieru ale neprekrut prosím moje presvedčenie.. Ja idem podľa biblie ty zas podľa svojho…nič v zlom… Mier ti želám v tvojom srdci, a keď máš poznanie ja ti ho neberiem a ani nijak v svojom srdci hanit

rudo
rudo
Reply to  Israismael
1 year ago

tie udalosti a roky co popisujes su pre ludstvo uplne nezuajimave a nedolezite

my nie sme zidia, nie sme Israelci

my sme Clovekovia, povodna Biela Rasa z Hyperborey, Drzavy Tartarie a mame svoje skutocne poznanie

toho co veriaci nazyvaju BOH, my mame VIEDENIE, poznanie, a sme ina uroven

co si biblia sama pre svojich predpoveda sa nas netyka

ved my sme tu velmi velmi dlho a vyvoleni boli dosadeni na Zem len pred nejakymi asi 6 tisic rokmi.

ty sa necitis slobodna ziva ludska bytost, Clovek, Slovien, Staroverec ?

miloš
miloš
Reply to  rudo
1 year ago

Palec hore Rudo.

rudo
rudo
Reply to  Israismael
1 year ago

hop datum som nenastavil, je to len priklad

dufam ze sa to ukonci skor ako 28.2.2022
tak sa vypocet o tolko dni posunie

ja mam datumovu kalkulacku, kde vyrata datum od zaciatku podla poctu dni alebo pocet dni medzi 2 datumami.

uplne iny vypocet, nejdem to tu komplikovat

ukazuje na datum 6.1.2022 je od oficialneho dna rozpadu CCCP a malo by to znamenat moznost pre Rusko oslobodit Ukrainu alebo aspon jej rusku cast

bohuzial nam rovnaky vypocet od havlofasistickceho prevratu priniesol MATOVICA do vlady, teda inu formu fasistickeho prevratu

Israismael
Israismael
Reply to  rudo
1 year ago

Určite veci sú také ze súhlas… Ja som sa však zaoberal hlavne výpočtom konca času bez ohľadu ci sú v tom židia alebo nie sú.. To bol môj zámer poukázať na skorý príchod Syna Človeka v oblakoch, tak ako je to zaznamenané..na deň to samozrejme nejde presne to ma v moci len Boh ale rok by mohol sedieť kedy sa to ukončí podľa tých odkazov anjela . Preto som uviedol posledné pasaze knihy 12 kapitoly Daniela že tie dátumy 1290 a 1335 sa od niečoho odvíjajú a nie náhodne… Ak by som sem dal čísla náhodné tak to by bola ako športka sazka… Tie odvíjajúce veci od tých 1290 a 1335 sú predsa slová nie človeka a odvíjajú sa plne v závislosti od židovského národa, ved Daniel bol tiež žid a veľmi zbozny muž….

miloš
miloš
Reply to  Israismael
1 year ago

Israilmael, prajem Ti slobodu. Osloboď sa! Si človek, preto to píšeš. Je to oveľa ďalej. Kto zachránil najviac židov počas 2 sv. vojny? Slováci. Ale nie kvôli vierovyznaniu, ale kvôli ľudskosti.

PRAVDA BOHMI VYDANÁ, KÁŽE NÁM, SLOVIENOM;

PÁNA MAŤ JE NEPRÁVOSŤ, BA VÄČŠIA BYŤ PÁNOM!

A ČLOVEK NAD ČLOVEKOM U NÁS NEMÁ PRÁVA,

SVÄTÉ NAŠE HESLO JE: SLOBODA A SLÁVA!

benetri
benetri
Reply to  Israismael
1 year ago

prepáč, ale ja som tiež toho názoru, že Biblia, ako taká, sa týka len tzv. vyvolených, teda židov. Starý zákon je čisto židovský a ukazuje nemilosrdného a krvavého Boha, ktorý doslova kázal vraždiť (napr. Filištíncov).
To, že satanský Vatikán s akýmsi pápežom – vraj zástupcom Boha na Zemi – rád by som videl tie poverovacie listiny! – oblboval ľudstvo na Zemi vyše tisíc rokov, ešte neznamená, že tomu musíme veriť, že sa predpovede z Biblie vzťahujú na celé ľudstvo. Napr. má sa zachrániť 144 tisíc ľudí a zbytok zomrie.
To myslíš vážne, že zo 7,5 miliardy prežije len tak málo? Aká je šanca prežitia?! U židov to možno platí, lenže to Písmo a zápovede sa vzťahujú na nich! My máme úplne iné Božstvá, napriek katolíckej demagógii.
Možno si žid a tak to posudzuješ podľa seba. A keby satanský Vatikán nebol sústavne popieral a prepisoval našu históriu – ktorá siaha oveľa ďalej, ako tá židovská, tak by sme mali aj my jasné zápovede.
A Syn človeka tu už bol a už stihol aj umrieť bez toho, aby sa cirkev, či ľudstvo zmenili. Pamätáš na Abd-Ru-Shina? A on písal svoje knihy osobne! Biblia je len znôška akýchsi pamätí, naviac písaných ako spomienky spred 200-300 rokov a pritom sú tam vraj doslovné citácie Kristových slov. Nedaj sa vysmiať! Cirkev si vždy, na každom koncile upravovala texty tak, ako práve potrebovala. A všetko písali ľudia, žiadny Boh!

maria450
maria450
Reply to  rudo
1 year ago

V prvom rade podla Abdhrushina staci zit slusny, poctivi, moralny zivot. Tak ako povedal aj Jezis miluj a mozes vsetko, pretoze milujuci clovek nezide s cesty svetla. Nemusi kazdy rozumiet knihe Cesty svetla, posolstvo gralu, ale je dolezite ako kazdy zije.
Nie sme dokonali a prisli sme sa tu aj ucit so svojich omylov a chyb. V tomto case sa dostava ludom vela pozehnani a moznosti rastu duse a ducha a ocistit udalosti aj z minulosti svojim konanim, ovladanim svojich emocnych vybuchov.Konanim uprimnych dobrych skutkov – nezistne. Ciny a skutocny zivot.
Jezis tiez povedal. Zapri sam seba – to je zapri svoje ego (svoj vnutorny hlas v hlave = ego, je to zly radca), stis sa, ked chces kricat a utocit, najprv sa stis. Ovladaj svoje emocie, svoju psychiku.

ego:

Israismael
Israismael
Reply to  maria450
1 year ago

Práve preto je poznanie dôležité a hlavne v týchto časoch lebo veľa ľudí blúdi… Zo Svetla Pravdy môže človek ak len chce jeho zadný mozog ktorý prijíma z duchovnej sféry a takisto jeho chcenie spoznať všetku Pravdu.. A keď píšem pravdu s veľkým P tak nielen tu pozemku pravdu, ktorá je teraz prekrutena ale hlavne sa naučiť poznávať tu Božiu.. Čiže jeho vôľu… Veľa ľudí nie sú v tejto dobe pripravení a keďže sa blíži čas účtovania tisicrocnych karmickych dejov bude asi hodne skripania zubami ale zároveň aj oslobodenie tých ktorí sa pripravili a spoznali Božiu volu

miloš
miloš
Reply to  Israismael
1 year ago

Nech je cťou každému, kto má dobrý úmysel. Pá.

Israismael
Israismael
Reply to  maria450
1 year ago

Benetri..súhlas ..
1.nikde sa nepise ani v biblii aj keď si ju upravovali a hlavne
najviac jezuiti o iných bohoch a už vôbec nie menovite a ani Abdrushin Duch Pravdy o nich nepise
2.Co sa týka Vatikánu to naprosto súhlas lebo posledný pápež týchto dejín je jezuita teda zo Spoločnosti Societades Jesus no a oni si ho pripravovali na koniec dejín tohto sveta ..je skutočne posledný viac už nebude žiadny z naprosteho dôvodu odhalí sa neprávosť RKC
Vsimni si každú nedeľu ,že nie je nasvietený chrám sv.petra ,svietia len pouličné lampy v okolí chrámu…chápeš ten znak?ja myslím že ty áno ..mne jedno že su posmievaci a hejteri ale môžu si to zistiť na základe live streamu Vatikán na živo..večer nedeľa vždy zatemnenie baziliky …chýba svetlo osvietenie baziliky…Ja som si to všimol už od januára …a býva to často aj cez týždeň..to je znak že niečo nie je vporiadku..
3.to posolstva Daniela je pravdivé aj cez tú furu minusiek ale mne je to jedno ak si skúšal tie dátumy pospájať vážne sa dostávame do roku 2028/29 a to značí skorý príchod Imanuela tentokrát ako kráľa z božského(v biblii Syn človeka
aby pomýlili ľudí lebo správne má byť Syn Boha zrodeny PRE človeka z božského a to už dáva iný zmysel..ten zvod te!nych je ohromný lebo vsuvka v biblii,že Syn človeka dáva zmysel že to musí byť Ježiš pretože sa narodil ako syn človekovi teda Márii.. ..milión a milión ľudí očakáva Ježiša ,napriek tomu že povedal ucenikomže VIAC MA LUDSKE OKO NEUVIDI…
4.abdrushin bol časť Imanuela v pozemskom,ako dobre a iste vieš ,no a parsifal je prvý posledný alfa omega na hranici božského s prastvorenim..ty to isto vieš keď si to spoznal vo Svetle Pravdy..
Očakávam zas veľa minusiek pretože zástancovia iného božstva nemôžu inak..ale im to nezazlievam..Pekný večer želám!

benetri
benetri
Reply to  Israismael
1 year ago

neviem, prečo by som ti mal dať mínus?! Vidím, že vieš, o čom sa vyjadruješ. Asi sme čítali rovnaké knihy a význam chápeme približne rovnako. No – si jeden z mála. Poklona!

Israismael
Israismael
Reply to  benetri
1 year ago

Poklona tebe ,a v prvom rade Najvyššiemu že nám dal milosť poznania Pravdy ..ja viem,že nie ty mínus ..ani som nemal teba na myslím ..vieš každý má svoju pravdu v určitom zmysle 11 minusiek mne nevadí …ani sa na nich nehnevam

jirik
jirik
1 year ago

Rakúsko zavedie po rekordnom počte nových prípadov nákazy koronavírusom plošný lockdown, ktorý sa začne v pondelok a bude sa týkať zaočkovaných aj nezaočkovaných občanov. Oznámil to v piatok predpoludním kancelár Alexander Schallenberg. Lockdown bude trvať maximálne 20 dní s prehodnotením situácie po desiatich dňoch

„Dlho, možno až príliš dlho, sa predpokladalo, že bude možné dosiahnuť vysokú zaočkovanosť aj bez povinného očkovania. Teraz sa však musíme realite pozrieť do očí,“ vyhlásil Schallenberg.

Tým občanom, ktorí budú aj naďalej odmietať očkovanie, budú hroziť pokuty, prípadne až trest odňatia slobody. Podrobnosti nového nariadenia majú byť zverejnené v najbližších týždňoch.

https://www.hlavnespravy.sk/rakusko-ako-prva-krajina-nariadi-celej-populacii-povinne-sa-zaockovat-proti-covidu-od-pondelka-zavadza-lockdown-aj-pre-ockovanych/2758906

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK