Naše raz zaslané myšlienky zanechávajú stopy na stenách a predmetoch

23/06/2021

Aj bez sochy postavenej na náš obraz, aj bez nášho mena v historických knihách, zanechávame energetické stopy nášho pobytu na zemi. Prvé stopy sú v našej genetickej línii. Tak, ako sme po našich predkoch zdedili nevyriešené problémy, dostanú sa našim potomkom nepochybne tie naše. Všetko súvisí so zákonom rezonancie. Ostatné stopy sú vpísané do nášho každodenného prostredia.

Vždy rovnaký princíp, naše emitované myšlienkové formy, naše emócie, zanechajú svoj odtlačok na stenách alebo všeobecne na mieste, kde sú emitované. Takže aby ste mali nepríjemný pocit, nemusíte byť na mieste činu, alebo masakry. Predpokladajme, že ste chceli kúpiť dom, v ktorom mal človek nahnevané emócie spojené s ťažkým rozvodom v kúpeľni aj v jeho vlastnej spálni a v ďalšej spálni, v detskej izbe, všade bol hnev a emócie nekonečného smútku. Ak sa sústredíte na svoje vnímanie, okamžite to pocítite … Ak však nič necítite a tento dom si kúpite, aby ste tam žili, môžu sa náhle objaviť nové problémy, bez toho, aby ste vedeli prečo. Energie domu majú priamy vplyv na vaše vnímanie reality. Tieto energie sa živia pamäťou stien. A ako každá entita, ktorá chce absolútne prežiť, bude konať tak, aby ste si ju udržali. Spomienky sú tak všadeprítomné na všetkých miestach, ktoré „žili“.

Nový dom však nie je výnimkou z tohto javu. Okrem každého tragického príbehu spojeného s pozemkom je dom skutočne nabitý dobrou alebo zlou energiou ešte skôr, ako sa kľúče odovzdajú budúcemu majiteľovi. Ako? Samotnými staviteľmi.
Predmety, stavby, diela všeobecne sa starajú o emóciu, zámer tvorcu. Predstavte si murára, ktorý práve zažil veľmi veľkú mrzutosť, hádku so svojím zamestnávateľom, manželkou, kolegom. Pochybujem, že postaví svoj múr a píska milostné piesne. Skôr bude jeho konanie plné hnevu a od začiatku jeho práce dostane každá kvadra, alebo tehla väčší, alebo menší náboj násilia.

Murár, ktorý nahnevane položí svoju tehlu, jej spôsobí akýsi nedobrovoľný magický rituál. Teraz si predstavte, že celý dom je postavený týmto spôsobom. Budúci majitelia budú potrebovať veľa lásky a harmónie, aby zvrátili ten vývoj. Naopak, miesto bydliska vybudované s trpezlivosťou a láskou ľuďmi, ktorí majú radi to, čo robia, alebo jednoducho budúcim obyvateľom, okamžite získa energiu privítania mieru a lásky. Ale pozor, energie sa pohybujú a naše nálady sa menia, takže musíme zostať ostražití, pretože nikdy nič nemôžeme brať ako samozrejmnosť.

Všetci pracovníci v oblasti energetiky často počuli o „rozvodových“ domoch, strate zamestnania alebo finančných problémoch, opakujúcich sa chorobách po sebe nasledujúcich obyvateľov. Zdá sa, že sa stále opakujú tie isté situácie, rovnaké drámy. To, čo si steny pamätajú nám môže odhaliť energetickú minulosť miesta a pôsobiť priamo na nás vyvolaním našich vlastných problémov. Stáva sa to katalyzátorom. Sú tu tiež preto, aby poukázali na to, čo často odmietame vidieť.

S historickými miestami sa bežne spájajú prípady

Turistická sprievodkyňa hovorí, že keď mala sprevádzať turistov do Ouradour sur Glanes, cítila čoraz hlbšie nepohodlie, keď sa blížil autobus. Z diaľky prijímala všetku energiu miesta, stále je nabité násilím a utrpením.

Pokiaľ ide o energetickú pamäť vyhladzovacích táborov. Aj mimo všetkých túlavých duší, ktoré tam určite sú, je ľahké si predstaviť, že tvárou v tvár dramaticky silnej energii tohto miesta musia mať aj tí najodvážnejší stiahnuté hrdlo. Našťastie by žiaden developer ani nesníval o výstavbe rezidencií na takýchto miestach.

Ostatné miesta, ktoré sú v kolektívnej pamäti menej prítomné, môžu časom získať rekonštrukcie buď po zničení vojnou, alebo jednoducho preto, lebo sú príliš staré. Nič to nemení. Energia miesta je vždy prítomná.

Médium geobiológie hovorí, že pred niekoľkými rokmi žila v nedávnej budove v centre veľkého mesta. Neustále ju tam rušili vidiny ľudských duší prechádzajúcich cez izby, dokonca aj jej pes niekedy sledoval pohyby neviditeľných bytostí a zúrivo štekal. Energia bola tiež veľmi nízka a negatívna pre obyvateľov. Po výskume si uvedomila, že budova bola postavená na mieste, kde boli v stredoveku držaní šialenci. Svoj život tam ukončili na akomsi umierajúcom mieste. Nie je potrebné vykresľovať obraz energetických nerovnováh, ktoré môže takáto minulosť generovať a udržiavať na obyvateľoch … Prirodzene zasiahla, aby obnovila rovnováhu celku.

Preto by ste sa nemali spoliehať na nový vzhľad budovy a domnievať sa, že je imúnna voči energetickému vplyvu. Pamäť majú všetky miesta, ale našťastie to nie je vždy také dramatické.

Naši predkovia túto tému poznali a pripisovali jej veľký význam.

Cvičili sa každý deň a od nepamäti na energické čistenie miest. Keď žili v úplnom súlade s prírodnými zákonmi, poznali silu energetických javov a riziká, ktoré bolo potrebné brať do úvahy. Obyčajný človek na tieto vedomosti dlho zabudol v prospech čoraz viac karteziánskych a technologických poznatkov. V súčasnosti čoraz viac z nás otvára oči, prijíma presnejšie pocity …

Pociťovať znamená predovšetkým prijať. Počúvame pocity preto, aby sme sa nevydávali za obeť, aj keď sa nám to, čo sa deje, nepáči a hlavne, aby sme nezabudli na zákon príťažlivosti. Potom dostaneme odpovede na naše otázky aj prostredníctvom synchronicít. Vesmír na nás nezabúda …! Spolu s vedomím musíme vykonať vhodný zámer, ktorý pomôže tomuto miestu transmutovať a zvýšiť jeho vibračnú frekvenciu. Každé miesto, každý pozemok umytý z ich rodinných alebo historických tragédií tak všeobecne umožňuje Zemi zvýšiť svoje vlastné vibrácie a všetkým živým bytostiam to okamžite prinesie úžitok. Všetky myšlienkové formy (egregory), ktoré pravidelne vysielame, prenikajú cez steny našich domovov.

Pamäť stien je fenomén, ktorého princíp je jednoduchý: všetko, čo sa deje v budove, vytvára frekvencie, ktoré ako kameň hodený do kaluže prestupujú časom obytné priestory. Všetky udalosti sprevádzané silnými emóciami, pozitívnymi alebo negatívnymi, sú tam potlačené s väčšou alebo menšou intenzitou.

Pamäť predmetov

Každý objekt má svoje vlastné vibrácie, ku ktorým je potrebné pridať svoju skúsenosť, ako je to v prípade pamäti stien. Napríklad kus nábytku má vibrácie svojho dreva a rôzne impregnácie od jeho výroby až po váš domov, kde sa nachádza. Rituálne sošky všetkých náboženstiev sú napustené. A sú klenoty, ktorých by sa bolo lepšie vzdať.

Niekedy sa prítomnosť zlého predmetu, získaného alebo ponúkaného, ​​stane katalyzátorom „smoly“. Predmety sú schopné prijímať dobré alebo zlé vibrácie. Kúzla šťastia existujú rovnako ako objekty so zlými úmyslami. Určité dekorácie, plagáty, sošky, šperky sú niekedy veľmi negatívne.

Niektoré známe prípady

Sean Robinson, ktorý vlastní obraz The Anguished Man, natočil niekoľko videí ukazujúcich paranormálne javy vyvolané týmto obrazom. Umelec krátko po dokončení tohto obrazu spáchal samovraždu. Zvykol miešať svoju vlastnú krv s farbou.

Väčšina majiteľov diamantu Blue Hop Diamond, ktorý patril Ľudovítovi XIV. Pod menom Blue Crown Diamond, sa predtým, ako sa stal pokladom Smithsonian Institution vo Washingtone, stretla s tragickým koncom.

Vstúpte do psychometrie

Na kvalifikáciu tohto javu pocitu pamäti hmoty sa v parapsychológii používa termín psychometria.

Tento termín vytvoril Američan JR Buchana v roku 1949. Poľský filozof J. Tischner definuje psychometriu ako schopnosť precitliveného subjektu vnímať z predmetu, ktorý drží v rukách, informácie týkajúce sa jeho majiteľa, jeho histórie a ľudí, ktorí s ním mali dostatočný kontakt. Podľa zdroja bez vedeckých referencií naše telá absorbujú energiu, ktorá je okolo nich. To by vysvetľovalo dôvod, prečo sa človek môže cítiť nepríjemne uprostred skupiny ľudí, ktorí vydávajú rôzne energie a emócie.

Hmota má pamäť

Psychické vlny, ktoré menia vibračnú frekvenciu látky, môžu viesť u osoby obdarenej veľmi veľkou citlivosťou, alebo psychicky narušenej emocionálnym alebo afektívnym šokom, alebo v období puberty k zmene vlastnej vibračnej frekvencie, pretože okolitá hmota pôsobí neustále. Preto sú obzvlášť zasiahnuté deti. Nie je potrebné, aby ste boli zasiahnutí fenoménom POLTERGEISTA, ktorý by vás veľmi ovplyvnil. Ak ste fanúšikom blších trhov a starožitností, musíte predovšetkým „navštíviť“ predmety, ktoré vás lákajú, aby ste mohli intuitívne preskúmať spomienky, ktorými sú nabité. Psychometrii sa dá naučiť … Rovnako ako všetko, čo si uvedomíme, aj psychometria je vrodeným darom, ktorý musíte len prijať, aby ste sa videli, ako sa objavuje v našom každodennom živote. Opäť je to prijatie, ktoré urobí rozdiel.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 88
  Úrovne existencie (od metafyziky po politiku)Chcel by som povedať niečo o leveloch existencie týkajúcich sa dianí v spoločnosti ku ktorým sa dostanem skrz iné veci, o ktorých je dobré vedieť. Existujú určité všeobecné zákony, dalo by sa povedať že kozmické, pretože fungujú univerzálne vo všetkých oblastiach a všetkých úrovniach. Zákony makrokozmu sa nápadne podobajú časticiam…
  Tags: a, je, na, sa, v, to, zaujímavosti
 • 86
  Zlovestné miesta: Georgia GuidestonesGeorgia Guidestones je záhadná žulová pamiatka v okrese Elbert v štáte Georgia. Gigantická stavba, známa tiež ako americký Stonehenge, je vysoká takmer 20 stôp a je vyrobená zo šiestich žulových dosiek s celkovou hmotnosťou 240 000 libier. Najúžasnejším detailom pamätníka však nie je jeho veľkosť, ale správa na ňom vyrytá:…
  Tags: a, na, v, je, sa, zaujímavosti
 • 86
  Harry Potter konšpiráciaKto z nás si nemohol nevšimnúť neškodné zábavné a napriek tomu príjemne strašidelné príbehy o Harrym Potterovi, hrdinskom čarodejníkovi a jeho epickom boji proti silám zla, spolu s jeho odvážnymi kamarátmi, Hermionou a Ronom Weaslym? Akú úžasnú zábavu sme všetci mali zo živých predstáv Joanny K. Rowlingovej, ktorá sa akosi proti…
  Tags: a, je, že, v, ako, na, sa, s, to, zaujímavosti
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK