Návrat inkubačnej mágie do stratégie elít

07/07/2021

Inkubačná mágia je súčasťou luciferiánskej gnózy, ktorá existovala vždy. Elita, Čierna šľachta, má toto tajné poznanie od počiatku ľudstva. Podľa Carlosa Castanedu sa do nás infiltrovali parazitické entity, Letci alebo Planétári a dali našej mysli jej rutinnú, opakujúcu sa, maniakálnu, bojazlivú, chamtivú, násilnícku, vypočítavú a manipulatívnu stránku.

„Predátori nahradili našu myseľ svojou mysľou, ktorá je bizarná, nesúvislá, mrzutá a prenasledovaná strachom z odhalenia.“ (Carlos Castaneda, Posledná cesta)

Gnostici ich nazývajú archonti.

Nigel Kerner ich prirovnal k mimozemšťanom, ktorí sú len polymorfnými bytosťami, ktoré strašia v našich nociach a hrajú sa na satanistov, ktorí od nich žiadajú ďalšie a ďalšie obete, pričom v skutočnosti len zvýrazňujú ich záhubu.

Letci alebo archonti sú v skutočnosti džinovia, ako sa uvádza vo svätých knihách.
„Osídlili Zem skôr ako ľudia a títo džinovia sa uchýlili ku genetickej manipulácii a ku klonovaniu. Sú to atlantské civilizácie, žijú v mestách pod zemou a majú vedecký rozvoj, ktorý presahuje ľudskú predstavivosť.

Všetci vedci, ktorí sú členmi rôznych tajných spoločností, sa podieľajú na luciferiánskej gnóze práve s cieľom skazenia ľudských hodnôt, či už ide o zničenie náboženstiev, oslobodenie morálky alebo falšovanie dejín. Darvinizmus a eugenika sú dobrými príkladmi nezdravých ideológií, ktoré je luciferiánska gnóza schopná vytvárať.

Inkubačná prax vždy spočívala v zasahovaní do snov.

Jej najznámejšia forma sa praktizovala vo svojej vešteckej podobe v starovekých náboženstvách, ktorá spočívala najčastejšie v spánku v blízkosti svätyne s cieľom získať vo forme sna alebo vízie predpisy boha. Niekedy to namiesto chrámu môže byť posvätné miesto, prameň, jaskyňa, skala, strom, studňa, ale aj izolované hroby na cintoríne, alebo kostol, katedrála či hrad.

Obrad inkubácie môže zahŕňať aj predkov alebo rodokmeň obradníkov a dodnes sa praktizuje v niektorých tajných spoločnostiach. Inkubačná mágia slobodne odsúhlasená bola najčastejšie tzv: Púť

Napríklad v 6. storočí Gregor z Tours zaznamenal istý počet uzdravení, ktoré sa odohrali vo svätyniach svätého Juliána z Brioude a svätého Martina z Tours, kam prichádzalo na púť mnoho veriacich… Chorí ľudia zaspávali pri relikviách a v niektorých prípadoch sa im v snoch uľavilo od utrpenia.

Inkubačná mágia tiež umožňuje zasahovať do snov iných bez ich predchádzajúceho súhlasu.

Ak túto čiernu mágiu dlho praktizovali nepohodlní čarodejníci, teraz je súčasťou vedeckého výskumného programu. Napríklad tím z Massachusettského technologického inštitútu (MIT) zistil, že je možné umelo ovplyvňovať sny. Vyvinuli techniku nazvanú „cielená inkubácia snov“ (Targeted Dream Incubation – TDI). Doslova ju možno preložiť ako „riadená inkubácia snov“. Navrhli aj špecifické zariadenie, ktorého úlohou je zbierať údaje a priamo ovplyvňovať sny prostredníctvom zvukových signálov. Výsledky sa ukázali ako veľmi sľubné.

Dnes čiernych mágov nahradili veľké globalistické spoločnosti.

Naše sny sa pre ne môžu stať jednoduchým ihriskom na ovládanie obyvateľstva, odovzdávanie správ alebo jednoducho na motiváciu inzerentov tým, že dajú reklame nový impulz. Niektorí vedci nás varovali: „Spoločnosti sa chcú zamerať na vaše sny pomocou reklamy – a už to robia.“

Podľa časopisu Science Magazine 40 výskumníkov zaoberajúcich sa spánkom podpísalo otvorený list, v ktorom vyzývajú zákonodarcov, aby regulovali „cielenú inkubáciu snov (TDI)“. Poukazujú v ňom na to, že veľké spoločnosti ako Coors a Burger King sa aktívne snažia ovplyvňovať sny svojich potenciálnych zákazníkov.

„Reklama na TDI nie je zábavný trik, ale šikmá plocha so skutočnými dôsledkami,“ napísali výskumníci vo svojom liste. „Zasadzovanie snov do mysle ľudí s cieľom predávať výrobky, nieto ešte návykové látky, vyvoláva dôležité etické otázky. „

Autori listu konkrétne uvádzajú prípad, keď spoločnosť Molson Coors – materská spoločnosť pív Coors, Blue Moon a Miller – použila ICR na reklamu v snoch ľudí v dňoch pred Super Bowlom.

Podľa tlačovej správy spoločnosti Molson Coors spoločnosť na tento účel vyzvala ochotných účastníkov, aby si pred zaspaním pozreli „video vyvolávajúce sny“ vytvorené s pomocou špecialistu na spánok, ktoré obsahovalo obrazy a zvuky „vodopádov, hôr a, samozrejme, značky Coors“. Účastníci mohli získať aj 12 balení piva Coors zadarmo, ak poslali odkaz na video priateľovi, aby si aj on mohol vychutnať začiatok sna.

Veľmi temné dôsledky

Spoločnosť zasahujúca do vašich snov je scenár, ktorý by ste si predstavili v sci-fi filme, ale v skutočnosti sa to deje. Hoci si snové inžinierstvo v súčasnosti vyžaduje našu aktívnu účasť, výskumníci spánku varujú, že by mohlo pripraviť pôdu pre novú temnú realitu, v ktorej spoločnosti využívajú pasívnu taktiku RCI prostredníctvom predmetov, ako sú inteligentné reproduktory.

„Je ľahké predstaviť si svet, v ktorom sa inteligentné reproduktory… cez noc stanú nástrojmi pasívnej, nevedomej reklamy, s naším súhlasom alebo bez neho,“ uvádzajú autori listu. „Tieto personalizované zvukové stopy by sa stali kulisou pre náš spánok, rovnako ako sa nekonečné billboardy, ktoré znečisťujú americké diaľnice, stali pre náš bdelý život. „

Ak majú výskumníci pravdu a umelá inteligencia sa použije, mohli by sme sa ocitnúť na šikmej ploche, kde už nebudeme v bezpečí ani pred elitami v našom spánku…

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 90
  Vládcovia pokrvnej línie archontovRockefellerovci sú potomkami starej skorumpovanej holandskej Východoindickej spoločnostiSkutočné nebezpečenstvo predstavujú domáci zradcoviaZemi vládne tajná zločinecká cabalaRodina Rothschildovcov sa Rockefellerovcom nepáčila, vytlačili ich v USAVo svete prebieha frenetický boj o mocAká veľká je bažina, ktorá sa vysúša?Zoznam členov Výboru 300 Rothschild vs Rockefeller Vnímaná veľká šťastná rodina nie je vždy taká,…
  Tags: a, sa, v, na, sú, ako, zaujímavosti, tajné
 • 90
  Ako niektorí členovia svetovej elity používajú rituály čiernej mágie na vyvolanie entít, aby získali viac moci"Základná, prvotná psychická realita je tak nepredstaviteľne zložitá, že ju možno uchopiť len na najhlbšom dosahu intuície, a to ešte len veľmi nejasne. Preto potrebuje symboly." - Carl Jung Čo je obradná mágia? Z prác viacerých učencov, od Platóna po Manlyho P. Halla a ďalších vyplýva, že ide v podstate…
  Tags: a, sa, v, na, je, zaujímavosti, tajné
 • 85
  Dr Katherine Horton: O energetických zbraniach, implantátoch, neurotechnológiách a iných zásahoch (1)Rozhovor s časticovou fyzičkou Dr. Katherine Hortonovou (bývalá členka CERN, DESY)Študovala na renomovanej Oxfordskej univerzite. Vyučovala jadrovú a časticovú fyziku na Hertford College a Oxfordskej univerzite. Ona sama je "cieľová osoba" (TI) a je neustále napádaná energetickými zbraňami a vážne obťažovaná prenasledovaním zo strany gangov atď. V súčasnosti je hlavnou…
  Tags: a, sa, je, na, v, zaujímavosti, tajné
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK