Nemecké tajné spoločnosti pred nacistami skrývali starodávne super zbrane

16/04/2021

Kontrola Adolfa Hitlera nad nacistickým Nemeckom bola prísne obmedzená, pokiaľ išlo o vývoj super zbraní z vysoko pokročilých technológií nájdených tajnými spoločnosťami, ktoré skúmali svet s cieľom lokalizovať a vyvinúť technológie, ktoré by ľahko mohli zmeniť priebeh druhej svetovej vojny.

Corey Goode opísal to, čo čítal na „inteligentných sklenených poličkách“ obsahujúcich utajované skutočnosti, ku ktorým mal prístup počas svojich 20 rokov služby. Odhaľuje obrovské globálne výpravy vedené nemeckými tajnými spoločnosťami s cieľom nájsť špičkové technológie postavené buď starými ľudskými civilizáciami, alebo mimozemskými návštevníkmi.

Goode hovorí, že vedomosti o týchto pokrokových technológiách sa sústreďovali v himalájskych oblastiach Indie, Číny a Tibetu.

Nemecké tajné spoločnosti a neskôr nacistické SS vyslali do týchto oblastí výpravy, kde našli starodávne zvitky a knihy, a preniesli ich do Nemecka spolu s niektorými miestnymi mníchmi a pisármi, ktorí ich dokázali tlmočiť.

Tieto expedície sa začali bezprostredne po prvej svetovej vojne a vyvrcholili v 30. rokoch, keď sa k moci dostala Hitlerova nacistická strana. Corey Goode popisuje tajné spoločnosti Thule, Vril a Soleil Noir ako hlavné nemecké tajné spoločnosti zapojené do týchto expedícií.

Aj keď existuje bohatá literatúra o úlohe spoločnosti Thule pri Hitlerovom nástupe k moci, o spoločnostiach Vril a Soleil Noir (Schwarze Sonne) sa vie menej.

Spoločnosť Thule bola založená 17. augusta 1918 a spoločnosť Vril čoskoro potom ako odnož. Ten druhý trénovali ženské médiá, ktoré využívali svoje psychické schopnosti na komunikáciu so starodávnymi podzemnými alebo mimozemskými civilizáciami.

Peter Moon vo svojej knihe Čierne slnko: Montaukove nacisticko-tibetské spojenie popisuje túto spoločnosť Čierneho slnka ako skupinu významných osobností SS Heinricha Himmlera.

Podľa Goodeho tajná spoločnosť Black Sun úzko spolupracovala s organizáciami Thule, Vril a ďalšími tajnými spoločnosťami pri formovaní nemeckej separatistickej frakcie v Antarktíde a Južnej Amerike. Z toho vyplýva, že zatiaľ čo spoločnosť Soleil Noir bola formálne spojená s Himmlerovými SS, jej primárnou lojalitou bola spoločnosť Thule, Vril a ďalšie tajné spoločnosti.

To vedie k fascinujúcemu záveru. Himmler veril, že spoločnosť SS Black Sun úspešne prenikla do nemeckých tajných spoločností a bude zdieľať tajomstvá jej pokročilých vesmírnych a technologických programov prebiehajúcich v Antarktíde a Južnej Amerike. To viedlo Himmlera a Hitlera k pevnej viere, že superzbrane budú nakoniec vyvinuté a vydané včas, aby vyhrali vojnu.

Namiesto toho pravdepodobne Thule, Vril a ďalšie tajné spoločnosti prijali rozhodnutie obetovať hitlerovský nacistický režim a Čierne slnko tieto technológie ďalej neposielalo.

V knihe Tajné vesmírne programy a mimozemské aliancie: Zasvätené odhalenia aktivít našich vlád existujú dôkazy o tom, že prvú antigravitačnú kozmickú loď postavila Spoločnosť Vril s podporou bohatých členov Spoločnosti Thule a neskôr oficiálnych Podpora nacistov. Existujú dôkazy, že prototypy lietajúcich tanierov Vril sa skutočne našli v Nemecku a previezli sa do Spojených štátov.

Napriek konvenčnej historickej teórii, že Hitler bol absolútnym vládcom nacistického Nemecka, Goode vykresľuje veľmi odlišný obraz založený na tom, čo čítal na „smart glass tabletoch“.

Skutočná moc sa sústreďovala v rukách nemeckých tajných spoločností, ktoré rozhodovali o tom, aké technológie budú uvoľnené pre nacistické vojnové úsilie.

Keď sa druhá svetová vojna rozvíjala s narastajúcimi nacistickými porážkami, Goode tvrdí, že nemecké tajné spoločnosti nemali záujem pomôcť Hitlerovi zvrátiť priebeh vojny:

Myslím, že tam bola [nejaká] technológia nadobudnutá a zabudovaná do ich rušivého tajného vesmírneho programu, ktorý vyvíjali. Ale vyvíjali to pre svoje vlastné účely, keď sa jednalo o to, bolo im jedno, či Nemecko, vlasť, vyhrá druhú svetovú vojnu alebo nie, a nedovolili, aby sa táto technológia použila na víťazstvo.

Keď nacistické Nemecko pokračovalo v pokročilých zbrojných programoch založených na tom, čo objavili Himmlerove SS, najpokročilejšie technológie boli pred Hitlerom skryté a odvezené na vzdialené miesta v Južnej Amerike a Antarktíde.

Na týchto odľahlých miestach, ďaleko od rozsiahleho ničenia v Európe, mohli nemecké tajné spoločnosti slobodne vyvíjať technologický program paralelne s programom, ktorý zúfalo presadzovali nacistické SS. Tajné spoločnosti vybudovali vysoko pokročilé kozmické lode a zbrojné technológie a dostali sa vysoko nad Hitlerove vedomosti alebo kontrolu.

Od roku 1939, keď nacistické Nemecko oficiálne založilo prvú antarktickú základňu, tajné spoločnosti repatriovali najtalentovanejších vedcov a vytvorili disidentskú nemeckú frakciu.

Goode popisuje tri základne postavené na miestach, ktoré predtým využívala starodávna podzemná civilizácia, ktorá pomáhala nemeckým tajným spoločnostiam. Stavebný program pokračoval počas celej vojny a zrýchlil sa s blížiacou sa porážkou nacistického Nemecka.

Keď sa admirál Byrd v januári 1947 dostal na Antarktídu, narazil na secesné nemecké tajné spoločnosti, ktorých technológie boli oveľa vyspelejšie ako tie, ktoré vlastnili práve Himmlerove SS, ktoré boli práve porazené. Americké námorníctvo utrpelo ohromujúcu porážku v rukách nemeckej separatistickej frakcie.

Existujú silné historické dôkazy podporujúce Goodove neuveriteľné tvrdenia. Je známe, že nacistická SS mala výskumnú skupinu s názvom Ahnenerbe (v nemčine „zdedená po predkoch“), ktorá v skutočnosti viedla expedície do Tibetu, Peru a inde, kde hľadala starodávne poznatky a technológie. Nacistická SS Ahnenerbe mohla byť výskumným dáždnikom pre nemecké tajné spoločnosti, ktoré opísal Goode.

Nemecká výprava do Tibetu bola vedeckou výpravou od mája 1938 do augusta 1939 pod vedením nemeckého zoológa a dôstojníka SS Ernsta Schäfera.

Ďalej je známe, že spoločnosť Thule bola sponzorom Nemeckej robotníckej strany, ktorá bola predchodkyňou nacistickej strany. Viera spoločnosti Thule o vývoji morálne, intelektuálne a fyzicky vyšších ľudských bytostí (Nem. Ubermensch) bola začlenená ako kľúčové princípy do vývoja nacistickej ideológie.

Elity Thule si vybrali Hitlera na čelo rodiacej sa nacistickej strany, pretože verili, že ho môžu ľahko ovládať.

Mainstreamoví historici nám hovoria, že Hitler sa obrátil na svojich bývalých sponzorov, zmocnil sa absolútnej moci a zakázal tajné spoločnosti. Podľa Goodeho nebol Hitler nikdy viac ako bábka nemeckých tajných spoločností, ktoré sa rozhodovali, aké špičkové informácie a technológie mu poskytnú, keď bude vykonávať svoju militaristickú politiku.

Goodeove odhalenia vedú k ohromujúcemu záveru. Nemecké tajné spoločnosti zneužili hitlerovský nacistický režim tým, že ho presvedčili, aby poskytol zdroje na vybudovanie technologickej infraštruktúry nemeckého separatistického vesmírneho programu v Antarktíde a Južnej Amerike.

Nemecké tajné spoločnosti sľúbili zdieľanie pokrokových technológií, ktoré umožnia Hitlerovi dobyť Európu. Namiesto toho oklamali Hitlera a dovolili kolaps nacistického Nemecka.

Možno ešte znepokojivejšie je, že Goode tvrdí, že nemecké tajné spoločnosti nakoniec spojili svoje sily s americkými tajnými spoločnosťami a začali infiltrovať vojensko-priemyselný komplex USA.

Výsledkom bol vývoj mnohých pokrokových kozmických lodí pod kontrolou nemeckých tajných spoločností a ich amerických spojencov, ktoré Goode nazýva „čierna flotila“ – tajný vesmírny program založený na nacistických princípoch čerpaných zo spoločnosti Thule.

V posledných rokoch sa podľa Goodeovej spojili ďalšie tajné vesmírne programy, aby prekazili a odhalili historické aktivity Čiernej flotily a jej spojencov.

S pribúdajúcimi odhaleniami bude ľudstvo informované a nakoniec zbavené dlhoročnej manipulácie tajnými spoločnosťami využívajúcimi pokrokové technológie na obmedzenie ľudského potenciálu.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 93
  Insider tvrdí, že sa zúčastnil projektu cestovania v čase CIAŽijeme v podivných časoch, kde neistota ohľadom budúcnosti nikdy nebola väčšia - politické systémy sú v chaose, technológie sa ukážu ako naša záchrana, alebo zánik, vzorce počasia sú chaotické. Existuje však človek, ktorý tvrdí, že navštívil minulosť a budúcnosť, počas ktorých doručoval zosnulým prezidentom hrozné správy a získaval spravodajské informácie…
  Tags: v, a, sa, na, že, tajné
 • 92
  Zem je bojiskom medzi bojujúcimi mimozemskými kultúramiOdhalenia Williama Tompkinsa "Naša planéta bola po tisíce rokov bojiskom bojujúcich cudzích kultúr." Výsledkom boli vojny, ničenie a pokusy brzdiť náš pokrok, “ hovorí William Tompkins, autor knihy „Selected by Extraterrestrials“. V poslednej dobe došlo k veľkému nárastu technických inovácií vďaka pomoci priateľských mimozemšťanov. Verí, že on a mnoho ďalších, mimoriadne talentovaných ľudí,…
  Tags: a, v, na, sa, že, tajné
 • 92
  Fašistické korene CIA (2)2. ČASŤ Skutočný príbeh vzniku studenej vojnyV knihe L. Fletchera Proutyho "CIA, Vietnam a sprisahanie s cieľom zavraždiť Johna F. Kennedyho" opisuje, ako v septembri 1944, keď slúžil ako kapitán v letectve Spojených štátov. Spojených štátov a bol dislokovaný v Káhire, bol požiadaný, aby ukradol údajne 750 zajatcov amerického letectva,…
  Tags: a, v, sa, na, že, tajné
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Terpentýn Drbohlaf
Terpentýn Drbohlaf
1 year ago

Něco o Marii Oršič, která byla kontaktérkou společnosti Vrill, a vedla trasfer technologií je možno najít zde:

chiron.wz.cz/download/orsic.pdf

Třeba se bude líbit!

p.s. Nejde vložit text přes Ctrl-V. Adresu odkazu jsem musel přepsat ručně.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK