Nesprávne informácie o minciach QFS – Ron Giles 20.11.2021

21/01/2022

Z bežne uznávaných zdrojov sa šíria informácie, že QFS bude používať systém meny založený na minciach. Ide o nepresné informácie. Len veľmi málo ľudí skutočne rozumie QFS, ale mnohí sa o to pokúšajú s obmedzenými vedomosťami.

Toto používanie miliardy mincí a používanie prevodu finančných prostriedkov typu krypto nie je súčasťou Kvantového finančného systému a nikdy nebude. QFS používa digitálne zlaté certifikáty, ktoré predstavujú skutočné meny, nie mince, a sú kryté ZLATOM, nie aktívami, ktoré môžu odísť a byť predané bezohľadnými osobami typu Cabala. Nemajú zmysel nekonečné audity, aby sme sa uistili, že všetky aktíva sú v bezpečí. Odíďte Nixion, mali ste svoj deň, teraz ste vy a vaša verzia zlatého štandardu navždy preč.

Globálny reset mien, ktorý bude raz zavedený, obnoví všetky meny na rovnakú hodnotu. To znamená, že americký dolár bude mať rovnakú hodnotu ako britská libra. Je to nevyhnutné, pretože pri platení za nákupy z jednej krajiny do druhej sa nebudú počítať existujúce výkyvy hodnoty jednotlivých mien. Z tohto dôvodu dôjde k obnoveniu globálnej meny. Príde k nemu ešte pred začiatkom RV.

Existuje toľko odpadových informácií od tých, ktorí nevedia, čo sa deje a vyslovujú špekulácie o tom, že QFS bude aktívny skôr, ako sa uskutoční GCR.

Je také ťažké pochopiť, že všetky veci musia byť na svojom mieste pred uvoľnením RV? A kým nie sú všetky veci na mieste, nedôjde k aktivácii RV ani QFS. GCR bude znamením, že RV je pripravený začať.

Takže vy, falošní guruovia, si musíte dať do poriadku svoje zdroje a prestať špekulovať z neznámych dezinformovaných zdrojov, ktoré kalia vodu v Bažine, aby nikto nevidel, čo sa deje.

Nerád to hovorím, ale je čas, aby poskytovatelia informácií a „pravdovravci“ povedali svoje zdroje informácií. Ak nie sú od Aliancie, tak nám povedzte, že nie sú od Aliancie. Tí, ktorí získavajú informácie od Aliancie, musia začať svoje informácie vopred kvalifikovať tým, že uvedú, že zdrojom ich informácií je Aliancia a že sú schválené na zverejnenie. Ak chce človek prestať byť zmätený, potom požiadajte o informácie od Aliancie a vyhľadávajte ich len preto, aby sa šírili ako informácie. Možno sa čudovať, prečo je toľko ľudí zmätených informáciami guruov? Ich zdrojom nie je Aliancia. Klamári klamú, to je to, čo robia.

Tu je nápoveda, aby ste vedeli, či sa na informáciách podieľa Aliancia. Pokiaľ nejde o vojenský podvod, Aliancia neposkytne dátumy, sadzby ani iné informácie o menovaní na vykúpenie pred zverejnením informácií o menovaní. Aliancia bude kontaktovať preverených humanitárnych pracovníkov Aliancie prostredníctvom zatiaľ neznámych kanálov, aby im oznámila spôsob odkúpenia dlhopisov zim. Ani jeden z preverených humanitárnych pracovníkov nebude vynechaný. A pokiaľ nie ste prevereným Humanitárnym pracovníkom, nebudete vedieť, že RV sa vôbec začalo, kvôli NDA.

Takže ak dostanete kurz alebo dátum, vedzte, že nie je od Aliancie, a neberte ho do úvahy, ak nechcete veriť vojenským podvodom, ktoré sú určené pre Cabalu, nie pre nás.

Ak ste teda naklonení veriť kurzom alebo dátumom, môžete jednoducho vedieť, že je to buď od dezinformovaného guru, alebo od Aliancie, ktorá poskytuje vojenský podvod. Tak či onak, jednoducho si nevšímajte dátumy ani smiešne kurzy, tie nie sú pre nás Humanitárov.

Mimochodom, zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo si Aliancia vybrala pre naše výkupy nefunkčnú sériu zim dlhopisov v hodnote triliónov dolárov? Dôvodom je, že už nemajú žiadnu vnútornú hodnotu, sú nepoužiteľné. Takže guruovia nám dajú len 11 miliónov dolárov za 100T bankovku? Poviem to inak. Ktorá z týchto centrálnych bánk by nám dala 11 miliónov USD za bezcennú nefunkčnú menu, ktorá nemá žiadnu predajnú hodnotu? Povedzte nám meno jedného bankára, ktorý by to urobil. Títo guruovia vytvorili veľký podvod, aby zakryli to, čo robia. Koľkí tomuto odpadu veria? Ak ste humanista, nedovoľte, aby za vás mysleli iní ľudia. Spojte si v tejto veci svoje vlastné body. Nechcú, aby ste mali svoje Humanitárne fondy. Nie sú na našej strane. Spochybňujte všetko, čo guru hovorí.

Po tom, čo som povedal, moje spojenie s Alianciou mi neumožňuje hovoriť za Alianciu, ale každý dokument, ktorý verejne alebo súkromne uverejňujem pre školenie beneficiárov, bol schválený Alianciou, pokiaľ ide o presnosť a načasovanie informácií. Vytvoril som niekoľko dokumentov, ktoré čakajú na schválenie, kým budú môcť byť zverejnené. Nie som pod NDA, len pracujem pre spoločné dobro v súlade s Alianciou.

Existuje prechod, ktorým bude QFS prechádzať, pri ktorom by sa mohli použiť 3D výtvory, aby sa 3D verejnosť stala dôveryhodnou pre prechod. Čo to znamená? Satelitný systém Starlink je založený na 3D výtvore využívajúcom satelitnú technológiu. Toto použitie dáva hodnovernú technológiu, ktorej môžu ľudia veriť. Poskytuje určité logické 3D vysvetlenie, ako sa bude QFS realizovať, ale vo finále uvoľnenia QFS prevládne 5D čistota stvorenia QFS Kvantovým vedomím alebo Božským vedomím. Nie každý verí v Božské vedomie, takže pri prechode používa 3D veci, opäť kvôli dôveryhodnosti. Systém Starlink bude časom zlikvidovaný bez akýchkoľvek fanfár alebo oznámení. Pri prechode sa bude používať len kvôli dôveryhodnosti. QFS je zabudovaný do Kvantového vedomia, ktoré na svoje fungovanie nepotrebuje satelity.

Verím v plán Božskej aliancie, že bude dokonalý pre naše použitie pri vytváraní Zlatého veku ľudstva.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

  • 77
    17 dôvodov navyše prečo si nenechám aplikovať vakcínu na CovidVeľa ľudí ma požiadalo o aktualizáciu môjho pôvodného článku 18 dôvodov. Mnohí sa ma pýtali, či som zmenil svoj postoj teraz, keď sú očkovacie látky k dispozícii už dlhšie. Chcel by som povedať, že za sedem mesiacov od napísania tohto príspevku ma udalosti vo svete (a účinnosť vakcín) presvedčili, že…
    Tags: sa, a, že, je, na, to, v, ako, o, si
Subscribe
Notify of
guest
10 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
1 year ago

Ďakujem.

rudo
rudo
1 year ago

„““ Globálny reset mien, ktorý bude raz zavedený, obnoví všetky meny na rovnakú hodnotu. To znamená, že americký dolár bude mať rovnakú hodnotu ako britská libra. Je to nevyhnutné, pretože pri platení za nákupy z jednej krajiny do druhej sa nebudú počítať existujúce výkyvy hodnoty jednotlivých mien. Z tohto dôvodu dôjde k obnoveniu globálnej meny.“““

takze aliancia priznala ze chce zaviest globalnu menu, presne to pred cim nas stale varovali ze to boli chceli zaviest globalisti DS CABAL atd

globalna mena zatail tak skyte, kazdy stat bude mat svoju akoze menu ale bude striktne mat rovanku hodnotu teda 1 globalna mena.

je to realne? ako dlho by sa to mohlo udrzat ?

alebo to je plan pre angloisasky svet ?

ved zdoraznili kruz USD vic bristelj libre 1:1

teda planvana buduca amerika = USA + KANADA + MEXICO + AUSTRALIA + NZ + UK

a budu mat rovnaku menu.

my tieto vsetky informacie na SK a v CZ citazme akoby sa nas to tykalo, ale mozno len sledujeme plany cudzieho imperia, a nie nasho Slovienskeho

Anna
Anna
Reply to  rudo
1 year ago

Souhlasím. Globální měna,kde každý občan bude muset být zaregistrovaný a evidovány,jinak bude mimo „hru“. Bude se o každém vědět,jak a co vlastní. A to nejdůležitější: pokud bude mít stejnou hodnotu, v každém státě, není potřeba rozdílných peněz v jednotlivých státech. Bude jednotná měna-globalisticka. Taky bude asi rozdíl ve výplatě za odvedenou práci v různých regionech. Tedy opravdu nástup NWO. Není to náhodou ten pravý,globalisticky, pětidimenzionální šach mat na všechny lidské bytosti? Toto a vše kolem Q už zpochybňuje spoustu lidí. Těch myslících (ne zblblých oveček). Prostě pozornost se upíná na očkování a zatýkání,popravy DS,jejich klonů, klonů klonů, a v tichosti se podsouvá globální,jednotná měna a dovršení NWO, i pomocí armády. Vždyť co se vlastně doposud událo? Co nám bylo ukázáno? Vojska se kupí kolem Ruska,ale určitě ne proto,aby zatkly DS….

jirik
jirik
Reply to  Anna
1 year ago

A dle zpráv v přehledech, by měl každý na planetě vlastnit tzv Q telefon……

lea450
lea450
1 year ago

nz je ?
velmi uz v nejaku financnu rovnost neverim…
SR a CR a Rusko vzdy mali velmi nizke platy (vcsina ludi) oproti zapadu a samozrejme aj mnohe ine krajiny na planete.
to by mozno v priemee museli mozno klesnut velmi prijmy nadpriemerne platenych…

Kiez by ale skutocne oslobodenie ludstva od tejto temnej agendy nastalo..

rudo
rudo
Reply to  lea450
1 year ago

NZ = Novy Zeland

rovnost? ja vidim 2 oddelene svety, jeden ten americky ako vymnovane vyssie a druhy ten ruskoeuropsky

kde vznikne utvar z uzemi a narodov ako bol CCCP + RVHP (Varsavska zmluva) + Nemecko + Taliansko a severske krajiny – svedsko finsko norsko a v azii ma k tomu patrit Vietnam atd, snad sa prida aj Iran India

a ta rovnost vnutry toho sveta mozno bude, co asi nie je dobra sprava pre nas, vsak ?

a taka poznamka – ako najrychlejsie dosiadnut na SK rovnake platy a zivotnu uroven ako bola v Nemecku?

treba spravit Sulika nemeckym premierom, hned padnu dolu az na nasu uroven

lea
lea
Reply to  rudo
1 year ago

asi tak

Daniel
Reply to  lea
1 year ago

Vďaka za info!🤝

Bedač
Bedač
1 year ago

Čo sú skratky RV, NDA?

Zlatý vek bude len pre tých bohatých. Pre nás to bude otročina.

Meno
Meno
1 year ago

Komentár

Nejdřív se musí starý fin. systém zhroutit. Poznáte to tak, že nepůjde platit kartou ani účtem. Ještě v předstihu několika hodin se zhroutí burza, BTC, akcie, deriváty, opce, indexy, dluhopisy, zkrátka všechna virtuální podkladová aktiva a poukázky na cokoliv . Jen tak mimochodem fiat měny současnosti mají necelé 1% své původní hodnoty. Systém tisku fiat měn z 98% se investuje do bublin a teď jsme v situaci, že začínají praskat v globálním měřítku. Virtuální peníze , ničím nekryté logicky končí, protože stojí toliko na víře , která se přes noc změní ve flustraci a vztek stovek milionů lidiček . Pokud chce někdo přezít to, co je nastíněno a předurčeno, pak se musí vrátit zpátky z virtuálního světa rychle na zem – k hodnotám směnitelným. Takže nejdřív se bude platit mincemi stříbrnými a zlatými ( slitky) a až dlouho, dlouho po té , pokud vůbec, bude spuštěn pro širokou veřejnost QFS – digitální měna znovu krytá zlatým a stříbrným standardem.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK