Nevyhnutná časová línia

18/05/2021

Ak sa chcete dozvedieť viac o aktuálnych (z roku 2021) úrovniach schopností kvantovej mechaniky „cestovania v čase“ sledujte mini sériu DEVS.

Pripomína to svedectvo Billa Wooda o tajnom vládnom programe „cestovania v čase“. (Star Gate/ Project Yellow Book)

Podľa BW obaja hráči (Q a Cabal) vedia, že hra skončila. Je to len otázkou času a vo VŠETKÝCH scenároch … šach-mat (BK vyhrajú). Áno, na stole zostávajú ťahy, ale na základe pravidiel hry už zločinci prehrali a dobrí už vyhrali (technicky). Treba ísť vpred, aby ste sa pozreli späť. Neexistuje verzia „reality“, v ktorej by sa časová os Q tímu nerozvinula do Veľkého prebudenia. Niekedy môže budúcnosť nájsť minulosť. Minulosť predpovedá budúcnosť – budúcnosť dokazuje minulosť.

„Cestovanie v čase je zábava.“ – Q

Ak sa chcete dozvedieť viac o aktuálnych (z roku 2021) úrovniach schopností kvantovej mechaniky „cestovania v čase“ (simulácie) sledujte mini sériu DEVS. DEVS (V = rímske U = DEUS = BOH). Vždy verejne oznamujú, čo sa deje v zákulisí (Oznámenie metódy).
——-
Q drop: Cestovanie časom je zábava
Alebo…

Image

DEVS je tak pokročilý kvantový počítač, že dokáže obnoviť realitu až na úroveň jednotlivých častíc. Pomocou prísnych zákonov determinizmu a najpokročilejších algoritmov, ktoré dokáže moderná technika vytvoriť, dokáže kvantový počítač neobmedzene nahliadnuť do minulosti s dokonalou presnosťou, ale dokáže vykresliť budúcnosť (pred jej rozvinutím) len za určitým časovým bodom (nie príliš ďaleko – možno o niekoľko rokov). „Nahliadnu“ späť a uvidia Ježiša, ako káže na hore, uvidia 20 000 rokov starých prehistorických ľudí, ako vytvárajú jaskynné maľby z Lascaux a znovu prežijú čas so zosnulými blízkymi.
———
Obmedzenie DEVS na schopnosť pozorovať budúce udalosti pripomína svedectvo informátora o tajnom vládnom programe „cestovania v čase“ o diaľkovom nahliadaní/ hviezdnej bráne/projekte žltá kniha (Camelot).

Image

Deusova schopnosť vracať sa do minulosti a predvídať budúcnosť sa ukáže byť prostriedkom na dosiahnutie väčšieho cieľa. Forest potreboval dokázať (hlavne sám sebe), že jeho systém je taký presný, že simulácie, ktoré vytvára, sú na nerozoznanie od reality. Preto tak nahnevane reagoval na Lyndonov algoritmus „teórie mnohých svetov“ na začiatku sezóny. V tom čase boli Deusove simulácie ešte stále nejasné a nevýrazné, a čím ďalej v čase, tým viac sa stávali nevýraznými. Realita má jednoducho príliš veľa drobných premenných, aby ich systém dokázal zohľadniť. Lyndonov algoritmus sa pokúsil tieto premenné obísť, pričom sa opieral o teóriu, že popri našom vesmíre existuje nekonečné množstvo paralelných vesmírov, z ktorých každý sa od toho druhého trochu líši. Forest trval na tom, že akákoľvek odchýlka od našej reality znamená, že Amaya, ktorú vidí v Deusovi, nie je v skutočnosti jeho dcéra.
——-
Ak si kladiete otázku, prečo sa vám v poslednej dobe zdá všetko také šialené… akoby ste žili v snovom stave, kde hore je dole, vľavo je vpravo, vlastenci sú označovaní za vzbúrencov, kde naši politici vyzerajú ako herci“ a masívne podvody pri prezidentských voľbách v roku 2020 zostávajú (zatiaľ) nepotrestané… prečo sa toľko ľudí zdá byť tak ignorantských (zabúdajúcich) voči zjavnej pravde, kde stále nosíme masky atď…
——-
Ak sa vám zdá, že DJT by mal byť stále prezidentom…. Jedným z platných vysvetlení (podľa niektorých popredných astrofyzikov a vysokopostavených zasvätených osôb zo spravodajských agentúr) je, že dochádza k mikrokozmickému roztrhnutiu dvoch alternatívnych časových línií „multiverza“. V jednej je DJT stále prezidentom a veci sa pohli dopredu podľa časovej línie Q a v druhej zvíťazil BDN (a sme tu). Dôvod, prečo ste v tejto časovej línii, je ten, že priaznivci Pro Q TRUMP sú v časovej línii, kde sú priaznivci Pro Q TRUMP najviac potrební (v tej, kde ešte nie je prezidentom, ZATIAĽ). Dve cesty sa zišli vo vesmírnom lese a vy ste na tej menej vychodenej. Dobrou správou je, že tieto dve časové línie sa aj tak zbiehajú (neexistuje verzia existencie, v ktorej by sa to nestalo) a vy budete (skôr ako neskôr) „vrátení“ presne tam, kam momentálne cítite, že patríte.

Image

Časová os 1: Vstúpenie, Veľké prebudenie, evolúcia vedomia, ktorá nás vyvedie z kukly a premení nás na príslovečného motýľa a my sa dozvieme pravdu o obrovskej priehrade lží, ktorá bola vybudovaná, aby udržala väčšinu ľudstva v mentálnom a fyzickom otroctve. Táto verzia sa nemôže a nebude (bez ohľadu na to, aké rozhodnutia, alebo možnosti sa do rovnice vložia) byť nakoniec nesplnená. Časová os 2: Veľká globálna katastrofa, ktorá väčšinu z nás vyženie do podzemia a zopár z nás ponechá na slobode, aby sme sa o seba postarali sami. *Časová línia 2 sa označuje ako DVOJKA, pretože sa môže stať iba V PRÍPADE, že predtuchy o diaľkovom nahliadaní/projekte Looking Glass/hviezdnej brány budú biele klobúky zámerne ignorovať (čo nie je možné). Aj keď časová línia 2 nastane, línia 1 nasleduje v každej jednej simulácii. Časová os 1 je NEVYHNUTNÁ.

Image

Podľa informátora Billa Wooda (používa pseudonym, ale je tu na pomoc)… Obaja hráči vedia, že hra sa skončila. Je len otázkou času, kedy urobíme toto a oni budú nútení urobiť tamto a my budeme nútení urobiť toto a nakoniec… nevyhnutne… a vo VŠETKÝCH scenároch… šach mat (BIELE Klobúky vyhrávajú). Áno, na stole zostávajú ťahy, ale na základe pravidiel hry zlí chlapci už prehrali a dobrí chlapci už vyhrali (technicky). Ideme dopredu, aby sme sa mohli pozrieť späť… Minulosť predpovedá budúcnosť – budúcnosť dokazuje minulosť.
——-
Q drop: Projekt Looking Glass?
Ideme dopredu, aby sme sa mohli obzrieť späť

Image

Ak by ste niekedy chceli vedieť, odkiaľ pochádza „Trust the Plan (Verte Plánu)“ (*čo nikdy neznamenalo sedieť a nič nerobiť, to hovoria tí, ktorí bez toho, aby urobili nejakú domácu úlohu, to často radi uvádzajú ako dôkaz proti Q/propagande)… Trust the Plan (Dôveruj plánu) je založený na tajnej vládnej operácii typu diaľkového nahliadania/hviezdnej brány/Looking Glass, kde veľmi múdri ľudia prišli na to, že zo všetkých možností všetkých scenárov akejkoľvek voľby… každá možnosť, ktorá bola podaná, alebo pozorovaná cez LG, nevyhnutne a vždy skončila s rovnakým výsledkom. Žiadne rozhodnutie, žiadna možnosť nezmenila minulosť (prítomnosť/budúcnosť) za určitým bodom. Všetky možné časové línie viedli k rovnakému základnému súboru dejín (v budúcnosti, ktorá je už minulosťou). To vyvolalo v DS skutočnú paniku. Elity sú na konci svojej hry, ich jedinou možnosťou bolo vzdať sa, alebo sa naďalej pokúšať (akokoľvek márne to vedia/vedeli) nájsť spôsob, ako „poraziť systém“. Očividne si vybrali pokračovať v boji (jedinou inou voľbou bolo/je GITMO/výpalné), takže jednoducho skúšajú posledné možnosti v zúfalej snahe vyťažiť nejaký záver, v ktorom by neboli rozdrvení. To len odďaľuje nevyhnutné. Neexistuje žiadna verzia časopriestoru, v ktorej by sa DJT opätovne neujal funkcie POTUS-POSIT a časová os Q-TEAM by sa rozvinula do Veľkého prebudenia. Víťazstvo dobrých ľudí (BOHA) je nevyhnutné.
——-
Q drop: Niekedy môže budúcnosť nájsť minulosť

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Projekt „Looking Glass“, plány tajnej vlády na strojoch času a zariadeniach stargateDr. Dan Burisch má doktorát z mikrobiológie a je bývalým zamestnancom tajných vojenských síl USA. Burisch má znepokojivé skvelé informácie o mimozemšťanoch, strojoch času zvaných „Looking Glass“ (Orion Cube Stargate) a plánoch tajnej vlády. Dan Burisch, narodený v Kalifornii v roku 1964, vyštudoval mikrobiológiu a psychológiu na univerzite v Las Vegas…
  Tags: v, na, a, sa
 • 10000
  Kvantový počítač, aký je dobrý?Nedávno sme zistili, že kvantový počítač (QC) zaznamenáva všetky konverzácie prostredníctvom elektronickej komunikácie a možno aj konverzácie od jedného jednotlivca k druhému. Musím byť šialený, keď chcem také niečo povedať, ALE zvážme, čo je tento počítač zač a prečo bol v tejto dobe "vypustený" na satanistov. Kvantový počítač (CU) je darom…
  Tags: a, na, v, je, to, sa
 • 99
  Juan O Savin: Všetko je o deťoch, o návrate Ameriky do starých koľají a o jubilejnom rokuV prvom rade je to všetko o deťoch: ich záchrana a vyhnanie strašného démonického satana uctievajúceho moru DS, ktorý infikoval všetky aspekty Ameriky. Potom sa Amerika a planéta vráti do starých koľají. Je to mrzutosť, keď Juan hovorí o deťoch, ale toto je hrozná pravda, ktorej musí svet čeliť. Juan…
  Tags: a, to, sa, v, je, na, o, že, správy
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK