Neznáme kozmické žiarenie

06/07/2021

Neviditeľné kozmické žiarenie bude na Zem dopadať v zosilnenej miere, čo zásadne ovplyvní psychický stav drvivej väčšiny ľudí. Avšak práve psychický stav jednotlivcov sa stane kritériom prežitia v nadchádzajúcom období ťažkostí.

Aký bude pôvod tohto žiarenia?

Túto otázku si v budúcnosti môže položiť mnoho ľudí. Nájsť správnu odpoveď však bude vyhradené výlučne pre tých ľudí, ktorí prijmú duchovný rozmer ľudskej existencie a stanú sa vnútorne slobodnými. Spomínané kozmické žiarenie totiž nie je fyzikálneho pôvodu, ako by sa dalo predpokladať, ale je transcendentálneho pôvodu a nedá sa stotožniť so žiadnym fyzikálnym javom, ktorý ľudstvo pozná. Preto mnohí ľudia na vlastnú škodu nedokážu prijať realitu tohto žiarenia. Medzi týchto ľudí môže patriť aj mnoho renomovaných vedcov, ktorí sa tak zamerali na analýzu jednotlivostí, že úplne stratili schopnosť vnímať existenciu ako viacúrovňový celok. Paradoxom môže byť, že práve jednoduchší, prostí a dokonca nevzdelaní ľudia sa v tomto smere ukážu ako zrelší a schopnejší riešiť život.

Ako sa toto žiarenie prejaví?

Ako už bolo spomenuté, účinky kozmického žiarenia sa prejavia najmä na ľudskej psychike. Preto bude ovplyvnená ľudská myseľ, ktorá je v súčasnosti hlavným kanálom pre väčšinu ľudských psychologických procesov.

Človek, ktorý sa v každodennom živote snaží pozdvihnúť svoju myseľ a úprimne sa snaží prekonať všetky myšlienky závisti, žiadostivosti, žiarlivosti alebo zúfalstva túžbou po vlastnom zušľachtení, bude nesmierne posilnený kozmickým žiarením. Dokonca mu bude umožnené zažiť stav neopísateľného psychického potvrdenia a môže sa stať veľkou silou pre svoje okolie. Samozrejme, len za predpokladu, že sa v stresujúcich životných podmienkach neponorí do svojej mysle a nesnaží sa uchopiť zmysel života čisto racionálnymi myšlienkovými postupmi.

Takýto človek získa vnútorný pokoj, ktorý mu umožní hlboko preniknúť do podstaty všetkých podstatných udalostí, ktoré sa odohrajú v jeho okolí. Toto poznanie mu umožní konať v najčistejšom a najsilnejšom zmysle pomoci svojim blížnym. Psychika takéhoto človeka je ako spevnená nárazová zóna z tvrdej gumy, ktorá dokáže odolať a rozložiť aj tie najsilnejšie tlaky prichádzajúce zvonku. A dokonca sa od nich odraziť.

Ľudia s temným zmýšľaním budú doslova „zahnaní do kúta“ kozmickým žiarením a nezriedka sa stanú psychicky labilnými. Tak veľmi, že aj najmenší psychický otras ich môže doslova vyviesť z rovnováhy. V dôsledku toho sa môžu narušiť vzťahy s blízkymi ľuďmi a vážne sa môžu narušiť sociálne štruktúry. Mnohí z týchto ľudí sa rozzúria aj pri najmenšom vonkajšom podnete. Ruka v ruke s týmto hnevom a nenávisťou pôjde vulgárnosť a nadávky v tých najodpornejších podobách. Vďaka tomu bude tiež ľahké zistiť, kde sa nachádza tma.

Jednoducho povedané, kozmické žiarenie, ktoré človek ešte nepoznal, výrazne posilní druh duševného rozpoloženia, ktoré bude v človeku prevládať a dominovať. Preto je a vždy zostane v rukách každého jednotlivca, ako pocíti účinky nového žiarenia. Žiadny sebaklam nepomôže. Rozhodujúci je duševný postoj samotného človeka. Už v súčasnosti môže účinky spomínaného kozmického žiarenia vnímať každý, kto chce vidieť. V blízkej budúcnosti sa však všetko ešte viac zintenzívni a vyostrí.

Je možné niečo zmeniť na účinkoch kozmického žiarenia?

Ani tie najvýkonnejšie technológie, ktoré má moderná veda k dispozícii, nedokážu zmeniť účinky kozmického žiarenia. Je však možné, že každý človek si premenou svojho vnútra vytvorí v sebe takú pôdu, aby ho účinky žiarenia našli čo najlepšie pripraveného, a tak sa dá predísť mnohým katastrofám. To je stále v rukách človeka.

Zároveň je to jeden z najväčších darov, ktoré človek má v otázke svojej budúcnosti a svojho bytia. Dobrá vôľa dokáže na ceste k lepšej budúcnosti nevídané zázraky. Je potrebné, aby sme v ňu verili a aby sme túto dobrú vôľu dokázali uviesť do života v podobe činov. Prichádza čas, keď sa vonkajšie okolnosti ovplyvňujúce život človeka nezmenia, ale človek sa musí zmeniť, ak chce obstáť v nadchádzajúcom období veľkých zmien.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 87
  Otroctvo Unam SanctamAk ste sa narodili v nemocnici, museli ste čeliť okolnostiam, ktoré spôsobili najhlbšie zakorenené traumy.Táto trauma zostáva nepovšimnutá, pretože je to všetko, čo sme v tomto živote vedeli, pretože sa to stalo hneď, keď sme sa narodili, takže zvyčajne zostáva v podvedomí, kým si to neuvedomíme. Ak ste sa narodili…
  Tags: a, sa, je, v, ako, zaujímavosti, duchovno
 • 83
  Príbeh Atlantídy (1. časť)Na Boží príkaz sa Atlantída ponorila do morských vĺn v jednu noc a na nasledujúci deň! Teraz, pri veľkom svetovom súde, sa kruh udalostí uzatvára a s ním aj udalosti pre Atlantídu, pretože Immanuel udelil Ororunovi milosť, aby mohol uzavrieť kruh priznaním viny Atlantídy, ktorá viedla k jej zániku.
  Tags: a, sa, ako, v, zaujímavosti, duchovno
 • 83
  Príbeh Atlantídy (4. časť)Ako to bolo po našom čase, môžu povedať iní. Čím viac sa nám história vzďaľuje, tým je pre vás zrozumiteľnejšia. Musím sa obmedziť na našu ríšu, náš život a zničenie.Ako som už povedal, ženy sme si nikdy zvlášť nevážili. Ženy v Atlantíde boli bytosti žijúce vlastným...
  Tags: a, sa, v, zaujímavosti, duchovno
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK