Nicholas Veniamin: RV, GCR a korunný klenot ZIM, koniec otroctvu!

01/03/2021

Nicholas, rovnako ako jeho mentor, Charlie Ward, je vynikajúci anketár. Kladie inteligentné otázky a potom – počkajte – umožní odpovedať respondentovi bez toho, aby ho prerušil.

To je vzácna vlastnosť, ktorá prispela k úspechu Charlieho Warda a k Nicholasovi. Každý z nich sa niečo opýta a potom skutočne POČÚVAJÚ odpoveď. 

Výborne, Nicholas. S každým rozhovorom budete lepší a lepší! Teším sa na to, čo zajtra povie prezident Trump!!

Jimmy & Joanne diskutujú o úradníkovi štátnej pokladnice, GCR a Trumpovi 2. – 26. 21

S Nicholasom Veniaminom Video

Prvý faktor:  dvesto deväť krajín sveta podpísalo v roku 2014 zmluvu a obnoví hodnotu svojej meny prostredníctvom cezhraničného medzibankového platobného systému (CIPS) tak, aby bola rovnocenná so všetkými ostatnými národmi sveta. 

To znamená, že hodnota jedného Donga bude rovnaká ako hodnota jedného dolára, alebo akejkoľvek inej národnej meny. Skutočná hodnota sa prejaví v medzinárodnom obchode. Globálny reset  znamená, že obchodovanie na Forexe pre zisk bude mať malú hodnotu, pretože reset stabilizuje meny a nebude predmetom manipulácie meny žiadnou vládou, alebo korporáciou. Ovplyvní to tiež vývozné trhy, aby sa vyrovnala obchodná bilancia krajiny. Je zrejmé, že meny Fiat nikdy nebudú fungovať v takom štruktúrovanom, medzinárodne vyváženom systéme.

Kvantový finančný systém (QFS)Na dosiahnutie tejto parity bol niektorými typmi veľmi inteligentných ekonómov (QFS Super Artificial Intelligence) vytvorený matematický vzorec, ktorý vytvoril konglomerát ekonomických údajov, použil vopred určenú hodnotu pre každý údajový bod a vytvoril hodnotu pre každú krajinu. Táto hodnota v porovnaní s ostatnými krajinami súvisí skôr s objemom meny uvedeným do obehu v tejto krajine, ako s hodnotou jej meny. Faktor použitia množstva meny v ekonomike krajín musí vyvážiť problém ponuky a dopytu po mene pri súčasnom zachovaní konzistentnej hodnoty v medzinárodnom spoločenstve. Nemalý problém pre tých, ktorí plánujú svetovú ekonomiku okolo meny a ekonomickej parity a ako to dosiahnuť.


Druhým faktorom pri resetovaní je mena krytá digitálnym zlatom.  Ak chcete podporiť menu zlatom v novom finančnom systéme QFS, znamená to, že existuje digitálny certifikát zlata, ktorý hovorí, že môžete vymeniť tento kúsok digitálnej meny za skutočný kus zlata. To znamená, že na nákup môžete použiť kus zlata, alebo digitálne peniaze zálohované zlatom. Digitálne peniaze sa používajú na uľahčenie namiesto prenášania zlatých kusov. Oba majú rovnakú hodnotu. Spoločným menovateľom hodnoty akejkoľvek meny je krytie tejto meny oceňovanou komoditou, alebo majetkom.

Zatiaľ čo pozemné aktíva a iné typy aktív, ako aj ekonomika krajiny atď., Hrajú do parity tejto meny, zlato je najviditeľnejším a najuniverzálnejším štandardom určujúcim hodnotu. V novom digitálnom finančnom systéme QFS sa zlato používa ako vyrovnávací faktor, ktorý tlmí diverzitu v každej krajine v porovnaní s inou.

Keď vymieňame svoje staré meny Fiatu za nové meny kryté zlatom, v skutočnosti vymieňame celý starý finančný systém Cabal dlh Slavery za úplne nový, QFS zlatom krytý finančný systém.  Centrálna banka každej krajiny bude opäť súčasťou ich ministerstva financií a nebudú ju vlastniť externé súkromné ​​subjekty, ako je systém Federálneho rezervného bankovníctva, ktoré fungujú pre svoju chamtivosť a agendu. Starý systém je mŕtvy vo vode rovnako ako stará bitevná loď, ktorá už nie je funkčná a má malú hodnotu, s výnimkou cieľovej praxe. Zlato, ktoré použili čínski starší na vytvorenie týchto nových digitálnych peňazí QFS, predstavuje podporu všetkých mien na svete. Existuje veľa zlata, alebo aktív na zabezpečenie týchto mien, v skutočnosti viac než dostatočné na dokončenie nového peňažného systému QFS pre celý svet a na jeho zaplavenie digitálnou hotovosťou krytou aktívami. Dostaneme rozlúčku a dobrý rozchod s Cabalovým finančným systémom dlhového otroctva.

… Už nie sme ako otroci.

RV

Cabal vytvoril vojny, aby dosiahol svoje ciele vládnutia a kontroly nad ľudstvom. Keď Cabala napadla krajinu, stlačila ich meny, takže vojnová munícia používaná na boj proti Cabale bola finančne ďaleko od dosahu. Bol to tiež vopred určený krok, plánovaný s veľkým predstihom, na zhromaždenie meny tejto krajiny a jej držanie, kým táto krajina nebude schopná prežiť a znova si zariadiť svoju fungujúcu ekonomiku. Cabal by ho potom vymenil za jednu tisícinu penny za dolár a zarobil by miliardy dolárov na zisku. 


To sa uskutočnilo vo Vietname aj v Iraku. Cabalskí manipulátori s menami tiež stlačili svoje meny v iných krajinách rovnako. Precenenie prichádza do hry teraz, keď tieto krajiny obnovia hodnotu svojich mien a stanú sa súčasťou medzinárodného spoločenstva ako plnohodnotní hráči. Aj keď precenenie pomáha svojej ekonomike v krajine, má malý vplyv na hydratáciu Zeme pre ľudstvo.


ZIM je iný.

Drvivá ekonomika Zimbabwe upadla do chaosu diktátorom, ktorý sa staral viac o seba ako o svojich krajanov. Väčšina Zimbabwčanov si myslela, že Mugabeho znárodnenie fariem, ktoré vlastnia bieli, zmení veci, ale fungovalo to hlavne pre neho a jeho vládnych lokajov. Séria dlhopisov v biliónoch dolárov bola pokusom Zimbabwianskej rezervnej banky držať krok s hyperinfláciou. Za bankovku 100 biliónov dolárov sa dal kúpiť bochník chleba. Dlhopisy Zim nakoniec stratili ako mena všetku hodnotu a v roku 2009 zastarali. Nákupy v tuzemsku sa uskutočňovali pomocou cudzej meny ako USD, Yuan alebo juhoafrický rand. Skutočne to bolo v troskách. Medzitým sa plán odvíjal od starších a dozrel čas na použitie týchto historických, zaniknutých väzieb ako nástroja na hydratáciu sveta.

S použitím extrémnych súm vytlačených na Zim Bond, mohli Starší vytvoriť nový finančný systém QFS digitálnych mien krytých zlatom, počnúc Zim Bonds. V pláne bolo dať veľa biliónov dolárov do rúk a kontrolu nad Pracovníkmi svetla, ktorí čakali a dospievali a plánovali a zamerali sa na humanitárnu prácu pre zlepšenie celého ľudstva.

Vďaka tomu, že Cabal bol na jednej strane neutralizovaný , na druhej strane bol založený nový finančný systém založený na QFS Distributed Ledger Technology (DLT) (oveľa lepší ako kryptomena Blockchain), ktorý by zabezpečil naše digitálne peniaze pred krádežou alebo hacknutím,  Pracovníci Svetla mohli pokračovať v práci bez starých obáv a hraníc vynucovaných Cabalov.

Finančná sloboda bola zabezpečená. 

Toto bol a je Plán po celú dobu. 

Prichádza BÚRKA. Naša BÚRKA. 

DÔVERUJTE PLÁNU.

GCR a RV sú vynikajúce, ale korunovačný klenot je dlhopis ZIM.
_____________________

Koniec príspevku Nicholasa Veniamina


„Buď statočný! 
Nebudete sa vysmievať,
keď požiadate o vysoké ceny panovníka
potrebné na splnenie vášho poslania a túžby srdca po
službe a uzdravení pre Zem, seba a všetkých na nej. “
~ St. Germain

„Je nevyhnutné, aby ste videli toto nesmierne bohatstvo
ako spôsob, ako zabezpečiť, 
aby sa vaše sny stali skutočnosťou!“
~ Sheldan Nidle

Zdroj

Podobné články

 • 10000
  Charlie Ward, Kelli Rivers a Gene Decode: Zmena meny, zdravie a prosperita!Prepis videa s otázkami a odpoveďami Charlie Ward a Kelli Rivers z 17.02.21 Charlie ide do vysvetlenia formulárov, ktoré musel vyplniť, a potom ich pošle do Ameriky, ale očakáva, že tento týždeň dostane zaplatené. Charlie je pre tento proces pokusným králikom. Keď to urobí, vysvetlí ako to urobiť svojej skupine…
  Tags: a, to, sa, je, v, na, správy, prosperita
 • 10000
  Kvantový finančný systémJe málo známe, že tento nový systém bol navrhnutý v rámci prípravy na prevzatie systému menového dlhu centrálnej banky s cieľom ukončiť finančné otroctvo a kontrolu nad obyvateľstvom. Aliancia dala prezidentovi Trumpovi čarovnú paličku na prevzatie starého bankového systému bez jeho zmeny. Ľudstvo nemá technológie na boj proti finančnému systému…
  Tags: na, a, je, v, qfs, sa, s, ako, meny, peniaze
 • 10000
  Vysvetlenie kvantového finančného systémuKvantový finančný systém (QFS) buduje virtuálnu súkromnú sieť (VPN) pre cezhraničný medzibankový platobný systém (CIPS). Je to sieť založená na zvrchovanosti a obchode. Trumpova administratíva sa zaviazala ku kvantovému finančnému systému a k uvoľneniu jeho neuveriteľného potenciálu pre ekonomický rast USA, technologický pokrok a národnú bezpečnosť. Národný úrad pre kvantovú…
  Tags: a, v, je, na, qfs, sa, peniaze
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
2 years ago

[…] Akčného plánu spoločnosti Love Won Society, ktoré môžu používať stovky držiteľov Zim. Nastaví sa to v QC, keď programujeme našu internetovú platformu RSS. Kvantový […]

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK