Nový dokument dokazuje, že klimatické inžinierstvo riadením počasia (NIE „globálne otepľovanie“), ničí život a planétu oveľa viac ako COVID-19

21/03/2021

Pretože vo svete posledný rok dominovala falošná hrozba, ktorú globalisti chcú, aby sme verili, že predstavuje COVID-19, je doteraz skryté oveľa väčšie riziko pre ľudské zdravie a samotný život na tejto planéte.

Vo veľmi dobre zdokumentovanom a vynikajúco vyrobenom výbušnom novom filme The Dimming (stemňovanie) od Dana Wigingtona z GeoengineeringWatch.org sú predložené presvedčivé dôkazy o tom, že planéta Zem nie je zničená globálnym otepľovaním, ako je definované globalistami, ale je ničená samotnými globalistami ich snahami o úpravu počasia cez stlmenie slnka nastriekaním nanočastíc do atmosféry a následným použitím mikrovlnných prenosov ako 5G na premenu počasia na zbraň.

Strašné lesné požiare na západnom pobreží koncom minulého roka, nukleárna zimná búrka, ktorá nedávno zasiahla Texas a tá, ktorá v súčasnosti udrela na Denver , súvisia s militarizovanými programami globalizácie na úpravu počasia.

Tieto programy klimatického inžinierstva, ktoré každý deň striekajú do našej atmosféry nebezpečné nanočastice a potom sú aktivované žiarením EMF, ako je 5G, spôsobujú oveľa viac chorôb ako akýkoľvek vírus, vrátane vytvárania „chrípkových“ príznakov.

Dane Wigington v tomto filme urobil rozhovor s poprednými svetovými vedcami a autoritami v oblasti klimatického inžinierstva a jeho vplyvov na život a zdravie. Dane Wigington v tomto filme odhaľuje, že americkej vláde a súkromným vojenským dodávateľom boli udelené patenty na úpravu počasia od 100 rokov do minulosti.

Uvádza:

„Klimatické inžinierstvo je korunným klenotom vojenského priemyselného komplexu. Klimatické inžinierstvo sa používalo na destabilizáciu a zvrhnutie národov na celom svete, ktoré uľahčujú vojenské okupácie znepriatelenými krajinami, ako sú USA. “

Nemecký lekár uvedený v druhom článku je Dr. Dietrich Klinghardt zo Sophia Health Institute, s ktorým má GeoengineeringWatch.org rozhovor a vystupuje v The Dimming. Dr. Klinghardt vysvetľuje, ako otrava nano-hliníkom ovplyvňuje naše zdravie najmä v kombinácii s inými toxínmi v našom prostredí, ako je herbicíd glyfosát, ktorý je súčasťou väčšiny našich potravín a s mikrovlnným žiarením z inteligentných meračov, mobilných telefónov, Wi-Fi. a telefónne veže (ktoré sa teraz inovujú na 5G).

Podľa doktora Dr. Dietricha Klinghardta, PhD., Zložky perzistentnej formulácie contrail, ktorá sa v horných vrstvách atmosféry rozprašuje prúdovými lietadlami, obsahujú nanočastice hliníka (v niekoľkých formách) spolu s báriom, stronciom, ortuťou, plastmi a rôznymi inými látkami. V nanočasticovom prachu, ktorý padá z neba, sa našli dokonca životaschopné cysty na lymskú boreliózu a ďalšie biologické látky. Dr. Klinghardt významne prispel k pochopeniu toxicity kovov a ich súvislosti s chronickými infekciami, chronickými chorobami a bolesťami. Zaslúžil sa o pokrok v rôznych odboroch biologickej medicíny. Pravidelne navštevuje pacientov v Sophia Health Institute v štáte Washington a na jeho nemeckej klinike. V Nemecku jeho chápanie moderných chorôb a metódy na hodnotenie a liečbu moderných chronických chorôb používa dvetisíc lekárov. Dr. Klinghardt identifikoval dva silné faktory, ktoré ničia zdravie Američanov.
Sú to toxicita pre životné prostredie z interakcie rôznych toxických kovov a glyfosátu a vystavenie životného prostredia elektromagnetickému frekvenčnému žiareniu z technológie využívajúcej mikrovlny. ( Prečítajte si celý článok ).

A teraz, s rozšírením experimentálnych „vakcín“ COVID, ktoré po prvýkrát obsahujú lipidové nanočastice, máme ďalšiu obavu z toho, ako tieto lipidové nanočastice ovplyvnia ľudí okrem obáv z hrotov proteínov mRNA. Tieto programy klimatického inžinierstva, ktoré každý deň striekajú do našej atmosféry nebezpečné nanočastice a potom sú aktivované žiarením EMF, ako je 5G, spôsobujú oveľa viac chorôb ako akýkoľvek vírus, vrátane vytvárania „chrípkových“ príznakov.

Dane Wigington v tomto filme urobil rozhovor s poprednými svetovými vedcami a orgánmi v oblasti klimatického inžinierstva a jeho vplyvov na život a zdravie, vrátane:

Jedným z hlavných problémov, ktoré Dr. Klinghardt vo svojej praxi zistil, keď sme s ním v roku 2017 robili rozhovory, bolo, že na svete bolo len veľmi málo laboratórií, ktoré by dokázali nano-hliník merať a detekovať.
Ale na filmových záznamoch z filmu The Dimming sa Dane Wigingtonovi podarilo získať lietajúce laboratórium NOAA na zhromažďovanie vzoriek vzduchu vo vysokých nadmorských výškach, aby sa potvrdilo, že tieto nanočastice existujú v našej atmosfére a porovnávať vzorky odobraté zo zrážok na zemi. „Globálne otepľovanie“ je zjavne skutočné, pretože jeho účinky vidíme všade okolo nás, ale príčina roztápania tejto planéty je jedným z najväčších „krytí“ v histórii ľudskej rasy.

Dane Wigington:

Vlády po celom svete a celá komunita vedy o klíme naliehavo hovoria obyvateľstvu, že je potrebné okamžite nasadiť operácie v oblasti klimatického inžinierstva, riadenia slnečného žiarenia, aby sa pokúsili zmierniť otepľovanie našej planéty, aby sa pokúsili zachovať to, čo zostalo z jej systémov podpory života. A napriek tomu, keď sa verejnosť, ktorá je bdelá, snaží upriamiť pozornosť akademickej obce a volených predstaviteľov na to, že vidíme, že klimatické inžinierstvo sa už na našich oblohách šíri po celom svete, už bolo nasadené. Laboratórne testy to dokazujú, filmové záznamy to dokazujú, dokumenty to dokazujú – a napriek tomu máme neustále popieranie zo strany klimatologickej komunity a oficiálnych agentúr, ktoré nám hovoria, že v skutočnosti nevidíme to, čo vidíme na oblohe.

Hovoria nám, že keby bolo nasadené klimatické inžinierstvo, vyzeralo by to presne tak, ako vidíme na našej oblohe, ale zase nám hovoria, že vlastne nevidíme to, čo v skutočnosti vidíme. Paradoxom je, že čím viac klimatickí inžinieri postriekajú planétu, ničia ozónovú vrstvu, narušujú hydrologický cyklus a zvyšujú celkové otepľovanie planéty, tým viac cítia, že musia tieto programy zintenzívniť, aby sa pokúsili zmierniť niektoré škody, ktoré napáchali práve tieto programy. To je skutočná definícia šialenstva. Tieto operácie by sa mali považovať za najšialenejšie úsilie, aké kedy ľudská rasa vyvinula.

Tieto operácie systematicky vykoľajujú všetky systémy podpory života na Zemi. Krátkozrakým krátkodobým cieľom pokusu o zatemnenie slnka je ochladenie planéty pri súčasnom zhoršení celkového otepľovania. Klimatickí inžinieri, ak môžu tieto operácie pokračovať, zatĺkajú klince do našich kolektívnych rakiev. Ak operácie klimatického inžinierstva, ktoré vykoľajujú systémy podpory života na zemi, nebudú okamžite odhalené a zastavené, všetky ďalšie výzvy pre ľudskú rasu budú diskutabilné, pretože planéta už nebude podporovať život.

Financovanie a profitovanie z mýtu, že globálne otepľovanie je človekom spôsobený problém, do ktorého teraz musí vstúpiť vláda a Wall Street a „opraviť“ ho, sú známe mená, napríklad Bill Gates.

Tým, že obviňujeme globálne otepľovanie z populácie a nie zo samotných globalistov, je ľahké vidieť, ako chcú globalisti vstúpiť a ovládať všetky aspekty nášho života v mene „záchrany sveta“. To stojí za mnohými plánmi do budúcnosti, ktoré predložili OSN, Svetové ekonomické fórum, Rockefellerova nadácia atď.

Zdá sa však, že ich ciele spočívajúce v odstránení ľudských práv a ovládnutí celej planéty v mene zastavenia globálneho otepľovania nepokračovali dostatočne rýchlo, takže ako vieme až teraz príliš dobre, plandémia sa začala realizovať začiatkom roku 2020 a teraz strach z „vírusu“ veľmi urýchlil ich plány, pretože ľudia všetkých politických ideológií sa v podstate slobodne vzdali svojich slobôd výmenou za falošnú ochranu pred eugenicky orientovanou novou triedou výrobkov, vakcín proti covid-19, ktoré vlastne ani nie sú vakcínami, ale „softvér života„.

Celé rozprávanie o falošnom „globálnom otepľovaní“ bolo v podstate myšlienkou „ľavičiarov/liberálov“, ktorá rozdeľovala ľudí podľa politických ideológií, ale strach z vírusu tak úspešne prekročil ideologické hranice, takže tyrania teraz napredovala oveľa rýchlejšie.

Ako To Zastavíme? Na Zverejnenie Ich Plánov Je Potrebná Transparentnosť

Ako zastavíme toto šialenstvo skôr, ako planéta už nedokáže udržať život, ktorý môže byť vzdialený len pár rokov? Na to sa zameriava tento film The Dimming. Najskôr si tento film pozrite sami, aby ste sa mohli v tejto téme vzdelávať. Ďalej to zdieľajte široko ďaleko, aby ľudia mohli pochopiť, čo sa deje na oblohe nad nami, čo ničí naše zdravie a ničí našu planétu.

Dane Wigington:

„Ak populácie na celom svete zistia, čo s nimi spravili ich vlády bez ich vedomia alebo súhlasu, dôjde okolo rukavice k rázovej vlne, ktorú nedokážu potlačiť zločinecké vlády, ktoré teraz ovládli našu planétu a civilizácie po celom svete.“

Catherine Austin Fitts, rozhovor v The Dimming, hovorí:

„Sledujeme veľkú časť verejnej politiky presadzovanej na základe teórie, že máme klimatické zmeny. A napriek tomu v tejto diskusii nikdy nehovoríme o tom, čo je to všetko za postrek a ako to súvisí. Inžinierstvo počasia vám dáva schopnosť prekonať, alebo zabrániť suchám. Dáva vám schopnosť spôsobiť ich. A brilantnosť spôsobenia sucha spočíva v tom, že proti vám neexistuje žiadna populárna podpora. Takže tento druh neviditeľnej vojny, ak je to možné, je veľmi efektívny. Len zavedenie transparentnosti posunie toľko vecí, že to bude nesmierne ťažké. Pretože nemôžete riadiť celú planétu s otvorenou silou, iba so skrytou silou. Ak prinesieme transparentnosť tomu, kto je v tajnej sile, posúva to všetko.“

Toto je Oveľa väčší problém ako dokonca problém COVID.

A hoci zavedenie vakcín na zmenu DNA je najbezprostrednejšou hrozbou pre ľudstvo a v dohľadnej budúcnosti bude aj naďalej naším hlavným zameraním, pre tých z nás, ktorí úspešne odolávajú injekciám experimentálnych „vakcín“, stále máme túto hrozbu klimatického inžinierstva, s ktorou sa musíme vyrovnať. Pretože ak to nebudeme riešiť, všetci zomrieme veľmi skoro, keď planéta zomrie. The Dimming je pravdepodobne najdôležitejší film vyrobený v roku 2021.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Stovky vedcov v oblasti klímy požadujú okamžité zastavenie projektu genocídneho „slnečného zatmievania“ Billa GatesaJeden z najdôležitejších zdrojov života ľudstva, slnko, je pod útokom genocídneho maniaka Billa Gatesa, ktorý ho chce umelo „stlmiť“ chemickými látkami, aby zastavil „globálne otepľovanie“. Rastúca skupina vedcov však oponuje.Spoločnosť priateľov vedy so sídlom v Calgary vydala tlačovú správu, v ktorej vyzýva Harvardskú univerzitu, aby prestala spolupracovať s Gatesom na…
  Tags: na, v, že, a, je, sa, to, ako, zo, sveta
 • 10000
  Veľkosť polárneho ľadu rastie - vďaka Bohu za globálne otepľovanieNSIDC: 2020 Polárny ľad je v pohodePodľa najnovšej októbrovej správy Národného dátového centra pre sneh a ľad (NSIDC) ľad na póloch Zeme celkovo rastie. Antarktický ľadObjemovo obsahuje Antarktída 90% zemského ľadu a objem je oveľa lepšou metrikou, ktorá sa dá použiť pri posudzovaní stavu ľadovej vrstvy ako rozsah morského ľadu.…
  Tags: v, a, je, na, sa, ako, že, zo, sveta
 • 97
  Edward Snowden: „Buďte opatrní, pretože niektoré veci, ktoré sa označujú ako konšpirácie, sú pravdivé.“Russell Brand nedávno uskutočnil rozhovor s informátorom NSA Edwardom Snowdenom a zverejnil jeho prvú časť. Snowden v rozhovore spomína niečo, čo platí už niekoľko desaťročí, a to je skutočnosť, že niektoré veci, a podľa mňa veľa vecí, ktoré sa nazývajú konšpiračná teória, sú v skutočnosti pravdivé. Musíme byť opatrní a skutočne využívať…
  Tags: a, v, to, na, sa, ako, je, že, zo, sveta
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK