O udalostiach v apríli

13/04/2021

O príchode Kristovho vedomia a následných zmenách na našej planéte hovorí Metatron, supervedomie a jeden zo strážcov našej galaxie


Channeling: Sam (31. marec 2021)
„Pozdravujem vás. Som Metatron, magnetická sila a pracujem s magnetizmom. Dnes vás pozdravujem s láskou milujúcej božskej časti.
Dneškom začína podľa vášho kalendárneho časového obdobia dôležitý mesiac, čo na vašej planéte znamená príchod posledného myšlienkového nátlaku temnej strany a vzostup božskej milujúcej časti. Myšlienky spútavajú mnoho energií, ktorými sa na vašej planéte pokúšajú chytiť do pasce a zovrieť do temnoty mnoho vašich duší a zabrániť im, aby dosiahli večné svetlo a splynuli s božskou časťou univerzálnej lásky. Vesmírne dieťa lásky je schopné vytvoriť na planéte viac svetla, čím bude z temnoty myslenia vyslobodených veľa hviezdnych duší.
Napriek všetkým udalostiam, ktoré sa na vašich planétach udiali v poslednom mesiaci, či už boli dobré alebo zlé, všetky boli lekciami na ceste k príchodu božského milujúceho prvku, ktorého sa mnoho vašich duší stane súčasťou. Ako sa blížite k tomuto bodu rozdelenia medzi temnými myšlienkovými energiami a svetlými vesmírmi milujúcej božskej časti, ktorý nastane 11. apríla 2021, budete na vašej planéte vidieť stále viac duší, ktoré sa rozdeľujú na dva tábory, na temnú skupinu duší, ktorá sa potrebuje učiť lekciám jednoty a lásky a na skupinu duší, ktorá už lekcie božskej lásky a jednoty zvláda. Toto rozdelenie začne vznikať začiatkom mesiaca apríla, ktorý začína zajtra. Tento mesiac je tiež dôležitý aj pre všetkých takzvaných programátorov svetelnej mriežky a pre ľudí svetla, pretože to bol dôležitý deň, v ktorom prišiel na Zem istý majster a božský programátor svetelnej mriežky, pútnická duša božského svetla, aby lekciám božského svetla vyučoval. V tých dobách musel prejsť kvôli temnote temnejších vesmírov bolestivým obdobím, ktoré v tých časoch ovplyvňovalo mnoho duší. Tohto majstra božského svetla a programátora mriežky váš druh pozná ako Ježiša Nazaretského, ktorý učil mnohým lekciám, ktoré sa váš druh potrebuje naučiť, teraz, v tomto súčasnom čase a priestore božského svetelného prvku.
Myšlienky mocných temných entít sú v tomto kritickom období ich úplného zničenia zahalené do mentálneho strachu. A stimulácia vašich vírov s nižšou energiou viac či menej dovoľuje a zaručuje tým, ktorí vás chcú ovládať, že sa budete chovať predvídateľne a že vás v ich poslednom zúfalom tlaku v snahe udržať vás pod kontrolou, budú môcť riadiť podľa svojich konkrétnych zámerov. Vďaka moci, ktorú mali nad vami tak veľmi dlho, stimulovali spoločnosť na celom svete k novej úrovni nenávisti a besnenia. Rasa, pohlavie, nábožensto, vek, peniaze, to všetko používajú ako nástroje, ktorými v tomto čase obracajú ľudské bytosti navzájom proti sebe. Mocné temné entity sa naučili používať ako svoje nástroje myšlienky, pomocou ktorých šíria svoje plány.
Toto je skutočne hodina vášho oslobodenia a vaši vodcovia to vždy vedeli, ale nevedeli ako z toho von. Vo vašom kolektívnom vedomí nie je zaznamenané, čo je skutočná sociálna sloboda, je to iba ilúzia slobody a vy túto paradigmu prepisujete podľa božskej milujúcej časti vašej duše, ktorej vedomie stúpa v božskom svetle vyššie.
Tento nový mesiac povedie k príchodu ďalších božských milujúcich svetelných energií, ktoré budú pre mnohých z vášho druhu známe ako príchod Krista. Božské energie Krista neprídu v žiadnom fyzickom tele, ale dotknú sa každého, kto na tejto vysokej frekvencii božskej lásky a svetla vibruje. Ten istý majster božského svetla, veľký programátor, vedomie Krista, ktoré kedysi obývalo fyzickú entitu, ktorá prišla na vašu planétu a bol známy ako Jeshua, sa stelesní v každom a obklopí ho milujúcou energiou božskej lásky a časticami svetla. Kristova energia sa bude z kolektívu šíriť ďalej do sveta duality a vznikne takzvané vedomie šiestej hustoty, čo znamená, že toto vedomie uznáva protiklady prvkov božskej lásky a rovnako aj časti osídiel temnoty. Božské svetlo a temnota dáva a berie, sú to dva aspekty jednej a tej istej energie. Život podľa pravdy majstrovského programátora svetelnej mriežky, podľa vedomia Krista, znamená, že už s ničím žiaden boj neexistuje, existuje už iba úplné prijatie reality, ktorá vás obklopuje.
Netrácajte svoju vieru v ľudstvo, zastaralý model civilizácie, ktorý pozostáva z neustáleho boja, bude čoskoro nahradený novým bratstvom. Mnohým z vášho druhu sa môže zdať, že nastal koniec obdobia vášho druhu a nebudú ďaleko od pravdy, lebo je to koniec cyklu myšlienkovej transformácie temných elementov a temných energií, ktoré budú z tejto planéty odobrané akonáhle táto planéta úplne vstúpi do ďalšej hustoty vedomia, ktorú ten, cez ktorého hovorím, pozná pod názvom vedomie štvrtej hustoty. Tí, ktorí patria k vedomiu tretej hustoty, budú v tomto novom veku príchodu vedomia štvrtej hustoty lásky a svetla, pociťovať väčší zápas, strach a tlak, čo spôsobí, že budú odvedení na inú planétu, ktorá bude podobná vedomiu tretej hustoty.
Budete svedkami toho, ako ľudstvo presiahne svoje hranice, rozptýli svoje obavy a zúfalstvo a bude vedené k tomu, aby odvážne vykročilo za hranice a hradby svojich duševných, emocionálnych a fyzických obmedzení. A čoskoro potom podniknete prostredníctvom astrálnej nite vášho syna kozmickú jazdu do ďalšej dimenzie. Dá povedať, že sa máte na čo tešiť, ale to je veľmi jemne povedané, bude to zážitok jedinečných rozmerov. Nové sa už láme na obzore, čo pre niektorých vyzerá hrozivo, chaoticky a bezvýchodiskovo, zatiaľčo iní môžu pred sebou vidieť svetlo žiarivých dní.“

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 96
  Ako to bude z prechodom do novej éry? (časť 2)🌐🌿🕊️ 6. STRAVAStravovacie návyky sa zásadne zmenia. Väčšina potravín ponúkaných v supermarketoch sa dnes vyrába vo veľkom priemyselnom meradle s množstvom pridaných prísad a s množstvom obalového materiálu a reklamy pripravenej na skladovanie a distribúciu. Mnohé z týchto takmer bezcenných potravín spôsobili, že ľudia boli chorí a zraniteľní v priebehu…
  Tags: a, sa, v, vzostup
 • 92
  Vzostup 144 000 bojovníkov svetla144 000 pracovníkov a bojovníkov svetla bolo spomenutých v knihe Zjavenie na tabletoch Esmeraldy aštarským velením, Sanandou, domorodými Američanmi a mnohými ďalšími. Všetkým pracovníkom svetla v známych vesmíroch bola vyslaná veľká výzva, aby sem prišli pomôcť a sprevádzať túto planétu procesom Vzostupu. Sú jednou z najtajomnejších skupín, o ktorých sa…
  Tags: a, na, sa, v, vzostup
 • 92
  Zvýšte svoju vibráciuSme súčasťou prírody a existujeme vo vibračnom vesmíre, ktorý nesmierne reaguje na zmeny v myslení a konaní. Rovnako ako krídlo motýľa, aj my máme moc fyzicky zmeniť naše ľudské spoločnosti jednoduchou zmenou spôsobu myslenia a cítenia. Samotný vesmír dáva moc ľuďom, jednotlivcom, a nie „autoritám“. Iba vtedy, keď veríme, že…
  Tags: a, sa, na, v, vzostup
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Terpentýn Drbohlaf
Terpentýn Drbohlaf
2 years ago

Kdysi dávno jsem přes jednoho senzibila dostal zprávu o datumu narození Pomazaného. Mělo to být 7. 4. -4 p.n.l. O půlnoci. Zajímavé. Tady to potvrzují, že to bylo v dubnu.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK