Oblasť 51 a tajné podzemné zariadenia (1)

17/05/2021

Po celom svete sú obrovské podzemné komplexy prepojené vysokorýchlostnými železničnými systémami, ktoré obsahujú špecializované programy rozdelené na jednotlivé časti. John Lear má osobný kontakt s ľuďmi, ktorí pracovali na takých miestach, ako sú Sandia a Dulce.

V tejto diskusii s Emerym Smithom zdieľa to, čo sa dozvedel o ich konštrukcii a druhoch tajných programov, ktoré sa v súčasnosti vedú, a popisuje svoje osobné skúsenosti pri cestovaní do oblasti 51.

Emery Smith: Dnes sme s Johnom Learom, hovoríme o oblasti 51 a podzemných tajných zariadeniach.

John, nikdy som nebol v oblasti 51, „Groom jazera s4“, vieš, že je to ďalej ako White Sands, Los Alamos, Sandia Labs, ktoré sú momentálne základne vo vzdušných silách. Aké sú rozdiely? Čo to znamená?

John Lear: Najbližšie, ako som sa mohol dostať, bolo letieť cez jadrovú zónu, kde robili inštaláciu nového skla, letel som severoamerickým ob10. a mojou úlohou bolo udržiavať prízemný vietor vo výške 10 000 stôp, aby v prípade výbuchu nefúkal smerom k Las Vegas. Chceli ísť na sever a mojou úlohou bolo robiť vietor a robil som to vždy dve hodiny predtým.

Mal som teda veľa času rozhliadnuť sa okolo seba a jednu z vecí, ktoré som si všimol, bolo, že na severe je táto obrovská biela plocha a nemohol som prísť na to, čo ju urobilo bielou. Až po rokoch som si uvedomil, že sledujem Mesa Paiute a tiež Mount Rainier a to, čo urobili, bolo vyrezanie vrcholu hory a vybudovanie tajného testovacieho miesta, miesta San Diego, a vrchol vrátili na miesto. Keď ho položili naspäť, zostal iba kremeň a vďaka tomu bol biely.

Emery Smith: No jasné.

John Lear: Po rokoch som zistil, že máme priateľa, ktorého otec tam jazdil s cementovým nákladným autom.

A ja ju nazývam Sandy, neviem, ako ju dnes volajú, tak ju volali, bol to ich nápad pomenovať nové tajné základne menom, ktoré sa vždy používalo pre iné miesto, takže ak niekto povedal to meno, mohli by ste povedať, „ach mali na mysli Sandia Corporation, alebo Sandia Range alebo Sandia Mountain, alebo niečo podobné.“ A takto začali pomenovávať zariadenia a používať názvy, ktoré boli veľmi bežné.

Okrem základne v Sandii sa nachádzalo päť otvorov širokých 300 stôp, ktoré smerovali do hĺbky 1,5 míle a boli postavené pomocou jadrových výbuchov a vytvorili im priestor ukladanie cementu. Trvalo deň, kým som dorazil, a polovicu noci, kým som sa vrátil. Robil to otec nášho priateľa a povedal nám, čo sa tam deje. To, čo stavali, bolo päť otvorov a každý musel obsahovať 15 000 bojových vojakov. A mali tam zariadenia na život, mali kde jesť, mali kde cvičiť, všelijaké veci …

Emery Smith: Pre Sandiu?

John Lear: San Diego

Emery Smith: Dobre

John Lear: Bola to súčasť hier.

Emery Smith: Súčasť Sandie.

John Lear: Prečo tam boli a chránili to, alebo boli ochotní chrániť, to neviem.

Emery Smith: John, kedy ti bola prvýkrát predstavená Area 51 a prečo?

John Lear: Je to zaujímavý príbeh, plachtil som v údolí Pahrump a pretože v Pahrumpe žilo veľa pracovníkov z oblasti 51, niektorí z nich sa sústreďovali okolo tohto letiska, pretože sa tam nič nedialo a oni nemali čo robiť, nič iné sa nedialo a okrem toho je tam spravidla len pár ľudí.

Po jednom z mojich letov všetci sedeli okolo stola a rozprávali sa. Náhodou som mal mapu testovacieho miesta v Nevade, o ktorom hovorili, a jeden z mužov povedal: „Áno, pracujem tam, ale nemám 51 tipov a trikov … A povedal som si „oblasť 51“. Nikdy predtým som to nepočul. Začal som sa teda rozhliadať po Oblasti 51 a zistil som, že obklopuje jazero Groom Lake. A počul som o Groom Lake, pretože keď som v roku 1966 prišiel do Vegas začať spolupracovať s leteckou spoločnosťou tretej úrovne, poznal som chlapíka menom Dick Wiesner, ktorý lietal pre Carco.

Carco bol predchodca Špeciálneho projektu a lietali v bonanzách a twin bonanzách a lietali v lietadlách F-27 k domu Dr. Tellera. A Dick mi jedného dňa povedal, že vykonal let na sever s generálom a povedal, že je tu pristávacia dráha taká dlhá, že by ste neverili, a ja som povedal „ako sa to volá“, hovoril, že mu hovorili Groom Lake a to je prvýkrát som počul „Groom“. Zároveň som si dal Area 51 dokopy, pretože som si myslel, že je to všetko zhruba na rovnakej úrovni, ale nebolo. Nebolo to Groom Lake.

Takže vtedy som sa dozvedel, že mi niekto dal pôvodné radarové pásky topografie oblasti z roku 1976 a ukázalo sa, že to nebolo špeciálne pre túto oblasť, zahrnúť iba tú oblasť, kde môžete vidieť pôvodné otvory.

Emery Smith: A jedným z nich bol ten, ktorý ešte len začali stavať.

John Lear: A vtedy uzavreli Groom Lake pre všetkých. V rokoch 1975 až 1976 tam neboli žiadni strážnici, žiadni inžinieri, lietadlá, nič. A priateľ, ktorý tam pracoval ako ochrankár, mi povedal, že dodnes nevie, čo robia … Stavali S4 a preto bolo také tajné.

Emery Smith: Ako dlho im trvalo, kým to dokončili?

John Lear: Dva roky.

Emery Smith: Dva roky. A aká hlboká je táto S4?

John Lear: Viete, vtedy to bolo iba šesť poschodí, ale teraz má 70 akrov a Boh vie, koľko poschodí …
Mám priateľa, ktorý šoféroval po jedinej ceste v jazere Papoose a zrazu sa objavilo deväť strážcov. Povedal, že prišli z ničoho nič, a povedali im, aby odtiaľ vypadli. Povedal, „my sme nevedeli, že je to zakázaná zóna“, a povedali, že bola. Povedal: „Vôbec som netušil, odkiaľ prichádzajú, iba sa zjavili; neprišli zo zeme, neprišli zo vzduchu, neviem, odkiaľ sú. Z Venuše. „

Emery Smith: A čo dopravný systém? Viete, vychádzajúc z jazera Groom, zariadenie podzemnej dopravy. Viete niečo o týchto Maglev systémoch a o tom, ako sú spojené s Alamogordom a raketovým poľom White Sands, s Mountain Air, so Sandiou, s Los Alamos, potom s Dulce, potom s vrcholom Blanca Peak a je tu ďalšie centrum, ktoré vedie z Colorado Springs do Denveru. Je to jediný, o ktorom viem, ale viem, že je ich oveľa viac, prečítal som si o tom, ale sú to jediné, ktoré môžem sám potvrdiť. Vieš niečo o týchto podzemných transportoch?

John Lear: Existujú, ako si povedal, a nemám žiadne nezávislé potvrdenie okrem priateľa, ktorý pracoval v Delphi a chodil tam metrom. A keď Bob Lazar pracoval v S4, prečítal si príbeh o potýčke, ku ktorej došlo v roku 1979, kde bolo zabitých 66 ľudí, 40 vedcov a množstvo príslušníkov Delta Force, spolu 66.
Keď si Bob prečítal správu o tom, neuvádzala Dulce, pretože autorizácia do tej doby, hoci bola povýšená, nezahŕňala Dulce.

Emery Smith: Takže John, potýčka, ktorá sa stala, pokúsme sa povedať publiku, čo sa dialo.
Začnime tým. Toto je prvýkrát, čo počujú, čo sa stalo.

John Lear: Prvýkrát som počul o Dulce, keď som bol v Crestone v Colorade v roku 1988. Skupina takzvaných špičkových ufológov sa dala dokopy a strávila niekoľko dní výmenou informácií s človekom menom Tom Adams, ktorý žil v Dallase a mal veľa dobrých informácií. Prišiel za mnou a povedal: „John, mám poznámku od tejto dámy v Hendersone a nemám čas ju nasledovať.“ Mohol by si to urobiť pre mňa? Povedal som „určite“, prečítal som si poznámku a … bolo to od Cherry Hinkleovej, ktorá žila v Hendersone.

V Hendersone poznala ochrankára, ktorý pracoval v Dulce, a ktorý ušiel… so 7 minútami videa chodby, 25 čiernobielych fotografií a 100 stranami technických informácií o Dulce. A ochrankár bol kamarát s Cherry a neviem ako, ale každopádne sa tento ochrankár bál o svoj život, pretože majú ľudí (zabudol som, ako sa volajú), ktorí idú konkrétne hľadať utečencov a on vedel, že by ho mohli chytiť a to, čo urobil, bolo, že zhromaždil šesť balíkov informácií.

Emery Smith: Áno, dobre si to pamätám o troch, ale áno, bolo to šesť …

John Lear: A Cherry jeden mala, udržala svoje meno mimo obehu, a keď sme hovorili na začiatku, povedala, že by som nemal spomínať jej meno. Ale nedávno som videl, že má stránku na facebooku a vy je môžete napísať – Cherry Hinkle – a získať jej celý príbeh. A bude si pamätať deň, keď som ju stretol a poskytla mi všetky informácie. Vzala ma do Dolan Springs na juh, alebo na sever od Kingmanu, aby mi ukázala, kde skryla
svoj balíček, a bol v akomsi malom kontajneri, ktorý dal dokopy chlapík z Dulce. A tu som počul o Dulce. Ona bola tá, ktorá mi povedala o tej potýčke v Dulce a ako to prebiehalo.

Emery Smith: A naozaj sa to stalo, poviem, kde sa to vlastne stalo.

John Lear: Absolútne. V Dulce bolo 40, alebo 44 vedcov, ktorých učili Šedých v posluchárni, a počas tohto učenia prešiel strážnik Delty dverami s krátkou zbraňou, nemieril ňou, myslím … myslím, že bola iba nabitá a okamžite ho zabili. Keď Delta videla na obrazovke, že ho zabili, zostúpili bojovať a Šedí nakoniec zabili 66 ľudí.

Číslo som zabudol, myslím, že je to 44 vedcov a 22 síl Delta, a tak sme to nazvali potýčkou. Ale títo ufológovia to zmenili na vojnu. Nevidia, že to nebola vojna, ale náhoda. Každopádne, keď Bob išiel pracovať do S4 … je to … o tri roky neskôr, po vypočutí tohto príbehu. Povedal mi, že tento príbeh počul, a povedal, že správa, ktorú čítal, sa netýka Dulce, ale mohla obsahovať úplne rovnaké čísla. A je možné, že jeho previerka nebola dosť vysoká na to, aby to vedel.

Pretože, ako viete, ujímali sa vedenia. Mal 150 dokumentov a to, čo robili, dali veci na papier a posledné stránky, ktoré sa nesmeli čítať, vystrihli, alebo zošili dokopy. A keď tam išiel nabudúce, uvidel, že svorky vybrali a dali im ešte niekoľko strán rôznych správ a jedna z nich bola o Dulce. Takže keď si to prečítal, povedal, že k hádke došlo v oblasti 51 a skutočne sa to stalo v Delphi.

Emery Smith: Nerozumiem tomu, že to nie je v Bobovom popise práce prijímať tieto informácie, alebo dostal každý správu, len aby vedel, všetci zamestnanci, že sa to stalo a že by sme mohli o tom počuť.

John Lear: To je to, čo som tušil, keď povedal, že sa musel rozhodnúť, do ktorého aspektu výskumu plavidiel by sa chcel zapojiť, pretože nemohol byť zapojený do viacerých aspektov, iba jedného a vybral si pohon.

Emery Smith: Dobre.

John Lear: Takže sa pripravil na výber, do ktorej časti sa chce zapojiť, a oni mu poskytli všetky tieto inštruktáže, ktoré hovorili o rôznych aspektoch, aby sa mohol rozhodnúť, kam chce ísť. A vybral si pohon, a vtedy ho vzali do miestnosti a predviedli mu funkčný antihmotový reaktor. A priamo v miestnosti, bol tam úplne funkčný, a asi si vieš predstaviť, že sa v miestnosti pozerá na objekt, ktorý obsahuje akýkoľvek materiál v malom pohári. A deje sa to práve tam. …!

Emery Smith: Je to šialené …

John Lear: Snažil som sa presne zistiť, o čom boli ďalšie brífingy a povedal mi: „Vieš niečo ako odťahovanie asteroidov a podobné veci“. Nikdy však nebolo jasnejšie, čo robia.

Emery Smith: Čo robia s Dulce?

John Lear: Myslím si, že sa jedná výlučne o kríženie. Viete, ľudia so psami a ľudia s dobytkom a všetky tieto veci a príbehy z nočnej mory sú pravdivé a toto je jedna z úrovní, myslím, že je to siedma, kde robia všetky experimenty, ktoré sa pokazili, ale pre nejaký dôvodu ich nechcú zabiť. Takže tí, ktorí tam dole prídu počujú krik a odtiaľ pramenia všetky tieto hrozné príbehy.

2. časť

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 95
  Tajná vesmírna vojna a obchodovanie s ľuďmi (2)Časť 2 Ako by sa mohol proces zverejnenia odohrať v blízkej budúcnosti, skládky dokumentov, ako napríklad súbory Wikileaks / Snowden NSA; ozve sa viac oznamovateľov; poprední svetoví lídri pôsobiaci v kľúčových otázkach; viac pozorovaní Aliancie Sfér alebo vylodenie mimozemských lodí SSP alebo nejaký iný proces? Corey: Momentálne prebieha veľká dezinformačná vojna, na ktorú…
  Tags: a, sa, že, v, to, som, tajné
 • 91
  Hacker objavil zoznam „nepozemských dôstojníkov“ na webe PentagónuGary McKinnon, anglický hacker odsúdený na 70 rokov väzenia v USA za hľadanie dôkazov o UFO v lokalitách Pentagónu, tvrdí, že najpodivnejšia vec, ktorú našiel, bol zoznam „nepozemských dôstojníkov“ a presuny flotíl medzi loďami, ktoré v americkom námorníctve neexistujú . . "Našiel som zoznam mien dôstojníkov ," povedal, „pod nadpisom Nepozemský dôstojníci.…
  Tags: v, a, to, že, sa, som, tajné
 • 91
  Oblasť 51 a tajné podzemné zariadenia (2)2. ČASŤ Keď som stretol Cherry, videla sedem čiernobielych fotografií, nie však videokazetu. Strážca jej umožnil nakresliť ceruzkou iba niektorých z 25 čiernobielych fotografií, nie všetky. A ona mi podala hárok papiera s rozmermi 8,5 x 11cm a jej kresby toho, čo bolo na tých fotografiách a myslím, že to bolo šesť…
  Tags: a, to, som, v, sa, tajné
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
3 years ago

Ďakujem.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK