Oblasť 51 a tajné podzemné zariadenia (2)

19/05/2021

2. ČASŤ

Keď som stretol Cherry, videla sedem čiernobielych fotografií, nie však videokazetu. Strážca jej umožnil nakresliť ceruzkou iba niektorých z 25 čiernobielych fotografií, nie všetky. A ona mi podala hárok papiera s rozmermi 8,5 x 11cm a jej kresby toho, čo bolo na tých fotografiách a myslím, že to bolo šesť strán a to sú tie, ktoré ma požiadala, aby som ich skopíroval čiernou fixkou. Zverejnil som ich ako Cudzoložské listy a stali sa neslávne známymi. Bohužiaľ som ich nepodpísal, pretože som nemal ako dokázať, že sú moje.

Okrem toho, na Dulce Papers je stránka, ktorá k tomu patrí, a ktorá je vytlačená z môjho písacieho stroja, ktorý v roku 1965 priniesol výkonný pracovník spoločnosti IBM a ich typ písma bol špecifický pre tento typ papiera. Vtedy začali proporcionálne medzery a ja mám tento písací stroj stále v garáži, hovorí sa mu IBM Executive a jeden z klávesov som nechal špeciálne vyrobiť pomocou Learjet, aby ste mohli písať, a zobrazil sa malý Learjet.

Emery Smith: A takto podpisujete poslednú stránku. Úžasné.

John Lear: Písmo dokazuje, že som bol autorom.

Emery Smith: Viete, ako hlboko Dulce zachádza?

John Lear: Nechajte ma premýšľať. Myslím si, že je to míľa, kým sa začne základňa, a potom bude minimálne sedem úrovní nižšie.

Emery Smith: Áno. Počul som to. Vráťme sa späť do hôr Manzana. Vysvetli mi … Bol si súčasťou niečoho, čo súvisí s týmto?

John Lear: Dr. Lovelace bol trénovaný na úrovni ace. William Randolph Lovelace II. , Verím, že bol chirurgom na leteckej základni Wright-Patterson v roku 1947. Keď dorazil so Roswellu, letectvo ho požiadalo, aby šiel do Albuquerque a postavil kliniku Lovelace, ktorá mala byť v podstate prevádzkovou leteckou nemocnicou s podzemnou prístavbou na vykonávanie pitiev mimozemšťanov a … bola súčasťou skladu zbraní Manzano.

Emery Smith: Všetky tie veľké oceľové budovy na druhej strane ulice, niektoré sú stále tam, oproti Kirklandu.

John Lear: Absolútne a verím, že mám kópiu denníka z Albuquerque z roku 1948 s obrázkami z čias, keď stavali sklad zbraní Monzana.

Emery Smith: Správne, správne.

John Lear: Všetko, čo robili, všetko spolu súviselo. A môj otec bol v správnej rade kliniky Lovelace a Randy Lovelace v správnej rade Lyre, takže to všetko do seba zapadalo a bolo ľahké vidieť, ako na to.

Emery Smith: V Kirklande bolo miesto, ktoré poznáš. Máte San Diego, ktoré je základňou, v základni to bolo dole veľmi hlboko… myslím viac ako 150 poschodí.

John Lear: Ach, naozaj.

Emery Smith: Áno.

John Lear: To som nepočul

Emery Smith: A na siedmom poschodí bola oblasť pre dopravný systém Maglev.

John Lear: Áno.

Emery Smith: A boli aj chodby, cez ktoré sme nesmeli ísť, a hovorili: „ach, toto sú staré chodby, ktoré idú do mesta. Tu mal Lovelace svoju prvú nemocnicu. Neviem, či je to momentálne rovnaká nehnuteľnosť ako nemocnica Lovelace vtedy.

John Lear: Kde žil …

Emery Smith: Tam, kde založili prvú Lovelace, kde robíme pitvy,.

John Lear: Je to rovnaké, rovnaké to bolo aj v roku 1960.

Emery Smith: Musí to byť rovnaké miesto, je tam už roky. Pretože tieto tunely vedú priamo zo Sandie na toto miesto, takže bez ohľadu na to, ako ich sem na pristávaciu dráhu dostali, zídu dole a potom ich dovedú do týchto tunelov.

John Lear: Verím, že keď zomrel v roku 1967 alebo 65 rokov, pri nehode, mal štyroch synov a dve dcéry a jeho štyria synovia zomreli počas epidémie obrny v rokoch 1954-55. Dievčatá to prežili a jedno z nich si vzalo späť jej majetok a postaralo sa o všetky jej papiere a nikomu nechce nič ukazovať. Nechce o tom hovoriť.
Snažil som sa, skúsili to aj iní ľudia. Dostal som meno chlapíka, ktorý sa celý život pokúšal preniknúť na kliniku Lovelace, a cez to dievča sa nemôžu dostať.

Emery Smith: Boli ste v oblasti 51?

John Lear: Vlastne som na svoju stránku na Facebooku zverejnil 28 fotografií, ktoré som urobil v roku 1977. Bola tam reportáž z televízie na kanáli 8 a podľa toho, ako som to videl, sa v príbehu uvádzalo „Únik zabezpečenia na testovacom mieste“. A že to bola bezpečnosť testov. Osoba zodpovedná za kanál 8 a vedúci informácií bol Bob Stoldow, ktorý je dnes ešte šéfom kanálu 8, ak si dobre pamätám … Každopádne som mu zavolal a spýtal sa ho, či sa spolu naobedujeme. Dobre, obedovali sme a povedal som, že toto je testovacie miesto, je to oblasť 51?

Povedal: „Áno, odkiaľ to vieš? Odpovedal som, že sa pokúšam urobiť nejaký prieskum, a on mi povedal,
že aj tak bude všetko tak ako tak odhalené o pár týždňov, pretože tam budú chodiť AP a UPI a budú sa fotiť.

Tak som si povedal: „Páni, chcem byť v tomto prvý. V čase, keď som pracoval pre spoločnosť Bonanza Airlines, to bola lacná spoločnosť. Uh, v pondelok ráno sme nemali letieť, požiadal som ďalších dvoch pilotov a ja som povedal: „No tak, urobíme tajnú misiu.“ A začali sme hádam o štvrtej hodine ráno, aby sme sa vyviezli hore a dole po tej poľnej ceste.

Nikdy som nebol na tejto poľnej ceste, ale vedel som, že tam je a bolo to v apríli 1977, je to v mojom denníku. V každom prípade som mal svoj Lincoln Mark IV, ktorý som kúpil úplne nový v roku 74. Prišli sme na koniec cesty. Začíname stúpať do hôr. Išli sme hore, hore na vrchol, a keď sa dostanete na vrchol a pozriete sa dole na jazero, chatrče a všetko, pomyslíte si, „páni“, na čo sa to pozeráme … A zostúpili sme na druhú stranu a prišli sme ku Groom Lake, ktoré bolo v tom čase mokré. V skutočnosti to bolo tým, že pršalo a bola tam malá strážna búda, ktorá sa zjavne nepoužívala, pretože tam nikto nebol a cestu križovala reťaz, takže sme sa dostali iba potiaľ. Reťaz sme nemohli obísť. Zaparkoval som a vzal som svoj fotoaparát Nikon, ktorý som mal stále pri sebe. Mal som dva Nikony, jeden farebný a jeden čiernobiely. Som farboslepý, takže nefotím farebné fotografie, ale robím čiernobiele, pretože som na to odborník. Takže som urobil čiernobiele fotografie, urobil som zábery, dva tri štyri, oproti miestu, kde som bol, a stále mám tento kontaktný list.

Emery Smith: Bola to iba reťaz cez cestu? Žiadna značka?

John Lear: To, čo sme videli, bolo … dvaja chlapci, ktorí boli so mnou, povedali: „pozri sa na tú stopu prachu, niekto sem ide“. A po severozápadnej strane jazera boli dve stopy po prachu. Nainštaloval som statív a fotoaparát. Zastavia a strážca je v nákladnom aute a za ním púšťa iného chlapa von, a tak odhodil reťaz a chlapík vystúpil. Vytiahne reťaz a zavesí ju a tentoraz sa na nás pozerá „čo tu robíte, tu nemáte byť“, povedal mi.: „Robíte si srandu? Ste v spravodajskej službe? “ A ja som povedal: „Nie, nie, my len, viete, jazdíme cez púšť a našli sme túto cestu a prichádzame sem.“ Povedal „nesmiete sa pohnúť“ a zavolal ochranku. Trvalo asi 15 minút, kým prišla bezpečnosť, a počas týchto 15 minút sme tomu chlapíkovi povedali príbeh o Groom Lake a ja som mu povedal, že som vyrastal na letisku Van Nuys Lockheed Corporation. Každý pondelok tri konvoje plné inžinierov z jazera Groom, vzlietli z Burbanku a leteli ponad údolie. A v piatok popoludní tieto tri
konvoje prišli a pristáli v Burbanku. Nebolo to tajomstvom…

Druhý ochrankár sa objavil a začal na nás hrať komédiu: „Chlapci, chlapci, máte skutočne veľké problémy, da da da da da da a druhý ochrankár sa ho snaží upokojiť a ten druhý povedal, „oni už vedia všetko“ .. [smeje sa]

Takže druhý ochrankár povedal, že je to v poriadku. Odveziete sa späť do Vegas. Nikomu nehovorte, kde ste boli. Dostanete telefonický hovor, budete mať briefing. Čakáte iba na tento telefonát. Takže sme odišli a podnikli sme naše obvyklé lety, spoločnosť Bonanza Airline, to znamená z Las Vegas do Aspenu, a nikdy sme o tom nepočuli, žiadne brífingy, žiadne informácie alebo zastrašovanie, nič. Ale za tie roky som niekoľkokrát išiel k bráne, ktorá je teraz umiestnená predtým, ako prejdete cez horu, a bol som to ja, kto urobil slávnu fotografiu, ktorá všetko zobrazuje z hora. 

Emery Smith: Takže John, vieme o tomto … tajnom vstupe do oblasti 51. Vieš, čo sa deje na tej pristávacej dráhe? Kam idú tieto lietadlá tam, kam idú tieto mimozemské vozidlá, aké sú veľké?

John Lear: Tam v oblasti 51 sú nejaké. To je štvorec, ktorý nazývajú Groomlink a ich problémom bolo, že pre akýkoľvek tajný program mali iba jednu trasu. Takže problémom bolo udržať v tajnosti ostatných ľudí, ktorí pracovali v oblasti 51 a tieto programy, a preto postavili Sandiu 13 míľ severne od skutočnej podzemnej základne. Bolo tu Groom Lake, ktoré nebolo miliardu rokov ničím iným ako suchým jazerom. Postavili dve dráhy pre 14 000 stôp a v ich strede bol hangár. Dlhá obdĺžniková búda, ktorá je v strede rozdelená betónovou stenou, a to, čo robia, je, že dajú projekt na jednu stranu a oni môžu použiť túto trasu a nikdy si nebudú vedomí ľudí na druhej strane, ktorí používajú ich program. A celý hangár je potopený 15 stôp, takže keď vytiahnu z hangáru tajné lietadlá, nikto ani ďalekohľadmi ani ničím iným nemôže vidieť lietadlo, kým opäť nevzlietne. Takže tu je problém, ktorý mali pri jazere Groom Lake.

Emery Smith: Koľko ľudí a koľko letov za deň si myslíte, v tom čase a koľko ľudí by mohli ubytovať?

John Lear: Bolo ich 1900 a všetky museli byť schválené prezidentom, a aj keby to prezident podpísal, nemal tušenie, o koho ide. V 50. rokoch bol chlapík menom Sam, ktorý bol hlavným manažérom spoločnosti Groomlink a musel sa stretávať s každým, kto prišiel do práce. Museli ste teda mať prezidentské povolenie a potom ste sa museli stretnúť so Samom a Sam s vami musel hovoriť, aby poznal každého človeka, ktorý pracoval na tejto základni.

Emery Smith: O ktorých ďalších projektoch v oblasti 51 vieš, John?

John Lear: Nepamätám si, okrem príbehu, ktorý Jim povedal pri prvej návšteve Bena Richa, a že Ben Rich mal zomrieť. Boli na mieste a počuli tento obrovský hluk. Povedal, že to vyzerá, akoby sa obloha trhala na kusy. A povedal to Benovi Richovi a Ben povedal, že všetko, čo vydáva hluk, nie je lietadlo. Je to pravda, takže neviem všetko.

Emery Smith: Viete, to, čo nazývame komunitoou a široká verejnosť, je 30 rokov stará. Kde sme dnes? Keby to vtedy urobili, dokonca aj so stealth stíhačkou F-119 … Predstavte si, čo skutočne urobili.

John Lear: Áno. Mali sme návštevu jedného chlapíka …, chlapíka z letectva, išiel do hĺbky inteligencie a prišiel nás navštíviť a povedať nám, že tam ide a prečo nás už nikdy nechcel kontaktovať. A začali sme sa rozprávať. Vždy som tvrdil, že verejnosť vie iba 1% z toho, čo sa deje. Poznám 2% a myslím si, že teraz je to menej. Myslím, že verejnosť vie menej ako 1% a ja viem menej ako 2%, deje sa toľko tajných vecí, je to jednoducho nevyspytateľné.

Emery Smith: Ďakujem John. Bolo to úžasné. Stále zaujímavé veci a veľmi skoro sa s tebou opäť porozprávame, naozaj ďakujem.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 96
  Tajná vesmírna vojna a obchodovanie s ľuďmi (2)Časť 2 Ako by sa mohol proces zverejnenia odohrať v blízkej budúcnosti, skládky dokumentov, ako napríklad súbory Wikileaks / Snowden NSA; ozve sa viac oznamovateľov; poprední svetoví lídri pôsobiaci v kľúčových otázkach; viac pozorovaní Aliancie Sfér alebo vylodenie mimozemských lodí SSP alebo nejaký iný proces? Corey: Momentálne prebieha veľká dezinformačná vojna, na ktorú…
  Tags: a, sa, na, v, to, som, tajné
 • 91
  Oblasť 51 a tajné podzemné zariadenia (1)Po celom svete sú obrovské podzemné komplexy prepojené vysokorýchlostnými železničnými systémami, ktoré obsahujú špecializované programy rozdelené na jednotlivé časti. John Lear má osobný kontakt s ľuďmi, ktorí pracovali na takých miestach, ako sú Sandia a Dulce. V tejto diskusii s Emerym Smithom zdieľa to, čo sa dozvedel o ich konštrukcii a…
  Tags: a, to, sa, som, v, tajné
 • 91
  Hacker objavil zoznam „nepozemských dôstojníkov“ na webe PentagónuGary McKinnon, anglický hacker odsúdený na 70 rokov väzenia v USA za hľadanie dôkazov o UFO v lokalitách Pentagónu, tvrdí, že najpodivnejšia vec, ktorú našiel, bol zoznam „nepozemských dôstojníkov“ a presuny flotíl medzi loďami, ktoré v americkom námorníctve neexistujú . . "Našiel som zoznam mien dôstojníkov ," povedal, „pod nadpisom Nepozemský dôstojníci.…
  Tags: v, a, to, na, sa, som, tajné
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
1 year ago

Ďakujem Daniel.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK