Odhalenia všetkého, čo sa v Antarktíde tak dlho deje (2)

22/04/2021

Časť 2

Ďalšia vec, ktorú Pete zdieľal je, že škodlivá skupina ET, pravdepodobne Dracos, teraz požaduje zverejnenie. Chcú, aby sme vedeli, že oni sú tí, ktorí „ovládajú“ Zem.

V rozhovore z roku 1998 s Lindou Moulton Howeovou, bývalou agentkou CIA, ktorá mala v rokoch 1957 až 1960 prístup k vysoko utajovaným informačným súborom, dokumenty uviedli, že nacistom v ich pokrokových projektoch leteckých zbraní skutočne pomohla mimozemská rasa.

Corey Goode z jeho strany popisuje, ako nemeckým tajným spoločnostiam pred a počas druhej svetovej vojny pomáhala skupina plazích mimozemšťanov známych ako Dracos, ktorí pomáhali Nemcom rozvíjať antigravitačné vesmírne bojové flotily.

Tieto [nemecké tajné] spoločnosti zároveň nadviazali kontakt s Draco federáciou a ďalšou skupinou, ktorá sa Dracom vyhla. Nemeckí okultisti boli od začiatku 20. storočia veľmi zaneprázdnení, najmä v dňoch tesne pred, počas a po prvej svetovej vojne. Ich zásadné objavy prišli koncom 30. rokov.

Rovnako William Tompkins tiež uviedol, že konečným cieľom Reptiliánov v pomoci nemeckým tajným spoločnostiam a nacistickým SS bolo vytvorenie skupín pokročilých vesmírnych lodí, ktoré by boli schopné medziplanetárneho dobytia. Prípadné nemecké / nacistické vesmírne bojové skupiny sa stali tým, čo Goode označil ako „Čiernu flotilu“. Fungujú mimo našu slnečnú sústavu.

Tajné dohody medzi nacisticko-nemeckou disidentskou skupinou v Antarktíde a správami Trumana / Eisenhowera umožnili infiltráciu vojensko-priemyselného komplexu USA. K infiltrácii došlo prostredníctvom vedeckých, finančných a politických procesov.

K vedeckej infiltrácii došlo prostredníctvom operácie Paperclip, kde boli tisíce bývalých nacistických vedcov umiestnení do autoritných pozícií vo vojensko-priemyselnom komplexe.

Stretnutia skupiny Bilderberg dnes ponúkajú disidentskej nemeckej skupine a jej plazím spojencom novú príležitosť pokročiť v tajnom pláne ovládnuť svetové dianie prostredníctvom centralizovaného usporiadania sveta.

David Rockefeller je kľúčovou osobnosťou stretnutí skupiny Bilderberg. Plánuje vytvoriť „vládu jedného sveta“, ktorá by v skutočnosti bola tajnou štvrtou ríšou. Rockefeller vo svojich memoároch (2003) uviedol:

Niektorí sa dokonca domnievajú, že sme súčasťou tajnej cabaly, ktorá pracuje proti najlepším záujmom Spojených štátov, volá nás a moju rodinu „internacionalistami“ a konšpiruje s ostatnými po celom svete s cieľom vybudovať globálnejšiu politickú a ekonomickú štruktúru. Integrovaný – svet , ak chcete. Ak je toto obvinenie, som vinný a som na to hrdý.

Rockefellerovo spojenie

História:

Minister obrany James Forrestal poslal v apríli 1949 vo floridskom Hobe Sound naliehavú správu budúcemu ministrovi Bobovi Lovettovi: „Bob, idú po mne.“ Forrestal vyjadril svoje obavy niekoľkým ľuďom, ako aj pocit neustáleho sledovania.

Zavraždili ho ráno 22. mája 1949 po internovaní, aby ho izolovali a zdiskreditovali toľko, „že“ sme sa ho báli. Skutočne bol proti zachovaniu mlčanlivosti.

Mohlo by byť užitočné zobraziť časovú os dôležitých udalostí, ktoré sú buď špecificky spojené s Antarktídou, alebo súvisia s paralelnými svetovými udalosťami.

Je dôležité vidieť, ako niektoré udalosti, o ktorých by ste si nikdy nemysleli, že súvisia s Antarktídou, môžu byť koniec koncov úplne prepojené.

Obdobie rokov 1871 – 1965

1871 – Lord Edward Bulwer-Lytton publikuje fiktívny príbeh o Vrili „Príchodná rasa“ , odohrávajúci sa v bájnom svete prístupnom podzemným tunelovým systémom.

„Ich spoločnosť bola technologicky udržateľná utópia, ktorej hlavným nástrojom bola„ všadeprítomná tekutina “zvaná„ Vril “, skrytý zdroj energie, ktorý môžu duchovne povznesení hostitelia využiť prostredníctvom tréningu vôle do istej miery, čo záviselo od ich dedičnej ústavy. „.

1888 – Madame Blavatská, Annie Besantová a ďalší vplyvní okultisti rozšírili myšlienku, že Vril myšlienka je založená na pravde starodávnej múdrosti.

1901-03 – prvá nemecká antarktická výprava

1911-13 – Druhá výprava do Antarktídy

1918 – Je založená spoločnosť Thule. Rudolf Hess je prominentný člen. Udržuje úzke vzťahy s Blavatského teozofickým hnutím.

1924-1928 – Nicholas Roerich, muž, o ktorom sa predpokladá, že inšpiruje okultné symboly na zadnej strane prepracovanej bankovky v hodnote 1 935 dolárov za rok 1935, uskutoční v Tibete pátranie po „Šambale“.

1926 – Rockefeller financuje Byrdov let na severný pól.

1928 – Byrd začína svoju prvú výpravu do Antarktídy. Jeho vlajka (štandard) má súvislosť s tragédiou „Titanic“.

V roku 1928 začal Byrd svoju prvú antarktickú výpravu s dvoma loďami a tromi lietadlami. Je tu zobrazený jeden z jeho opustených Fokkerov. Byrdova vlajka bola „New York City“. Bola to jedna z lodí blízko Titanicu, ale teraz bola znovu pokrstená.

1929 – Nemecký teológ „našiel“ mapu prehistorickej Antarktídy Piri Reis.

1930 – Heinrich Himmler a Rudolf Hess vyslali v roku 1930 nemeckú výpravu do Tibetu.

1933 – James Hilton napísal knihu „Lost Horizon“, mýtický raj nesmrteľnosti vo svete ľadu.

1934 – Julius Evola vydáva knihu „Vzbura proti modernému svetu: politika, náboženstvo a sociálny poriadok v Kali Yugy“, ktorá sa stáva bibliou pre povojnový viedenský kruh.

1934 – Heinrich Himmler a Rudolf Hess vyslali ďalšiu nemeckú výpravu do Tibetu.

1935 – Heinrich Himmler zakladá elitný projekt Ahnenerbe na výskum starodávnej múdrosti, ktorá sa dá použiť na výrobu nových technológií.

1935 – FDR nariadila okultné predefinovanie zákona o hodnote 1 dolára pod vplyvom Henryho Wallacea, ktorý bol zasa pod vedením Nicholasa Roericha. Návrh obsahuje oko na pyramíde.

1936 – Spoločnosť HP Lovecraft serializuje fiktívny antarktický hororový príbeh „Do hôr šialenstva“.

1938 – Americký polárnik Richard Byrd sa odvoláva na Nemcov o nedávnych informáciách o Antarktíde sponzorovaných spoločnosťou Thule.

Nemecká expedícia do Tibetu v rokoch 1938-1939 bola nemeckou vedeckou expedíciou od mája 1938 do augusta 1939 pod vedením nemeckého zoológa a dôstojníka SS Ernsta Schäfera.

1938 – Heinrich Himmler a Rudolf Hess vyslali tretiu nemeckú výpravu do Tibetu.

1938-1939 – Nemecko uvádza na trh tretiu výpravu do Antarktídy a na severnom pobreží v celom Nórsku vydáva nacistické vlajky.

1944 – stretnutie Maison Rouge 10. augusta. Nacistické elity pripravili svoje podnikové únikové plány.

1945 – nacistické elity unikli z Berlína na južnej pologuli; Propagandu Hitlerovej samovraždy odovzdáva spojencom Karl Doenitz, uzatvárajú sa dohody, ktoré umožňujú ďalej fungovať nacistický výskum a finančné impérium.

1945 – britská záchranná operácia Tabarin v Antarktíde; Plne funkčná a militarizovaná základňa nacistických jaskýň.

1946-47 – Katastrofálna operácia Highjump. Byrd varuje pred nepriateľskými plavidlami, ktoré môžu lietať od pólu k pólu.

1947 – Havária neidentifikovaného lietajúceho objektu v Roswelle, NM. Objavuje sa obojsmerný protichodný prúd propagandy, ktorý odvádza pozornosť verejnosti na južnej pologuli od nemeckej technológie. („Poveternostný balón“ proti „mimozemšťanom“)

1947 – CIA, ministerstvo letectva, ministerstvo obrany, všetky zavedené. Začína sa vzostup Deep State (alias štát národnej bezpečnosti).

1948 – Rakúsky nacistický vedec Ronald Richter prijal argentínskeho prezidenta Juana Perona na financovanie zariadenia na jadrový výskum v Bariloche, známeho ako Projekt Huemul. Tvrdí, že vo vývoji fúzie je obmedzené uznanie.

1949 – Prvý minister obrany USA James Forrestal spáchal 22. mája samovraždu. Monitoroval operáciu Highjump.

1950 – Viedenský kruh pokračuje v propagácii nacistických mýtov o Vrili, ktoré neskôr nahradí Causa Nostra.

1957 – Admirál Byrd zomrel 11. marca. „Byrd zomrel v spánku 11. marca 1957 na srdcové choroby vo svojom dome na ulici Brimmer Street v bostonskej štvrti Beacon Hill.“

1959 – F. Amadeo Giannini, vydal knihu „Svety za pólmi: fyzická kontinuita vesmíru“. Knihy vyvolávajú skúšku kontroverzie tým, že dokazujú, že admirál Byrd sa v roku 1947 plavil do Antarktídy a na severný pól.

1959 – podpísaná Antarktická zmluva. „Zmluva, ktorá vstúpi do platnosti v roku 1961 a od roku 2016 bude mať 53 strán, zakazuje Antarktídu ako vedeckú rezervu, ustanovuje slobodu vedeckého výskumu a zakazuje vojenskú činnosť na tomto kontinente. Zmluva bola prvou dohodou o kontrole zbraní uzavretou počas studenej vojny. Sídlo sekretariátu Zmluvy o Antarktíde sa od septembra 2004 nachádza v Buenos Aires v Argentíne.“

1961 – Vstupuje do platnosti Antarktická zmluva.

1965 – Prameň UFO nad Antarktídou a blízko Austrálie a Argentíny od júna do septembra.

Niekoľko mesiacov po katastrofálnej operácii Highjump sa v roku 1947 začalo utajovanie spustením Ústrednej spravodajskej agentúry Deep State: CIA.

BANKSTERY Z VÝCHODU NA ZÁPAD POSUN POZOR

Je dobre známe, že Richard Byrd viedol početné výpravy k severnému a južnému pólu. Čo sa často nespomína, je názov Byrdovej finančnej podpory na začiatku. Nebol to nikto iný ako John D. Rockefeller.

John D. Rockefeller preto financoval počiatočný Byrdov let na severný pól.

V roku 1926 uskutočnil Byrd na základe pokynov svojho mentora a celoživotnej finančnej podpory Johna D. Rockefellera prvý a jediný prieskumný let v severnej oblasti a našiel dostatok dôkazov o tom, že hľadal 80 míľ od „severného pólu“, aby mohol ísť späť.

Nikdy sa nedostal na neexistujúci „geografický severný pól“, pretože to nepotreboval.

Potreboval vedieť informácie o meraní zakrivenia planéty – odpovede našiel dlho predtým, ako sa dosiahol neexistujúci „bod“ nazývaný geografický severný pól.

Pretože let na „pól“ bol medializáciou jeho aktivít, boli dokumenty (ktoré sa preukázali ako nepravdivé) pripravené v dezinformačnej kampani s cieľom hlásiť „Byrdov let na severný pól“.

Byrd predniesol svoju správu na diskusnom stretnutí s Rockefellerom a ďalšími členmi kartelu tieňovej vlády. Svoje úsilie pri hľadaní tajomstiev pólov smerom na južný koniec našej planéty sa rozhodli sústrediť z niekoľkých dôvodov.

Severná oblasť našej planéty je najľudnatejšia, takže je ťažšie skryť pohyb a prieskum, zatiaľ čo na druhej strane je veľká zemská masa, ktorá je úplne bez stáleho ľudského zamestnania a na ktorej je možné vybudovať stálu „základňu“ pre operácie. .

Prvým krokom pri výskume „krajín za pólmi“ bolo založenie v januári 1929 Richardom Byrdom z prvého zo série základných táborov nazývaných Malá Amerika vrátane operácií v Antarktíde.

Medzinárodný záujem o Antarktídu postupne rástol na základe súkromne financovaných expedícií do operácií financovaných vládou.

Po založení Ústrednej spravodajskej agentúry banky pokračovali, ale teraz museli tieto operácie prevádzkovať za oponou svojich novovytvorených agentúr Deep State.

A ak ste nevedeli, Rockefeller dostal náhornú plošinu na hore v Antarktíde, ktorú nazval menom. Plošinu, ktorej nadmorská výška je na tejto mape zvláštne označená číslom 666 metrov.

Rockefellerova plošina v Antarktíde s výškou 666 metrov, možno to ide s 666 Fifth Avenue, NY?

Nebol to iba Rockefeller, ktorého zaujímali „tajomstvá pólov na južnom konci“.

Dva roky po smrti admirála Byrda vydal vedec menom Francis Amadeo Giannini knihu, ktorá vyvolala lavínu polemík o osudu Byrda v roku 1947. Ak vám znie meno „Amadeo Giannini“ povedome, je to tak preto, lebo František bol členom rodiny AP Giannini, zakladateľmi Bank of Italy v San Franciscu, dnes známejšej ako Bank of America.

Logo BofA je geometrická séria troch 11s, symbol NWO (nový svetový poriadok).

Giannini tvrdil, že Byrd podnikol vo februári 1947 tajnú cestu do Arktídy (severného pólu), okrem dobre zdokumentovanej invázie do Antarktídy známej ako operácia Highjump .

Podľa všetkého sfalšoval Byrdove vyhlásenia o Antarktíde a tvrdil, že postulujú to, čo Byrd urobil na severnom póle. Po mnohých debatách nasledovalo náhle objavenie sa dávno strateného „tajného denníka“ od admirála Byrda.

Crenshaw, už citovaný, publikoval dramatické zníženie tvrdení tohto autora.

Toto je ďalší príklad toho, ako sa bankári stávajú veľmi zbehlými v používaní vhodnej propagandy na odvádzanie pozornosti verejnosti od toho, na čo sa mali pozerať, na vytváranie nepravdivých príbehov a na prepisovanie histórie.

Tým, že sa tieto falošné príbehy rozšírili medzi širokú verejnosť, mohla sa verejnosť presvedčiť, že všetky fámy o nacistických základniach v Antarktíde sú nepravdivé a je možné ich ignorovať.

Jednou zo smutných záhad konca 40. rokov 20. storočia zostáva otázka, čo sa stalo s prvým americkým ministrom obrany Jamesom Forrestalom.

Poviedka je, že sa zlomil pod tlakom, zbláznil sa, musel byť prijatý na ošetrenie do námornej nemocnice Bethesda a jedného dňa vytvoril so svojím županom lano a uviazal koniec na radiátor v nemocnici v 16. poschodí, potom vyskočil z okna, čo malo za následok jeho smrť.

Námorná nemocnica Bethesda, kde James Forrestal obsadil izbu na 16. poschodí.

V príbehu je niekoľko nezrovnalostí. Jeden je tento: Prečo sa zavesíš a skočíš zomrieť, akoby samotná výška 16. poschodia nestačila na vykonanie práce?

A potom je tu tucet nezrovnalostí v dôkazoch, napríklad to, ako niekto zabudol spomenúť kúsky rozbitého skla na obliečke na vankúš a stopy po škrabancoch. Nech už je pravda akákoľvek, existujú desiatky teoretických kníh a webových stránok.

Richard M. Dolan o Forrestalovej smrti napísal vo svojej knihe „UFO a štát národnej bezpečnosti“ , knihe, ktorá sa stala Bibliou o dejinách vývoja „separatistickej civilizácie“.

Dolan je napriek tomu presvedčený, že jediným logickým vysvetlením vraždy Forrestala bolo jeho zapojenie do utajenia Roswell, jeho spojenie s Majestic-12 a všeobecné ponorenie pravdy o mimozemšťanoch.

Prvý americký minister obrany James Forrestal, ktorý zomrel za podozrivých okolností 22. mája 1949.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 95
  Voľná energia uzamknutá v priestoroch s vysokou bezpečnosťouNikola Tesla sa narodil príliš skoro ... Elity na začiatku minulého storočia odpovedali Nikolovi Teslovi na jeho myšlienku generovania voľnej elektrickej energie vyrobenej priamym čerpaním z nevyčerpateľného energetického vákua vesmíru: voľná energia, ktorá tiež sprístupňuje túto energiu v ktoromkoľvek bode v bezdrôtovom svete: „Ale, pán Tesla, kam dáme merač?“ „ Hlavný…
  Tags: a, na, že, v, sa, je, s, ako, tajné
 • 93
  Tesla údajne pozval mimozemšťanov na rokovania so ZemouDokument Majestic-12 vydaný 14. júna 2017 popisuje rôzne mimozemské stretnutia s ľudstvom a odhaľuje diplomatické vzťahy medzi Američanmi a E.Ts. Tento dokument obsahuje obvinenia, že priekopnícke rádio Nikola Teslu vysielané do vesmíru koncom 19. rokov varovalo vzdialených mimozemšťanov pred existenciou ľudstva. To ich viedlo k tomu, aby vycestovali na našu…
  Tags: a, v, na, sa, že, s, je, ako, tajné
 • 91
  Diaľkové sledovanie amerických prezidentských stretnutí s mimozemšťanmi a tajné dohodyJedným z najmenej pochopených procesov v modernej histórii UFO sú tajné stretnutia medzi prezidentmi USA a mimozemskými návštevníkmi a následné dohody, ktoré z nich vyplynuli. V priebehu rokov sa prihlásilo množstvo zasvätených osôb a očitých svedkov, ktorí sa podelili o svoje vedomosti o týchto vysoko utajovaných udalostiach, ktoré dodnes zostávajú utajené…
  Tags: a, sa, na, s, o, že, v, tajné
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK