Odseknutie hlavy hydry – O Trumpovi, tíme Q, NSA, JFK Jr. a čistení bažiny – (1. časť)

12/07/2021

O zvrhnutí sprisahania napriek všetkému – Trump, NSA, Tím Q a JFK Jr.

Donald J. Trump nechcel byť prezidentom Spojených štátov. Povolal ho tím Q a Pozemská aliancia (EA). Potrebovali človeka, ktorý nie je súčasťou Deep State a ktorý by si mohol zaplatiť vlastnú kampaň.

Trump nechcel kandidovať. Keď sa na Trumpa prvýkrát obrátila spoločnosť EA, odmietol. Ale v priebehu dvoch týždňov mu ukázali všetko, čo NSA mala o Deep State, kabale alebo iluminátoch.

Na konci týchto dvoch strastiplných týždňov sa Donald J. Trump z lásky k vlasti, z lásky k ľudskosti a z lásky k právam a slobode, ktoré boli dané Bohom a ktoré by mali byť automaticky dané všetkým dušiam stvoreným Bohom, rozhodol kandidovať na prezidenta Spojených štátov amerických a s veľkou prevahou zvíťazil.

Odkedy Trump nastúpil do úradu, daroval svoj prezidentský plat vo výške 400 000 dolárov a jeho podniky stratili peniaze. Stal sa americkým prezidentom s posvätným chápaním týchto slov: Boh, vlasť, služba a láska.

Rok predtým, ako Trump 16. júna 2015 oznámil svoju kandidatúru, Kim Clement 22. februára 2014 v kázni povedal: „Trump bol Božou voľbou! Je to génius. Uškrtí nepriateľov Západu alebo skutočného Izraela.“

„Budú kričať ‚obžalovať, obžalovať‘, ale nestane sa tak. Príde to veľmi nenápadne. Je to muž modlitby, vybraných slov, ale nie je to muž mnohých slov. Môžete dokonca povedať, že nehovorí dostatočne.

„Ľudia sa pýtajú, ako zničiť obrovský socialistický deep state. Boh povedal: „Tohto muža som postavil medzi vás. A tí, ktorí ho odmietajú, budú šokovaní tým, ako rýchlo sa mu podarí zničiť tohto obra. Budú sa mu smiať, ale božský plán, ktorý som Vám poslal, je geniálny!“

Druhým kľúčovým bodom je, že treba jasne pochopiť, čo je adrenochróm, pretože ríša zla, t. j. deep state, ilumináti a cabala, ktorú Trump spolu s Tímom Q, Alianciou a NSA porazili, sú spolu so svojimi prisluhovačmi tým najhroznejším odporným temným zlom, aké kedy existovalo od dávneho Stvorenia Zeme – získavajú adrenochróm z anjelských nevinných vystrašených detí, ktoré mučia a potom vraždia pri svojich chorých, nechutných a strašných satanistických rituáloch.

Moja priateľka, nadaná liečiteľka, ktorá dlhé roky pracovala s ľuďmi, ktorí prežili, mi dala vysvetlenie adrenochrómu. Bolo však príliš odporné a nemyslela si, že široká verejnosť je na ňu pripravená. Namiesto jej vysvetlenia vám preto ponúkam výstižnú definíciu od Sacha Stonea, ktorý 24. apríla tohto roku povedal: „Adrenochróm je psychoaktívna molekula, ktorá sa aktivuje v ľudskej krvi, keď je ľudský subjekt alebo obeť mučená. Ako keď sa mačka hrá s myšou pred jej vypitvaním, vytiahne jej obličky a pomaly ju zabije. Mačkovité šelmy vedia, že čím viac adrenalínu v krvi obete, tým viac prány alebo životnej sily dokážete vyvolať odberom tejto krvi.

„Jednoducho povedané, tieto sociopatické neľudské bytosti sa množia v Hollywoode a na veľkom plátne, medzi popovými hviezdami, ako sú rockoví bohovia, medzi športovými idolmi, v radoch politického vedenia, kráľovskej rodiny a rovnako na významných pozíciách v korporatokraciách, oligarchiách a mocných technokraciách, ktoré existujú vo vláde, v bankovom sektore, v obchodnej sfére a vo vojensko-priemyselnej konkurencii.

„Títo ľudia sú rôzne prepojení krvnou zmluvou v dlhoročnom krvavom ritualizme. Znie to smiešne, možno ako zlý scenár Batmana, ale je to bohužiaľ až príliš reálne. A faktom je, že to pokračuje ďalej a ďalej. Molekula adrenochrómu je pravdepodobne najcennejším prvkom na Zemi, ktorého hodnota je vyššia, než si dokážeme predstaviť, vyššia než hodnota platiny alebo dokonca hélia-3, ktoré sa dá získať len z Mesiaca.

„Takže skutočnosť je taká, že keď odoberiete krv, keď dostanete pránický nával podobný hyperdimenzionálnemu návalu kokaínu, najprv terorizujete obeť a vykonáte ten najabsurdnejší satanistický rituál, ktorý má pre túto diabolskú vrstvu prvoradý význam.

„To, čo požadujú, je ukotvenie v [pozemskej] časovej rovine, pretože sa už vzdali svojho vedomia a svojho svedomia. Ich duchovná sviatosť bola tak porušená ich vlastným rozhodnutím, keď sa vzdali alebo zriekli svojho pravého svedomia, že už boli riadení a teraz sú pod vzdialeným vplyvom Egregora, nižšej astrálnej inteligencie alebo démona, ak sa na to chcete pozerať takto.

„Podstatné je, že sú to podľudia, nie Homo Sapiens Universalis. Chýba im schopnosť empatie, súcitu, lásky alebo byť milovaný a moje srdce sa od nich kvôli tomu odvracia.

„Ale na druhej strane to bola chronológia a patológia voľby, ktorú všetci urobili a prijali. Dosiahli teda stav, keď jediným spôsobom, ako sa cez nich môže ukotviť energia v časovej/pozemskej ríši, je pokračovať v saní adrenochrómu alebo traumatizovanej krvi. Jednoducho povedané, preto.

„Dôvod, prečo sú batoľatá sodomizované a znásilňované, súvisí s obrátením kundalíní. Ide o techniku, ktorá invertuje životnú silu, pránu, kundalíní, čchi obete, aby vyvolala alebo preniesla túto hyperdimenzionálne aktívnu životnú silu na páchateľa.

„Je to veľmi nepríjemná vec. Ale keď sa dostanete do pokročilého satanizmu, je to hra, ktorú buď hráte, alebo zahyniete, pretože keď sa dozviete o pití krvi a o povinnosti uzavrieť krvnú zmluvu, je už zvyčajne neskoro na to, aby ste sa z nej vymanili.“

Toto, priatelia, je to, čo prezident Trump, tím Q, NSA a EA hladko porazili – armádu démonov, ktorí sa rozutekali po tejto požehnanej Zemi a zamorili každý aspekt nášho života svojím diabolským väzením.

Po tom, ako budú všetky ich zločiny verejne vyhlásené a pozemské a Božské súdy vynesú rozsudky, začne sa pre Gaiu, jej Kráľovstvo, Ľudstvo a naše deti Nový svet Svet Svetla, Slobody, Lásky, Láskavosti, Hojnosti, Zdravia a Mieru.

A na zázraky nebudeme musieť dlho čakať, pretože RV, GCR, NESARA a GESARA sú na ceste.

Charlie Freak povedal, že CNN je teraz pod kontrolou prezidenta Spojených štátov amerických Donalda J. Trumpa. Boris Johnson a britská vláda sú tiež pod kontrolou prezidenta Spojených štátov, NSA, Q-planu a tímu Q. Toto všetko riadi táto skupina. Všetky vlády na svete, všetky, ktoré kapitulovali pred Trumpom od roku 2017 do začiatku roka 2019.

„Vzal si 6 mesiacov na upratovanie a čistenie bažiny vo Washingtone DC a potom odišiel do Saudskej Arábie. Najskôr tam musel ísť v lete 2017. Má to svoj dôvod.

„Je to naozaj na nás. Keby sme tak tvrdo nespali, nič z toho by sa nestalo.

„Mali sme sa zobudiť nad kartónmi mlieka s tvárami NEZVESTNÝCH DETÍ pred 30 až 40 rokmi, keď sa všetky tieto deti stratili. Prečo je toľko nezvestných a prečo je toľko detí na kartónoch od mlieka?

KOĽKO DETÍ SA KAŽDÝ ROK STRATÍ?

V USA – 800 tisíc.

V Spojenom kráľovstve – 230 tisíc.

V Nemecku – 100 tisíc.

V Kanade – 50,5 tisíc.

V Mexiku – 45 tisíc.

V Brazílii – 40 tisíc.

Vo Francúzsku – 39 tisíc.

Celkovo teda ročne chýba 1,264 milióna detí, o ktorých vieme.

„Sme za to zodpovední všetci. Vnímajte to však ako príležitosť. Nasledujúcich šesť mesiacov je pre vás všetkých príležitosťou stať sa hrdinom, ktorým ste vždy chceli byť vo svojich vlastných očiach. Verte v seba! Dôverujte plánu, že existujú dobrí ľudia, ktorí bojujú proti tým najzákernejším a najhorším ľuďom vo stvorení. Postavte sa a buďte jeho súčasťou! Podporte ich, sme digitálni bojovníci. Buďte silní pre svoje deti, ako ste už teraz, neseďte so založenými rukami a nemyslite si, že „Trump sa o všetko postará“. Nie, je to vaša krajina. Nie ich.

„Všetko je to o Donaldovi Trumpovi a skratke tímu Q „DECLAS“. Je to skratka pre De-Classified, čo znamená odtajnený/sprístupnený/zverejnený. Hlavnými osobami, ktoré za tým všetkým stáli, bola NSA. Keď armáda získala prístup k všadeprítomným kamerám, špionážnym technológiám, vášmu mobilnému telefónu a všetkým informáciám o vás a tieto informácie sa stali dostupnými, skupina ľudí v armáde si povedala: „Toto je naša šanca získať moc a nadvládu, toto je naša chvíľa a musíme podľa toho konať.“

„Pretože zrejme nevedia, že prisluhovači cabaly alebo pešiaci, nech už za tým stojí ktokoľvek, sú rovnako zraniteľní ako my. A tak to, čo sa deje od 11. septembra 2001 (ako zlé, že Boh 11. septembra 2001 zabil Boha), je ich symbolika. Všetkým nám klamali do očí o tom, čo sa chystajú urobiť a dosiahnuť.

„Koronavírus cez veže 5G. Bezdrôtový signál 5G bol ich prevratom, ich smrtiacim výstrelom na nás. Keď Hilary nevyhrala voľby, všetko sa pokazilo a vy všetci musíte pochopiť, že stále nechápu, že voľby v roku 2016 prehrali s Donaldom Trumpom, keď ich usilovne falšovali vo svoj prospech. Vo všetkých kľúčových štátoch boli stroje zmanipulované. Trump v skutočnosti vyhral drvivou väčšinou. Triumf Trumpa v celej krajine. Ak by vyhrala Hilary, už by sme boli v táboroch FEMA (Federálnej agentúry pre riadenie mimoriadnych udalostí) a zamknutí vo svojich domovoch. Tí z nás, ktorí by sa nepodriadili, by boli v táboroch FEMA alebo vo vreciach na mŕtvoly.

„Takže všetko sa začína symbolom DECLAS, odtajnením, ktoré pochádza od NSA (Národná bezpečnostná agentúra – americká kontrarozviedka). Boli špehovaní, majú všetko vo svojich rukách a NIKTO NEMÔŽE ZASTAVIŤ TENTO BUDÚCI PLÁN.

„Julian Assange bol veľkým hráčom. Nakoniec, keď vyjde pravda o Julianovi Assangeovi najavo. Ach, mala som si to všimnúť. Medzi Dr. Johnom G. Trump, strýkom prezidenta Spojených štátov, a Juliano Assangeom je pozoruhodná podoba.

„John George Trump (21. augusta 1907 – 21. februára 1985) bol americký elektrotechnický inžinier, vynálezca a fyzik. V rokoch 1936 až 1973 pôsobil ako profesor na Massachusettskom technologickom inštitúte, bol nositeľom Národnej medaily za vedu a členom Národnej akadémie inžinierstva. John Trump sa preslávil vývojom rotačnej rádioterapie. Spolu s Robertom J. Van de Graaffom vyvinul jeden z prvých miliónových generátorov röntgenového žiarenia. Bol strýkom Donalda J. Trumpa z otcovej strany. ~

„Assange v skutočnosti nie je zatknutý. Všetko to bola len finta mainstreamových médií, aby sa k nemu dostali a nejakým spôsobom ho označili. Hral veľmi nebezpečnú úlohu. Nič z toho nebolo pre Juliana Assangea bezpečné ani jednoduché. Vystavil sa riziku, ale to urobila aj celá Trumpova rodina.

„V Trumpovej rodine je toho oveľa viac, o čom hovoríme a čo sa ešte len ukáže. Ešte neviete všetko, neviete, čo bude nasledovať. V tejto rodine je ďalšia osoba, ktorá sa chystá vyjsť na svetlo sveta a ktorá bude môcť v najbližších mesiacoch zažiariť pomerne významným spôsobom vďaka technológii a bezplatnej výrobe elektrickej energie prostredníctvom spoločnosti Tesla.

„Generálny prokurátor Barr bol na príchod CIA pripravený v dostatočnom predstihu. Vďaka Kennedymu si už dávno uvedomili, že CIA je už príliš ďaleko a príliš nebezpečná na to, aby sa ju pokúšali zničiť, že je tam príliš veľa jej chápadiel, takže sa ani nepokúšali CIA zlikvidovať, len ju odrezali. CIA je teraz tým, čím vždy bola, len je to teraz očividnejšie. Nezákonná agentúra. Sú tu pre 13 rodín a len im sa zodpovedajú. JFK povedal: „Roztrhám CIA na tisíc kúskov a rozptýlim ju do vetra.“

13 pokrvných rodín

1 – Rod Borgiovcov

2 – Dom Breakspeara

3 – Dom Somaglia

4 – Dom Orsini

5 – Dom Conti

6 – Dom Chigi

7 – Colonna (dom Colonna)

8 – Farnese, niekedy tiež Parma (rod Farnese)

9 – Medici (rod Medici)

10 – Gaetani (Dom Gaetani)

11 – Pamphili (Rod Pamphili)

12 – Dom Este

13 – Rod Aldobrandini

„Generálny prokurátor Barr získal veľa informácií, ktoré im pomohli pochopiť úlohu CIA v tomto všetkom a odhaliť, čo sa pravdepodobne chystali urobiť, keď sa to všetko prevalilo, takže DECLAS je všetko, pretože NSA a Trump majú všetko.

„V júni 2017, len po šiestich mesiacoch vo funkcii, Trump do značnej miery vyčistil väčšinu bažiny, reštrukturalizoval ministerstvo spravodlivosti a FBI, čo je najdôležitejšie, a niektoré ďalšie kľúčové úrady bližšie k domovu, bližšie k prezidentovi Spojených štátov, boli vyčistené a na ich miesta boli dosadení obyčajní ľudia, ktorí čakali na vedľajšej koľaji.

„V lete 2017 sa Trump prvýkrát vybral do Saudskej Arábie. V tom čase navštívil korunného princa Al-Waleeda bit Talala. Al-Waleed sa zapojil do hry s adrenochrómom a zberom detí a Saudská Arábia začala budovať rozsiahle siete podzemných tunelov, pretože rodiny 13-člennej cabaly Al-Waleeda pritiahli ako veľkého hráča, jednu z troch hlavných zbraní v ich cabalistickej výzbroji.

„Medzi prisluhovačmi bol vznešenou osobnosťou s obrovskou mocou. Al-Waleed bol jedným z kľúčových prisluhovačov, pretože sa stal naozaj zlým a mnohým Saudom sa to nepáčilo. Aj preto sa Al-Waleeda museli zbaviť ako prvého.

„Hlavné médiá sú plné takýchto článkov, napríklad CBS news. Urobte si vlastný prieskum o tom, čo sa stalo po Trumpovom odchode zo Saudskej Arábie v júli 2017. Al-Waleed bol zatknutý, zosadený a nahradený Mohammedom bin Salmanom (korunným princom Saudskej Arábie), ktorý nebol spokojný s tým, čo Al-Waleed robil.

„Al-Waleed si osobne vybral Obamu ako niekoho, s kým by mohol spolupracovať, pozdvihnúť moc, on je ten, kto financoval Obamu. Obama má v skutočnosti moslimský pôvod. A práve Al-Waleed zo Saudskej Arábie sa rozhodol, že z Obamu urobí lynč amerických prezidentov.

„Ak neviete, Obama bol na týchto veľkých stretnutiach mocných mužov vydávaný za sexuálnu hračku. Bol sodomizovaný, čo o Barackovi Obamovi veľa vysvetľuje, ale neospravedlňuje ho to za nič. Len vedzte, že mal drsnú výchovu, takže bol zrelý na výber a na to, aby ho financoval Al-Waleed. Al-Waleed nechal Saudskú Arábiu významne investovať do adrenochrómu a sexuálneho obchodovania s deťmi, ako aj do mučenia a vraždenia týchto detí kvôli adrenochrómu.

„Takže keď Trump v lete 2017 prišiel do Saudskej Arábie, predložil všetky dokumenty. A robil to aj všade inde. Mali obrovské súbory, v ktorých boli všetky dokumenty, fotografie, CD a DVD. CD a DVD mali fantastickú hodnotu, pretože na nich boli zábery, na ktorých robili tie najhoršie veci.

„NSA má teraz v rukách všetko, čo sa týka týchto ľudí. Najviac ich vydesili tie DVD kompilácie s ich najväčšími hitmi zlých/horrorových činov. Hneď v prvý deň, keď tam Trump prišiel, im dal všetky tieto veci. Nasledujúci deň korunný princ a kráľ odovzdali verejnú kontrolu nad Saudskou Arábiou Donaldovi J. Trumpovi.

„Vieme to, pretože verejne usporiadali rituál tanca s mečom, čo je v moslimskej kultúre veľká vec. Pretože meč má len kráľ. Ale máme tu fotografie – a kto drží meč? Kto je v samom strede a na vrchole javiska? Kto má podporu všetkých ostatných? Donald J. Trump drží meč. Nachádza sa v strede štátu. Je to Saudská Arábia, ktorá verejne kapituluje. Na jednej z fotografií, ktoré máme k dispozícii, saudský kráľ vyzerá, akoby sa chystal zomrieť. Veľmi sa trápi tým, čo sa okolo neho deje.

„Kľúče od Saudskej Arábie odovzdali Donaldovi J. Trumpovi. Leto 2017. To bol krok č. 1.

Pokračovanie nabudúce..

(Preklad je z Češtiny)

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Súhrn starších správ (15.08.2021)Nedávno sme zistili, že Kvantový počítač (QC) zaznamenáva a archivuje každú konverzáciu uskutočnenú prostredníctvom elektronickej komunikácie a hlasových rozhovorov od jedného jednotlivca k druhému. Čo je to však tento počítač a prečo je práve teraz rozpútaný proti Deep State...
  Tags: a, v, sa, na, je, to, správy
 • 100
  Najväčšia bitka v histórii: Svetlo vyhralo! (1. časť)Informovaní ľudia, ktorí si urobili prieskum, poznajú časť tohto príbehu, niektorí ho poznajú takmer celý. Ale pre širokú verejnosť bola „najväčšia vojna v dejinách“ utajovaná až do tohto EBS (Emergency Broadcast System), ktorý bude zverejnený. Aliancia zverejní hrozné zločiny proti ľudskosti. Falošné médiá hlavného prúdu kontrolované temnými budú zrušené. Áno,…
  Tags: a, v, sa, na, to, je, správy
 • 100
  Správy 05.11.2021Najneuveriteľnejší šachový zápas v histórii je pripravený na záverečné odpočítavanie. Zatýkanie prebieha, pretože tú bažinu vysušujeme. Rozumieme, že slovo "Durham" má viacero významov a v dropoch Q sa objavilo niekoľkokrát, vrátane odhalenia, že bývalá vojenská prokurátorka Sidney Powell sa narodila v Durhame v Severnej Karolíne. Je toho súčasťou? Možno áno...…
  Tags: a, sa, na, je, to, v, správy
Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
pacifik
pacifik
2 years ago

DT vedel že bude prezidentom a vedel že bude likvidácia DS, vedel to mnoho rokov vopred, Aj tv reláciách povedal viac krát že bude prezidentom.
Otázka: ako to mohol vedieť ? 🙂

Jana
Jana
Reply to  pacifik
2 years ago

To vôbec nie je podstatné🙏 podstatné je, že JE a že všetko speje k šťastnému koncu 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 pri čítaní ma príšerne rozbolelo brucho z tých informácií o deťoch a adrenochrome 😱😱😱 som zvedava na aktérov tohto svinstva na scéne Slovenska 😱

pacifik
pacifik
Reply to  Jana
2 years ago

Jana, je to podstatne na každom jednom šachovom ťahu záleží.

rudo
rudo
Reply to  pacifik
2 years ago

ano, mas pravdu a clanok je tymto dost znehodnoteny, pretoze to je podstatna vec celeho pribehu o Trumpovi

vedel to 40-50 rokov dopredu a velakrat to napriklad na Oprah show povedal este ako mlady chalan.

a uz vtedy pouzival heslo MAGA

Pista
Pista
Reply to  pacifik
2 years ago

DT je muž ktory sa učil od malička realizovat svoje sny, cielavedomy inteligentny a duchovne založeny, mal svoje vizie v ktorych bol prezidentom, ovšem realita okolo neho, hrabivosť a nenavisť mocnych ho odradzali od realizacie jeho sna…az argumenty NSA ho presvedčili, že ma zmysel uchadzat sa o prezidentdky urad…stararal sa o kennedyho syna, vedel ako dopadol jeho otec…vedel proti komu sa musi postaviť…ked pozbieral sily , zmobilizoval financie a ziskal podporu…až vtedy sa rozhodol ist do nebezpečneho boja s hydrou vraždiacom po celom svete …

Daniel
Admin
Reply to  Pista
2 years ago

❤️

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK