Odseknutie hlavy hydry – O Trumpovi, tíme Q, NSA, JFK Jr. a čistení bažiny – (2. časť)

13/07/2021

Po odtajnení dokumentov Národnou bezpečnostnou agentúrou… to by bol prvý krok. Saudská Arábia bola veľkým hráčom a potrebovala vstúpiť na scénu. Je dôležité vedieť, kam sa Trump po tomto kroku dostal. Do svojho tímu si vzal aj Saudskú Arábiu. Trump tam jednoducho nešiel a úplne ich neodstránil, pretože teraz pracujú pre neho. Dostávajú zásluhy za vlastnú bezpečnú záchranu a nie sú potrestaní tak prísne, ako by mohli. Uvidíme, ako to celé dopadne.

„Saudská Arábia je teraz súčasťou Q-Teamu a novým korunným princom, ktorý nahradil Al-Waleeda, je bin Salmán, ktorý sa stal kľúčovým hráčom a urobil veľa pre to, aby pomohol Donaldovi Trumpovi.

„Krok č. 2: Trump hneď potom odišiel do Izraela. Spomeňte si, ako sa všetci rozčuľovali nad fotografiami Donalda J. Trumpa pri Múre nárekov, ktoré potvrdili všetky naše najhoršie obavy, že Trump je nástrojom sionistov. Dovoľte mi trochu narušiť vaše bubliny. Celá tá vec s Izraelom ako základným pilierom nie je skutočná. Všetko je to podvod, lesť, nič také ako genetický Žid neexistuje. Existujú Maďari, Poliaci, Nemci a Česi – Židia sú rovnakí ako my, neexistuje genetická rasa nazývaná Židia. Izrael je dokonalý trójsky kôň, ktorý vás zavedie do králičej nory, z ktorej sa nemôžete dostať, pretože nič z toho v skutočnosti neexistuje. Tak ako teraz hrajú na kartu Black Lives Matter, rovnako radi hrajú aj na kartu Židov.

„Takže si to všetko vymysleli so Židmi a potom so zlými Židmi, sionistami. Je mi strašne ľúto všetkých ľudí, ktorých do toho zatiahli, krásnych ľudí. Ľudia, pamätajte si, že sú tu len Benátčania, len týchto 13 rodín. A vytvorili tohto dokonalého trójskeho koňa.

„Trump odišiel do Izraela, sadol si pred kameru s každým z ľudí, ktorí sú tam skutočne pri moci, a všetko to na týchto prisluhovačov vybalil. Hovorím s tebou, povedal, nie s tým, kým sa snažíš byť. Hovorím vám, prisluhovačom, Netanjahuovi a všetkým ostatným požieračom detí. O tom musíte rozhodnúť vy. Snažili sa Trumpa zastaviť, hoci Saudi už podpísali dohodu. Izraelčania sa Trumpovi vyhýbali a neboli ochotní sa vzdať, preto Trump zostal o deň dlhšie. Trump nebol pripravený opustiť Izrael, kým pred ním nekapitulovali.

„Aha“ moment, keď sme sa mohli prebudiť, prišiel po návšteve Múru nárekov, keď Izrael verejne akceptoval stiahnutie tým, že dovolil Spojeným štátom presunúť svoje veľvyslanectvo do Jeruzalema a dostať sa pod americkú vojenskú ochranu. Ide o symbolický akt, ktorý ukázal, kto má aj vo Svätej zemi moc nad Židmi a sionistami. Urobili to z jediného dôvodu, aby ukázali tým, ktorí mali otvorené oči, že Trump teraz porazil Izrael. Krok č. 2 bol teda dokončený. Saudská Arábia a Izrael sú súčasťou tímu Q.

„Trump následne odišiel do Vatikánu a predložil pápežovi Františkovi rozsiahly spis a povedal: ‚Dajte si načas, pozrite sa na to. Možno by ste si mali obuť červené topánky.“ A zároveň mu Trump povedal, že neodíde, kým pápež nepodpíše nejaké dokumenty. Stačila jedna noc vo Vatikáne. Nasledujúci deň kapitulovali pred Donaldom Trumpom vo Vatikáne.

V lete 2017 vznikla veľmi známa fotografia prezidenta Spojených štátov amerických vo Vatikáne, ako stojí vedľa pápeža Františka, na ktorej František vyzerá, akoby ho prešiel kamión, zatiaľ čo Trump má na tvári výraz, ktorý je zmesou triumfu, radosti a škodoradosti, hovoriaci o tom, že sa mu tu podaril veľký čin.

„A čo musel urobiť Vatikán? Čo bolo predmetom podania a podpisu? Fed ovládla istá skupina katolíckej cirkvi, ktorá z nej vzišla a šírila kresťanské učenie, ktoré však prekrútila. Sú to jezuiti, a to je skutočná MAFIA, nie svätí muži.

„Každá jedna malá skupina MAFIA v každom jednom meste na celej tejto obrovskej Zemi, každá jedna malá skupina MAFIA vzdáva hold tejto konkrétnej skupine v Katolíckej cirkvi. Oni sú zodpovední. Sú to skutoční mafiáni, mali pod kontrolou FED. Skratka MAFIA znamená „Morte Alla Francia Italia Anelia“ alebo „Smrť Francúzom je výkrik Talianska“.

„Trump teda neodišiel, kým pápež František nevydal pápežskú bulu (verejný dekrét, dokument vydaný pápežom), v ktorej oznámil, že od určitého dátumu bude Vatikánska banka, ktorá mala na starosti pokladnice všetkých pozemských bankových systémov Federálneho rezervného systému v každej krajine, odovzdaná istému Donaldovi J. Trumpovi. Trump bol na ňom uvedený nielen ako vykonávateľ, ale aj ako pokladník amerického ministerstva financií, a teda aj FEDu v rámci USA,

TRUMP JE NA ŇOM AKO POKLADNÍK KRAJINY

„Je pokladníkom pokladnice každej krajiny na svete. Žiadny človek v histórii nebol mocnejší, nevlastnil viac vecí ani nebol bohatší ako Donald J. Trump.

„Kde sú teda Rothschildovci? Na stretnutí v Londýne, ktoré Rothschildovcom podrezalo nohy v kolenách. Londýn bol finančnou chrbticou sprisahania, Washington DC bol jeho armádou a Rím bol jeho centrálnym mozgom; nazývali ho Duchom, ale nebol ním. Bol to ústredný mozog tejto zvrátenej najsvätejšej trojice moci. A čo dosiahli? Trump sa domnieva, že CIA, Rothschildovci a londýnske finančné mesto sú príliš zlé a zašli príliš ďaleko. Nechcel s nimi spolupracovať a nespolupracuje. Obišiel ich.

„Rovnako ako pri ukrižovaní v ľudskej fyziológii sa nemôžete dostať za atlas, 33. stavec, takže musíte ísť hore a okolo. Trump išiel hore a okolo Rothschildovcov, ktorí sú skutočne odporným zlým stvorením.

„Atlas je prvý krčný stavec, bežne nazývaný C1. Je to atypický krčný stavec s jedinečnými vlastnosťami. Spája čapovec a nosič, resp. okcipitálne kĺby a umožňuje rotáciu hlavy a jej ohýbanie a bočné ohýbanie.

„Londýnu v lete 2017, a hovorím o skutočnom City of London, ktoré napokon vlastnili Benátčania, ale ovládali ho Rothschildovci, podťali nohy v kolenách a odvtedy nie je skutočným hráčom. Bol odrezaný od všetkej moci. Prezident Spojených štátov ich za posledných 18 mesiacov prinútil urobiť niekoľko skutočne ponižujúcich vecí. Takže Rothschildovci stále hľadajú svoje odrezané holene. To bol krok číslo tri. Tri hlavné ramená tejto zlej nesvätej pyramídy sú už ovládnuté. Saudská Arábia, Izrael a Vatikán. Jeho prvé 3 zastávky.

„Keď Trump opustil Rím, odletel priamo do Bruselu. Všetci poznáte dvoch veľkých bruselských hráčov, Európsky parlament a NATO. Trump zvolal stretnutie. Boli tam všetky politické hlavy spolu s ministrami financií a rôznymi zákulisnými hráčmi. Trump prišiel na toto stretnutie veľmi slávnostne neskoro, zapotili sa, nevedeli, čo si majú myslieť a čo ich čaká, a tak ich Trump nechal čakať. Prišiel neskoro, hodil na stôl veľkú zložku a povedal: „Máme všetko. Aká je vaša odpoveď? Hral neuveriteľne tvrdú hru s EÚ a NATO a v krátkom čase všetci títo malí zbabelci kapitulovali.

„V nasledujúcich dňoch sa udialo niekoľko vecí vrátane toho, že EÚ ustúpila BREXIT-u a NATO sa muselo posilniť a v podstate zaplatiť všetky náklady za túto a ďalšie krajiny namiesto toho, aby ich všetky financovali USA. Nejde o to, že by to bol veľký problém z hľadiska úspory peňazí, ide o symboliku.

Donald Trump im povedal: „Odteraz budete za NATO platiť vy, nie my, pretože ja tu velím a vy budete robiť, čo vám poviem.“ Keď na slávne stretnutie v Bruseli prišiel fotograf, Trump opäť meškal. Boli tam všetky filmové štáby a všetci tí šéfovia EÚ a NATO tam stáli pod žiarivými svetlami vo svojich luxusných oblekoch a všetci sa potili ako šialení. Trump prišiel neskoro, nikoho z nich si nevšímal a pri príchode zapískal, aby všetkým prítomným ukázal, že stretnutie vedie on. Oznámil to novinárom a potom odišiel. Vlastní EÚ a NATO, a preto odvtedy robia všetko to, čo robia.

„V októbri 2017 došlo k pokusu o atentát na nového saudskoarabského korunného princa bin Salmána, ktorý nahradil Al-Waleeda, keď pomáhal Trumpovi v tejto malej operácii, ktorá bola pre neho pripravená v Las Vegas (hotel Mandalay Bay), na poslednú chvíľu bola akcia stiahnutá a on bol chránený. Existujú protichodné správy o tom, či je Al-Waleed stále vo väzbe, alebo či bol za túto nerozvážnosť zo zákulisia prepustený.

„Správu o tom, čo sa stalo v tej bitke v Las Vegas, keď bin Salmána zachránila americká armáda prostredníctvom INTEL, dostala NSA a Trump ju odovzdal bin Salmánovi – správu o tom, že bol použitý na prevzatie ešte väčšej úlohy, a on s tým súhlasil. Trumpovi v podstate povedal: „Nech sa páči, brat môj.

„Takže keď bin Salmán zostal v USA na Trumpovu žiadosť, navštívil všetky veľké korporácie, najmä mediálne spoločnosti ako Google, Apple, Facebook, Twitter, Microsoft a všetky tieto veľké spoločnosti boli bin Salmánovým cieľom v Trumpov prospech. Všetko je overiteľné. Mám všetku dokumentáciu, všetky fotografie, ktoré ukazujú všetky tieto stretnutia, ktoré sa uskutočnili v októbri a začiatkom novembra 2017.

„Bin Salmán v podstate pomáha Trumpovi robiť všetku prácu za nás. Navštívil všetkých týchto bábkových šéfov všetkých bábkových spoločností, ostro im vynadal, ukázal im spis, ktorý na nich má NSA a v podstate im povedal: „Hráte za tím Trump. Trump teraz ovláda tieto korporácie alebo hrozí DECLAS. Všetky tieto informácie budú postupne odtajnené a každý z vás bude vydaný masám ako vrah detí.“ Takže všetci kapitulovali a zazneli peňažné injekcie od všetkých šéfov týchto rôznych spoločností vrátane Jacka Dorseyho za Twitter.

„Takže všetky tie veci, ktoré sa v poslednom čase dejú okolo cenzúry Trumpa na Twitteri, sú súčasťou hry, ktorá sa hrá – aby sa ľudia nahnevali, zobudili sa a videli, aké pekelné zlo sa deje a aby o tom hovorili.

„Koncom novembra 2017 absolvoval Trump cestu do Ázie a opäť to bolo to isté. Najprv odišiel do Japonska a urobil to isté, čo inde. Japonci kapitulovali bez väčšieho boja.

„Symbolické gesto sa uskutočnilo počas zápasu o titul šampióna sumo. Nechali Trumpa vystúpiť na pódium, čo by mal urobiť len najvyššie postavený človek v krajine, a odovzdať obrovskú trofej šampiónovi v zápasení sumo. Je to symbol podriadenosti Japonska Trumpovi, NSA a plánu Q.

„QAnon urobil pre vyriešenie tohto problému veľké veci. Všetky tie záležitosti okolo Severnej Kórey sa začali, keď Trump opustil Japonsko a odletel priamo do Južnej Kórey, kde bolo údajným dôvodom tohto stretnutia zistiť, či je možné hovoriť o mieri so Severnou Kóreou. Ale skutočným dôvodom bolo prinútiť všetky tie ázijské vlády, aby kapitulovali pred Trumpom napriek všetkým dokumentom/DVD/CD, ktoré (NSA) má. Nezabúdajte, že najväčším cieľom obstarávania adrenochrómu pre deti bude vždy Ázia a juhovýchodná Ázia a že práve krajiny juhovýchodnej Ázie sa spolčili s politikou Hollywoodu a Washingtonu.

„Mnohí ľudia, ktorí potrebujú deti, sa preto spoliehajú na vlády východoázijských krajín. Potrebujú ich, aby im poskytli deti, ktoré od nich požadujú, a robia to už roky. Trump im ukázal celú dokumentáciu, ktorú mali (NSA) a ktorá ukázala, že všetci boli zapletení a že to všetko boli hrdelné zločiny, takže všetci kapitulovali.

Následne, keď sa Trump prvýkrát stretol, tajne odišiel na severokórejské hranice, kde sa stretol s Kim Čong-unom a začal proces mierových rokovaní so Severokórejčanmi. Trump tieto veci rafinovane a v tichosti dokončil sám a potom, na veľké prekvapenie mainstreamových médií, vytvoril vlastnú zmluvu s Kimom a Severokórejčanmi.

„Všetko, čo musel Trump urobiť, aby sa to všetko stalo, bolo ukázať im, akú má moc. To je jediný dôvod, prečo všetky tieto krajiny nielenže ustupujú od páchania zla, ale sú tiež nútené pomáhať Q-ovmu plánu. Všetky tieto krajiny sú teraz súčasťou procesu pomoci.

„Ďalšou zastávkou bola Čína a táto návšteva bola naozaj významná. Viem, že ste boli veľmi milo prekvapení tým, čo slobodní Číňania verejne oznámili prostredníctvom Steva Bannona, a to vytvorením nového federálneho štátu Čína. Ďalší príbeh, ktorý nám mainstreamové médiá zabudli povedať. Čína vyhodila komunistov uctievajúcich satana. Je to prelomové, ale mainstreamové médiá to po celý čas ignorovali.

„Na jar, krátko po tom, ako sa Trump stal prezidentom, navštívil prezident Si Ťin-pching Trumpa v jeho veľkom dovolenkovom sídle Mar-a-Lago na Floride. Trump nebol prezidentom veľmi dlho a ľudia boli úplne šokovaní. Médiá hlavného prúdu o tom príliš nepísali. Prišiel až z Číny a stretol sa s Trumpom v jeho voľnom čase v Mar-a-Lago. To bolo úžasné!

„Takže potom, čo Trump vyčistil všetky tie domy v juhovýchodnej Ázii, odišiel do Číny a stretol sa s prezidentom Si Ťin-pchingom v Zakázanom meste. Ohromujúce! Zakázané mesto sa nazýva z nejakého dôvodu, pretože je to veľmi súkromné, duchovné a tajné miesto čínskeho dedičstva a kultúry.

„Stretli sa tam. A to na Trumpovu žiadosť. Každá z týchto vecí, ktoré sa stali, bola vždy ukazovateľom toho, ako každý z týchto národov výrazne kapituloval pred Trumpom ako svojím vládcom. Stretnutie s Trumpom v Zakázanom meste je pravdepodobne najväčšie zo všetkých! Ani si neviete predstaviť, aké bolo veľké. A samozrejme, mainstreamové médiá o tom všetkom mlčali.

„Na tomto stretnutí boli Američania očividne veľmi prekvapení, ako zúfalo sa títo čínski predstavitelia snažili zbaviť komunistov vo svojom strede. Chceli sa zbaviť všetkého zla.

„Nezabúdajte, že v Číne sa stali tie najhoršie možné veci, a to je pre ľudí so svedomím dosť desivé. Nie každý je zlý človek.

„Preto sa stretli s Trumpom s otvorenou náručou a ochotne sa podriadili Trumpovej moci, pretože chceli, aby sa skoncovalo so zákernou komunistickou vládou nad nimi.

„Viem, že je cítiť, že široká verejnosť ešte nie je pripravená na výbušnejšie informácie, ale napriek tomu som schopný dnes všetky tieto veci odhaliť v podcaste, možno si ich vypočujú desaťtisíce ľudí. Veľmi obmedzene a ďaleko od hlavného prúdu, o ktorom sa dozvedá široká verejnosť. Bol som prvý, kto povedal nie, VŠETKO JE LOŽ. A myslím tým, že VŠETKO JE LOŽ.

„Existuje dôvod, prečo máme 4 000 predplatiteľov a nie 40 000 alebo 400 000, pretože všetko, čo učíme, je holistická pravda, takže sme tak trochu izolovaní tým, že hovoríme PRAVDU.

„Dáva nám to pocit istoty, že môžeme tieto poznatky zverejniť. Bez ohľadu na to, čo sa stanev, naše služby budú pokračovať a budú zúfalo potrebné. Nakoniec sa to všetko ukáže, to vám sľubujem.

Pokračovanie nabudúce..

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Po výkonnom nariadení 13818 - 82 FR 60839 a po tejto „poslednej hodine“ už médiá neexistujúNa prezidenta Donalda Trumpa útočia dva známe tieňové štáty v rámci amerického štátu (a všetkých ostatných štátov): to je spravodajské zoskupenie na jednej strane - ktoré zahŕňa CIA, NSA, NGA, FBI a ide o názov „tieňovej vlády“; a veľké korporácie so svojimi lobistami, ktoré financujú Kongres, na strane druhej - konkrétne…
  Tags: a, na, v, je, sa, to, správy, trump
 • 97
  Vytriezvenie demokratov - mohol za všetko Trump?Donald Trump už nie je v Bielom dome, táto „chyba voličov“ a „ruský agent“, ako ho prezentovali centrálne americké médiá, už krajinu nevedie a situáciu v krajine pre bežného občana to veľmi  nezmenilo. Táto skutočnosť sa stala predmetom diskusie na kanáli HBO zo strany Trumpových odporcov, počas ktorej dospeli k…
  Tags: sa, a, v, je, to, na, správy, trump
 • 96
  Odseknutie hlavy hydry - O Trumpovi, tíme Q, NSA, JFK Jr. a čistení bažiny - (1. časť)O zvrhnutí sprisahania napriek všetkému - Trump, NSA, Tím Q a JFK Jr. Donald J. Trump nechcel byť prezidentom Spojených štátov. Povolal ho tím Q a Pozemská aliancia (EA). Potrebovali človeka, ktorý nie je súčasťou Deep State a ktorý by si mohol zaplatiť vlastnú kampaň. Trump nechcel kandidovať. Keď sa…
  Tags: a, sa, je, v, to, na, správy
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK